Výsledky závodu: Český pohár MTBO

Datum:
21.09.2013
Místo konání:
Zákupy u České Lípy
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:15000 A4 není upravena vodovzdorně
Ředitel závodu:
Žíla Vladimír
Hlavní rozhodčí:
Bogar Leoš
Stavitel tratí:
Žíla Vladimír
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40 Long     M40 Short     M50     Open Long     Open Short     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
M14
6.40 km, 190 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroc Kryštof VIV0049 VIV GIGANT Orienteering 82:14
2. Štregl Matyáš VRL0301 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:14 + 2:00
Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
M17
7.10 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Matyáš STB9801 STB TJ Stadion Nový Bor 44:59
M20
9.10 km, 255 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Matej VBA9601 VBA ŠK VAZKA Bratislava 47:59
Charvát Jan VRL9601 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Pokorný Ondřej SJI9401 SJI OK Jihlava DISK
M21E
10.30 km, 310 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Martin TBM7632 TBM KOS TJ Tesla Brno 46:22
2. Svoboda Honza SMR7901 SMR SK SNS Smržovka 46:31 + 0:09
3. Pospíšek Marek TBM8907 TBM KOS TJ Tesla Brno 46:57 + 0:35
4. Hradil Jiří TZL8604 TZL SKOB Zlín 47:53 + 1:31
5. Staněk Tomáš TSU9403 TSU LKT 80 Šumperk 48:21 + 1:59
6. Tišnovský Martin TBM9120 TBM KOS TJ Tesla Brno 48:28 + 2:06
7. Vala Radek ABR8401 ABR A-team NOVO Bruntál 48:35 + 2:13
8. Rygl Jaroslav TBM7044 TBM KOS TJ Tesla Brno 50:27 + 4:05
9. Obuškevič Jan SMR7000 SMR SK SNS Smržovka 51:22 + 5:00
10. Rygl Miroslav TBM7205 TBM KOS TJ Tesla Brno 51:32 + 5:10
11. Hora Vojtěch VSP8301 VSP USK Praha 51:50 + 5:28
12. Čully Andrej VBA9501 VBA ŠK VAZKA Bratislava 52:04 + 5:42
13. Fajtl Jaroslav VPM9001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 52:29 + 6:07
14. Kouřimský Jan SLA7200 SLA SKOB Slaný 52:30 + 6:08
15. Graubner Jan TZL8236 TZL SKOB Zlín 52:42 + 6:20
16. Pucherna Jan ZUP7702 ZUP MTBO ČZU Praha 52:53 + 6:31
17. Štěpánek Martin TBM7327 TBM KOS TJ Tesla Brno 53:23 + 7:01
18. Chmelař Lukáš SHK9102 SHK TJ Slavia Hradec Králové 53:36 + 7:14
19. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 54:34 + 8:12
20. Jalový Milan RBK8347 RBK SK Radioklub Blansko 54:36 + 8:14
21. Jašek Petr ABR7601 ABR A-team NOVO Bruntál 54:55 + 8:33
21. Daněk Roman SBK7541 SBK KOB Start Blansko 54:55 + 8:33
23. Pucherna Eduard ZUP7403 ZUP MTBO ČZU Praha 55:12 + 8:50
24. Kříž Libor XPU7804 XPU PARDUBICE BIKERS 55:31 + 9:09
25. Jiran Jan PHK7701 PHK OK 99 Hradec Králové 56:02 + 9:40
26. Malátek Rastislav VBA7401 VBA ŠK VAZKA Bratislava 56:11 + 9:49
27. Husák Václav SHK7702 SHK TJ Slavia Hradec Králové 56:46 + 10:24
