Výsledky závodu: 6. závod Zimní ligy Hanácké oblasti - Mistrovství Zimní ligy HO na dlouhé trati

Datum:
21.12.2013
Místo konání:
Olomouc – Radíkov, Rekreační středisko Radíkov (chata Pod věží)
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Zlaté prasátko, 1 : 7500/1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Binar Robert
Hlavní rozhodčí:
Zdráhal Robert - R3
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10     D14     D18     D19L     D35     H10     H14     H18     H19L     H35     H50     HDR     P    
D10
2.20 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 20:12
2. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 20:53 + 0:41
3. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 22:21 + 2:09
4. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 23:50 + 3:38
D14
2.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 31:28
2. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 41:49 + 10:21
3. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 42:17 + 10:49
D18
3.70 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 31:06
D19L
7.70 km, 315 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Lenka UOL8951 R SK UP Olomouc 56:14
2. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 60:34 + 4:20
3. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 63:33 + 7:19
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 71:47 + 15:33
5. Šišková Vladimíra UOL8456 C SK UP Olomouc 79:06 + 22:52
6. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SK UP Olomouc 80:29 + 24:15
7. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 87:53 + 31:39
8. Zítková Lenka SBR9050 C SKOB Bruntál 92:13 + 35:59
D35
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana KON7852 C Klub orientačního běhu Konice 39:19
2. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:50 + 0:31
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 45:34 + 6:15
4. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 47:30 + 8:11
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 47:44 + 8:25
6. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 47:55 + 8:36
7. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 51:10 + 11:51
8. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 51:17 + 11:58
9. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 56:39 + 17:20
10. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 61:53 + 22:34
11. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 63:21 + 24:02
H10
2.20 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 19:35
2. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 21:08 + 1:33
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 22:01 + 2:26
4. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 39:01 + 19:26
H14
3.70 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 38:30
2. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 43:10 + 4:40
3. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 49:33 + 11:03
4. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 51:29 + 12:59
5. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 52:38 + 14:08
6. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 52:39 + 14:09
7. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 58:46 + 20:16
8. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 107:24 + 68:54
Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering DISK
H18
5.80 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vostál Dominik UOL9901 C SK UP Olomouc 67:03
2. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 78:29 + 11:26
H19L
11.90 km, 415 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 75:16
2. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 79:11 + 3:55
3. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 87:24 + 12:08
4. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 91:32 + 16:16
5. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 94:18 + 19:02
6. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 98:28 + 23:12
7. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 98:51 + 23:35
8. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 99:20 + 24:04
9. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 103:49 + 28:33
10. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 105:02 + 29:46
11. Štrajt Michal TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno 110:31 + 35:15
12. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 113:16 + 38:00
13. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 125:41 + 50:25
14. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 152:48 + 77:32
Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk DISK
Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron DISK
H35
5.80 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 39:21
2. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 40:36 + 1:15
3. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 40:47 + 1:26
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 43:17 + 3:56
5. Karel Otruba PLU7800 C TJ Sokol Plumlov 43:42 + 4:21
6. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 47:01 + 7:40
7. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:08 + 7:47
8. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 48:47 + 9:26
9. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 49:14 + 9:53
10. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 50:28 + 11:07
11. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 52:06 + 12:45
12. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 59:21 + 20:00
13. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 59:30 + 20:09
14. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 60:31 + 21:10
15. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 65:34 + 26:13
16. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 75:35 + 36:14
17. Skácel Jaroslav KON4617 C Klub orientačního běhu Konice 79:14 + 39:53
18. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 104:38 + 65:17
H50
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 47:55
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:56 + 7:01
3. Bednář Jan UOL5402 C SK UP Olomouc 56:14 + 8:19
4. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 60:07 + 12:12
5. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 63:27 + 15:32
HDR
2.20 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 20:43
2. Čecháček Adam C 21:19 + 0:36
3. Krejčí Magdalena UOL C SK UP Olomouc 22:10 + 1:27
4. Gallo Natálka C 24:05 + 3:22
5. Smítal Lukáš UOL C SK UP Olomouc 25:50 + 5:07
6. Gallo Ondra C 27:25 + 6:42
7. Vaculík Ondřej C 31:54 + 11:11
8. Chamraďa Dušan C 31:55 + 11:12
9. Vaculík Daniel C 32:01 + 11:18
10. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 33:33 + 12:50
11. Michalková Alice C 34:48 + 14:05
12. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 36:08 + 15:25
13. Šaňáková Marie UOL C SK UP Olomouc 36:13 + 15:30
14. Tolo Alexandr C 36:26 + 15:43
15. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 38:40 + 17:57
16. Krejčí Jáchym UOL C SK UP Olomouc 40:15 + 19:32
17. Smítal Šimon C 54:06 + 33:23
Gošová Ester C DISK
P
2.90 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Petr PLU C TJ Sokol Plumlov 25:22
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 31:04 + 5:42
3. Čecháček Šimon UOL C SK UP Olomouc 36:16 + 10:54
4. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 40:33 + 15:11
5. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 41:29 + 16:07
6. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 44:22 + 19:00
7. Gallo Marek C 46:05 + 20:43
Mahmoud C DISK