Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček (Mistrovství Moravy)

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Ředitel závodu:
Kunčar Vít - R3
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Cahel Marek - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T4     T6    
D10C
2.20 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 26:16
2. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 28:18 + 2:02
3. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:28 + 4:12
4. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 30:57 + 4:41
5. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:40 + 5:24
6. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 33:04 + 6:48
7. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 35:38 + 9:22
8. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:38 + 11:22
9. Zichová Amálie LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:46 + 11:30
10. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 14:15
11. Porubská Lenka 66S0450 C ŠK Cart-print Nitra 41:41 + 15:25
12. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:36 + 18:20
13. Karolína Toporová 53S C KOB Sokol Pezinok 47:14 + 20:58
D12C
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 23:43
2. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:20 + 0:37
3. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 26:33 + 2:50
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:53 + 3:10
5. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 27:57 + 4:14
6. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:37 + 4:54
7. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 28:52 + 5:09
8. Havlíková Ema 53S C KOB Sokol Pezinok 29:04 + 5:21
9. Kůstková Barbora VIC0259 B OB Vizovice 30:23 + 6:40
10. Šmelíková Dorota 47S0251 C Rapid Bratislava 30:46 + 7:03
11. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:38 + 7:55
12. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:44 + 11:01
13. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 34:57 + 11:14
14. Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:31 + 11:48
15. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 37:43 + 14:00
16. Féderová Zuzana 36S C Amatersky sportovy klub Pezinok 39:11 + 15:28
17. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 40:02 + 16:19
18. Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín 42:38 + 18:55
19. Dufková Renata LCE0253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:07 + 25:24
20. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:54 + 26:11
21. Alexandra Jančovičová 53S C KOB Sokol Pezinok 55:49 + 32:06
22. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 57:04 + 33:21
23. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:04 + 38:21
24. Sedlecká Bára OTK0352 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:24 + 57:41
Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín DISK
D14B
3.40 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 33:03
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 33:33 + 0:30
3. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 34:03 + 1:00
4. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 34:44 + 1:41
5. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 37:29 + 4:26
6. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 39:02 + 5:59
7. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 40:52 + 7:49
8. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 42:17 + 9:14
9. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:48 + 11:45
10. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 46:43 + 13:40
11. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 47:34 + 14:31
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 50:20 + 17:17
13. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:41 + 17:38
14. Dubovská Alžbeta 36S C Amatersky sportovy klub Pezinok 51:02 + 17:59
15. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 52:14 + 19:11
16. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 52:50 + 19:47
17. Miklušová Tamara 47S0252 C Rapid Bratislava 56:23 + 23:20
18. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 58:07 + 25:04
19. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:15 + 26:12
20. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:44 + 27:41
21. Králová Lucie ABM0159 B KOB Moira Brno 62:25 + 29:22
22. Malotová Kamila LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:07 + 30:04
23. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 64:40 + 31:37
24. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:35 + 32:32
25. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:31 + 37:28
26. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 71:40 + 38:37
27. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 72:10 + 39:07
28. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:02 + 48:59
29. Veronika Klabouchová VZA0151 C Slávia ŽU Žilina 106:35 + 73:32
D16B
4.50 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 47:37
2. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 49:10 + 1:33
3. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 51:34 + 3:57
4. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 52:27 + 4:50
5. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 52:54 + 5:17
6. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 53:27 + 5:50
7. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 55:04 + 7:27
8. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:46 + 8:09
9. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 56:22 + 8:45
10. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 57:20 + 9:43
11. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 57:42 + 10:05
12. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 58:29 + 10:52
13. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 58:33 + 10:56
14. Miklušová Tereza 47S9952 C Rapid Bratislava 60:18 + 12:41
15. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 63:35 + 15:58
16. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 68:19 + 20:42
17. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 71:35 + 23:58
18. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 72:25 + 24:48
19. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:22 + 26:45
20. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 74:50 + 27:13
21. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 77:28 + 29:51
22. Hauerlandová Natálie LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:47 + 31:10
23. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:15 + 32:38
24. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:02 + 37:25
25. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 87:36 + 39:59
26. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 113:33 + 65:56
Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín DISK
D18B
