Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E1, Ještědský pohár sprintů, DPT, veřejný závod

Datum:
01.05.2014
Místo konání:
Klapý - Hazmburk
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
Mapa:
HAZMBURK; 1 : 5 000; , E 5m, stav III/2014, autor P. Simr, A4
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Babický Tomáš - R3
Kategorie:
D-10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H-10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70-     N    
D-10
1.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 22:32
2. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 27:04 + 4:32
3. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 27:33 + 5:01
4. Nedvídková Katka DLT0451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 34:22 + 11:50
5. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:13 + 16:41
6. Dobiášová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 56:38 + 34:06
Bílá Tereza JES0551 KOS Jesenice DISK
Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha DISK
Černíková Zuzana DOB0555 KOB Dobruška DISK
D12
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:06
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 29:06
3. Novotná Viktorie TJN0250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:54 + 1:48
4. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:40 + 3:34
5. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 36:00 + 6:54
6. Pulda Aleksandra STB0299 TJ Stadion Nový Bor 41:32 + 12:26
7. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 42:14 + 13:08
8. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:18 + 13:12
9. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 43:32 + 14:26
10. Dobiášová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 68:17 + 39:11
Bernhardt Elsa 24D0251 SV Robotron Dresden DISK
D14
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:22
2. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 26:56 + 6:34
3. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:10 + 6:48
4. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 28:25 + 8:03
5. Matějková Zuzana LTP0153 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:27 + 8:05
6. Míchalová Šárka KPY0050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:10 + 9:48
7. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:56 + 10:34
8. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 42:51 + 22:29
9. Stuchlíková Kateřina TJN0199 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:35 + 31:13
9. Vančurová Anna TJN0154 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:35 + 31:13
D16
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 20:55
2. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 22:37 + 1:42
3. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 23:33 + 2:38
3. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 23:33 + 2:38
3. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 23:33 + 2:38
6. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 26:54 + 5:59
7. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 27:07 + 6:12
8. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 27:51 + 6:56
9. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 29:40 + 8:45
10. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 30:37 + 9:42
11. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 32:58 + 12:03
12. Lišková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:26 + 19:31
13. Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor 41:33 + 20:38
D18
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:40
D20
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlů Kateřina PGP9554 SK Praga 36:04
D21
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 23:52
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 27:07 + 3:15
3. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 27:46 + 3:54
4. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:08 + 4:16
5. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 30:28 + 6:36
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 30:32 + 6:40
7. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 32:07 + 8:15
8. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 33:10 + 9:18
9. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 33:46 + 9:54
10. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 10:39
11. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 34:34 + 10:42
12. Dubnová Kateřina LDC9151 KOB Děčín 35:01 + 11:09
13. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 38:11 + 14:19
14. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 38:42 + 14:50
15. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 39:17 + 15:25
16. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 41:09 + 17:17
17. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 43:04 + 19:12
18. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 44:44 + 20:52
19. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 45:07 + 21:15
20. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 46:59 + 23:07
21. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 47:22 + 23:30
22. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 48:29 + 24:37
23. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 50:32 + 26:40
24. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:56 + 27:04
25. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 51:55 + 28:03
26. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 57:14 + 33:22
27. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:35 + 35:43
28. Krausová Kateřina DKP8859 Oddíl OB Kotlářka 62:11 + 38:19
29. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 66:29 + 42:37
30. Machučová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 84:28 + 60:36
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor DISK
Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov DISK
D35
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 33D6950 USV TU Dresden 20:16
2. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:36 + 3:20
3. Zelenin Jekaterina 29D7051 USG Chemnitz 26:03 + 5:47
4. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 26:46 + 6:30
5. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 30:12 + 9:56
6. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 30:59 + 10:43
7. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 33:02 + 12:46
8. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 33:48 + 13:32
9. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 36:24 + 16:08
10. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 42:02 + 21:46
11. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:03 + 25:47
D40
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 22:18
2. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 30:39 + 8:21
3. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 30:53 + 8:35
4. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 35:42 + 13:24
5. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:39 + 18:21