28. Laciga Zdeněk VSP5200 VSP USK Praha 57:18 + 10:56
29. Prošek Michal SJI7823 SJI OK Jihlava 57:19 + 10:57
30. Michalička David ZUP8001 ZUP MTBO ČZU Praha 59:04 + 12:42
31. Lukavec Petr SMR7800 SMR SK SNS Smržovka 66:42 + 20:20
Lauerman Jan SJI7419 SJI OK Jihlava DISK
M21A
9.70 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Pavel VSP7800 VSP USK Praha 51:09
2. Pařízek Petr SMR7001 SMR SK SNS Smržovka 51:27 + 0:18
3. Kurz Pavel EKP7408 EKP VŠTJ Ekonom Praha 51:41 + 0:32
4. Merenus Štěpán EKP8401 EKP VŠTJ Ekonom Praha 51:50 + 0:41
5. Procházka Jiří TBM7633 TBM KOS TJ Tesla Brno 52:08 + 0:59
6. Kalina Miroslav EKP8211 EKP VŠTJ Ekonom Praha 53:33 + 2:24
7. Ticháček Radek SJC7801 SJC Sportcentrum Jičín 53:44 + 2:35
8. Horák Martin LDC7100 LDC KOB Děčín 54:36 + 3:27
9. Honner Jaroslav VPM7802 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 54:41 + 3:32
10. Faltejsek Lukáš XPU7725 XPU PARDUBICE BIKERS 55:04 + 3:55
11. Podrábský Ctibor VLI7001 VLI Slavia Liberec orienteerin 55:10 + 4:01
12. Novák Libor OKP9100 OKP SK OK 24 Praha 55:14 + 4:05
13. Wohanka Pavel VRL7501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:36 + 4:27
14. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 55:45 + 4:36
15. Urban Miroslav DMS7900 DMS Dynamo Malá Skála 56:25 + 5:16
16. Müller Pavel JEP7900 JEP Jehlanka Team 56:53 + 5:44
17. Bergl Tomáš ZUP7800 ZUP MTBO ČZU Praha 57:08 + 5:59
18. Černý Ladislav ZUP8200 ZUP MTBO ČZU Praha 57:09 + 6:00
19. Pucherna Petr ZUP8002 ZUP MTBO ČZU Praha 57:33 + 6:24
20. Vaněk Petr PHK7600 PHK OK 99 Hradec Králové 57:38 + 6:29
21. Kroc Dalibor VIV7400 VIV GIGANT Orienteering 58:14 + 7:05
22. Karlík Michal VIV8000 VIV GIGANT Orienteering 58:22 + 7:13
23. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 59:36 + 8:27
24. Fukátko Petr XPU8503 XPU PARDUBICE BIKERS 60:53 + 9:44
25. Jirka Jakub VPM7905 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 61:08 + 9:59
26. Smrt Martin EKP8431 EKP VŠTJ Ekonom Praha 61:53 + 10:44
27. Hýbl Lukáš VIP7504 VIP SK VIPrahlo 62:25 + 11:16
28. Štáfek Pavel SKL7401 SKL SMS Team Kladno 62:47 + 11:38
29. Odvody Zdeněk XPU8206 XPU PARDUBICE BIKERS 63:02 + 11:53
30. Šenk Petr VBA8001 VBA ŠK VAZKA Bratislava 63:36 + 12:27
31. Jiran Václav XBM7601 XBM PELL’S MTBO TEAM 64:49 + 13:40
32. Cerman Lukáš VSP8101 VSP USK Praha 66:00 + 14:51
Hons Miši SMR7700 SMR SK SNS Smržovka DISK
M21B
8.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johanovský Tomáš ZUP8500 ZUP MTBO ČZU Praha 41:25
2. Tománek Otakar VLI8300 VLI Slavia Liberec orienteerin 41:38 + 0:13
3. Tomeš Petr SJC7531 SJC Sportcentrum Jičín 42:11 + 0:46
4. Putík Jiří VLI7505 VLI Slavia Liberec orienteerin 43:26 + 2:01
5. Musil Pavel SJC7705 SJC Sportcentrum Jičín 44:36 + 3:11
