Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H21C

Datum:
27.09.2014
Místo konání:
bývalá osada Holičky (5 km JZ od Osečné), jediný možný příjezd se souhlasem Vojenských lesů bude značen od Stráže pod Ralskem přes Hamr na Jezeře (obec Osečná i celý úsek silnice Osečná-Hamr je a bude i v září neprůjezdný!)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
JURY:
Jedlička Michal, Kolínová Kristýna, Kozák Petr
Protokol:
Závod proběhl bez závad za polojasného počasí, teplota 15 stupňů, bylo ošetřeno několik drobných poranění a oděrek.
H21C
11.50 km, 365 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9153
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 74:54 9608
2. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 75:19 + 0:25 9555
3. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 76:35 + 1:41 9396
4. Bakó Áron 17H9202 Hungarian Team 78:04 + 3:10
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 78:31 + 3:37 9152
6. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 82:38 + 7:44 8634
7. Lučan Vladimír LPU7710 R OK Lokomotiva Pardubice 82:57 + 8:03 8594
8. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 83:16 + 8:22 8554
9. Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín 83:44 + 8:50 8495
10. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 84:38 + 9:44 8382
11. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 84:59 + 10:05 8338
12. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 85:31 + 10:37 8271
13. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 88:02 + 13:08 7954
14. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 90:21 + 15:27 7662
15. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 91:46 + 16:52 7484
16. Zakouřil Vít TUR9301 R OOB TJ Turnov 94:51 + 19:57 7096
17. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 96:21 + 21:27 6907
18. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 97:41 + 22:47 6739
19. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 98:43 + 23:49 6609
20. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 98:50 + 23:56 6594
21. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 99:22 + 24:28 6527
22. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 99:29 + 24:35 6512
23. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 99:49 + 24:55 6470
24. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 101:08 + 26:14 6304
25. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 103:30 + 28:36 6006
26. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 106:04 + 31:10 5683
27. Vellner Gábor 17H9452 Hungarian Team 109:50 + 34:56
28. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 112:10 + 37:16 4915
29. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 122:37 + 47:43 3599
Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava DNS 0
Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga DNS 0
Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno DNS 0
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DNS 0