6. Janatová Markéta BOR7456 OK Jiskra Nový Bor 48:29 + 26:11
Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov DISK
Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga DISK
D45
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:37
2. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 29:14 + 5:37
3. Matějková Martina LTP6850 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:19 + 5:42
4. Juckelandt Sabine 33D6350 USV TU Dresden 29:55 + 6:18
5. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 30:56 + 7:19
6. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:13 + 9:36
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 34:29 + 10:52
8. Nejezchlebová Ivana TUR6851 OOB TJ Turnov 35:43 + 12:06
9. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 36:43 + 13:06
10. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 40:37 + 17:00
11. Lišková Hana KPY6650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:10 + 19:33
12. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 45:01 + 21:24
13. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 46:29 + 22:52
14. Dubnová Lenka LDC6651 KOB Děčín 53:46 + 30:09
Jiráňová Irena JES6750 KOS Jesenice DISK
D50
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leideck Heike 33D6250 USV TU Dresden 29:15
2. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:55 + 1:40
3. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 34:29 + 5:14
4. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 40:29 + 11:14
5. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:39 + 13:24
6. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 44:49 + 15:34
Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D55
1.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fritzsche Martina 29D5951 USG Chemnitz 29:55
2. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 35:09 + 5:14
3. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 40:38 + 10:43
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 64:40 + 34:45
D60
1.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 30:02
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 31:30 + 1:28
3. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 31:57 + 1:55
4. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 38:42 + 8:40
5. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:56 + 13:54
6. Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering 60:45 + 30:43
H-10
1.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Clark Arthur LTP0401 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:33
2. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 25:55 + 3:22
3. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 26:24 + 3:51
4. Pulda Eryk STB0403 TJ Stadion Nový Bor 28:08 + 5:35
5. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 42:33 + 20:00
6. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 44:06 + 21:33
Pachnik Jędrzej 19P0600 Tukan Iwiny DISK
Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:33
2. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 30:04 + 3:31
3. Kielb Karol 24D0201 SV Robotron Dresden 33:41 + 7:08
4. Rueda Piper Emilio 24D0202 SV Robotron Dresden 33:43 + 7:10
5. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 33:50 + 7:17
6. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 50:46 + 24:13
7. Leopold Arthur 24D0302 SV Robotron Dresden 63:59 + 37:26
8. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:10 + 39:37
9. Aringer David 24D0301 SV Robotron Dresden 71:14 + 44:41
10. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:20 + 44:47
Černík David DOB0303 KOB Dobruška DISK
Kříž Petr LTP0205 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Ekert Tomáš VLI0302 Slavia Liberec orienteering DISK
H14
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 23:28
2. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:53 + 1:25
3. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 30:06 + 6:38
4. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:10 + 13:42
5. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:43 + 14:15
6. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:03 + 14:35
7. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:45 + 15:17
8. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:49 + 17:21
9. Clark Oskar William LTP0103 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:42 + 27:14
Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Wagenknecht Victor 24D0101 SV Robotron Dresden DISK
H16
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 27:14
2. Gawlitza Franz 24D9902 SV Robotron Dresden 39:44 + 12:30
3. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 49:11 + 21:57
4. Kielb Stefan 24D9901 SV Robotron Dresden 67:39 + 40:25
H18
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Cedrik 33D9901 USV TU Dresden 27:45
2. Salzmann Heinrich 33D9702 USV TU Dresden 29:09 + 1:24
3. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 30:03 + 2:18
4. Graft Ricky 33D USV TU Dresden 34:40 + 6:55
5. Průcha Petr BOR9601 OK Jiskra Nový Bor 40:26 + 12:41
Wieczorek Marcin STB9701 TJ Stadion Nový Bor DISK
Růžička Matěj KUL9700 KOB Ústí nad Labem DISK
H21
2.40 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 27:33
2. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 28:56 + 1:23
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 29:06 + 1:33
4. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 29:12 + 1:39
5. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 31:03 + 3:30
6. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 31:06 + 3:33
7. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 31:23 + 3:50
8. Bauer Tomáš DKP8307 Oddíl OB Kotlářka 31:35 + 4:02
9. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 31:52 + 4:19
10. Průcha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 32:23 + 4:50
11. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 33:14 + 5:41
12. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 33:18 + 5:45
13. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 33:58 + 6:25
14. Leidinger Paul 18D8601 Post SV Dresden 34:10 + 6:37
15. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 6:58
16. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 34:42 + 7:09
17. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 35:09 + 7:36
18. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 37:47 + 10:14
19. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 37:50 + 10:17
20. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 39:19 + 11:46
21. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:43 + 13:10
22. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:31 + 13:58
23. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:36 + 14:03
24. Smištík Jaroslav LDC8900 KOB Děčín 42:20 + 14:47
25. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 44:46 + 17:13
26. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 45:02 + 17:29
27. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 47:06 + 19:33
28. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 48:12 + 20:39
29. Vokál Vojtěch CHA7900 OK Chrastava 50:09 + 22:36
30. Kolorenč Pavel jr. LDC8601 KOB Děčín 50:59 + 23:26
31. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 53:46 + 26:13
32. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 56:38 + 29:05
33. Gawel Jiří BBM5700 BETA URSUS Orienteering 65:50 + 38:17
Pawlowicz Adam STB9200 TJ Stadion Nový Bor DISK
Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín DISK
Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka DISK
Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka DISK
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DISK
Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov DISK
Matoušek Petr DKP8401 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering DISK
Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Olexa Zdeněk BBM8700 BETA URSUS Orienteering DISK
H35
2.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 24:42
2. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 31:07 + 6:25
3. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 34:55 + 10:13
4. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 14:15
5. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:23 + 15:41
6. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 42:11 + 17:29
7. Pavlíček Lubomír KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:16 + 19:34
8. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 55:15 + 30:33
Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň DISK
Ochmann Torsten 65D7001 Orientierungslauf Klub Leipzig DISK
Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník DISK
Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Popjuk Viktor 6LC7600 Radotín DISK
H40
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 26:59
2. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 27:38 + 0:39
3. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 30:47 + 3:48
4. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 31:02 + 4:03
5. Mička Jan LTP7201 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:00 + 9:01
6. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:54 + 10:55
7. Rubáček Jan VLI7302 Slavia Liberec orienteering 53:55 + 26:56
8. Tichý Ondřej DKP Oddíl OB Kotlářka 69:55 + 42:56
9. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:27 + 49:28
Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor DISK
Bílý Milan JES7001 KOS Jesenice DISK
H45
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 33D6500 USV TU Dresden 25:56
2. Vydra Ivan PEN6600 OK RECO Sport 29:30 + 3:34
3. Doležal Miloš BOR6601 OK Jiskra Nový Bor 29:48 + 3:52
4. Watzel Hendryk 24D SV Robotron Dresden 30:34 + 4:38
5. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:21 + 8:25
6. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:51 + 9:55
7. Liška Jindřich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:57 + 14:01
8. Peter Kudraß 22D6801 SG Zittau Süd 43:36 + 17:40
9. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:07 + 18:11
10. Maleček Vít PGP7559 SK Praga 52:16 + 26:20
11. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:27 + 26:31
12. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 80:39 + 54:43
Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec DISK
H50
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 19:54
2. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:06 + 1:12
3. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 23:21 + 3:27
4. Nieke Hagen 33D6300 USV TU Dresden 24:09 + 4:15
5. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 24:47 + 4:53
6. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 32:33 + 12:39
7. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:55 + 30:01
Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor DISK
H55
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 23:08
2. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 24:44 + 1:36
3. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:13 + 3:05
4. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:08 + 4:00
5. Šámal Václav PGP5601 SK Praga 27:22 + 4:14
6. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 28:25 + 5:17
7. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:08 + 7:00
8. Juckelandt Wolf-Gerold 33D5500 USV TU Dresden 33:11 + 10:03
9. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 38:29 + 15:21
10. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 40:58 + 17:50
11. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 48:16 + 25:08
H60
1.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 24:41
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 26:13 + 1:32
3. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 30:44 + 6:03
4. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 32:22 + 7:41
5. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 37:07 + 12:26
6. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 46:27 + 21:46
7. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 47:41 + 23:00
Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering DISK
H65
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 33D4000 USV TU Dresden 21:03
2. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 26:01 + 4:58
3. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 30:38 + 9:35
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 33:01 + 11:58
5. Ochmann Gert 65D4501 Orientierungslauf Klub Leipzig 33:43 + 12:40
6. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 34:50 + 13:47
7. Müller Rainer 33D4500 USV TU Dresden 40:54 + 19:51
Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka DISK
H70-
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor DISK
N
1.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Luboš NER NER 21:52
2. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:22 + 1:30
3. Hanzl Jáchym NER NER 24:02 + 2:10
4. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:35 + 6:43
5. Rubáček Matouš VLI Slavia Liberec orienteerin 31:02 + 9:10
6. Přibylová Erika NER NER 33:33 + 11:41
7. Štěpánková Emma PGP SK Praga 38:49 + 16:57
7. Janda Martin PGP SK Praga 38:49 + 16:57
9. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 41:53 + 20:01
10. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:02 + 20:10
11. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 42:06 + 20:14
12. Simrová Jaroslava ROU3950 SKOB Roudnice nad Labem 43:23 + 21:31
13. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 43:24 + 21:32
14. PohořaLá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 45:04 + 23:12
15. Hanzl František NER NER 52:33 + 30:41
16. Hanzl Vincent NER NER 52:40 + 30:48
17. Rubáček Jan VLI Slavia Liberec orienteerin 63:37 + 41:45
18. Růžička Antonín KUL KOB Ústí nad Labem 85:51 + 63:59
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Červenková Kristýna NER NER DISK
Červenková Anička NER NER DISK
Alblová Zuzana LME SK Los Mělník DISK