Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H21A

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Kozák Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí, teplota 15 stupňů, bylo ošetřeno několik drobných poranění a oděrek.
H21A
11.50 km, 380 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9283
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 68:17 10210
2. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 74:09 + 5:52 9429
3. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 74:56 + 6:39 9324
4. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 75:08 + 6:51 9298
5. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 76:27 + 8:10 9122
6. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 76:59 + 8:42 9051
7. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 77:11 + 8:54 9025
8. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 78:34 + 10:17 8840
9. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 79:41 + 11:24 8691
10. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 79:59 + 11:42 8651
11. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 80:18 + 12:01 8609
12. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 80:30 + 12:13 8583
13. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 80:57 + 12:40 8523
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 81:02 + 12:45 8512
15. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 81:12 + 12:55 8489
16. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 81:16 + 12:59 8480
17. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 81:31 + 13:14 8447
18. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 81:52 + 13:35 8401
19. Tölgyesi Tamás 17H9301 Hungarian Team 82:00 + 13:43
20. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 82:02 + 13:45 8378
21. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 82:05 + 13:48 8372
22. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 82:08 + 13:51 8365
23. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 82:58 + 14:41 8254
24. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 83:23 + 15:06 8198
25. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 84:07 + 15:50 8101
26. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 84:42 + 16:25 8023
27. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 85:17 + 17:00 7945
28. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 85:20 + 17:03 7939
29. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 86:41 + 18:24 7759
30. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 90:22 + 22:05 7268
31. Simakov Maxim 23R1309 OMEGA MOSCOW 91:55 + 23:38
32. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 93:29 + 25:12 6853
33. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 129:05 + 60:48 2109
Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering DNS 0
Kovács Ádám 17H8600 Hungarian Team DNS