Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

Kategorie: D21B

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Nový Stálkov
Ředitel závodu:
Kubičko Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Hojný Jaroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
JURY:
Farář Václav, Kalibán Jaroslav, Matras Tomáš
Protokol:
Nebyl podán žádný protest, nedošlo k významnému zranění. Hlavní rozhodčí uznal výsledky v plném rozsahu

D21B 4.80 km, 100 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 9260

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 30:11 9944
2. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 30:36 + 0:25 9815
3. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 32:49 + 2:38 9131
4. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 33:25 + 3:14 8946
5. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 33:30 + 3:19 8920
6. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 33:33 + 3:22 8905
7. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 34:19 + 4:08 8668
8. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 34:32 + 4:21 8601
9. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 34:44 + 4:33 8539
10. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 35:44 + 5:33 8231
11. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 35:45 + 5:34 8226
12. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 35:48 + 5:37 8210
13. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 5:53 8128
14. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 36:24 + 6:13 8025
15. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 36:37 + 6:26 7958
16. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 6:28 7948
16. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 36:39 + 6:28 7948
18. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 36:43 + 6:32 7927
19. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 36:52 + 6:41 7881
20. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 37:01 + 6:50 7835
21. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 37:22 + 7:11 7727
22. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 7:36 7598
23. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 38:03 + 7:52 7516
24. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 38:23 + 8:12 7413
25. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 38:28 + 8:17 7387
26. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 38:33 + 8:22 7361
27. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 38:37 + 8:26 7341
28. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 38:41 + 8:30 7320
29. Mrštíková Květa LPU8753 OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 8:39 7274
30. Koštálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 39:03 + 8:52 7207
31. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 39:09 + 8:58 7176
32. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:24 + 9:13 7099
33. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 39:44 + 9:33 6996
34. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 39:49 + 9:38 6970
35. Smolková Kateřina PGP8852 SK Praga 40:13 + 10:02 6847
36. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 40:48 + 10:37 6667
37. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 40:59 + 10:48 6610
38. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 41:39 + 11:28 6405
39. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 11:37 6358
40. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 42:07 + 11:56 6261
41. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 42:13 + 12:02 6230
42. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 42:59 + 12:48 5993
43. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 43:22 + 13:11 5875
44. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 43:41 + 13:30 5777
45. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 43:53 + 13:42 5715
46. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 13:53 5659
47. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 44:23 + 14:12 5561
48. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 44:39 + 14:28 5479
49. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 44:51 + 14:40 5417
50. Kamererová Klára KAM9154 SK Kamenice 45:04 + 14:53 5350
51. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 45:33 + 15:22 5201
52. Horová Magda VSP5450 USK Praha 45:35 + 15:24 5191
53. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 45:45 + 15:34 5139
54. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:18 + 16:07 4969
55. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 46:33 + 16:22 4892
56. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 46:35 + 16:24 4882
57. Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 46:36 + 16:25 4877
58. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 46:43 + 16:32 4841
59. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 47:02 + 16:51 4743
60. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 47:10 + 16:59 4702
61. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 47:12 + 17:01 4692
62. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 47:59 + 17:48 4450
63. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 48:04 + 17:53 4424
64. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 48:28 + 18:17 4301
65. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 48:40 + 18:29 4239
66. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 49:08 + 18:57 4095
67. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 49:34 + 19:23 3961
68. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 49:54 + 19:43 3858
69. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 51:19 + 21:08 3421
70. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 53:59 + 23:48 2598
71. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 54:39 + 24:28 2392
72. Voráčková Lenka OSN8555 SK OS Nové Město n. M. 55:58 + 25:47 1986