6. Jiráček Josef SBK8501 SBK KOB Start Blansko 44:45 + 3:20
7. Vraný Jiří VLI7504 VLI Slavia Liberec orienteerin 45:12 + 3:47
8. Švarcbach Michal KNC7001 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 45:28 + 4:03
9. Kratochvíl Karel ABR7001 ABR A-team NOVO Bruntál 45:53 + 4:28
10. Buchtík Ondřej VLI8101 VLI Slavia Liberec orienteerin 46:53 + 5:28
10. Netuka Martin SHK7302 SHK TJ Slavia Hradec Králové 46:53 + 5:28
12. Boček Milan TBM9228 TBM KOS TJ Tesla Brno 47:10 + 5:45
13. Bašus Petr SCP7400 SCP OK Sparta Praha 47:23 + 5:58
14. Buchtík Aleš XBM8201 XBM PELL’S MTBO TEAM 48:44 + 7:19
15. Mikan Albert EKP8606 EKP VŠTJ Ekonom Praha 48:47 + 7:22
16. Hons Lukáš XPU8005 XPU PARDUBICE BIKERS 48:59 + 7:34
17. Šafář Jan PHK7700 PHK OK 99 Hradec Králové 49:02 + 7:37
18. Šebesta Petr ZUP7604 ZUP MTBO ČZU Praha 49:21 + 7:56
19. Meier Milan VLI7301 VLI Slavia Liberec orienteerin 50:39 + 9:14
20. Urbaník Robert VLI7002 VLI Slavia Liberec orienteerin 53:45 + 12:20
21. La Carbonara Claudio TBM7337 TBM KOS TJ Tesla Brno 61:20 + 19:55
22. Hodoň Miroslav VIV8100 VIV GIGANT Orienteering 62:32 + 21:07
23. Pucher Filip ZUP7404 ZUP MTBO ČZU Praha 64:36 + 23:11
24. Lauer Jan 48D80 48D OL-Team Wehrsdorf 68:03 + 26:38
M21C
7.10 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěňha Martin EKP7608 EKP VŠTJ Ekonom Praha 34:34
2. Ištok Martin BLI8001 BLI MTBO Bludný kořen 44:37 + 10:03
3. Štregl Tomáš VRL7406 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:29 + 10:55
4. Žemlička Jan XPU8303 XPU PARDUBICE BIKERS 45:36 + 11:02
5. Pastuszek Jakub TZL7500 TZL SKOB Zlín 47:03 + 12:29
6. Štregl Petr VRL7303 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:06 + 12:32
7. Kabát Jan EKP6912 EKP VŠTJ Ekonom Praha 47:18 + 12:44
8. Ančic Ľuboš VBA8101 VBA ŠK VAZKA Bratislava 47:21 + 12:47
9. Čermák Daniel EKP7510 EKP VŠTJ Ekonom Praha 48:02 + 13:28
10. Kvapil Petr TUR7410 TUR OOB TJ Turnov 48:36 + 14:02
11. Ohera Karel BLI7803 BLI MTBO Bludný kořen 48:38 + 14:04
12. Reif Jan TSU8604 TSU LKT 80 Šumperk 50:21 + 15:47
13. Prevužňák Martin SMR7400 SMR SK SNS Smržovka 50:28 + 15:54
14. Šafek Jiří SBK7621 SBK KOB Start Blansko 51:59 + 17:25
15. Hečko Michal TZL7749 TZL SKOB Zlín 54:17 + 19:43
16. Kopáček Petr CHT9201 CHT OOB SK Chrast 59:29 + 24:55
17. Kroupa Jakub VIP9500 VIP SK VIPrahlo 63:02 + 28:28
18. Dressler Jan SBK7911 SBK KOB Start Blansko 64:06 + 29:32
M40 Long
9.50 km, 285 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard ZUP7300 ZUP MTBO ČZU Praha 49:19
2. Linhart Aleš VIV7200 VIV GIGANT Orienteering 51:56 + 2:37
3. Král Jan XBM6903 XBM PELL’S MTBO TEAM 52:46 + 3:27
4. Novák Libor OKP6504 OKP SK OK 24 Praha 53:05 + 3:46
5. Král Jiří TSU5941 TSU LKT 80 Šumperk 53:46 + 4:27
