Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO ve sprintu, Český pohár MTBO

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Viničné Šumice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Šumice, M 1:10 000, E=5m, A4
Ředitel závodu:
Štěpánek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pospíšek Zbyněk
Stavitel tratí:
Ševčík Martin
JURY:
Lacigová Michaela, Lukavec Petr, Urban Jan
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě 24°C. Jury nezasedala, protest nebyl podán. Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40LONG     M40SHORT     M50     OPENSHORT     W14     W17     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroc Kryštof VIV0001 C GIGANT Orienteering 20:24
2. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 23:05 + 2:41
M17
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 C TJ Stadion Nový Bor 20:45
2. Horák Jan LDC9800 C KOB Děčín 21:25 + 0:40
3. Hlavatý Jan BUL9800 C Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 22:25 + 1:40
M20
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Matej VBA9601 E ŠK VAZKA Bratislava 20:33
2. Skoupý Jan VIV9400 A GIGANT Orienteering 21:55 + 1:22
3. Čully Andrej VBA9501 E ŠK VAZKA Bratislava 24:40 + 4:07
4. Jánoška Tomáš VBA9341 A ŠK VAZKA Bratislava 24:41 + 4:08
5. Šňupárek Václav TZL9548 A SKOB Zlín 25:48 + 5:15
6. Pokorný Ondřej SJI9401 C OK Jihlava 33:52 + 13:19
Nemet Michal BOR9705 A OK Jiskra Nový Bor DISK
M21E
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 20:13
2. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 20:27 + 0:14
3. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 20:51 + 0:38
4. Stránský Vojtěch KPY9000 E SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:01 + 0:48
5. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 21:07 + 0:54
6. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 21:46 + 1:33
7. Peths Matěj ABR8501 E A-team NOVO Bruntál 22:11 + 1:58
8. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 22:23 + 2:10
9. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 23:32 + 3:19
10. Obuškevič Jan SMR7000 E SK SNS Smržovka 23:34 + 3:21
11. Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha 23:47 + 3:34
12. Kouřimský Jan SLA7200 E SKOB Slaný 24:03 + 3:50
13. Bureš Pavel XBM7549 A PELLŽS MTBO TEAM 24:07 + 3:54
14. Sajal Martin EKP7803 E VŠTJ Ekonom Praha 24:18 + 4:05
15. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 24:24 + 4:11
16. Daněk Roman SBK7541 E KOB Start Blansko 24:47 + 4:34
17. Klimo Thomas 21A7900 C OLT Transdanubien 24:59 + 4:46
18. Jiran Jan PHK7701 E OK 99 Hradec Králové 25:02 + 4:49
19. Prošek Michal SJI7823 E OK Jihlava 25:11 + 4:58
20. Malátek Rastislav VBA7401 E ŠK VAZKA Bratislava 25:18 + 5:05
21. Waldmann Andreas AUT0001 C Austrian MTBO team 25:27 + 5:14
22. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 25:40 + 5:27
23. Laciga Zdeněk VSP5200 E USK Praha 26:02 + 5:49
24. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 26:08 + 5:55
25. Pucherna Eduard ZUP7403 E MTBO ČZU Praha 26:21 + 6:08
26. Lukavec Petr SMR7800 E SK SNS Smržovka 26:58 + 6:45
27. Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál 27:03 + 6:50
28. Vanka Petr OKP6801 E SK OK 24 Praha 28:11 + 7:58
29. Pilka Matej SPE8305 C KOB Sokol Pezinok 29:12 + 8:59
Rief Andreas AUT0003 C Austrian MTBO team DISK
M21A
4.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalina Miroslav EKP8211 A VŠTJ Ekonom Praha 21:36
2. Les Martin VPM7906 A KOS Slavia VŠ Plzeň 21:49 + 0:13
3. Merenus Štěpán EKP8401 A VŠTJ Ekonom Praha 21:51 + 0:15
4. Karlík Michal VIV8000 A GIGANT Orienteering 21:54 + 0:18
