Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní pohár)

Datum:
22.03.2014
Místo konání:
Vysoká nad Labem
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Borkovník 1 : 15 000, E – 5 m, stav únor 2013 (revize02/2014), ISOM (autor Miroslav Nožička), velikost A4 - vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Strnad Jiří
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D12     D14     D21A     D21B     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H21A     H21B     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D10
2.60 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 19:11
2. Martanová Lea VLI0555 21:11 + 2:00
3. Čapková Anna PHK0451 24:03 + 4:52
4. Moskvová Agáta ZLH0550 31:27 + 12:16
5. Komárková Jindra SJH0453 32:09 + 12:58
6. Chvátilová Johana PHK0450 32:21 + 13:10
7. Kroniková Sylvie SHK0450 32:38 + 13:27
8. Holubářová Viktorie KUO0599 33:12 + 14:01
9. Holasová Barbora AOP0651 63:24 + 44:13
10. Benešová Michaela SJH0651 64:11 + 45:00
11. Čečková Karolína SHK0650 73:02 + 53:51
12. Komárková Zbyňka SJH0751 76:23 + 57:12
13. Kučerová Amálie Evelín PHK0651 86:41 + 67:30
14. Rychlá Karolína KRN0757 149:52 + 130:41
Kopecká Martina PHK0555 46:23 + 27:12
Kadaník Petr PHK 48:14 + 29:03
Kadaníková Tereza PHK 45:10 + 25:59
D12
3.50 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 25:00
2. Holečková Petra SHK0250 26:26 + 1:26
3. Koberová Kateřina LPU0352 28:33 + 3:33
4. Štreglová Zuzana VRL0251 29:09 + 4:09
5. Martanová Elin VLI0252 29:23 + 4:23
6. Suchá Simona SHK0351 31:24 + 6:24
7. Thýnová Martina SHK0350 31:59 + 6:59
8. Raková Petra SHK0251 32:30 + 7:30
9. Kodytková Denisa SHK0252 34:19 + 9:19
10. Pušová Bára LPU0357 34:27 + 9:27
11. Suchánková Eliška PHK0250 34:30 + 9:30
12. Kološová Veronika LPU0351 36:33 + 11:33
13. Besedová Katka PHK0351 42:57 + 17:57
14. Pluta Aleksandra DOB0351 45:00 + 20:00
15. Schlogerová Pavla LPU0161 47:53 + 22:53
16. Zimová Eliška LTU0250 50:01 + 25:01
Stoklasová Daniela OSN0055 48:41 + 23:41
D14
5.20 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 38:56
2. Nechanická Klára OSN0050 39:14 + 0:18
3. Šklíbová Veronika SRK0153 40:23 + 1:27
4. Auerműllerová Anna ZBM0060 44:55 + 5:59
5. Thýnová Nikola SHK0051 44:57 + 6:01
6. Hrabošová Magdalena ASU0099 45:25 + 6:29
7. Ciesiółka Katarzyna 69P0050 46:00 + 7:04
8. Rückerová Šárka HOR0050 46:02 + 7:06
9. Zrníková Adéla OSN0099 46:04 + 7:08
10. Niezgodka Dominika DOB0150 48:45 + 9:49
11. Chaloupková Kateřina CHC0051 51:42 + 12:46
12. Filipová Tereza LPU0050 53:01 + 14:05
13. Kroniková Štěpánka SHK0150 53:07 + 14:11
14. Stará Tereza VRL0051 53:09 + 14:13
15. Držková Berenika LPU0151 58:41 + 19:45
16. Hápová Petra PHK0051 61:39 + 22:43
17. Pilná Bára VRL0052 64:39 + 25:43
18. Pluta Magdalena DOB0050 69:44 + 30:48