5.20 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 51:50
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 52:47 + 0:57
3. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 53:10 + 1:20
4. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 53:28 + 1:38
5. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:00 + 2:10
6. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 54:14 + 2:24
7. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 55:46 + 3:56
8. Papugová Andrea LCE9752 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:33 + 7:43
9. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 59:34 + 7:44
10. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 63:03 + 11:13
11. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 63:28 + 11:38
12. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 64:07 + 12:17
13. Katarína Košutová 42S9751 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 68:26 + 16:36
14. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 71:04 + 19:14
15. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:05 + 20:15
16. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 76:57 + 25:07
17. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 77:44 + 25:54
18. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 80:38 + 28:48
19. Müllerová Kristýna KON9771 B KOB Konice 81:02 + 29:12
20. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 84:05 + 32:15
21. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 92:23 + 40:33
22. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 105:51 + 54:01
Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava DISK
D20B
6.30 km, 195 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6197
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 60:24 6693
2. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 64:01 + 3:37 6322
3. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 64:03 + 3:39 6319
4. Pijáková Barbora 53S9450 C KOB Sokol Pezinok 66:35 + 6:11
5. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 67:42 + 7:18 5944
6. Papugová Martina LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 75:06 + 14:42 5185
7. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 82:47 + 22:23 4397
8. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 83:44 + 23:20 4299
9. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 84:08 + 23:44 4258
10. Svobodová Lenka PHK9551 A OK 99 Hradec Králové 85:57 + 25:33 4072
11. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:47 + 37:23 2858
12. Veronika Dolníková 42S9551 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 98:42 + 38:18
D21B
7.80 km, 265 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8900
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 66:06 9359
2. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 66:12 + 0:06 9346
3. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 68:15 + 2:09 9062
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 70:44 + 4:38 8718
5. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 71:30 + 5:24 8612
6. Macinská Jana PHK8666 R OK 99 Hradec Králové 73:32 + 7:26 8330
7. Steigrová Lucia 51S9351 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 74:08 + 8:02
8. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:07 + 9:01 8111
9. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 76:58 + 10:52 7855
10. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 80:18 + 14:12 7393
11. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 80:28 + 14:22 7370
12. Dittrichová Petra KON8787 R KOB Konice 80:51 + 14:45 7317
13. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 81:18 + 15:12 7255
14. Hrstková Vladěna ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno 81:32 + 15:26 7223
15. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 82:05 + 15:59 7146
16. Katarína Labašová 25S8351 C ATU Kosice 83:07 + 17:01
17. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 83:45 + 17:39 6916
18. Sokolová Ludmila ASU9499 R Magnus Orienteering 84:04 + 17:58 6872
19. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 84:26 + 18:20 6821
20. Kristína Ugrayová 25S9254 C ATU Kosice 85:03 + 18:57
21. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 85:13 + 19:07 6713
22. Erika Hlavačiková 17S8752 C Ekonom Banska Bystrica 85:30 + 19:24
23. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 86:18 + 20:12 6563
24. Šarmanová Alena AOP9352 C Přátelé orientačního běhu Opava 87:17 + 21:11 6427
25. Papugová Katarína LCE9255 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:49 + 21:43 6353
26. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 87:53 + 21:47 6343
27. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:31 + 22:25 6256
28. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 88:44 + 22:38 6226
29. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 89:16 + 23:10 6152
30. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 90:45 + 24:39 5947
31. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 91:10 + 25:04 5889
32. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 92:01 + 25:55 5771
33. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 92:04 + 25:58 5764
34. Lenka Jablonovská 53S C KOB Sokol Pezinok 92:15 + 26:09
35. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 92:36 + 26:30 5690
36. Hnilicová Šárka KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:01 + 28:55 5356
37. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:49 + 29:43 5245
38. Alena Bukovacová 27S7451 C Farmaceut Bratislava 96:31 + 30:25
39. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:02 + 30:56 5077
40. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 98:31 + 32:25 4871
41. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 99:49 + 33:43 4691
42. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 108:33 + 42:27 3482
43. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 109:29 + 43:23 3353
44. Katarina Hrasnova 53S C KOB Sokol Pezinok 118:11 + 52:05
45. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 122:48 + 56:42 1509
46. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 130:33 + 64:27 436
Veronika Vachová 53S C KOB Sokol Pezinok DISK
Dáša Mihálová 17S8952 C Ekonom Banska Bystrica DISK
Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering DISK 0
Rossmanithová Kateřina AOP8951 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
D35B
6.00 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Katarina Fedorova 53S C KOB Sokol Pezinok 53:25
2. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 68:21 + 14:56
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 75:28 + 22:03
4. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 75:48 + 22:23
5. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 84:48 + 31:23
6. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 91:15 + 37:50