6. Mannel Harald 48D55 48D OL-Team Wehrsdorf 54:23 + 5:04
7. Novotný Petr TZL6601 TZL SKOB Zlín 54:45 + 5:26
8. Svoboda Petr SLA6803 SLA SKOB Slaný 55:27 + 6:08
9. Bílý Milan JES7001 JES KOS Jesenice 56:09 + 6:50
10. Chaloupka Martin CHT7301 CHT OOB SK Chrast 56:59 + 7:40
11. Tišnovský Zdeněk TBM6620 TBM KOS TJ Tesla Brno 57:12 + 7:53
12. Svoboda Ivan SMR6200 SMR SK SNS Smržovka 57:18 + 7:59
13. Skoupý Jan VIV7001 VIV GIGANT Orienteering 57:37 + 8:18
14. Kunz Martin BBM7101 BBM BETA URSUS Orienteering 58:54 + 9:35
15. Zrník Tomáš VIV7118 VIV GIGANT Orienteering 59:52 + 10:33
16. Háp Pavel PHK7101 PHK OK 99 Hradec Králové 60:43 + 11:24
17. Antoš Svatopluk SJC6602 SJC Sportcentrum Jičín 64:49 + 15:30
18. Veselý Jan ZUP6500 ZUP MTBO ČZU Praha 65:55 + 16:36
19. Seifert Jan VSP6500 VSP USK Praha 67:15 + 17:56
20. Hanovec Petr VLI7101 VLI Slavia Liberec orienteerin 67:48 + 18:29
21. Mlynárik Peter VBA6501 VBA ŠK VAZKA Bratislava 71:09 + 21:50
M40 Short
6.50 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:19
2. Hlavatý Pavel BUL6800 BUL Bicykl Kříž Team Ústí n.L. 47:23 + 7:04
3. Nosál Stanislav LBE4600 LBE TJ Lokomotiva Beroun 55:21 + 15:02
Charvát Roman VRL6501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Šembera Jiří VIP6901 VIP SK VIPrahlo DISK
M50
7.80 km, 245 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejna Jiří KNC6200 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 44:08
2. Fajtl Jaroslav VPM6001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 45:20 + 1:12
3. Přibyl Ivan PFP5900 PFP VŠSK PedF UK Praha 45:22 + 1:14
4. Peths Pavel ABR5801 ABR A-team NOVO Bruntál 45:57 + 1:49
5. Kroupa Václav VIP6104 VIP SK VIPrahlo 46:20 + 2:12
6. Horký Milan VIP6101 VIP SK VIPrahlo 48:30 + 4:22
7. Nožička Miroslav XPU5405 XPU PARDUBICE BIKERS 50:32 + 6:24
8. Fencl Jiří XPU6301 XPU PARDUBICE BIKERS 53:57 + 9:49
9. Kopáček Miroslav CHT6049 CHT OOB SK Chrast 54:15 + 10:07
10. Ludvík Petr STB5701 STB TJ Stadion Nový Bor 54:36 + 10:28
11. Jánoška Jozef RBA5902 RBA TJ Rapid Bratislava 56:09 + 12:01
12. Pšenička Miloslav TCB6101 TCB SK Technik České Budějovic 57:06 + 12:58
13. Autrata Vlastimil RCP6041 RCP RC&P TEAM Bratislava 59:22 + 15:14
14. Janda Luboš CHT6001 CHT OOB SK Chrast 62:03 + 17:55
15. Maceček Karel VLI4100 VLI Slavia Liberec orienteerin 62:51 + 18:43
16. Štěpánský Václav TBM6108 TBM KOS TJ Tesla Brno 62:59 + 18:51
17. Lukavec Míla SMR4900 SMR SK SNS Smržovka 63:14 + 19:06
18. Kadlec Luděk VEY5600 VEY YETTI & PINGUIN 77:25 + 33:17
19. Havlíček Ivo KNC5800 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 78:32 + 34:24
20. Němec Vladimír SLA4202 SLA SKOB Slaný 107:16 + 63:08
Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah DISK
Open Long