19. Kubíková Erika LTU0150 100:05 + 61:09
D21A
13.80 km, 130 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8703
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fenclová Marta LPU7667 83:58 8791
2. Hermanová Zuzana LPU8752 84:14 + 0:16 8764
3. Kosová Denisa PHK9150 86:16 + 2:18 8555
4. Myslivcová Pavla SHK9352 90:40 + 6:42 8104
5. Müllerová Věra VAM9051 90:52 + 6:54 8083
6. Jedličková Zuzana SHK8150 96:28 + 12:30 7508
7. Hrušková Barbora ZBM9354 98:37 + 14:39 7288
8. Tužilová Magdaléna ZBM9452 98:41 + 14:43 7281
9. Hrstková Vladěna ZBM8787 100:42 + 16:44 7074
10. Koporová Petra ZBM9353 101:11 + 17:13 7024
11. Šarmanová Alena AOP9352 101:51 + 17:53 6956
12. Balcarová Jana PHK8753 109:12 + 25:14 6202
13. Rychlá Pavlína KRN8559 114:21 + 30:23 5673
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 115:34 + 31:36 5549
15. Krejčíková Marie TZL9252 117:44 + 33:46 5326
16. Kopcová Michaela KRN8456 119:06 + 35:08 5186
17. Wurzelová Hana OSN8972 121:33 + 37:35 4935
18. Choutková Magdalena SOB8851 125:26 + 41:28 4536
D21B
10.10 km, 85 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8736
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 62:09 8863
2. Štičková Anna LLI9651 63:13 + 1:04 8716
3. Udržalová Pavla LPU8552 63:50 + 1:41 8630
4. Kulhavá Eliška LPU9657 65:18 + 3:09 8427
5. Bochenková Martina DKP8758 65:32 + 3:23 8395
6. Hepnerová Martina SHK8152 65:40 + 3:31 8376
7. Kubátová Zuzka NPA9151 66:16 + 4:07 8293
8. Przyczková Michaela LPU8499 67:03 + 4:54 8185
9. Bořánková Karolína KAM9550 67:11 + 5:02 8166
10. Vališová Martina OSN9696 67:54 + 5:45 8067
11. Horová Pavla LPU9457 68:25 + 6:16 7995
12. Vozdová Klára ASU8964 68:54 + 6:45 7928
13. Procházková Klára LPU9451 68:58 + 6:49 7919
14. Poloprutská Markéta TUR9252 69:19 + 7:10 7871
15. Hiršová Gabriela VBM9651 69:43 + 7:34 7815
16. Chládková Simona LPU9658 71:21 + 9:12 7589
17. Tesařová Markéta ZBM9456 71:41 + 9:32 7543
18. Folbrechtová Šárka BOR9051 72:00 + 9:51 7499
19. Chromá Adéla ZBM8870 73:30 + 11:21 7291
20. Foglarová Kamila DKP8655 73:35 + 11:26 7280
21. Burdová Adéla BOR9161 73:48 + 11:39 7250
22. Doleželová Kateřina LPU9558 74:03 + 11:54 7215
23. Kosová Štěpánka LPU9460 74:10 + 12:01 7199
24. Teplá Karolína SHK9251 74:32 + 12:23 7148
25. Tesařová Jana TRI9751 75:33 + 13:24 7007
26. Tvarůžková Petra ZBM8459 75:44 + 13:35 6982
27. Šediváková Helena LPU8857 76:08 + 13:59 6926
28. Šmidrkalová Monika NPA9051 76:16 + 14:07 6908
29. Chmelařová Michaela SHK9151 77:47 + 15:38 6698
30. Tesařová Marcela AOP9450 77:48 + 15:39 6695
31. Setínková Eva DKP8759 77:49 + 15:40 6693
32. Tichá Tereza SJH9452 77:56 + 15:47 6677
33. Fundová Eliška SHK9351 78:30 + 16:21 6598
34. Mechlová Lenka SHK9051 78:33 + 16:24 6592