5. Horák Martin LDC7100 A KOB Děčín 22:06 + 0:30
6. Kurz Pavel EKP7408 A VŠTJ Ekonom Praha 22:54 + 1:18
7. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 22:59 + 1:23
8. Venhoda Milan SJI7104 A OK Jihlava 23:01 + 1:25
9. Buriánek Vojta SMR7801 A SK SNS Smržovka 23:04 + 1:28
10. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 24:06 + 2:30
11. Pařízek Petr SMR7001 A SK SNS Smržovka 24:20 + 2:44
12. Drobník Lukáš SCP8500 A OK Sparta Praha 25:05 + 3:29
13. Kroc Dalibor VIV7400 A GIGANT Orienteering 25:14 + 3:38
14. Pašek František ZUP7601 A MTBO ČZU Praha 25:17 + 3:41
14. Urválek Jan TCB8101 A SK Technik České Budějovice 25:17 + 3:41
16. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 25:38 + 4:02
17. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 25:56 + 4:20
18. Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia VŠ Plzeň 25:58 + 4:22
19. Cerman Lukáš VSP8101 A USK Praha 26:02 + 4:26
20. Černý Ladislav ZUP8200 C MTBO ČZU Praha 26:06 + 4:30
21. Čejka Tomáš JHB8203 A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:20 + 4:44
22. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 26:29 + 4:53
23. Jiran Václav XBM7601 A PELLŽS MTBO TEAM 26:51 + 5:15
24. Šňupárek Ondřej TZL6949 A SKOB Zlín 27:16 + 5:40
25. Anděl Robert VPM8001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:51 + 6:15
26. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 28:02 + 6:26
27. Štáfek Pavel SKL7401 A SMS Team Kladno 28:04 + 6:28
28. Pavlík Radek ABR6849 A A-team NOVO Bruntál 30:08 + 8:32
29. Vaněk Petr PHK7600 A OK 99 Hradec Králové 30:49 + 9:13
30. Hýbl Lukáš VIP7504 A SK VIPrahlo 31:29 + 9:53
31. Šenk Petr VBA8001 A ŠK VAZKA Bratislava 39:12 + 17:36
M21B
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tománek Otakar VLI8300 B Slavia Liberec orienteering 18:44
2. Bezděk Václav ABR8502 B A-team NOVO Bruntál 20:47 + 2:03
3. Jiráček Josef SBK8501 B KOB Start Blansko 21:38 + 2:54
4. Buchtík Aleš XBM8201 B PELLŽS MTBO TEAM 21:39 + 2:55
5. Putík Jiří VLI7505 B Slavia Liberec orienteering 21:41 + 2:57
6. Hruška Miloš ABR7501 B A-team NOVO Bruntál 21:56 + 3:12
7. Kolář Rudolf ABR6301 B A-team NOVO Bruntál 21:58 + 3:14
8. Zaoral Pedros SMR7903 B SK SNS Smržovka 22:11 + 3:27
9. Šebesta Petr ZUP7604 B MTBO ČZU Praha 22:26 + 3:42
10. Šabo Mikuláš VBA7841 B ŠK VAZKA Bratislava 22:43 + 3:59
11. Ráb Martin RBK8307 B SK Radioklub Blansko 22:47 + 4:03
12. Humlíček Aleš SBK7539 B KOB Start Blansko 22:53 + 4:09
13. Mikan Albert EKP8606 B VŠTJ Ekonom Praha 23:21 + 4:37
14. Švarcbach Michal KNC7001 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 23:46 + 5:02
15. Komín David LME7401 B SK Los Mělník 23:48 + 5:04
16. Vítek Tomáš XBM7511 B PELLŽS MTBO TEAM 24:24 + 5:40
17. Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering 24:39 + 5:55
18. Suchý Jiří SJI9201 A OK Jihlava 24:48 + 6:04
19. Sedlák Radek XPU7501 B PARDUBICE BIKERS 25:06 + 6:22
20. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 25:47 + 7:03
21. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 26:23 + 7:39
22. Hodoň Miroslav VIV8100 B GIGANT Orienteering 26:59 + 8:15
23. Hons Lukáš XPU8005 B PARDUBICE BIKERS 27:33 + 8:49
24. Pucher Filip ZUP7404 B MTBO ČZU Praha 27:41 + 8:57
25. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 30:13 + 11:29
26. Bergl Tomáš ZUP7800 B MTBO ČZU Praha 44:24 + 25:40
Jirásek Milan VSP7403 B USK Praha DISK
M21C
3.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 19:51
2. Šafář Jan PHK7700 C OK 99 Hradec Králové 21:22 + 1:31
3. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 21:28 + 1:37
4. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 23:10 + 3:19