7. Tatiana Bednarikova 67S C TJ Čingov Spišská Nová Ves 94:33 + 41:08
8. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 102:33 + 49:08
9. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 103:26 + 50:01
10. Vávrová Erika 47S7751 C Rapid Bratislava 120:06 + 66:41
11. Jana Marcaníková NNP C 120:26 + 67:01
Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D40B
5.20 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 49:49
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:56 + 8:07
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 58:11 + 8:22
4. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 60:42 + 10:53
5. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 62:02 + 12:13
6. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 65:12 + 15:23
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 65:50 + 16:01
8. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 68:18 + 18:29
9. Elena Papugová 25S6552 C ATU Kosice 68:29 + 18:40
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 68:59 + 19:10
11. Dubovská Mária 36S C Amatersky sportovy klub Pezinok 72:50 + 23:01
12. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 75:15 + 25:26
13. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 76:24 + 26:35
14. Barbora Šmelíková VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava 77:30 + 27:41
15. Sona Ondrejkova VZA7451 C Slávia ŽU Žilina 79:20 + 29:31
16. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 79:58 + 30:09
17. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 84:22 + 34:33
18. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 86:29 + 36:40
19. Miklušová Dagmar 47S7351 C Rapid Bratislava 109:21 + 59:32
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
D45B
4.70 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 53:11
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 56:10 + 2:59
3. Barcíková Renáta AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:32 + 4:21
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 58:42 + 5:31
5. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 60:55 + 7:44
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:55 + 7:44
7. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 61:48 + 8:37
8. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 61:52 + 8:41
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 62:09 + 8:58
10. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 62:25 + 9:14
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 63:01 + 9:50
12. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 63:29 + 10:18
13. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 65:28 + 12:17
14. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 66:24 + 13:13
15. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 67:15 + 14:04
16. Jana Šmelíková 25S6653 C ATU Kosice 68:19 + 15:08
17. Mazúrová Soňa 47S6551 C Rapid Bratislava 71:15 + 18:04
18. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 73:33 + 20:22
19. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 78:31 + 25:20
20. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 88:28 + 35:17
21. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 101:32 + 48:21
22. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 101:54 + 48:43
23. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 106:05 + 52:54
24. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 112:24 + 59:13
25. Baloghová Hana 43S6550 C ŠK Sandberg Bratislava 121:54 + 68:43
Mizerová Jarmila TRI6851 C TJ TŽ Třinec DISK
D50B
4.40 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 53:53
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 55:59 + 2:06
3. Elena Belicová 25S6251 C ATU Kosice 59:11 + 5:18
4. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 60:22 + 6:29
5. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 68:42 + 14:49
6. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 68:57 + 15:04
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 70:35 + 16:42
8. Katarína Hlavačiková 17S6152 C Ekonom Banska Bystrica 108:35 + 54:42
9. Dáša Mihálová 17S6151 C Ekonom Banska Bystrica 128:38 + 74:45
D55B
4.10 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 55:18
2. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 60:52 + 5:34
3. Vávrová Beata 47S5651 C Rapid Bratislava 61:41 + 6:23
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 62:06 + 6:48
5. Eva Pijáková 53S C KOB Sokol Pezinok 65:47 + 10:29
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 68:07 + 12:49
7. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 70:53 + 15:35
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:35 + 18:17
9. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 84:40 + 29:22
10. Nečasová Eva TZL5858 C SKOB Zlín 88:31 + 33:13
D60B
3.80 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 60:14
2. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 88:36 + 28:22
3. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 95:30 + 35:16
D65B
3.40 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 46:33
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 56:16 + 9:43
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 58:41 + 12:08
4. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 70:27 + 23:54
H10C
2.30 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 26:41
2. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:33 + 3:52
3. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 31:26 + 4:45
4. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 32:59 + 6:18
5. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:01 + 6:20
6. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 34:14 + 7:33
7. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:34 + 8:53
8. Filip Bukovac 27S0501 C Farmaceut Bratislava 36:51 + 10:10
9. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 37:00 + 10:19
10. Eichler Vít TZL0401 C SKOB Zlín 37:30 + 10:49
11. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:29 + 13:48
12. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 42:06 + 15:25
13. Šemnický Jakub TZL0400 C SKOB Zlín 48:34 + 21:53
14. Pavel Novosad TZL C SKOB Zlín 56:40 + 29:59
Simon Micek 67S C TJ Čingov Spišská Nová Ves DISK
H12C
2.90 km, 95 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 22:17
2. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 23:28 + 1:11
3. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 24:10 + 1:53
4. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 24:21 + 2:04
5. Michal Ondrejka VZA0201 C Slávia ŽU Žilina 24:39 + 2:22
6. Lukáš Novota 25S0302 C ATU Kosice 25:23 + 3:06
7. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 27:22 + 5:05
8. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 29:05 + 6:48
9. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 30:19 + 8:02
10. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 31:04 + 8:47
11. Dubovský Filip 36S C Amatersky sportovy klub Pezinok 32:23 + 10:06
12. Jakub Fraňo 53S C KOB Sokol Pezinok 32:53 + 10:36
13. Tibor Fedor 53S C KOB Sokol Pezinok 34:01 + 11:44
14. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:40 + 14:23
15. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 37:50 + 15:33
16. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 39:18 + 17:01
17. Balogh Michal 43S0300 C ŠK Sandberg Bratislava 44:56 + 22:39
18. Adam Havlík 53S C KOB Sokol Pezinok 44:58 + 22:41
19. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 45:24 + 23:07
20. Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:01 + 25:44
21. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 48:52 + 26:35
22. Nicolas Šuška 53S C KOB Sokol Pezinok 52:26 + 30:09
23. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 54:14 + 31:57
24. Martin Vizner 53S C KOB Sokol Pezinok 56:02 + 33:45
25. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 57:22 + 35:05
26. Samo Njambi 53S C KOB Sokol Pezinok 61:21 + 39:04
27. Miro Tonhajzer 53S0200 C KOB Sokol Pezinok 68:16 + 45:59
28. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 73:15 + 50:58
29. Nicholas Ditri 53S C KOB Sokol Pezinok 82:32 + 60:15
30. Kraus Jakub ZBM0304 C SK Žabovřesky Brno 88:51 + 66:34
Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov DISK
Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec DISK
H14B
4.60 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 38:18
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 43:48 + 5:30
3. Féder Medard 36S0100 C Amatersky sportovy klub Pezinok 43:56 + 5:38
4. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:48 + 7:30
5. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 46:07 + 7:49
6. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 46:41 + 8:23
7. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:20 + 9:02
8. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:10 + 10:52
9. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 52:35 + 14:17
10. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:17 + 14:59
11. Lukáš Simoeko 25S0003 C ATU Kosice 59:38 + 21:20
12. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 59:50 + 21:32
13. Tomas Ondrejka VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 60:53 + 22:35
14. Dominic Ditri 53S C KOB Sokol Pezinok 61:41 + 23:23
15. Štefan Mihalie 25S0002 C ATU Kosice 62:20 + 24:02
16. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 62:29 + 24:11
17. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:48 + 24:30
17. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 62:48 + 24:30
19. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 65:34 + 27:16
20. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 65:47 + 27:29
21. Porubský Peter 66S0000 C ŠK Cart-print Nitra 65:49 + 27:31
22. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:44 + 28:26
23. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 68:44 + 30:26
24. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:25 + 36:07
25. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:48 + 40:30
26. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 82:34 + 44:16
27. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 86:05 + 47:47
28. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 86:15 + 47:57
29. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 86:33 + 48:15
30. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 91:22 + 53:04
31. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 93:19 + 55:01
32. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 94:53 + 56:35
33. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 95:38 + 57:20
34. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 98:11 + 59:53
35. Cidorík Matej 36S0000 C Amatersky sportovy klub Pezinok 98:40 + 60:22
36. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 101:51 + 63:33
37. Holuša Václav MOV0000 C SKOB Ostrava 103:58 + 65:40
38. Janík Patrik LCE0101 B OOB TJ Slovan Luhačovice 105:39 + 67:21
39. Jakub Kniebugl 39S0001 C KOBRA Bratislava 110:44 + 72:26
40. Balogh Matúš 43S0100 C ŠK Sandberg Bratislava 128:34 + 90:16
Jelínek Jan AOP0101 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Zeman Jakub TZL0102 B SKOB Zlín DISK
H16B
6.50 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 51:28
2. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 51:35 + 0:07
3. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 55:06 + 3:38
4. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:05 + 6:37
5. Chupek Jakub JPV9911 C Oddíl OS SK Prostějov 61:00 + 9:32
6. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 61:57 + 10:29
7. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 63:30 + 12:02
8. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 66:11 + 14:43
9. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 66:22 + 14:54
10. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:37 + 15:09
11. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 73:39 + 22:11
12. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 74:19 + 22:51
13. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:20 + 30:52
14. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 82:55 + 31:27
15. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 90:15 + 38:47
16. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 90:20 + 38:52
17. Jakub Kokoška 25S9902 C ATU Kosice 91:12 + 39:44
18. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:21 + 39:53
19. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 91:33 + 40:05
20. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 95:18 + 43:50
21. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:03 + 46:35
22. Dubovský Andrej 36S C Amatersky sportovy klub Pezinok 98:12 + 46:44
23. Rybár Samuel 47S9801 C Rapid Bratislava 99:19 + 47:51
24. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 99:57 + 48:29
25. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 105:14 + 53:46
26. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 107:06 + 55:38
27. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 115:09 + 63:41
Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno DISK
Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc DISK
H18B
7.90 km, 300 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 56:04
2. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 59:20 + 3:16
3. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 61:22 + 5:18
4. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 62:46 + 6:42
5. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 63:36 + 7:32
6. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 64:02 + 7:58
7. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 69:46 + 13:42
8. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 70:25 + 14:21