35. Hoidekrová Lucie LLI9552 78:36 + 16:27 6585
36. Uhnavá Markéta ZBM8485 79:38 + 17:29 6441
37. Kozumplíková Alice RBK8151 80:30 + 18:21 6321
38. Mezníková Lucie ZBM9150 81:00 + 18:51 6252
39. Pacher Lisa ZBM0051 81:42 + 19:33
40. Koláriková Lucie TZL9451 81:45 + 19:36 6148
41. Matyba Anna DOB9650 81:55 + 19:46 6125
42. Szarzecová Lucie TRI 82:50 + 20:41
43. Smutná Pavla VAM8651 82:55 + 20:46 5987
44. Jeřábková Jitka TZL9453 83:19 + 21:10 5931
45. Mertová Eva DOB8551 85:36 + 23:27 5615
46. Kopáčková Iva CHT8851 85:41 + 23:32 5603
47. Hrobařová Lenka TJN7754 90:24 + 28:15 4950
48. Širůčková Daniela 73C7650 99:11 + 37:02
49. Černíková Barbora DOB7878 102:56 + 40:47 3214
D21C
7.10 km, 80 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7600
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana ZBM8888 45:40 7999
2. Cych Weronika PHK9696 48:15 + 2:35 7591
3. Odehnalová Tereza ABM9757 50:40 + 5:00 7210
4. Dudzinska Paulina DOB9250 52:06 + 6:26 6984
5. Vavrysová Barbara LCE9751 52:13 + 6:33 6966
6. Novotná Petra PHK6651 52:39 + 6:59 6898
7. Karbowiak Iga 17P9550 53:00 + 7:20
8. Klimplová Lenka LPU7951 53:14 + 7:34 6806
9. Steigrová Lucia TUR9351 53:25 + 7:45 6777
10. Kopecká Anna LPU9958 53:30 + 7:50 6764
11. Petrasová Zuzana ASU9695 54:01 + 8:21 6682
12. Majasow Agata 17P8750 54:11 + 8:31
13. Mádlová Věra ZBM8951 54:15 + 8:35 6645
14. Staňková Lucie ASU8756 54:37 + 8:57 6587
15. Gassner Anika ZBM9683 54:50 + 9:10 6553
16. Hošeková Vanda ASU9696 54:57 + 9:17 6535
17. Lučanová Marta LPU7957 55:46 + 10:06 6406
18. Polzer Carina ZBM9650 56:18 + 10:38 6322
19. Doležalová Vendula VPM8787 56:38 + 10:58 6269
20. Chovancová Zuzana TZL9754 56:58 + 11:18 6217
21. Knapová Iva LPU6052 56:59 + 11:19 6214
22. Benešová Jana SJH9451 57:10 + 11:30 6185
23. Štěpánová Dita DOB7956 57:17 + 11:37 6167
24. Petrželová Tereza LTU8950 57:24 + 11:44 6148
25. Peterová Věra DOB8751 57:54 + 12:14 6070
26. Horvátová Hana ASU9797 58:16 + 12:36 6012
27. Petrová Daniela LPU8454 58:24 + 12:44 5991
28. Moučková Andrea RBK9257 58:43 + 13:03 5941
29. Walch Martina ZBM9580 59:05 + 13:25 5883
30. Končáková Klára LCE9555 60:19 + 14:39 5689
31. Červená Adéla SHK9755 60:54 + 15:14 5597
32. Juračková Jana LPU6051 60:59 + 15:19 5583
33. Vlažná Lucie LCE8751 61:04 + 15:24 5570
34. Jebavá Lucie VRL9254 61:15 + 15:35 5541
35. Machačová Michaela PHK9656 62:24 + 16:44 5360
36. Végsöová Markéta DOB8850 62:47 + 17:07 5300
37. Šádková Martina PHK9653 62:49 + 17:09 5294
38. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 63:09 + 17:29 5242
39. Kovářová Lenka LTP9750 64:09 + 18:29 5084
40. Firešová Markéta ZBM9951 64:56 + 19:16 4960
41. Kopecká Eliška ASU9299 65:16 + 19:36 4908
42. Ulahelová Jana LTU8451 65:24 + 19:44 4887
43. Balcarová Barbora LLI9751 65:37 + 19:57 4853