5. Pátek Richard SBK7609 C KOB Start Blansko 23:27 + 3:36
6. Dzik Martin VIV7600 C GIGANT Orienteering 23:41 + 3:50
7. Tomeček Karel TSU8300 C LKT 80 Šumperk 23:46 + 3:55
8. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 24:26 + 4:35
9. Ouhrabka Jakub EKP8003 C VŠTJ Ekonom Praha 25:33 + 5:42
10. Maňásek Josef 89C7700 C TJ Švýcárna 28:17 + 8:26
11. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 28:25 + 8:34
12. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 30:01 + 10:10
13. Hála Antonín ABR8503 C A-team NOVO Bruntál 30:20 + 10:29
14. Nedopílek David 89C7600 C TJ Švýcárna 33:47 + 13:56
15. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 34:27 + 14:36
16. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 35:26 + 15:35
17. Hečko Michal TZL7749 C SKOB Zlín 36:27 + 16:36
18. Tesař Daniel VPM8203 C KOS Slavia VŠ Plzeň 39:27 + 19:36
19. Peths Jakub ABR8402 C A-team NOVO Bruntál 40:42 + 20:51
20. Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 45:34 + 25:43
21. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 50:28 + 30:37
22. Ančic Ľuboš VBA8101 C ŠK VAZKA Bratislava 54:22 + 34:31
Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha DISK
Kratochvíl Karel ABR7001 C A-team NOVO Bruntál DISK
M40LONG
3.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT Orienteering 17:10
2. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 17:33 + 0:23
3. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 17:37 + 0:27
4. Svoboda Ivan SMR6200 A SK SNS Smržovka 18:12 + 1:02
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 18:41 + 1:31
6. Marosffy Daniel HUN0004 C Hungarian MTBO team 18:49 + 1:39
7. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS MTBO TEAM 18:53 + 1:43
8. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 18:59 + 1:49
9. Hašek Ondřej VPM6902 A KOS Slavia VŠ Plzeň 19:14 + 2:04
10. Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 19:35 + 2:25
11. Skoupý Jan VIV7001 C GIGANT Orienteering 19:52 + 2:42
12. Folprecht Eduard ZUP7300 B MTBO ČZU Praha 20:17 + 3:07
12. Žíla Vladimír BOR6800 A OK Jiskra Nový Bor 20:17 + 3:07
14. Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 20:27 + 3:17
15. Valík Luděk VIV7101 C GIGANT Orienteering 20:53 + 3:43
16. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 21:08 + 3:58
17. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 21:09 + 3:59
18. Holluby András HUN0003 C Hungarian MTBO team 21:13 + 4:03
19. Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 22:16 + 5:06
20. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 22:21 + 5:11
21. Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 22:31 + 5:21
22. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 24:00 + 6:50
23. Trunkát Daniel XBM7102 C PELLŽS MTBO TEAM 24:41 + 7:31
24. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 24:52 + 7:42
25. Pálfi Antal HUN0002 C Hungarian MTBO team 25:04 + 7:54
26. Pažický Ľudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava 25:31 + 8:21
27. Koprnický Kamil VPM6602 C KOS Slavia VŠ Plzeň 25:39 + 8:29
28. Drlý Aleš XBM6807 C PELLŽS MTBO TEAM 27:11 + 10:01
29. Klaška Jan X10001 C 29:31 + 12:21
Král Jiří TSU5941 E LKT 80 Šumperk DISK
M40SHORT
3.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavatý Pavel BUL6800 C Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 45:25
M50
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 14:52
2. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 15:14 + 0:22
3. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:18 + 0:26
4. Hejna Jiří KNC6200 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 15:20 + 0:28