8.80 km, 255 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Ondřej NNN Neregistrovaní 48:21
2. Hegner Lukáš LPM8104 LPM OK Lokomotiva Plzeň 50:24 + 2:03
3. Havlůj František DKP8308 DKP Oddíl OB Kotlářka 53:59 + 5:38
4. Faltejsek Pavel PHK7003 PHK OK 99 Hradec Králové 56:27 + 8:06
5. Bohuslav Václav LPM7206 LPM OK Lokomotiva Plzeň 58:33 + 10:12
6. Polášek Radek NNN0000 NNN Neregistrovaní 68:45 + 20:24
7. Háp Ondřej PHK9702 PHK OK 99 Hradec Králové 83:59 + 35:38
8. Petr Jakub SMR0049 SMR SK SNS Smržovka 96:22 + 48:01
Faltejsek Jan PHK9802 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
Open Short
5.80 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněček Jan ZUP9999 ZUP MTBO ČZU Praha 31:21
1. Otoupalík Jan NNN Neregistrovaní 31:21
3. Lisý Ondřej ONO7100 ONO SKOB Ostrov 32:54 + 1:33
4. Fólová Zuzana SMR0099 SMR SK SNS Smržovka 39:08 + 7:47
5. Kašpar Ludvík ZAK7200 ZAK SK Netopýr Zákupy 39:42 + 8:21
6. Vokál Vojtěch CHA7900 CHT OOB SK Chrast 41:34 + 10:13
7. Rychtera Ivan SMR9800 SMR SK SNS Smržovka 44:59 + 13:38
8. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 45:40 + 14:19
9. Forst Libor MFP6301 MFP VŠSK MFF UK Praha 49:53 + 18:32
10. Lepšíková Tereza NNN Neregistrovaní 49:56 + 18:35
11. Jeřábek Petr OKP SK OK 24 Praha 52:02 + 20:41
12. Kabát Martin EKP0412 EKP VŠTJ Ekonom Praha 69:18 + 37:57
Gurecký Jiří ZUP8888 ZUP MTBO ČZU Praha DISK
Hlava Petr ZAK6701 ZAK SK Netopýr Zákupy DISK
W14
5.70 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilná Bára VRL0052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:04
2. Hápová Petra PHK0051 PHK OK 99 Hradec Králové 47:32 + 0:28
3. Zrníková Adéla VIV0099 VIV GIGANT Orienteering 53:07 + 6:03
4. Štreglová Zuzana VRL0251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:18 + 6:14
5. Skoupá Vendula VIV0152 VIV GIGANT Orienteering 58:32 + 11:28
6. Randáková Alžběta VRL0252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:58 + 26:54
7. Kroupová Vendula VIP0150 VIP SK VIPrahlo 83:50 + 36:46
W17
6.30 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibylová Anežka PFP9750 PFP VŠSK PedF UK Praha 59:37
W20
6.40 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Romana SKV9452 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 52:48
2. Dašková Kateřina DMS9450 DMS Dynamo Malá Skála 85:05 + 32:17
W21E
7.40 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Renata SJI8057 SJI OK Jihlava 41:14
2. Tichovská Martina VSP8650 VSP USK Praha 42:06 + 0:52
3. Nováková Kateřina OKP9450 OKP SK OK 24 Praha 42:35 + 1:21
4. Tyszová Natália LDC8850 LDC KOB Děčín 43:20 + 2:06
5. La Carbonara Hana TBM7652 TBM KOS TJ Tesla Brno 46:04 + 4:50
6. Fajtová Stanislava VBA8454 VBA ŠK VAZKA Bratislava 46:26 + 5:12
7. Skácelová Naděžda TSU8889 TSU LKT 80 Šumperk 46:48 + 5:34