9. Takáč Teodor 51S9600 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 71:32 + 15:28
10. Burkart David VIC9602 C OB Vizovice 72:08 + 16:04
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 74:05 + 18:01
12. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 74:18 + 18:14
13. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 75:52 + 19:48
14. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 80:35 + 24:31
15. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 82:34 + 26:30
16. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 83:17 + 27:13
17. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 83:42 + 27:38
18. Dvorský Petr SKM9601 B KOB Směr Kroměříž 90:20 + 34:16
19. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 92:35 + 36:31
20. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 92:41 + 36:37
21. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 93:33 + 37:29
22. Dávid Ugray 25S9605 C ATU Kosice 108:12 + 52:08
23. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 140:43 + 84:39
Knypl Jaroslav KSU9707 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H20B
8.90 km, 380 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 2094
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 75:35 2365
2. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 80:36 + 5:01 2233
3. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 91:51 + 16:16 1936
4. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 105:41 + 30:06 1572
5. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 117:18 + 41:43 1266
H21B
12.60 km, 490 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9086
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marian Dávidík 39S7713 C KOBRA Bratislava 82:05
2. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 82:06 + 0:01 9807
3. Ondrej Piják 39S8204 C KOBRA Bratislava 85:18 + 3:13
4. Hubáček Jonáš LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice 86:33 + 4:28 9314
5. Pavol Bukovac 27S8102 C Farmaceut Bratislava 86:54 + 4:49
6. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 87:19 + 5:14 9229
7. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 88:54 + 6:49 9053
8. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 89:07 + 7:02 9029
9. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 89:09 + 7:04 9026
10. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 89:22 + 7:17 9002
11. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 90:34 + 8:29 8869
12. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 92:22 + 10:17 8669
13. Šurgan Štefan 51S7902 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 92:36 + 10:31
14. Maroš Bukovac 27S7601 C Farmaceut Bratislava 94:07 + 12:02
15. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 94:24 + 12:19 8444
16. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 95:15 + 13:10 8350
17. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:21 + 13:16 8339
18. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 95:25 + 13:20 8332
19. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 95:32 + 13:27 8319
20. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 95:46 + 13:41 8293
21. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:13 + 14:08 8243
22. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 97:04 + 14:59 8149
23. Štefan Ringer 25S8906 C ATU Kosice 97:18 + 15:13
24. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 97:34 + 15:29 8094
25. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 97:41 + 15:36 8081
26. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 98:55 + 16:50 7944
27. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 98:58 + 16:53 7938
28. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 99:45 + 17:40 7852
29. Peter Glončák 27S7901 C Farmaceut Bratislava 100:03 + 17:58
30. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 100:11 + 18:06 7804
31. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 101:00 + 18:55 7713
32. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 102:03 + 19:58 7597
33. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 102:37 + 20:32 7534
34. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 103:45 + 21:40 7409
35. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 104:22 + 22:17 7340
36. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 104:30 + 22:25 7326
37. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 104:47 + 22:42 7294
38. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 104:55 + 22:50 7280
39. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 105:35 + 23:30 7206
40. Rossmanith Vojta AOP9302 C Přátelé orientačního běhu Opava 105:46 + 23:41 7185
41. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 107:37 + 25:32 6980
42. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 107:40 + 25:35 6975
43. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 108:43 + 26:38 6859
44. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 109:25 + 27:20 6781
45. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 110:05 + 28:00 6707
46. Miroslav Papuga 25S9002 C ATU Kosice 111:04 + 28:59
47. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 111:14 + 29:09 6580
48. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 111:19 + 29:14 6571
49. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 112:40 + 30:35 6421
50. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 113:37 + 31:32 6316
51. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 114:48 + 32:43 6185
52. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 115:28 + 33:23 6111
53. Stulík Jakub SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové 115:40 + 33:35 6089
54. Szabó Rastislav 51S8700 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 116:10 + 34:05
55. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 116:30 + 34:25 5997
56. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 118:25 + 36:20 5784
57. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 119:01 + 36:56 5718
58. Mikuláš Novota 25S6002 C ATU Kosice 120:01 + 37:56
59. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 120:44 + 38:39 5528
60. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 122:19 + 40:14 5352
61. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 122:43 + 40:38 5308
62. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 123:29 + 41:24 5223
63. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 125:45 + 43:40 4972
64. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 125:57 + 43:52 4950
65. Patráš Igor 51S7901 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 126:48 + 44:43
66. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 131:55 + 49:50 4289
67. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 133:16 + 51:11 4140
68. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 134:22 + 52:17 4018
69. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB TJ Spartak Adamov 135:16 + 53:11 3918
70. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 135:21 + 53:16 3909
71. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 135:23 + 53:18 3905
72. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 136:16 + 54:11 3807
73. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 136:23 + 54:18 3795
74. Patráš Andrej 51S8200 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 140:43 + 58:38
75. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 149:11 + 67:06 2377
76. Pilát Miroslav 51S8501 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 150:00 + 67:55
77. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 152:01 + 69:56 2063
78. Jakub Kuriak 42S9301 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 152:18 + 70:13
79. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 155:43 + 73:38 1653
80. Hríbik Miroslav 51S8500 C ŠK Hadveo Banská Bystrica 166:30 + 84:25
81. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 172:21 + 90:16 0
82. Karol Brul 53S C KOB Sokol Pezinok 192:53 + 110:48
Martin Košut 42S9201 C Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK
Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk DISK 0
Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Malý Ondřej VIC8911 C OB Vizovice DISK 0
Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín DISK 0
Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Šmehlík Eduard SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
Mazúr Martin 51S8701 C ŠK Hadveo Banská Bystrica DISK
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
H35B
8.80 km, 325 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 78:20
2. Porubský Július 66S7300 C ŠK Cart-print Nitra 81:59 + 3:39
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 82:44 + 4:24
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 84:11 + 5:51
5. Martin Bednarik 67S C TJ Čingov Spišská Nová Ves 87:40 + 9:20
6. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 88:59 + 10:39
7. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 89:06 + 10:46
8. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 89:54 + 11:34
9. Dušan Bukovac 27S7501 C Farmaceut Bratislava 94:22 + 16:02
10. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 98:02 + 19:42
11. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 100:27 + 22:07
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 101:42 + 23:22
13. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 101:53 + 23:33
14. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 101:55 + 23:35
15. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 102:22 + 24:02
16. Anton Kniebugl 39S6401 C KOBRA Bratislava 103:23 + 25:03
17. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 104:32 + 26:12
18. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:44 + 28:24
19. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 113:31 + 35:11
20. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 122:42 + 44:22
21. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 128:29 + 50:09
22. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 140:21 + 62:01
23. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 145:39 + 67:19
24. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 183:30 + 105:10
H40B
7.80 km, 265 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:43
2. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:07 + 6:24
3. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 75:06 + 9:23
4. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 77:11 + 11:28
5. Robert Micek 67S C TJ Čingov Spišská Nová Ves 78:10 + 12:27
6. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 78:49 + 13:06
7. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 80:07 + 14:24
8. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:17 + 14:34
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 80:25 + 14:42
10. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 82:08 + 16:25
11. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 82:46 + 17:03
12. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 83:23 + 17:40
13. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 85:16 + 19:33
14. Viskup Peter VZA7400 C Slávia ŽU Žilina 86:14 + 20:31
15. Peter Fraňo 53S C KOB Sokol Pezinok 87:37 + 21:54
16. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 90:46 + 25:03
17. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 97:07 + 31:24
18. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 99:11 + 33:28
19. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 99:21 + 33:38
20. Féder Medard 36S7300 C Amatersky sportovy klub Pezinok 101:29 + 35:46
21. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 111:52 + 46:09
22. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 113:52 + 48:09
H45B
6.90 km, 225 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 52:53
2. Jozef Pollák 25S6001 C ATU Kosice 53:29 + 0:36
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:52 + 1:59
4. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 56:29 + 3:36
5. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 57:34 + 4:41
6. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 61:10 + 8:17
7. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 63:24 + 10:31
8. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 66:28 + 13:35
9. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 67:52 + 14:59
10. František Papuga 25S6302 C ATU Kosice 69:20 + 16:27
11. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 69:39 + 16:46
12. Juraj Petrinec 39S6403 C KOBRA Bratislava 70:55 + 18:02
13. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 72:51 + 19:58
14. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:59 + 20:06
15. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 73:28 + 20:35
16. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 74:29 + 21:36
17. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 75:42 + 22:49
18. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 77:09 + 24:16
19. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 78:22 + 25:29
20. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 78:55 + 26:02
21. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 79:30 + 26:37
22. Peter Ďurčo 17S6102 C Ekonom Banska Bystrica 80:08 + 27:15
23. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 83:34 + 30:41
24. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 85:29 + 32:36
25. Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 87:15 + 34:22
26. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 88:00 + 35:07
27. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 89:30 + 36:37
28. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 92:49 + 39:56
29. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 93:59 + 41:06
30. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 95:09 + 42:16
31. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 99:52 + 46:59
32. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 100:45 + 47:52
33. Balogh Richard 43S6900 C ŠK Sandberg Bratislava 106:28 + 53:35
34. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 106:45 + 53:52
35. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 116:05 + 63:12
36. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 117:44 + 64:51
37. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 117:49 + 64:56
38. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 121:46 + 68:53
Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice DISK
Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H50B
6.30 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 50:54
2. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 61:34 + 10:40
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 64:34 + 13:40
4. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 65:50 + 14:56
5. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 66:09 + 15:15
6. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 66:49 + 15:55
7. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 67:26 + 16:32
8. Frantisek Soltes 67S C TJ Čingov Spišská Nová Ves 67:47 + 16:53
9. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 68:27 + 17:33
10. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:29 + 17:35
11. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 70:49 + 19:55
12. Mazúr Milan 47S6201 C Rapid Bratislava 73:02 + 22:08
13. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 73:16 + 22:22
14. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 75:00 + 24:06
15. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 75:50 + 24:56
16. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 77:23 + 26:29
17. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 80:40 + 29:46
18. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 90:40 + 39:46
19. Rybár Dušan 47S6202 C Rapid Bratislava 113:00 + 62:06
H55B
5.70 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jozef Fedor 53S C KOB Sokol Pezinok 51:54
2. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 56:13 + 4:19
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 57:11 + 5:17
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 60:44 + 8:50
5. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 62:57 + 11:03
6. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 63:52 + 11:58
7. Petrinec Milan 47S5802 C Rapid Bratislava 67:20 + 15:26
8. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 70:06 + 18:12
9. Mitelman Milan 42S5800 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 70:50 + 18:56
10. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 71:11 + 19:17
11. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 72:23 + 20:29
12. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:42 + 20:48
13. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 73:51 + 21:57
14. Ivan Oravec 53S C KOB Sokol Pezinok 76:03 + 24:09
15. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 77:16 + 25:22
16. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 82:11 + 30:17
17. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 93:27 + 41:33
18. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 103:30 + 51:36
19. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 104:26 + 52:32
20. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 120:41 + 68:47
H60B
4.80 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:18
2. Vladislav Piják 53S C KOB Sokol Pezinok 51:55 + 0:37
3. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 54:07 + 2:49
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 54:17 + 2:59
5. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:23 + 3:05
6. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 56:25 + 5:07
7. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 57:04 + 5:46
8. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 61:38 + 10:20
9. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:01 + 15:43
10. Anton Onder 25S5401 C ATU Kosice 71:50 + 20:32
11. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 75:25 + 24:07
12. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 75:48 + 24:30
13. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 76:52 + 25:34
14. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 87:21 + 36:03
15. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 87:48 + 36:30
16. Vávra Viktor 47S5001 C Rapid Bratislava 90:44 + 39:26
17. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 94:23 + 43:05
18. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 96:09 + 44:51
19. Féder Medard 36S5000 C Amatersky sportovy klub Pezinok 111:36 + 60:18
20. Michal Simoeko 25S5302 C ATU Kosice 112:03 + 60:45
Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín DISK
H65B
4.20 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ĺudovít 47S4301 C Rapid Bratislava 47:51
2. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 48:41 + 0:50
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 52:08 + 4:17
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 52:12 + 4:21
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 53:34 + 5:43
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 54:59 + 7:08
7. Igor Roháč 25S4301 C ATU Kosice 55:15 + 7:24
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:48 + 9:57
9. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 61:02 + 13:11
10. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 63:40 + 15:49
11. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 67:58 + 20:07
12. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 70:16 + 22:25
13. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 74:22 + 26:31
14. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 85:49 + 37:58
H70B
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 43:58
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 45:35 + 1:37
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 50:28 + 6:30
4. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 54:20 + 10:22
5. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:13 + 15:15
6. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 62:43 + 18:45
7. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 71:24 + 27:26
8. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 83:22 + 39:24
H75B
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 58:58
2. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 59:15 + 0:17
3. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 124:34 + 65:36
HDR
2.50 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martina Steigrová 51S C ŠK Hadveo Banská Bystrica 25:52
