Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: H21A

Datum:
22.06.2014
Místo konání:
Adršpach
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Aleš David - R1
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Aleš David - R1, Hrobař Štěpán - R1
JURY:
Janata Martin, Kořínek Jindřich, Jedlička Michal
Protokol:
Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
H21A
4.00 km, 395 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9682
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 37:13 10797
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 37:22 + 0:09 10755
3. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 38:38 + 1:25 10397
4. Kodeda Štěpán SJC8818 E TJ Sportcentrum Jičín 38:44 + 1:31 10369
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 38:48 + 1:35 10350
6. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 39:00 + 1:47 10294
7. Ridefelt Albin 14S1400 C OK Linné 39:20 + 2:07
8. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 39:49 + 2:36 10063
9. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 40:46 + 3:33 9795
10. Dwojak Wojciech SHK8101 C TJ Slavia Hradec Králové 41:01 + 3:48 9725
11. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 41:16 + 4:03 9654
12. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 41:25 + 4:12 9612
13. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 41:34 + 4:21 9570
14. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 4:39 9485
15. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 42:57 + 5:44 9179
16. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 43:11 + 5:58 9113
17. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 43:29 + 6:16 9029
18. Krajčík Michal 25S8704 C ATU Kosice 43:37 + 6:24
19. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 43:38 + 6:25 8986
20. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 43:55 + 6:42 8906
21. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 7:13 8761
22. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 44:42 + 7:29 8685
23. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 44:54 + 7:41 8629
24. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 46:18 + 9:05 8234
25. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 46:49 + 9:36 8088
26. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 46:56 + 9:43 8055
27. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 47:37 + 10:24 7862
28. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 47:43 + 10:30 7834
29. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 48:17 + 11:04 7674
30. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 48:27 + 11:14 7627
31. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 51:45 + 14:32 6696
32. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 57:14 + 20:01 5149