8. Lacigová Michaela VSP8152 VSP USK Praha 48:11 + 6:57
9. Seifertová Magda VSP9150 VSP USK Praha 49:38 + 8:24
10. Prchalová Ivana SMR8754 SMR SK SNS Smržovka 49:43 + 8:29
11. Chromá Adéla TBM8870 TBM KOS TJ Tesla Brno 50:02 + 8:48
12. Lamichová Martina PHK9152 PHK OK 99 Hradec Králové 51:15 + 10:01
13. Kalinová Markéta EKP8259 EKP VŠTJ Ekonom Praha 51:37 + 10:23
14. Staňková Štěpánka TSU8992 TSU LKT 80 Šumperk 56:20 + 15:06
15. Fólová Martina SMR8850 SMR SK SNS Smržovka 56:30 + 15:16
16. Jiranová Kateřina PHK8359 PHK OK 99 Hradec Králové 58:19 + 17:05
17. Puchernová Zuzana ZUP8451 ZUP MTBO ČZU Praha 62:47 + 21:33
W21A
7.40 km, 225 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:09
2. Kubínová Veronika SKV9752 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 42:40 + 1:31
3. Jirásková Markéta VSP7653 VSP USK Praha 43:43 + 2:34
4. Hladká Jana VPM8850 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 44:54 + 3:45
5. Uhnavá Markéta SBK8485 SBK KOB Start Blansko 45:30 + 4:21
6. Jandová Diana CHT9151 CHT OOB SK Chrast 45:37 + 4:28
7. Faltejsková Jana XPU7652 XPU PARDUBICE BIKERS 46:01 + 4:52
8. Honnerová Blanka VPM8051 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 46:45 + 5:36
9. Bochenková Martina ZUP8750 ZUP MTBO ČZU Praha 48:11 + 7:02
10. Honsová Lenka SMR7750 SMR SK SNS Smržovka 48:50 + 7:41
11. Rolná Janka SMR8150 SMR SK SNS Smržovka 50:11 + 9:02
12. Odvodyová Šárka XPU8352 XPU PARDUBICE BIKERS 50:39 + 9:30
13. Daňková Veronika SBK8151 SBK KOB Start Blansko 51:33 + 10:24
14. Wohanková Gabriela VRL7652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:45 + 10:36
15. Linhartová Martina VIV7750 VIV GIGANT Orienteering 51:59 + 10:50
16. Pajerová Ivana EKP9051 EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:00 + 10:51
17. Jašková Šárka ABR7751 ABR A-team NOVO Bruntál 52:25 + 11:16
18. Khulová Petra VPM8450 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 56:11 + 15:02
19. Karlíková Zuzana VIV8050 VIV GIGANT Orienteering 56:26 + 15:17
20. Hečková Petra TZL8153 TZL SKOB Zlín 56:27 + 15:18
21. Borufková Lenka SMR8450 SMR SK SNS Smržovka 58:36 + 17:27
22. Haničáková Denisa SMR8350 SMR SK SNS Smržovka 58:56 + 17:47
23. Csakvaryová Lenka SBK8383 SBK KOB Start Blansko 60:52 + 19:43
24. Myšičková Marie SMR7050 SMR SK SNS Smržovka 61:21 + 20:12
25. Kratschmerová Kateřina TBM8558 TBM KOS TJ Tesla Brno 61:40 + 20:31
26. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 61:56 + 20:47
27. Kalošová TerKa SMR8950 SMR SK SNS Smržovka 67:37 + 26:28
Zápotocká Anna VLI7250 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Tomešová Daniela SJC8451 SJC Sportcentrum Jičín DISK
W21B
6.40 km, 195 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ticháčková Magdalena SJC7962 SJC Sportcentrum Jičín 39:53
