Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 15:14 | |
2. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 15:48 | + 0:34 |
3. | Lukašáková Sára | STE0450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:07 | + 1:53 |
4. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 17:44 | + 2:30 |
5. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 19:10 | + 3:56 |
6. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 21:06 | + 5:52 |
7. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 30:28 | + 15:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:43 | |
2. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 21:13 | + 1:30 |
3. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 23:10 | + 3:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 36:17 | |
2. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 39:54 | + 3:37 |
3. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 44:54 | + 8:37 |
4. | Pilcová Sabina | JPV9898 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 47:23 | + 11:06 |
5. | Slavíčková Klárka | OOL9562 | C | SK HANÁ Orienteering | 77:02 | + 40:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 40:11 | |
2. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:35 | + 0:24 |
3. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 44:37 | + 4:26 |
4. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 46:19 | + 6:08 |
5. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:17 | + 7:06 |
6. | Šišková Vladimíra | UOL8456 | C | SK UP Olomouc | 50:29 | + 10:18 |
7. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 50:45 | + 10:34 |
8. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 50:48 | + 10:37 |
9. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 51:47 | + 11:36 |
10. | Ukolova Anastasia | UOL8850 | C | SK UP Olomouc | 56:59 | + 16:48 |
11. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 63:37 | + 23:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 37:03 | |
2. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 37:20 | + 0:17 |
3. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 41:56 | + 4:53 |
4. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 44:19 | + 7:16 |
5. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:48 | + 10:45 |
6. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 52:18 | + 15:15 |
7. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 55:00 | + 17:57 |
8. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 56:50 | + 19:47 |
9. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 57:12 | + 20:09 |
10. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 61:47 | + 24:44 |
11. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK HANÁ Orienteering | 64:54 | + 27:51 |
12. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | 65:24 | + 28:21 |
Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 17:23 | |
2. | Chmelař Pavel | C | 19:14 | + 1:51 | ||
3. | Hošťálek Ondřej | 97C0300 | C | No register | 20:42 | + 3:19 |
4. | Petřivalský Arnau | OOL0501 | C | SK HANÁ Orienteering | 30:27 | + 13:04 |
5. | Štorek Jan | C | 36:50 | + 19:27 | ||
Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | DISK | ||
Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vostál Dominik | UOL9901 | C | SK UP Olomouc | 23:29 | |
2. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 24:25 | + 0:56 |
3. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | C | KOB ZPV Prostějov | 28:19 | + 4:50 |
4. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 30:53 | + 7:24 |
5. | Holusek Jiří | C | 31:44 | + 8:15 | ||
6. | Lukašák Šimon | STE0202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:58 | + 8:29 |
7. | Kaprál Jan | SSU0000 | C | SK Severka Šumperk | 32:37 | + 9:08 |
8. | Štorek David | C | 33:38 | + 10:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčička Vít | UOL9919 | B | SK UP Olomouc | 39:30 | |
2. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | B | KOB ZPV Prostějov | 39:36 | + 0:06 |
3. | Bořánek Michal | STE0007 | B | SK SKI-OB Šternberk | 43:26 | + 3:56 |
4. | Kašpar Petr | SSU9911 | B | SK Severka Šumperk | 45:20 | + 5:50 |
5. | Mazanec Jakub | UOL9800 | C | SK UP Olomouc | 56:29 | + 16:59 |
6. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | KOB Konice | 63:01 | + 23:31 |
7. | Štěpáník Jiří | KON9805 | C | KOB Konice | 97:39 | + 58:09 |
Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | ASU9447 | R | Magnus Orienteering | 37:26 | |
2. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 41:25 | + 3:59 |
3. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 41:46 | + 4:20 |
4. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 43:46 | + 6:20 |
5. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 43:54 | + 6:28 |
6. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 43:58 | + 6:32 |
7. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK HANÁ Orienteering | 44:59 | + 7:33 |
8. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 45:44 | + 8:18 |
9. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 46:27 | + 9:01 |
10. | Špacír Jan | UOL8805 | C | SK UP Olomouc | 46:43 | + 9:17 |
11. | Volkov Oleksandr | 38S8000 | C | VZA Žilina | 48:40 | + 11:14 |
12. | Dzik Martin | UOL7600 | C | SK UP Olomouc | 50:00 | + 12:34 |
13. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 50:17 | + 12:51 |
14. | Trávníček Jan | UOL7501 | C | SK UP Olomouc | 51:26 | + 14:00 |
15. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 52:02 | + 14:36 |
16. | Špičák František | CEL5628 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 56:20 | + 18:54 |
17. | Michalík Petr | XBM7117 | C | PELLŽS MTBO TEAM | 65:02 | + 27:36 |
18. | Karásek Michal | 37C7900 | C | Bez registrace | 75:18 | + 37:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:49 | |
2. | Hrazdil Roman | RAD7401 | C | TJ Sokol Radslavice | 34:25 | + 2:36 |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 37:10 | + 5:21 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 37:46 | + 5:57 |
5. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 37:58 | + 6:09 |
6. | Kopecký David | UOL7800 | C | SK UP Olomouc | 38:33 | + 6:44 |
7. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:34 | + 7:45 |
8. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 40:08 | + 8:19 |
9. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 41:14 | + 9:25 |
10. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 41:21 | + 9:32 |
11. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 42:04 | + 10:15 |
12. | Kašpar Jaroslav | SSU7004 | C | SK Severka Šumperk | 42:48 | + 10:59 |
13. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 43:28 | + 11:39 |
14. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK HANÁ Orienteering | 43:38 | + 11:49 |
15. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:14 | + 12:25 |
16. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:38 | + 12:49 |
17. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 45:27 | + 13:38 |
18. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:49 | + 14:00 |
19. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 46:11 | + 14:22 |
20. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 46:13 | + 14:24 |
21. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 46:34 | + 14:45 |
22. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 48:06 | + 16:17 |
23. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 52:19 | + 20:30 |
24. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 54:44 | + 22:55 |
25. | Albert František | OOL5804 | C | SK HANÁ Orienteering | 59:43 | + 27:54 |
26. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:09 | + 33:20 |
27. | Skopalík Zbyněk | NNH7801 | C | KVS Náměšť na Hané | 65:35 | + 33:46 |
28. | Zbořil Ctirad | UOL5909 | C | SK UP Olomouc | 66:29 | + 34:40 |
Živěla Aleš | LOL5703 | C | OK Olomouc | DISK | ||
Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:10 | |
2. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 48:11 | + 4:01 |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 61:42 | + 17:32 |
4. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 63:39 | + 19:29 |
5. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 80:09 | + 35:59 |
Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Bednář Jan | UOL5402 | C | SK UP Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Nil | OOL0800 | C | SK HANÁ Orienteering | 17:43 | |
2. | Krejčí Magdaléna | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 17:53 | + 0:10 |
3. | Jílková Pavla | KON9992 | C | KOB Konice | 19:14 | + 1:31 |
4. | Jílková Lenka | KON9991 | C | KOB Konice | 19:27 | + 1:44 |
5. | Možná Veronika | C | 19:28 | + 1:45 | ||
6. | Gallo Natálie a Ondřej | C | 21:22 | + 3:39 | ||
7. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SK UP Olomouc | 31:06 | + 13:23 |
8. | Šaňáková Marie | UOL0000 | C | SK UP Olomouc | 31:18 | + 13:35 |
9. | Krejčí Jáchym a Magdaléna | C | 33:49 | + 16:06 | ||
Michalíková Anna & Andrea | NNN9992 | C | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhalová Pavla | OOL8450 | C | SK HANÁ Orienteering | 16:56 | |
2. | Martinek Pavel | C | 17:19 | + 0:23 | ||
3. | Gallo Marek | C | 18:08 | + 1:12 | ||
4. | Černoch Petr | C | 18:26 | + 1:30 | ||
5. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 19:50 | + 2:54 |
6. | Fajkus Radim | JPV9509 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 20:07 | + 3:11 |
7. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 20:40 | + 3:44 |
8. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 21:25 | + 4:29 |
9. | Holusek Milan | C | 24:30 | + 7:34 | ||
10. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK HANÁ Orienteering | 24:59 | + 8:03 |
11. | Michalík Ondřej | NNN9991 | C | Neregistrovaní | 25:07 | + 8:11 |
12. | Možný Milan | C | 26:45 | + 9:49 | ||
13. | Dosedělová Klára | STE9851 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:48 | + 13:52 |
14. | Chmelařová Blanka | 25C6750 | C | péčkaři | 31:12 | + 14:16 |
15. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SK UP Olomouc | 31:31 | + 14:35 |
16. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | 33:31 | + 16:35 |
17. | Škrabal Zbyšek | OOL9991 | C | SK HANÁ Orienteering | 34:26 | + 17:30 |
18. | Vrtalová Gabriela | UOL1111 | C | SK UP Olomouc | 34:58 | + 18:02 |
19. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SK UP Olomouc | 36:29 | + 19:33 |
20. | Štorek Petr | C | 41:22 | + 24:26 | ||
21. | Černohorský Vladimír | C | 46:31 | + 29:35 | ||
22. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK HANÁ Orienteering | 57:29 | + 40:33 |