Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H20A

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Kozák Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí, teplota 15 stupňů, bylo ošetřeno několik drobných poranění a oděrek.
H20A
7.70 km, 240 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8463
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 44:11 9076
2. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 45:28 + 1:17 8829
3. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 47:10 + 2:59 8500
4. Tugyi Levente 17H9405 Hungarian Team 48:09 + 3:58
5. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 49:07 + 4:56 8124
6. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 49:56 + 5:45 7966
7. Záděra Pavel BBM9500 R BETA URSUS Orienteering 50:22 + 6:11 7883
8. Polster Thomas ZBM9430 SK Žabovřesky Brno 52:06 + 7:55
9. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 52:44 + 8:33 7426
10. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 55:53 + 11:42 6818
11. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 57:12 + 13:01 6564
12. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 57:33 + 13:22 6496
13. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 58:59 + 14:48 6220
14. Zvoníček Josef SKM9404 A KOB Směr Kroměříž 59:08 + 14:57 6191
15. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 62:22 + 18:11 5567
16. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 65:15 + 21:04 5010
17. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 67:38 + 23:27 4550
18. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 67:58 + 23:47 4486
19. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 70:20 + 26:09 4029
20. Posselt Martin TJN9501 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:49 + 32:38 2778
Reiner Matthias ZBM9434 C SK Žabovřesky Brno DNS 0
Valášek Jan KAM9400 A SK Kamenice DNS 0
Dvorský Vojtěch SKM9401 A KOB Směr Kroměříž DNS 0
Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DNS 0