2. Masopustová Eliška VLI8656 VLI Slavia Liberec orienteerin 41:38 + 1:45
3. Musilová Vendula SJC8355 SJC Sportcentrum Jičín 43:29 + 3:36
4. Hojná Silvie SCP7950 SCP OK Sparta Praha 43:41 + 3:48
5. Drahorádová Lenka XPU8660 XPU PARDUBICE BIKERS 44:33 + 4:40
6. Vrabcová Tereza EKP9061 EKP VŠTJ Ekonom Praha 46:07 + 6:14
7. Horová Klára VSP8455 VSP USK Praha 47:39 + 7:46
8. Kvapilová Lenka TUR8151 TUR OOB TJ Turnov 47:51 + 7:58
9. Rudolfová Jana SJC7752 SJC Sportcentrum Jičín 49:23 + 9:30
10. Vaněčková Petra ZUP7950 ZUP MTBO ČZU Praha 49:48 + 9:55
11. Štreglová Andrea VRL7552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:05 + 11:12
12. Prylová Pavla ZUP7552 ZUP MTBO ČZU Praha 51:08 + 11:15
13. Honsová Petra XPU8252 XPU PARDUBICE BIKERS 51:16 + 11:23
14. Svatošová Kateřina EKP8461 EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:16 + 12:23
15. Jakoubová Ivka SMR7450 SMR SK SNS Smržovka 52:44 + 12:51
16. Skobová Tereza VIP7855 VIP SK VIPrahlo 54:05 + 14:12
17. Čečrdlová Marcela EKP7257 EKP VŠTJ Ekonom Praha 56:33 + 16:40
18. Silberhornová Lenka EKP9056 EKP VŠTJ Ekonom Praha 60:30 + 20:37
19. Trubáková Zuzana BLI8051 BLI MTBO Bludný kořen 69:02 + 29:09
Kadlecová Štěpánka VEY9050 VEY YETTI & PINGUIN DISK
W40
7.20 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pařízková Věrka SMR7151 SMR SK SNS Smržovka 45:11
2. Přibylová Eva PFP6950 PFP VŠSK PedF UK Praha 48:00 + 2:49
3. Maliňáková Eva KVS6551 KVS SKOB Kobra Vsetín 49:12 + 4:01
4. Abelová Ivana STB6798 STB TJ Stadion Nový Bor 56:26 + 11:15
5. Kroeber Andrea 48D65 48D OL-Team Wehrsdorf 57:16 + 12:05
6. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 67:10 + 21:59
7. Hápová Šárka PHK7157 PHK OK 99 Hradec Králové 70:40 + 25:29
8. Pilná Libuše VRL7153 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:17 + 26:06
9. Kroupová Jana VIP7052 VIP SK VIPrahlo 73:16 + 28:05
10. Ježková Hana TUR6955 TUR OOB TJ Turnov 76:56 + 31:45
11. Řezníčková Hana CHT6051 CHT OOB SK Chrast 83:22 + 38:11
12. Hančíková Michaela TZL6559 TZL SKOB Zlín 97:06 + 51:55
Rychterová Dana SMR6950 SMR SK SNS Smržovka DISK
W50
7.40 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Jindra VIP6251 VIP SK VIPrahlo 36:32
2. Perůtková Ivana LCE5851 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 43:46 + 7:14
3. Lacigová Ivana VSP5950 VSP USK Praha 45:40 + 9:08
4. Jánošková Taťjana RBA6051 RBA TJ Rapid Bratislava 46:14 + 9:42
5. Králová Dana TSU5896 TSU LKT 80 Šumperk 51:53 + 15:21
6. Skácelová Naděžda TSU6183 TSU LKT 80 Šumperk 52:08 + 15:36
7. Havlíčková Jindra KNC6150 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 54:32 + 18:00
8. Kralova Eva VBA4751 VBA ŠK VAZKA Bratislava 62:46 + 26:14