Výsledky závodu: Večerník Praha

Datum:
22.12.2013
Místo konání:
SPŠ stavební, Dušní 17, Praha 1
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Mapa:
neznámého měřítka a nevyzpytatelného obsahu
Ředitel závodu:
Pašek František - R3
Hlavní rozhodčí:
Pašek František - R3
Stavitel tratí:
Pašek František - R3
Kategorie:
A     B    
A
10.80 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skyva Jan PGP8501 SK Praga 83:39
2. Nývlt Martin SNA8206 TJ START Náchod 86:25 + 2:46
3. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 89:01 + 5:22
4. Vesecký Ondřej CKD1960 89:47 + 6:08
5. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 90:51 + 7:12
6. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 90:59 + 7:20
7. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 91:22 + 7:43
8. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 91:25 + 7:46
9. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 91:34 + 7:55
10. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 92:01 + 8:22
11. Valášek Petr KAM6600 SK Kamenice 93:03 + 9:24
12. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 94:24 + 10:45
13. Procházka Pavel PGP9002 SK Praga 95:52 + 12:13
14. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 98:30 + 14:51
15. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 98:44 + 15:05
16. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 99:47 + 16:08
17. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 101:04 + 17:25
18. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 101:09 + 17:30
19. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 101:27 + 17:48
20. Čermáková Kristýna PGP9154 SK Praga 101:54 + 18:15
21. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 102:05 + 18:26
22. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 102:44 + 19:05
23. Fučík Martin NNN1985 Neregistrovaní 103:18 + 19:39
24. Urban Hynek 46C6800 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 105:32 + 21:53
25. Baciak Pavel NNN1977 Neregistrovaní 108:20 + 24:41
26. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 108:36 + 24:57
27. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 108:41 + 25:02
28. Werner Michal PGP9705 SK Praga 109:08 + 25:29
29. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 110:19 + 26:40
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 112:44 + 29:05
31. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 112:50 + 29:11
32. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 112:58 + 29:19
33. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 113:43 + 30:04
34. Kamererová Klára KAM9154 SK Kamenice 113:49 + 30:10
35. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 113:54 + 30:15
36. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 113:58 + 30:19
37. Ficek Michal NNN1983 Neregistrovaní 114:06 + 30:27
38. Purkyt Jan TAP8705 KOB TRETRA Praha 115:54 + 32:15
39. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 116:49 + 33:10
40. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 116:51 + 33:12
41. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 116:53 + 33:14
42. Bejček Michal NNN1977 Neregistrovaní 117:10 + 33:31
43. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 117:50 + 34:11
44. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 117:56 + 34:17
45. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 119:14 + 35:35
45. Škáchová Petra SLP7051 OOB Slavia Praha 119:14 + 35:35
47. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 119:44 + 36:05
48. Uhlíř Marek LBE9400 TJ Lokomotiva Beroun 120:08 + 36:29
49. Horký Milan VIP6101 SK VIPrahlo 120:13 + 36:34
50. Vaníček Tomáš LBE6600 TJ Lokomotiva Beroun 120:49 + 37:10
51. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 121:20 + 37:41
52. Hric Jan MFP6300 VŠSK MFF UK Praha 126:15 + 42:36
53. Páclová Tereza NNN1975 Neregistrovaní 127:44 + 44:05
54. Žáček Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 129:08 + 45:29
55. Bahnová Dana NNN1981 Neregistrovaní 132:20 + 48:41
56. Spilka Petr NNN1982 Neregistrovaní 132:35 + 48:56
57. Černý Ondřej NNN1979 Neregistrovaní 132:39 + 49:00
58. Pucherna Petr TAP8001 KOB TRETRA Praha 133:37 + 49:58
59. Jeníčková Radka TAP8750 KOB TRETRA Praha 133:47 + 50:08
60. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 134:17 + 50:38
61. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 137:12 + 53:33
62. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 137:14 + 53:35
63. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 137:32 + 53:53
64. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 137:43 + 54:04
65. Konečný Milan NNN1969 Neregistrovaní 138:05 + 54:26
66. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 142:24 + 58:45
67. Benc Jiří TAP8002 KOB TRETRA Praha 142:40 + 59:01
68. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 143:08 + 59:29
69. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 148:08 + 64:29
70. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 155:43 + 72:04
71. Čečrdlová Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 156:02 + 72:23
72. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 156:30 + 72:51
73. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 165:22 + 81:43
74. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 165:34 + 81:55
75. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 165:35 + 81:56
75. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 165:35 + 81:56
77. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 168:08 + 84:29
78. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 168:14 + 84:35
79. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 170:07 + 86:28
80. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 172:56 + 89:17
81. Plašil Ondřej NNN1982 Neregistrovaní 175:00 + 91:21
Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja DISK
Nývlt Petr SNA8004 TJ START Náchod DISK
Hamáčková Kristina LBE8850 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Purkyt Ondřej TAP9009 KOB TRETRA Praha DISK
Kotecký Roman NNN1949 Neregistrovaní DISK
Traub Dan NNN1986 Neregistrovaní DISK
Sedláček Zdeněk NNN1959 Neregistrovaní DISK
Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha DISK
Janáč Vašek TAP9602 KOB TRETRA Praha DISK
Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice DISK
Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice DISK
B
7.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanovský David NNN1977 Neregistrovaní 80:44
2. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 83:49 + 3:05
3. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 91:41 + 10:57
4. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 91:55 + 11:11
5. Škáchová Magdalena + Vít KAM0151 SK Kamenice 96:26 + 15:42
6. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 96:47 + 16:03
7. Aschermannová Petra KAM9354 SK Kamenice 96:48 + 16:04
8. Panochová Anna KAM9153 SK Kamenice 96:55 + 16:11
9. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 97:10 + 16:26
10. Malačková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 97:15 + 16:31
11. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 97:40 + 16:56
12. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 99:09 + 18:25
12. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 99:09 + 18:25
14. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 99:25 + 18:41
15. Kabát Martin TAP0403 KOB TRETRA Praha 100:30 + 19:46
16. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 100:32 + 19:48
17. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 104:23 + 23:39
17. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 104:23 + 23:39
19. Kotecký Daniel NNN1995 Neregistrovaní 106:48 + 26:04
20. Kuchař Johny NNN1988 Neregistrovaní 108:35 + 27:51
21. Straková Zuzana KAM9250 SK Kamenice 109:26 + 28:42
22. Kovářík Tomáš KAM6901 SK Kamenice 113:09 + 32:25
23. Kováříková Erika KAM7252 SK Kamenice 113:26 + 32:42
24. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 113:33 + 32:49
25. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 116:16 + 35:32
26. Straková Andrea KAM9152 SK Kamenice 118:31 + 37:47
26. Straková Lenka KAM6751 SK Kamenice 118:31 + 37:47
26. Straka Daniel KAM6602 SK Kamenice 118:31 + 37:47
29. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 118:55 + 38:11
30. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 119:10 + 38:26
31. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 121:33 + 40:49
32. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 121:36 + 40:52
33. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 122:28 + 41:44
34. Macková Lenka KAM7051 SK Kamenice 122:39 + 41:55
35. Macková Lucia KAM9151 SK Kamenice 122:54 + 42:10
36. Kopečný Mojmír + Světlana TAP6402 KOB TRETRA Praha 126:58 + 46:14
37. Kopečná Anna + Colin NNN Neregistrovaní 127:05 + 46:21
38. Balusková Ida NNN Neregistrovaní 128:57 + 48:13
39. Koderičová Tereza LTU9651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 133:16 + 52:32
40. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 133:44 + 53:00
41. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 134:00 + 53:16
42. Mrázková Jana TUR7850 OOB TJ Turnov 142:55 + 62:11
43. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 147:25 + 66:41
44. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 149:48 + 69:04
45. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 149:49 + 69:05
46. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 182:41 + 101:57
Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka DISK
Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha DISK
Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka DISK
Sedláček Kryštof NNN1991 Neregistrovaní DISK
Kolář Tomáš + Matyáš SLA7103 SKOB Slaný DISK
Šváb Jan VSP5801 USK Praha DISK
Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha DISK
Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha DISK
Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný DISK
Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga DISK
Forst Albert + Libor MFP0901 VŠSK MFF UK Praha DISK
Aschermannová Karolína KAM0051 SK Kamenice DISK
Opatrný Miroslav NNN Neregistrovaní DISK