5. Kroupa Václav VIP6104 A SK VIPrahlo 17:39 + 2:47
6. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 17:57 + 3:05
7. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 18:09 + 3:17
8. Peths Pavel ABR5801 C A-team NOVO Bruntál 18:27 + 3:35
9. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 18:32 + 3:40
10. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 19:33 + 4:41
11. Grauzel Vladimír FBA0001 C Farmaceut Bratislava 19:58 + 5:06
12. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 21:31 + 6:39
13. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 23:22 + 8:30
14. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 23:45 + 8:53
15. Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 24:40 + 9:48
16. Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín 25:02 + 10:10
17. Čully Jan VBA5501 C ŠK VAZKA Bratislava 26:52 + 12:00
OPENSHORT
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jánoška Jakub X078801 C Janoška 12:51
2. Otoupalík Jan X10002 C 14:16 + 1:25
2. Polášek Radek X09001 C 14:16 + 1:25
4. Vlček Roman X017001 C Vlček Roman 14:52 + 2:01
5. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 19:18 + 6:27
6. Brabec Jaroslav ZBM0001 C SK Žabovřesky Brno 24:18 + 11:27
7. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 24:29 + 11:38
8. Dziková Hana X060001 C Dziková 28:35 + 15:44
9. Novák Miroslav ZBM0002 C SK Žabovřesky Brno 63:47 + 50:56
Šíra Michal X039201 C Šíra Michal DISK
Ševčík Matěj EKP7925 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
W14
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupová Vendula VIP0150 C SK VIPrahlo 20:54
W17
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 16:53
2. Kohoutová Barbora BOR9850 C OK Jiskra Nový Bor 17:50 + 0:57
3. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 21:20 + 4:27
4. Pilcová Sabina JPV9898 C Oddíl OS SK Prostějov 24:27 + 7:34
W21E
3.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 16:29
2. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 17:24 + 0:55
3. Skácelová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 17:55 + 1:26
4. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 18:03 + 1:34
5. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 18:21 + 1:52
6. Tyszová Natália LDC8850 E KOB Děčín 18:40 + 2:11
7. Fuzy Anna HUN0001 C Hungarian MTBO team 18:50 + 2:21
8. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 19:04 + 2:35
9. Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 19:23 + 2:54
10. Tomečková Zuzana TSU8279 E LKT 80 Šumperk 19:27 + 2:58
11. Hančíková Barbora TZL8853 E SKOB Zlín 19:34 + 3:05
12. Lamichová Martina PHK9152 E OK 99 Hradec Králové 20:19 + 3:50
13. Kuchařová Markéta ZUP8452 E MTBO ČZU Praha 20:25 + 3:56
14. Haltof Ewa LOV9499 E lepus.cz 20:36 + 4:07
15. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 20:59 + 4:30
16. Prchalová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 21:00 + 4:31
17. Kasalovská Natalia VBA8554 E ŠK VAZKA Bratislava 21:14 + 4:45
18. Fólová Martina SMR8850 E SK SNS Smržovka 21:23 + 4:54
19. Puchernová Zuzana ZUP8451 E MTBO ČZU Praha 23:06 + 6:37
20. Lamichová Kateřina PHK8359 E OK 99 Hradec Králové 24:16 + 7:47
Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha DISK
Kalinová Markéta EKP8259 E VŠTJ Ekonom Praha DISK
W21A
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Martina ZUP8750 A MTBO ČZU Praha 15:24
2. Jirásková Markéta VSP7653 A USK Praha 15:25 + 0:01
3. Ryšavá Vendula ZUP8151 A MTBO ČZU Praha 16:18 + 0:54
4. Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 16:28 + 1:04
5. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 16:30 + 1:06