44. Pekárková Monika RBK9252 68:50 + 23:10 4345
45. Nedbálková Hana ZBM9755 70:10 + 24:30 4135
46. Skládanková Tereza RBK8951 70:56 + 25:16 4014
47. Myslivcová Markéta SHK9650 73:03 + 27:23 3681
48. Andršová Jana SRK8756 75:59 + 30:19 3218
49. Suchá Eva SHK7851 76:22 + 30:42 3157
50. Košková Anička LLI9550 76:29 + 30:49 3139
51. Pilíková Veronika CET8152 77:16 + 31:36 3016
52. Šádková Lucie PHK9654 77:34 + 31:54 2968
53. Hegerová Petra RBK9355 77:57 + 32:17 2908
54. Besedová Petra CHT7654 81:12 + 35:32 2395
55. Melichárková Kristýna TZL8861 82:38 + 36:58
D21D
5.00 km, 50 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2496
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čechová Tereza SJI9852 32:48 2647
2. Chaloupská Barbora PHK9951 34:28 + 1:40 2528
3. Doležalová Veronika SHK8753 37:27 + 4:39 2314
4. Plhalová Šárka ASU0097 38:35 + 5:47 2233
5. Waňková Martina VRL9951 39:23 + 6:35 2176
6. Chaloupková Veronika CHC9852 39:49 + 7:01 2145
7. Linková Alena TUR9751 40:19 + 7:31 2109
8. Vývodová Jana MOV9852 40:37 + 7:49 2088
9. Malinová Apolena SHK9952 40:42 + 7:54 2082
10. Odehnalová Klára ABM9956 41:58 + 9:10 1991
11. Větříčková Andrea SHK9951 42:41 + 9:53 1940
12. Rychterová Kateřina PHK7752 43:22 + 10:34 1891
13. Petráčková Kristýna SJI9851 43:30 + 10:42 1882
14. Kohoutová Barbora BOR9850 44:24 + 11:36 1817
15. Fukalová Hana AOV9850 45:16 + 12:28 1755
16. Čečková Martina SHK7753 46:01 + 13:13 1702
17. Kubíčková Jana PHK9999 46:19 + 13:31 1680
18. Filipová Ivana SRK7373 46:21 + 13:33 1678
19. Semrádová Jana CHC9951 46:35 + 13:47 1661
20. Stolinová Lenka DOB8158 46:41 + 13:53 1654
21. Víchová Ladislava LPU5851 47:01 + 14:13 1630
22. Jezdinská Natálie STH9954 47:24 + 14:36 1603
23. Malivánková Eva ZBM9952 47:35 + 14:47 1590
24. Poloprutská Klára VLI9750 47:44 + 14:56 1579
25. Chaloupková Lenka CHC6951 48:03 + 15:15 1556
26. Vacková Anna SJI9854 48:32 + 15:44 1522
27. Schvachová Denisa LPU9652 48:38 + 15:50 1514
28. Poloprutská Lucie VLI9950 48:45 + 15:57 1506
29. Urbanová Markéta STH9953 50:47 + 17:59 1361
30. Komárková Lenka TJH7651 50:52 + 18:04 1355
31. Moskvová Jitka ZLH7551 55:12 + 22:24 1045
32. Kohlová Monika TUR9756 56:43 + 23:55 936
33. Wierzba Wiktoria 65P9950 56:58 + 24:10
34. Držková Markéta LPU7670 57:14 + 24:26 899
35. Zemánková Tereza SRK9752 58:12 + 25:24 830
36. Dohnálková Jana SHK7252 59:01 + 26:13 772
37. Novotná Jiřina LPU5654 59:09 + 26:21 762
38. Pilná Libuše VRL7153 59:11 + 26:23 760
39. Myslivečková Zuzana PGP9253 59:16 + 26:28 754
40. Waňková Dita VRL7151 60:20 + 27:32 678
41. Čapková Petra PHK7850 61:22 + 28:34 604
42. Štefková Lucie VBM8254 64:13 + 31:25 400
43. Fialová Tereza TZL9090 67:13 + 34:25
44. Hladká Petra KOR7950 67:29 + 34:41 166
45. Balcarová Alena LLI7150 68:21 + 35:33 104
