Logo

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Nový Stálkov
Ředitel závodu:
Kubičko Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Hojný Jaroslav - R2
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R2
JURY:
Farář Václav, Kalibán Jaroslav, Matras Tomáš
Protokol:
Nebyl podán žádný protest, nedošlo k významnému zranění. Hlavní rozhodčí uznal výsledky v plném rozsahu

H21C 4.80 km, 90 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7516

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 29:01 8218
2. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 30:50 + 1:49 7754
3. Procházka Jiří TBM7633 KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 2:54 7477
4. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 32:06 + 3:05 7430
5. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 32:14 + 3:13 7396
6. Vítek Tomáš PHK7702 OK 99 Hradec Králové 32:17 + 3:16 7383
7. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 32:30 + 3:29 7328
8. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 32:37 + 3:36 7298
8. Štemberk Adam LBE8900 TJ Lokomotiva Beroun 32:37 + 3:36 7298
10. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 32:40 + 3:39 7285
11. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 32:51 + 3:50 7239
12. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 32:53 + 3:52 7230
13. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 33:06 + 4:05 7175
14. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 33:08 + 4:07 7166
15. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 33:18 + 4:17 7124
16. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 33:34 + 4:33 7056
16. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 33:34 + 4:33 7056
18. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 33:41 + 4:40 7026
19. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:50 + 4:49 6987
20. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 34:38 + 5:37 6783
21. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 34:44 + 5:43 6757
22. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 35:08 + 6:07 6655
23. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 35:12 + 6:11 6638
24. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 35:14 + 6:13 6630
25. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 35:27 + 6:26 6574
26. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 35:29 + 6:28 6566
27. Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 35:49 + 6:48 6481
28. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 35:56 + 6:55 6451
29. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 36:02 + 7:01 6425
30. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 36:14 + 7:13 6374
31. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 36:22 + 7:21 6340
32. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 7:28 6310
32. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 36:29 + 7:28 6310
34. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 36:33 + 7:32 6293
35. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 36:51 + 7:50 6217
36. Al Murshdi Ahmed OOL8506 SK Haná orienteering 37:57 + 8:56 5935
37. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 8:59 5923
38. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 38:01 + 9:00 5918
39. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 38:06 + 9:05 5897
40. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 38:08 + 9:07 5889
41. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 38:25 + 9:24 5816
42. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 38:45 + 9:44 5731
43. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 38:56 + 9:55 5684
44. Al Zeyoudi Seed OOL7306 SK Haná orienteering 39:04 + 10:03 5650
45. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 39:31 + 10:30 5535
46. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 39:49 + 10:48 5458
47. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 10:55 5429
48. Al Kaabi Mubark OOL8206 SK Haná orienteering 40:31 + 11:30 5280
49. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 40:53 + 11:52 5186
50. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 41:12 + 12:11 5105
50. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:12 + 12:11 5105
52. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 41:14 + 12:13 5096
53. Al Kaabi Salem OOL8006 SK Haná orienteering 41:30 + 12:29 5028
54. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 41:38 + 12:37 4994
55. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 41:40 + 12:39 4986
56. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 41:43 + 12:42 4973
57. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 41:44 + 12:43 4969
58. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 41:54 + 12:53 4926
59. Al Mazrouei Rashed OOL8807 SK Haná orienteering 42:00 + 12:59 4901
60. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 42:28 + 13:27 4781
61. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 42:37 + 13:36 4743
62. Al Abduli Jamal OOL7406 SK Haná orienteering 42:46 + 13:45 4705
63. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 42:52 + 13:51 4679
64. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 42:56 + 13:55 4662
65. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 43:04 + 14:03 4628
66. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 43:21 + 14:20 4556
67. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 43:28 + 14:27 4526
68. Al Yamahi Salem OOL8306 SK Haná orienteering 43:42 + 14:41 4466
69. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 43:54 + 14:53 4415
70. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 44:14 + 15:13 4330
71. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 44:58 + 15:57 4142
72. Al Qaydi Ali OOL7706 SK Haná orienteering 46:11 + 17:10 3832
73. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 46:23 + 17:22 3780
74. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 46:53 + 17:52 3653
75. Al Ktebi Khalid OOL8406 SK Haná orienteering 47:01 + 18:00 3619
76. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:33 + 21:32 2716
77. Al Mansoori Abdulaziz OOL8906 SK Haná orienteering 51:12 + 22:11 2550
78. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 51:53 + 22:52 2375
79. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 52:24 + 23:23 2243
80. Abdalla Khamis OOL8806 SK Haná orienteering 54:27 + 25:26 1719
81. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 55:09 + 26:08 1540
82. Zimmermann Martin KRE9301 OOB TJ Sokol Křemže 56:33 + 27:32 1183
83. Podhrázský Zbyšek MBM8242 O-mikron 61:47 + 32:46 0
Al Shehhi Mohammed OOL8106 SK Haná orienteering DISK 0
Al Mteiri Ahmed OOL8207 SK Haná orienteering DISK 0