6. Vlčková Iva ZUP7551 A MTBO ČZU Praha 16:42 + 1:18
7. Daňková Veronika SBK8151 A KOB Start Blansko 17:08 + 1:44
8. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 17:13 + 1:49
9. Pajerová Ivana EKP9051 A VŠTJ Ekonom Praha 17:14 + 1:50
10. Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 17:31 + 2:07
11. Jašková Šárka ABR7751 A A-team NOVO Bruntál 17:43 + 2:19
12. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 18:11 + 2:47
13. Divilová Lenka TZL7400 A SKOB Zlín 18:20 + 2:56
14. Zápotocká Anna VLI7250 A Slavia Liberec orienteering 18:22 + 2:58
15. Linhartová Martina VIV7750 A GIGANT Orienteering 18:25 + 3:01
16. Vondrová Kateřina OKP7250 A SK OK 24 Praha 18:50 + 3:26
17. Havlíčková Markéta VPM8494 A KOS Slavia VŠ Plzeň 19:06 + 3:42
18. Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 19:12 + 3:48
19. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 19:35 + 4:11
20. Humlíčková Kateřina SBK7664 A KOB Start Blansko 19:47 + 4:23
21. Haničáková Denisa SMR8350 A SK SNS Smržovka 19:57 + 4:33
22. Jurečková Leona ABR7752 A A-team NOVO Bruntál 20:23 + 4:59
23. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 20:24 + 5:00
24. Vanková Jana OKP7750 A SK OK 24 Praha 21:17 + 5:53
25. Karlíková Zuzana VIV8050 A GIGANT Orienteering 21:38 + 6:14
26. Khulová Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň 21:42 + 6:18
27. Borufková Lenka SMR8450 A SK SNS Smržovka 21:58 + 6:34
28. Hečková Petra TZL8153 A SKOB Zlín 22:00 + 6:36
29. Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha 23:28 + 8:04
30. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 A OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:02 + 8:38
31. Jágrová Vlasta SBK7789 A KOB Start Blansko 24:31 + 9:07
Kubínová Veronika SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary DISK
W21B
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 18:20
2. Křístková Veronika SBK8379 C KOB Start Blansko 18:37 + 0:17
3. Čečrdlová Marcela EKP7257 B VŠTJ Ekonom Praha 18:40 + 0:20
4. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 19:29 + 1:09
5. Ježková Klára VSP8455 C USK Praha 19:45 + 1:25
6. Michálková Alice VIV7650 C GIGANT Orienteering 21:02 + 2:42
7. Skobová Tereza VIP7855 C SK VIPrahlo 21:44 + 3:24
8. Berglová Lucie ZUP8250 B MTBO ČZU Praha 22:26 + 4:06
9. Honsová Petra XPU8252 B PARDUBICE BIKERS 22:29 + 4:09
10. Jalová Martina RBK8355 B SK Radioklub Blansko 22:33 + 4:13
11. Svatošová Kateřina EKP8461 B VŠTJ Ekonom Praha 25:10 + 6:50
12. Šebestová Jana ZUP7453 B MTBO ČZU Praha 25:27 + 7:07
13. Trubáková Zuzana BLI8051 B MTBO Bludný kořen 26:41 + 8:21
14. Prylová Pavla ZUP7552 B MTBO ČZU Praha 34:16 + 15:56
Vaněčková Petra ZUP7950 B MTBO ČZU Praha DISK
W40
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR6950 C SK SNS Smržovka 13:19
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 15:30 + 2:11
3. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 15:53 + 2:34
4. Kroupová Jana VIP7052 C SK VIPrahlo 19:17 + 5:58
5. Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 22:42 + 9:23
W50
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 13:25
2. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 13:47 + 0:22
3. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 16:03 + 2:38
4. Králova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 17:10 + 3:45
5. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 18:41 + 5:16
6. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 20:04 + 6:39
7. Čully Zuzana VBA5852 C ŠK VAZKA Bratislava 20:17 + 6:52
8. Perůtková Ivana LCE5851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:28 + 8:03
Medlíková Míla TSU5895 C LKT 80 Šumperk DISK