46. Košková Michaela PHK9658 73:09 + 40:21
47. Lebedínská Romana LPU8257 73:22 + 40:34 0
48. Tužilová Štěpánka LPU7052 74:33 + 41:45 0
49. Dušková Pavla KOR9050 79:17 + 46:29 0
50. Stará Petra VRL7354 84:59 + 52:11 0
51. Jelínková Hana CTB8152 87:31 + 54:43 0
52. Lockerová Milena SRK7251 87:43 + 54:55 0
53. Schvachová Stanislava LPU7154 94:26 + 61:38 0
54. Bradáčová Marie LLI7550 102:24 + 69:36 0
55. Vítová Markéta EKP8454 129:35 + 96:47 0
D35
8.30 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 62:34
2. Koberová Lenka LPU6954 65:05 + 2:31
3. Kovářová Anna CET7552 66:17 + 3:43
4. Smutná Jana VAM6251 66:49 + 4:15
5. Vandasová Markéta VAM7250 67:26 + 4:52
6. Benešová Iva SJH7051 69:01 + 6:27
7. Sedlářová Pavla AOP7052 70:12 + 7:38
8. Hiršová Marcela VBM7079 70:30 + 7:56
9. Čechová Zuzana SJI6951 70:57 + 8:23
10. Myslivcová Lenka SHK7051 71:06 + 8:32
11. Nechanická Daniela OSN7557 73:38 + 11:04
12. Kroniková Jana SHK7350 74:28 + 11:54
13. Kaplanová Iva LPU6859 74:53 + 12:19
14. Švecová Iva CHT7151 75:00 + 12:26
15. Fencíková Vladislava JHB6553 79:04 + 16:30
16. Procházková Alexandra VLI7051 81:45 + 19:11
17. Čivrná Karolína VRL7355 84:19 + 21:45
18. Štreglová Andrea VRL7552 84:51 + 22:17
19. Mutinská Zdeňka KUO6499 85:20 + 22:46
20. Chvátilová Pavlína PHK7450 87:37 + 25:03
21. Zemánková Eva SRK7452 88:19 + 25:45
22. Sedláčková Jana HLV7060 91:24 + 28:50
23. Krpatová Zuzana LPU7558 93:06 + 30:32
24. Chládková Eva ZAM7051 99:40 + 37:06
D45
5.00 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 41:25
2. Kosová Michaela SRK6752 42:38 + 1:13
3. Hlavová Miroslava KON6389 42:41 + 1:16
4. Wurzelová Dana CHT6654 43:08 + 1:43
5. Šišmová Hana TYN6850 46:40 + 5:15
6. Nýdrlová Eva VRL5451 48:41 + 7:16
7. Veverková Yveta VAM6452 50:24 + 8:59
8. Demlová Jitka LPU6955 50:47 + 9:22
9. Tichá Jana TJH6451 50:50 + 9:25
10. Hausvaterová Marcela SHK6152 51:23 + 9:58
11. Hindráková Martina LTU6451 52:36 + 11:11
12. Mádlová Iva SHK6351 53:48 + 12:23
13. Kubíčková Marcela PHK6251 53:53 + 12:28
14. Bendáková Jitka LTU6951 54:46 + 13:21
15. Vlažná Mirka LCE5852 55:28 + 14:03
16. Vlachová Hana VRL6251 57:02 + 15:37
17. Kulová Jana VAM6550 57:57 + 16:32
18. Thýnová Ivana SHK6651 58:47 + 17:22
19. Chmelařová Marie SHK6352 59:01 + 17:36
20. Kavalírová Zuzana PHK6950 62:48 + 21:23
21. Valachová Jana LPU6654 63:19 + 21:54
22. Zobaníková Vladimíra RAD6850 63:27 + 22:02
23. Kábrtová Iva PEN6350 66:27 + 25:02
24. Košková Lenka PHK6159 88:14 + 46:49
25. Hanušová Jitka LTU6352 88:27 + 47:02
Justová Hana PHK8556 44:46 + 3:21
D55
4.20 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Neyrinck markéta VSP7051 40:57
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 44:54 + 3:57
3. Koblížková Hana ZAM5851 45:31 + 4:34
4. Bláhová Luba SHK5852 45:38 + 4:41
