Výsledky závodu: Městský sprint

Datum:
23.11.2013
Místo konání:
Šternberk
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
měřítko 1:4 000, ekvidistance 2 m, mapový klíč ISSOM 2007, stav 2013, rozměr A4, nebude vodovzdorně upravena, hlavní kartograf Petr Skyva
Ředitel závodu:
Skyva Petr
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan
Stavitel tratí:
Zbranek Roman
Kategorie:
D21     H21    
D21
2.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 18:44
2. Kuberková Lucie LPM9451 A OK Lokomotiva Plzeň 19:20 + 0:36
3. Kuncová Eliška SSU8951 R SK Severka Šumperk 20:24 + 1:40
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 21:07 + 2:23
5. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 22:11 + 3:27
6. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 23:40 + 4:56
7. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 23:48 + 5:04
8. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 23:51 + 5:07
9. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 24:06 + 5:22
10. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:03 + 7:19
10. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 26:03 + 7:19
12. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 30:48 + 12:04
13. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:09 + 13:25
Viková Vendula STH8951 C SK Studenec DISK
Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Poštulková Milada STE0051 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Kolovská Ilona LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
H21
2.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman ASU8808 E Magnus Orienteering 15:31
2. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 15:48 + 0:17
3. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 16:00 + 0:29
4. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 17:03 + 1:32
5. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 17:36 + 2:05
5. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:36 + 2:05
7. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 17:39 + 2:08
8. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 17:51 + 2:20
9. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:19 + 2:48
10. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 18:38 + 3:07
11. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 19:33 + 4:02
12. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 19:36 + 4:05
13. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:47 + 4:16
14. Mareček Petr CHT6901 C OOB SK Chrast 19:52 + 4:21
15. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 19:57 + 4:26
16. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 20:14 + 4:43
17. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 20:25 + 4:54
18. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 20:36 + 5:05
19. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 20:58 + 5:27
20. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 21:12 + 5:41
21. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 21:42 + 6:11
22. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 22:46 + 7:15
23. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 23:17 + 7:46
24. Michalec Jan MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně 25:21 + 9:50
25. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 26:09 + 10:38
26. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 26:25 + 10:54
27. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:28 + 11:57
28. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 27:38 + 12:07
29. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 28:17 + 12:46
30. Poštulka Zdenek STE0002 C SK SKI-OB Šternberk 29:21 + 13:50
31. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:52 + 14:21
32. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 31:05 + 15:34
33. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:05 + 16:34
34. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 32:48 + 17:17
35. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 35:23 + 19:52
Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín DISK
Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast DISK
Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast DISK