Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A

Kategorie: H21D

Datum:
22.06.2014
Místo konání:
Adršpach
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Aleš David - R1
Hlavní rozhodčí:
Zbranek Roman - R1
Stavitel tratí:
Aleš David - R1, Hrobař Štěpán - R1
JURY:
Janata Martin, Kořínek Jindřich, Jedlička Michal
Protokol:
Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
H21D
3.30 km, 315 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8447
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kundisch Wieland 33D8500 C USV TU Dresden 39:20
2. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 2:43 8781
3. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 42:34 + 3:14 8677
4. Leibiger Janek 18D8500 C Post SV Dresden 43:17 + 3:57
5. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 44:00 + 4:40 8389
6. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:16 + 4:56 8336
7. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 44:26 + 5:06 8302
8. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:14 + 5:54 8141
9. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 45:34 + 6:14 8074
10. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 46:10 + 6:50 7954
11. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 46:12 + 6:52 7947
12. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 46:27 + 7:07 7897
13. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:50 + 7:30 7820
14. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 48:04 + 8:44 7572
15. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 48:26 + 9:06 7498
16. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 48:46 + 9:26 7431
17. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 50:41 + 11:21 7046
18. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 51:16 + 11:56 6929
19. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 51:32 + 12:12 6875
20. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 51:57 + 12:37 6792
21. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 52:08 + 12:48 6755
22. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 52:46 + 13:26 6627
23. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 53:24 + 14:04 6500
24. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 53:25 + 14:05 6497
25. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 53:53 + 14:33 6403
26. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 55:25 + 16:05 6095
27. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:28 + 16:08 6085
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 56:01 + 16:41 5974
29. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 56:35 + 17:15 5860
30. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 57:04 + 17:44 5763
31. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:00 + 20:40 5174
32. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 65:27 + 26:07 4079
33. Dr+gowski Piotr 23P8200 C OK!Sport 67:46 + 28:26
34. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 69:01 + 29:41
Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Scott Toby 44D9100 C OLV Steinberg DISK
Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0