5. Gazdačková Jana SHK5851 49:17 + 8:20
6. Hejtmánková Alena TAP5452 49:56 + 8:59
7. Kubíková Květa LPU4752 50:16 + 9:19
8. Klimplová Alena LPU5551 51:36 + 10:39
9. Šabatková Zdena SHK5652 53:35 + 12:38
10. Orálková Libuše TTR5351 54:54 + 13:57
11. Malá Marie LPU4753 63:45 + 22:48
12. Kutáčková Stanislava LTU4751 63:51 + 22:54
13. Ehlová Iva SRK3951 68:15 + 27:18
Štičková Eva LLI6051 61:58 + 21:01
H10
2.50 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpata Michal LPU0403 21:17
2. Kolář Šimon HOR0400 21:44 + 0:27
3. Neumann Matěj PHK0400 24:20 + 3:03
4. Rak Tomáš SHK0400 24:43 + 3:26
5. Kodytek Adam SHK0402 25:19 + 4:02
6. Dohnálek Tomáš SHK0403 30:25 + 9:08
7. Zřídkaveselý Adam ZBM0511 33:00 + 11:43
8. Pirožek Vojtěch LTU0400 42:50 + 21:33
9. Bradáč Václav LLI0600 43:38 + 22:21
10. Zrník Tomáš OSN0606 45:35 + 24:18
11. Šedivka Pavel LTU0401 54:04 + 32:47
Kubík Pavel 74C 58:17 + 37:00
H12
4.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 32:20
2. Nechanický Jan OSN0200 32:37 + 0:17
3. Zemánek Mikuláš SRK0201 32:42 + 0:22
4. Rücker Jan HOR0201 34:09 + 1:49
5. Paroulek Lukáš LLI0201 36:26 + 4:06
6. Bradáč David LLI0203 43:07 + 10:47
7. Štregl Matyáš VRL0301 43:36 + 11:16
8. Peterka Jakub LLI0404 46:35 + 14:15
9. Fencl Jáchym LPU0301 47:41 + 15:21
10. Bárta Šimon PHK0202 49:26 + 17:06
11. Šišma Vojtěch LPU0204 49:48 + 17:28
12. Hanák Dominik LTU0200 51:28 + 19:08
13. Grundman Viktor CHC0301 63:08 + 30:48
14. Locker Daniel SRK0200 65:15 + 32:55
15. Tichý Lubomír SHK0303 94:09 + 61:49
16. Zima Milan LTU0202 94:47 + 62:27
17. Suk Jakub LTU0201 118:43 + 86:23
H14
5.90 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 41:42
2. Volák Ondřej BRU0006 42:56 + 1:14
3. Roudný Martin LPU0002 43:57 + 2:15
4. Metelka Ondřej PHK0101 46:52 + 5:10
5. Švadlena Michal CHC0101 47:07 + 5:25
6. Melichar Petr LLI0001 47:35 + 5:53
7. Bradáč Jakub LLI0002 55:28 + 13:46
8. Tichý Radomír SHK0000 57:44 + 16:02
9. Roudný Václav LPU0001 59:32 + 17:50
10. Langr Jan SHK0101 60:39 + 18:57
11. Pawlowicz Bruno 65P 62:43 + 21:01
12. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 72:48 + 31:06
13. Jakeš Josef TYN0101 74:28 + 32:46
14. Hašek Patrik LTU0000 96:48 + 55:06
15. Drašner Václav SHK0002 102:00 + 60:18
16. Kučera Jan PHK0100 107:20 + 65:38
Kahoun Adam LTU9903 81:57 + 40:15
H21A
20.00 km, 150 m, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9323
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržal Tomáš LPU8002 100:38 9331
2. Chromý Adam ZBM8841 100:39 + 0:01 9330
3. Šmehlík Eduard SHK8702 100:53 + 0:15 9308
4. Bouchal Jiří VPM8449 105:40 + 5:02 8865
5. Lučan Vladimír LPU7710 106:43 + 6:05 8768
6. Schulhof Jan TUR8900 107:04 + 6:26 8736
7. Horáček Michal VLI7700 108:27 + 7:49 8608
