Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: D21B

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Kozák Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí, teplota 15 stupňů, bylo ošetřeno několik drobných poranění a oděrek.
D21B
6.70 km, 215 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9117
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 52:08 9613
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 53:13 + 1:05 9419
3. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 53:15 + 1:07 9413
4. Horčičková Vendula UOL9353 E SK UP Olomouc 53:23 + 1:15 9389
5. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 53:27 + 1:19 9377
6. Šimková Johanka UOL9355 C SK UP Olomouc 55:40 + 3:32 8979
7. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 55:41 + 3:33 8976
8. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 56:18 + 4:10 8866
9. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 56:24 + 4:16 8848
10. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 59:05 + 6:57 8367
11. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 60:49 + 8:41 8056
12. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 61:00 + 8:52 8023
13. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 62:13 + 10:05 7805
14. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 62:39 + 10:31 7727
15. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 63:18 + 11:10 7610
16. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 66:54 + 14:46 6965
17. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 67:08 + 15:00 6923
18. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 67:58 + 15:50 6773
19. Kovács Filoména 17H9250 Hungarian Team 68:07 + 15:59
20. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 70:20 + 18:12 6349
21. Jiřištová Zuzana DKP8254 R Oddíl OB Kotlářka 70:42 + 18:34 6283
22. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 72:14 + 20:06 6008
23. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:06 + 25:58 4956
Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha DNS 0
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DNS 0