Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H20B

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Kozák Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí, teplota 15 stupňů, bylo ošetřeno několik drobných poranění a oděrek.
H20B
7.70 km, 240 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8378
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 50:16 9082
2. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 52:35 + 2:19 8698
3. Vajda Balázs 17H9400 Hungarian Team 53:46 + 3:30
4. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 54:37 + 4:21 8360
5. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 55:28 + 5:12 8219
6. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 55:29 + 5:13 8216
7. Dzioba Mateusz PHK9500 R OK 99 Hradec Králové 55:42 + 5:26 8180
8. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 56:03 + 5:47 8122
9. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 56:08 + 5:52 8108
10. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 56:16 + 6:00 8086
11. Hraboš Matěj ASU9547 R Magnus Orienteering 58:16 + 8:00 7754
12. Hartlieb Felix ZBM9500 SK Žabovřesky Brno 61:25 + 11:09
13. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 63:58 + 13:42 6808
14. Nejman Stanislav TUR9500 A OOB TJ Turnov 65:21 + 15:05 6578
15. Vaniš Ondřej TJN9500 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:57 + 16:41 6313
16. Šmejc Jakub SJC9401 B TJ Sportcentrum Jičín 68:04 + 17:48 6127
17. Kapal Tomáš KAM9402 B SK Kamenice 71:18 + 21:02 5591
Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering DNS 0
Pauser Jakob ZBM9402 A SK Žabovřesky Brno DNS 0
Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DNS 0
Berger Xander ZBM9431 E SK Žabovřesky Brno DNS 0
Gröll Matthias ZBM9533 C SK Žabovřesky Brno DNS 0