Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: D21B

Datum:
15.03.2014
Místo konání:
Podkost, hotel Helikar
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost 2012
Ředitel závodu:
Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí:
Hladíková Jana - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Šritr Martin - R3, Mellan Martin - R3
JURY:
Picek Jan, Štrojsa Josef, Havlík Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla
D21B
6.80 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7105
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 7315
2. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 64:59 + 2:26 7047
3. Cych Weronika PHK9696 OK 99 Hradec Králové 65:50 + 3:17 6953
4. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 66:07 + 3:34 6922
5. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 66:13 + 3:40 6911
6. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 66:23 + 3:50 6892
7. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 67:54 + 5:21 6725
8. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 68:24 + 5:51 6670
9. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 69:12 + 6:39 6582
10. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 69:45 + 7:12 6521
11. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 69:50 + 7:17 6512
12. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:42 + 8:09 6417
13. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 71:41 + 9:08 6308
14. Neumannová Kateřina PVP9250 VSK Přírodověda 71:50 + 9:17 6292
15. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 71:53 + 9:20 6286
16. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 72:20 + 9:47 6237
17. Matějková Hana DKP8954 Oddíl OB Kotlářka 74:41 + 12:08 5978
18. Reslová Hana SRK9352 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:39 + 13:06 5871
19. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 75:53 + 13:20 5845
20. Červená Adéla SHK9755 TJ Slavia Hradec Králové 76:12 + 13:39 5810
21. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 76:50 + 14:17 5741
22. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 77:49 + 15:16 5632
23. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 78:12 + 15:39 5590
23. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 78:12 + 15:39 5590
25. Kettnerová Dana SHK8950 TJ Slavia Hradec Králové 78:23 + 15:50 5570
26. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 78:25 + 15:52 5566
27. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 78:26 + 15:53 5564
28. Lacigová Michaela PGP8150 SK Praga 78:58 + 16:25 5505
29. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 79:14 + 16:41 5476
30. Brožová Aneta TUR9453 OOB TJ Turnov 79:34 + 17:01 5439
31. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 79:41 + 17:08 5426
32. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 79:48 + 17:15 5414
33. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 80:06 + 17:33 5380
34. Sedláčková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 80:24 + 17:51 5347
35. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 80:42 + 18:09 5314
36. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 80:51 + 18:18 5298
37. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 81:19 + 18:46 5246
38. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 82:00 + 19:27 5171
39. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 82:08 + 19:35 5156
40. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 82:11 + 19:38 5151
41. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:25 + 19:52 5125
42. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 83:12 + 20:39 5039
43. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 84:26 + 21:53 4903
44. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 85:38 + 23:05 4771
45. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 86:30 + 23:57 4675
46. Koderičová Tereza LTU9651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:04 + 24:31 4613
47. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 88:00 + 25:27 4510
48. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 89:11 + 26:38 4379
49. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 89:22 + 26:49 4359
50. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 91:08 + 28:35 4164
51. Ljuba Stanojkovičová STB TJ Stadion Nový Bor 92:34 + 30:01
52. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 93:02 + 30:29 3955
53. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 94:48 + 32:15 3760
54. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 97:57 + 35:24 3413
55. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:59 + 35:26 3409
56. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 99:52 + 37:19 3202
57. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 103:21 + 40:48 2818
58. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 107:41 + 45:08 2340
59. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 121:51 + 59:18 778
60. Hlavatá Andrea CHA8753 OK Chrastava 122:20 + 59:47 725