Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Rusava, místní část Osada pro Grůněm, pension U bílého koně
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika
Stavitel tratí:
Smola Michal
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDRF     HDRS     P     T    
D10C
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 31:26
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:28 + 2:02
3. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 33:29 + 2:03
4. Chromá Karolína LCE0353 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:32 + 10:06
5. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 42:08 + 10:42
6. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 44:10 + 12:44
7. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 44:26 + 13:00
8. Bartošová Anna KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:49 + 13:23
9. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 50:17 + 18:51
10. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 51:06 + 19:40
11. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 51:30 + 20:04
12. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 53:14 + 21:48
13. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 56:28 + 25:02
14. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 57:11 + 25:45
15. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 72:19 + 40:53
Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov DISK
MS Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:30 + 21:04
D12C
2.60 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 29:24
2. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 36:52 + 7:28
3. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 41:36 + 12:12
4. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:53 + 14:29
5. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 44:17 + 14:53
6. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 47:44 + 18:20
7. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 55:51 + 26:27
8. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:41 + 30:17
9. Kůstková Barbora VIC0259 C OB Vizovice 59:55 + 30:31
10. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 60:17 + 30:53
11. Šišková Kamila TZL0250 C SKOB Zlín 67:27 + 38:03
12. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 73:42 + 44:18
13. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 74:17 + 44:53
14. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:18 + 48:54
Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice DISK
Kočová Halina TZL C SKOB Zlín DISK
D14C
3.00 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 33:52
2. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 37:39 + 3:47
3. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 38:32 + 4:40
4. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 39:41 + 5:49
5. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 39:59 + 6:07
6. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 42:38 + 8:46
7. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 48:04 + 14:12
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 50:11 + 16:19
9. Pukyšová Anežka KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:30 + 18:38
10. Zlobická Klára TZL9950 C SKOB Zlín 53:10 + 19:18
11. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 54:44 + 20:52
12. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 55:23 + 21:31
13. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:51 + 23:59
14. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:01 + 26:09
15. Horáková Hanka TZL0054 B SKOB Zlín 62:35 + 28:43
16. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:03 + 41:11
17. Pavelková Ema AOP0051 C Přátelé orientačního běhu Opava 87:06 + 53:14
18. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 88:01 + 54:09
Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk DISK
D16C
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 44:27
2. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:12 + 7:45
3. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 52:15 + 7:48
4. Kaufmanová Ivana TRI9761 C TJ TŽ Třinec 53:47 + 9:20
5. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:00 + 10:33
6. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 56:38 + 12:11
7. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 58:15 + 13:48
8. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 60:07 + 15:40
9. Hálková Klára UOL9754 B SK UP Olomouc 61:11 + 16:44
10. Malíková Natálie MOV9853 C SKOB Ostrava 99:45 + 55:18
D18C
4.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 78:49
D21C
5.90 km, 245 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 69:27
2. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 73:43 + 4:16
3. Junová Lenka KSU7653 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:30 + 7:03
4. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 82:51 + 13:24
5. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 83:22 + 13:55
6. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 93:51 + 24:24
7. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SK UP Olomouc 94:43 + 25:16
8. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:45 + 26:18
9. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 98:27 + 29:00
10. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 98:46 + 29:19
11. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 99:53 + 30:26
12. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 105:44 + 36:17
13. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 107:12 + 37:45
14. Kočí Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 107:36 + 38:09
15. Kuncová Jana UOL7854 C SK UP Olomouc 109:58 + 40:31
16. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 132:26 + 62:59
Kesely Lenka MOV8451 C SKOB Ostrava DISK
Fujáková Katka HAV8550 C SKOB Baník Havířov DISK
D35C
4.50 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 46:57
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:46 + 2:49
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:02 + 5:05
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:29 + 7:32
5. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 55:20 + 8:23
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 58:04 + 11:07
7. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:09 + 17:12
8. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 64:15 + 17:18
9. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:22 + 17:25
10. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:39 + 18:42
11. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 65:42 + 18:45
12. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 66:23 + 19:26
13. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 67:03 + 20:06
13. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 67:03 + 20:06
15. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 67:47 + 20:50
16. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Baník Havířov 68:18 + 21:21
17. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 70:07 + 23:10
18. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 70:09 + 23:12
19. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 71:42 + 24:45
20. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 72:04 + 25:07
21. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 73:52 + 26:55
22. Proboszová Zuzana HAV7250 C SKOB Baník Havířov 74:11 + 27:14
23. Hubáčková Jana LCE6250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:18 + 27:21
24. Vaňáková Milada OOL6251 C SK Haná orienteering 81:12 + 34:15
25. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 87:04 + 40:07
26. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 89:23 + 42:26
27. Marcaníková Jana TZL5151 C SKOB Zlín 91:20 + 44:23
28. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 92:47 + 45:50
29. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 93:49 + 46:52
30. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 97:55 + 50:58
31. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 110:55 + 63:58
32. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 139:43 + 92:46
D45C
3.70 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 59:38
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:57 + 0:19
3. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 61:19 + 1:41
4. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 65:24 + 5:46
5. Pavelková Michaela AOP6851 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:38 + 6:00
6. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 67:21 + 7:43
7. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 69:03 + 9:25
8. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 69:24 + 9:46
9. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:25 + 11:47
10. Denysenko Tamara 38S6150 C 71:51 + 12:13
11. Končáková Kateřina HLV6856 C KČT - OB Holešov 72:21 + 12:43
12. Klečková Zina HAV6151 C SKOB Baník Havířov 73:04 + 13:26
13. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 73:07 + 13:29
14. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 77:40 + 18:02
15. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 81:13 + 21:35
16. Zapletalová Miroslava KVS6152 C SKOB Kobra Vsetín 142:35 + 82:57
D55C
3.00 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 53:48
2. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 58:31 + 4:43
3. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 64:25 + 10:37
4. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 67:53 + 14:05
5. Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž 72:30 + 18:42
6. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 85:59 + 32:11
7. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 94:05 + 40:17
Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
H10C
2.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:02
2. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 28:13 + 7:11
3. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 29:52 + 8:50
4. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:16 + 10:14
5. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 36:05 + 15:03
6. Jochec Jan VIC0304 C OB Vizovice 37:22 + 16:20
7. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 39:16 + 18:14
8. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 44:31 + 23:29
9. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:00 + 25:58
10. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 48:16 + 27:14
11. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 52:30 + 31:28
Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov DISK
H12C
2.80 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 36:57
2. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 37:30 + 0:33
3. Kundrata Jan JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín 39:45 + 2:48
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 41:58 + 5:01
5. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:51 + 6:54
6. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 46:00 + 9:03
7. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 46:05 + 9:08
8. Hartmann Matouš PLU0101 C TJ Sokol Plumlov 48:05 + 11:08
9. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 50:48 + 13:51
10. Gonda Václav LCE0102 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:04 + 14:07
11. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 51:45 + 14:48
12. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:43 + 17:46
13. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 55:23 + 18:26
14. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 56:48 + 19:51
15. Zeman Jakub TZL0102 C SKOB Zlín 57:07 + 20:10
16. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 57:29 + 20:32
17. Zvoníček Jiří SKM0101 C KOB Směr Kroměříž 59:43 + 22:46
18. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 59:54 + 22:57
19. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 63:11 + 26:14
20. Janík Patrik LCE0101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:10 + 27:13
21. Kroc Kryštof VIZ C 65:29 + 28:32
Jelínek Jan AOP0101 B Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín DISK
Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín DISK
Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
3.20 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vopařil Jan LCE9911 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:08
2. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:14 + 3:06
3. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 32:09 + 4:01
4. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:22 + 5:14
5. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:11 + 8:03
6. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 37:45 + 9:37
7. Pospíšil Štěpán KVS0001 B SKOB Kobra Vsetín 40:43 + 12:35
8. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 40:58 + 12:50
9. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 42:23 + 14:15
10. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 43:27 + 15:19
11. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 44:22 + 16:14
12. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 46:37 + 18:29
13. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 49:36 + 21:28
14. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:31 + 22:23
15. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 53:44 + 25:36
16. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 56:18 + 28:10
17. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 57:18 + 29:10
18. Hajduk Jakub KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:22 + 38:14
19. Malý Vojtěch VIC0005 C OB Vizovice 71:28 + 43:20
20. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:41 + 45:33
21. Němeček Kryštof JPV9919 C Oddíl OS SK Prostějov 75:03 + 46:55
22. Čecháček Šimon UOL9900 C SK UP Olomouc 79:03 + 50:55
23. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 86:58 + 58:50
24. Turza Tomáš LCE9912 C OOB TJ Slovan Luhačovice 88:55 + 60:47
25. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 96:11 + 68:03
26. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 113:09 + 85:01
27. Kaňák Michal BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek 155:12 + 127:04
Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Baník Havířov DISK
H16C
4.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Madzia Martin TRI9705 B TJ TŽ Třinec 41:37
2. Bernatík Lukáš SFM9801 B OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:22 + 12:45
3. Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 59:20 + 17:43
4. Zvoníček Jan SKM9801 C KOB Směr Kroměříž 62:51 + 21:14
5. Božoň Radek BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek 75:07 + 33:30
6. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 92:31 + 50:54
7. Janda Tomáš TZL9800 C SKOB Zlín 102:59 + 61:22
8. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 103:56 + 62:19
H18C
5.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 79:16
2. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 90:30 + 11:14
3. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 91:10 + 11:54
H21K
5.40 km, 230 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:07
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 62:11 + 10:04
3. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 64:49 + 12:42
4. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 80:08 + 28:01
5. Maňásek Josef SVY7800 C 95:49 + 43:42
6. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 112:47 + 60:40
7. Volkov Oleksandr 38S8000 C 122:46 + 70:39
8. Pospíšil Radim KVS7200 C SKOB Kobra Vsetín 160:50 + 108:43
Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H21C
8.60 km, 400 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:10
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 85:41 + 12:31
3. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 85:54 + 12:44
4. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 87:17 + 14:07
5. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 87:19 + 14:09
6. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 88:14 + 15:04
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:58 + 17:48
8. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 96:48 + 23:38
9. Pěček Martin SKM9301 B KOB Směr Kroměříž 102:59 + 29:49
10. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 105:25 + 32:15
11. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 106:56 + 33:46
12. Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko 109:11 + 36:01
13. Beleš Milan SPE C 112:08 + 38:58
14. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 119:01 + 45:51
15. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 125:25 + 52:15
Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron DISK
Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H35C
6.60 km, 290 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:13
1. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 62:13 + 0:00
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 63:40 + 1:27
4. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 65:42 + 3:29
5. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 68:27 + 6:14
6. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 73:53 + 11:40
7. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 76:02 + 13:49
8. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 76:44 + 14:31
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 78:10 + 15:57
10. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 78:27 + 16:14
11. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 79:03 + 16:50
12. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 79:59 + 17:46
13. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 82:01 + 19:48
14. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 83:21 + 21:08
15. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 83:34 + 21:21
16. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 85:06 + 22:53
17. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 85:52 + 23:39
18. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 87:29 + 25:16
19. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 87:31 + 25:18
20. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 87:41 + 25:28
21. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 90:20 + 28:07
22. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 91:21 + 29:08
23. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 98:19 + 36:06
24. Valyavka Volodymyr 38S C 98:50 + 36:37
25. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 99:16 + 37:03
26. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 102:23 + 40:10
27. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 104:18 + 42:05
28. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 105:34 + 43:21
29. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 107:11 + 44:58
30. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 107:38 + 45:25
31. Zvoníček Josef SKM6901 C KOB Směr Kroměříž 109:27 + 47:14
32. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 113:15 + 51:02
33. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 116:20 + 54:07
34. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 118:44 + 56:31
35. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 121:29 + 59:16
36. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 132:28 + 70:15
37. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 134:44 + 72:31
38. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 144:27 + 82:14
Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc DISK
Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž DISK
Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Vavřík René LOV7000 C lepus.cz DISK
H45C
5.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 62:59
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 64:42 + 1:43
3. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 66:58 + 3:59
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 68:17 + 5:18
5. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 68:34 + 5:35
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 70:07 + 7:08
7. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 70:20 + 7:21
8. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 71:19 + 8:20
9. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:13 + 10:14
10. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:41 + 10:42
11. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 74:47 + 11:48
12. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 74:58 + 11:59
12. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 74:58 + 11:59
14. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:12 + 12:13
15. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 75:17 + 12:18
16. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 78:54 + 15:55
17. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 80:33 + 17:34
18. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 81:59 + 19:00
19. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 82:04 + 19:05
20. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 82:13 + 19:14
21. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 82:54 + 19:55
22. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 85:00 + 22:01
23. Fuchs Vladimír NNN6100 C NNN/Neregistrovaní 95:39 + 32:40
24. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 96:20 + 33:21
25. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 97:22 + 34:23
26. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 103:24 + 40:25
27. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 105:54 + 42:55
28. Vaňák Milan OOL6204 C SK Haná orienteering 128:56 + 65:57
Riessler Otto XX1 C DISK
Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc DISK
H55C
3.70 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelek Luděk AOP5801 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:39
2. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 51:46 + 4:07
3. Kotas Pavel HAV5501 C SKOB Baník Havířov 53:01 + 5:22
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 53:55 + 6:16
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:05 + 6:26
6. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 56:15 + 8:36
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 58:52 + 11:13
8. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 58:59 + 11:20
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 60:00 + 12:21
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 62:19 + 14:40
11. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 63:24 + 15:45
12. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 63:34 + 15:55
13. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 64:24 + 16:45
14. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 64:26 + 16:47
15. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 66:26 + 18:47
16. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 68:15 + 20:36
17. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 70:06 + 22:27
18. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 72:32 + 24:53
19. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 72:38 + 24:59
20. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 73:25 + 25:46
21. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 75:11 + 27:32
22. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 76:30 + 28:51
23. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 77:11 + 29:32
24. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 80:25 + 32:46
25. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 87:03 + 39:24
26. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 88:19 + 40:40
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H65C
3.00 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 43:11
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 47:14 + 4:03
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 48:37 + 5:26
4. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:20 + 7:09
5. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 51:57 + 8:46
6. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 53:33 + 10:22
7. Novotný Jindra EZL3704 C PEV Zlín 53:49 + 10:38
8. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 54:38 + 11:27
9. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 55:36 + 12:25
10. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 56:10 + 12:59
11. Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín 59:30 + 16:19
12. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:19 + 21:08
13. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 65:59 + 22:48
14. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 69:47 + 26:36
15. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 69:59 + 26:48
16. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 78:13 + 35:02
17. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 84:49 + 41:38
18. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 142:43 + 99:32
Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov DISK
HD10N
4.10 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín 39:24
2. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 42:28 + 3:04
3. Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:23 + 5:59
4. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 48:14 + 8:50
5. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:42 + 9:18
6. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 52:32 + 13:08
7. Bláhová Daniela HLV0555 C KČT - OB Holešov 60:24 + 21:00
8. Vojáček Jan BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek 61:42 + 22:18
9. Nevěřilová Kateřina LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:41 + 28:17
Končáková Alžběta HLV C KČT - OB Holešov DISK
Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 41:55 + 2:31
MS Kryštof Ivo HLV02XX C KČT - OB Holešov 65:31 + 26:07
HDRF
4.10 km, 180 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedruch Viktor TZL0600 C SKOB Zlín 34:06
2. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 37:54 + 3:48
3. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 38:42 + 4:36
4. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 41:31 + 7:25
5. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 44:44 + 10:38
6. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 48:02 + 13:56
7. Kryštof David HLV04XX C KČT - OB Holešov 53:31 + 19:25
8. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 53:32 + 19:26
9. Černý David XX9 C 54:18 + 20:12
10. Kaňáková Valentýna BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek 56:48 + 22:42
11. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 58:16 + 24:10
12. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 64:32 + 30:26
13. Stehlík Alexandr SKM0301 C KOB Směr Kroměříž 66:25 + 32:19
14. Stehlíková Laura SKM C KOB Směr Kroměříž 66:33 + 32:27
15. Riesslerová Eliška XX1 C 68:41 + 34:35
16. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 82:26 + 48:20
Gondová Anežka LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Koč Juraj TZL C SKOB Zlín DISK
Rychlá Zuzana SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 63:07 + 29:01
HDRS
2.80 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 27:43
2. Chromý Jan LCE2 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:17 + 7:34
3. Vellechová Marie MOV C SKOB Ostrava 37:41 + 9:58
4. Pekárek Tobias VIC0501 C OB Vizovice 38:57 + 11:14
5. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:23 + 11:40
6. Nedopilková Barbora SVY C 39:28 + 11:45
7. Graubnerová Kamila TZL C SKOB Zlín 39:49 + 12:06
8. Kotasová Táňa HLV0556 C KČT - OB Holešov 39:56 + 12:13
9. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:24 + 12:41
10. Štěpančíková Nikola LCE1 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:03 + 13:20
11. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:46 + 14:03
12. Kunz Marek OTK0201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:20 + 16:37
13. Volkov Maksym 38S0700 C 45:02 + 17:19
14. Kunzová Veronika OTK0551 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:07 + 18:24
15. Batani Valentina TZL C SKOB Zlín 48:44 + 21:01
16. Dzik Ondřej UOL0500 C SK UP Olomouc 49:33 + 21:50
17. Šneider Kvido ASU0300 C Magnus Orienteering 51:11 + 23:28
18. Graubner Tadeáš TZL C SKOB Zlín 52:25 + 24:42
19. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 54:31 + 26:48
20. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 56:32 + 28:49
21. Dziková Veronika UOL C SK UP Olomouc 56:59 + 29:16
22. Batani Valeria TZL C SKOB Zlín 57:23 + 29:40
23. Stříteský Tomáš ZVS C TJ Zbrojovka Vsetín 65:41 + 37:58
24. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 69:22 + 41:39
25. Holas Štěpán AOP0900 C Přátelé orientačního běhu Opava 70:54 + 43:11
26. Smělý Roman OOL C SK Haná orienteering 70:57 + 43:14
27. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 73:19 + 45:36
28. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 76:33 + 48:50
29. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 82:26 + 54:43
30. Šichnárek David TZL C SKOB Zlín 84:19 + 56:36
31. Pekárek David TZL C SKOB Zlín 84:26 + 56:43
32. Krocová Kristýna VIZ C 86:46 + 59:03
33. Berger Tomáš MOV C SKOB Ostrava 99:53 + 72:10
P
2.80 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 35:27
2. Plášek Karel LCE7501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:31 + 1:04
3. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 37:45 + 2:18
4. Šidlová Klára TZL C SKOB Zlín 40:17 + 4:50
5. Mizerová Monika TRI9250 C TJ TŽ Třinec 43:50 + 8:23
6. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 45:16 + 9:49
7. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 45:51 + 10:24
8. Benroth Miroslav XX6 C 46:34 + 11:07
9. Hartman Vojta TZL C SKOB Zlín 47:23 + 11:56
10. Zábranský Ondřej XX5 C 49:32 + 14:05
11. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 49:38 + 14:11
12. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 50:38 + 15:11
13. Pospíšilová Lenka KVS7150 C SKOB Kobra Vsetín 51:00 + 15:33
14. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 55:55 + 20:28
15. Vacková Jana SBK C KOB Start Blansko 56:29 + 21:02
16. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 56:40 + 21:13
17. Hostašová Jana MOV8552 C SKOB Ostrava 57:03 + 21:36
18. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 57:42 + 22:15
19. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 57:46 + 22:19
19. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 57:46 + 22:19
21. Graubnerová Martina TZL C SKOB Zlín 58:31 + 23:04
22. Karásek Dalibor MOV6141 C SKOB Ostrava 58:40 + 23:13
23. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 59:10 + 23:43
24. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 60:21 + 24:54
25. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 62:03 + 26:36
26. Mejzlík Dominik LCE0002 B OOB TJ Slovan Luhačovice 63:50 + 28:23
27. Ovesná Jindřiška LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:58 + 28:31
28. Hartman Matyáš TZL C SKOB Zlín 64:02 + 28:35
29. Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení 64:17 + 28:50
30. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 65:05 + 29:38
31. Smekalova Jana UOL7799 C SK UP Olomouc 72:35 + 37:08
32. Svoboda Radovan STE C SK SKI-OB Šternberk 75:27 + 40:00
33. Fiala Petr TZL C SKOB Zlín 78:20 + 42:53
34. Rohlík Jan KVS9801 B SKOB Kobra Vsetín 78:23 + 42:56
35. Hartman Radek TZL C SKOB Zlín 85:50 + 50:23
36. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 111:51 + 76:24
37. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 112:44 + 77:17
38. Smolovi TZL C SKOB Zlín 130:18 + 94:51
Dufková Renata LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín DISK
T
4.50 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Daniel VIC7212 C OB Vizovice 64:44
2. Mauerová Jitka XX7 C 71:06 + 6:22
3. Bartoň Jaroslav TZL C SKOB Zlín 74:09 + 9:25
4. Benrothová Irena XX6 C 77:27 + 12:43
5. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 80:55 + 16:11
6. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 86:29 + 21:45
7. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 86:50 + 22:06
8. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 89:09 + 24:25
9. Paták Pavel XX3 C 92:58 + 28:14
10. Lechner Roman VIC8108 C OB Vizovice 98:05 + 33:21
11. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 101:49 + 37:05
12. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 108:10 + 43:26
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Patočka Aleš XX9 C DISK