2. Bujok Adam TRI0504 C TJ TŽ Třinec 27:45 + 1:53
3. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 29:19 + 3:27
4. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 6:51
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 33:02 + 7:10
6. Karol Paluska 27S C Farmaceut Bratislava 33:18 + 7:26
7. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 33:32 + 7:40
8. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 34:08 + 8:16
9. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:14 + 8:22
10. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:49 + 9:57
11. Linhart Jakub VIV C GIGANT Orienteering 38:18 + 12:26
12. Šmelík Daniel 47S0701 C Rapid Bratislava 38:29 + 12:37
13. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 39:41 + 13:49
14. Martin Otrusina EZL C PEV Zlín 40:05 + 14:13
15. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:42 + 15:50
16. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:43 + 15:51
17. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 42:58 + 17:06
18. Linhart Adam VIV C GIGANT Orienteering 45:30 + 19:38
19. Švidrnochová Nela MOV0950 C SKOB Ostrava 45:40 + 19:48
20. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 45:58 + 20:06
21. Holesz Samuel TRI C TJ TŽ Třinec 46:13 + 20:21
22. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 46:19 + 20:27
23. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 47:15 + 21:23
24. Baloghová Zora 43S0750 C ŠK Sandberg Bratislava 47:19 + 21:27
25. Nina Micekova 67S C TJ Čingov Spišská Nová Ves 47:45 + 21:53
26. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 49:08 + 23:16
27. Jakub Skýba LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:11 + 23:19
28. Deván Peter 43S0400 C ŠK Sandberg Bratislava 49:34 + 23:42
29. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 50:44 + 24:52
30. Pernička Václav TZL0602 C SKOB Zlín 51:16 + 25:24
31. Plášková Eliška LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:29 + 25:37
32. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 51:30 + 25:38
33. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:41 + 27:49
34. Klára Novosadová TZL C SKOB Zlín 59:44 + 33:52
35. Nešporová Viktorka TZL C SKOB Zlín 63:57 + 38:05
36. Mašláňová Eva TZL C SKOB Zlín 65:13 + 39:21
37. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 65:43 + 39:51
38. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 68:29 + 42:37
39. Coufalová Rea ZBM1199 C SK Žabovřesky Brno 72:18 + 46:26
39. Coufalová Thea ZBM0999 C SK Žabovřesky Brno 72:18 + 46:26
41. Slováček Ondřej TZL C SKOB Zlín 76:23 + 50:31
42. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 77:31 + 51:39
P
2.40 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 22:27
2. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 29:38 + 7:11
3. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 30:13 + 7:46
4. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:36 + 9:09
5. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 32:56 + 10:29
6. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 33:53 + 11:26
7. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 34:14 + 11:47
8. Sedlecká Anna OTK0150 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:57 + 13:30
9. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 36:31 + 14:04
10. Jan Žemlík TZL4325 C SKOB Zlín 36:55 + 14:28
11. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 37:17 + 14:50
12. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 37:26 + 14:59
13. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 39:05 + 16:38
14. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 41:23 + 18:56
15. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 41:32 + 19:05
16. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 42:42 + 20:15
17. Smékalová Ivana JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov 42:52 + 20:25
18. Jarmila Šarmanová NNO C 44:31 + 22:04
19. Kunzová Jarmila OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:50 + 22:23
20. Andrea Klabouchová VZA7052 C Slávia ŽU Žilina 45:24 + 22:57
21. Ourada Tim C 53:03 + 30:36
22. Marek Vítek NNV C 53:58 + 31:31
23. Lenka Auermullerová NNA C 54:33 + 32:06
24. Mrkvičková Jitka TZL C SKOB Zlín 55:28 + 33:01
25. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 58:37 + 36:10
26. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 60:06 + 37:39
27. Dufková LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:04 + 56:37
Porubská Andrea 66S7650 C ŠK Cart-print Nitra DISK
T4
4.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:33
2. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:20 + 3:47
3. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 49:17 + 6:44
4. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 50:09 + 7:36
5. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:35 + 8:02
6. Lumír Sláma LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:49 + 10:16
7. Volná Jitka ABM9256 C KOB Moira Brno 53:53 + 11:20
8. Peter Karch 53S C KOB Sokol Pezinok 55:59 + 13:26
9. Ĺubica Toporová 53S C KOB Sokol Pezinok 56:08 + 13:35
10. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 57:14 + 14:41
11. Miroslav Benroth NER C 62:58 + 20:25
12. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:08 + 21:35
13. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 65:17 + 22:44
14. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:29 + 22:56
15. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 68:44 + 26:11
16. Václavík Ondrej ZMT9801 C KOB Martin 73:22 + 30:49
17. Daňková Tereza KON8686 C KOB Konice 75:01 + 32:28
18. Stískalová Eva C 81:56 + 39:23
19. Václavíková Martina ZMT0151 C KOB Martin 82:49 + 40:16
20. Václavík Martin ZMT6404 C KOB Martin 84:16 + 41:43
21. Hermelínová Ewelýna LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:54 + 52:21
22. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 100:36 + 58:03
23. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín 101:20 + 58:47
T6
6.00 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 66:28
2. Žaludek Jindřich TZL8904 C SKOB Zlín 69:31 + 3:03
3. Tomáš Strachota NNS C 70:29 + 4:01
4. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 74:52 + 8:24
5. Vít Auermuller NNA C 75:53 + 9:25
6. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:35 + 12:07
7. Borčin Peter 996 C Klub OB BOR Topoľčianky 78:41 + 12:13
8. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 81:44 + 15:16
9. Ela Sedileková 51S C ŠK Hadveo Banská Bystrica 82:28 + 16:00
10. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 83:29 + 17:01
11. Tomáš Janečko 53S C KOB Sokol Pezinok 85:41 + 19:13
12. Irena Benrothová NER C 92:17 + 25:49
13. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 92:21 + 25:53
14. Michal Tomašovič 53S C KOB Sokol Pezinok 104:22 + 37:54
15. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 106:34 + 40:06