8. Horyna Roman LCE7602 108:36 + 7:58 8594
9. Kantor Ondřej TRI9103 109:06 + 8:28 8548
10. Navrátil Boris AOP9202 110:50 + 10:12 8387
11. Hewelt Maciej 67P9000 111:47 + 11:09
12. Zvěřina Petr LPU8208 112:51 + 12:13 8200
13. Argaláš Michal TRI9301 114:55 + 14:17 8009
14. Mokrý Stanislav ABM9202 115:33 + 14:55 7951
15. Král Václav SSU8243 115:35 + 14:57 7947
16. Azeb Karim PHK9110 115:36 + 14:58 7946
17. Matras Tomáš CHT8001 115:57 + 15:19 7913
18. Kolárik Tomáš TZL9302 116:44 + 16:06 7841
19. Polster Thomas ZBM9430 117:00 + 16:22
20. Peterka Vojtěch LLI7502 118:29 + 17:51 7679
21. Pauser Jakob ZBM9402 119:11 + 18:33 7614
22. Bravený Adam VBM8801 119:22 + 18:44 7597
23. Holuša Jakub AOP8801 121:07 + 20:29 7435
24. Stulík Jakub SHK8212 123:14 + 22:36 7239
25. Moskva Roman ZLH7501 125:09 + 24:31 7062
26. Holas Tomáš AOP7802 127:03 + 26:25 6886
27. Koleš Jan LPU8610 129:21 + 28:43 6673
28. Doucha Jiří SNA7105 131:57 + 31:19 6433
29. Kárník Jan LPU7811 133:54 + 33:16 6252
30. Novák Daniel DOK8700 136:42 + 36:04 5993
31. Kasal Vít ZBM7540 147:34 + 46:56 4987
32. Trýzna Aleš DKP9100 171:45 + 71:07 2749
33. Kolář Radek BRU6901 192:32 + 91:54 825
H21B
16.00 km, 130 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8873
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nečas Jiří TZL9101 81:06 9041
2. Brlica Pavel ZBM9302 82:14 + 1:08 8919
3. Kamenický Matěj LPU9036 84:40 + 3:34 8658
4. Švirák Ondřej ZBM9103 85:45 + 4:39 8542
5. Kopáček Jan CHT8510 86:12 + 5:06 8494
6. Hubáček Jonáš LCE9501 88:15 + 7:09 8274
7. Luštický Martin TUR8700 88:16 + 7:10 8272
8. Novotný Ondřej ABM9211 88:27 + 7:21 8252
9. Rychlý Pavel KRN8505 89:08 + 8:02 8179
10. Henek Vladan VBM8002 89:28 + 8:22 8143
10. Zbranek Roman ASU8808 89:28 + 8:22 8143
12. Perůtka Jan LCE8801 89:55 + 8:49 8095
13. Zháňal Jan ZBM8721 91:19 + 10:13 7944
14. Mušínský Tomáš ASU9348 91:52 + 10:46 7885
15. Sýkora Jan AOP9201 92:13 + 11:07 7848
16. Mudrák Štěpán LCE9601 92:34 + 11:28 7810
17. Kašpar Michal TZL9308 93:18 + 12:12 7732
18. Vavrys Johan LCE9302 93:51 + 12:45 7672
19. Slezák Zdeněk LCE8902 94:54 + 13:48 7560
20. Valenta Jiří LCE9201 95:05 + 13:59 7540
21. Vlažný Jakub LCE9102 95:27 + 14:21 7501
22. Kopec Tomáš KRN8203 96:04 + 14:58 7435
23. Slezák Jiří LCE9001 96:14 + 15:08 7417
24. Peter Mathias ZBM0003 96:19 + 15:13
25. Horvát Petr ASU9447 97:19 + 16:13 7300
26. Hrobař Štěpán ASU9106 98:25 + 17:19 7182
27. Nývlt Petr DKP8004 98:32 + 17:26 7170
28. Přikryl Petr ZBM6708 99:30 + 18:24 7066
29. Čáp Ondřej DOB7405 100:38 + 19:32 6944
30. Grundman Vojtěch CHC8801 100:47 + 19:41 6928
31. Hošek Radim DOB8737 101:56 + 20:50 6805
32. Ostój Piotr 17P9400 102:43 + 21:37
33. Vozda Vojtěch ASU9043 102:44 + 21:38 6719
34. Kamenický Tobiáš OSN9339 103:18 + 22:12 6658
35. Drábek Jan ZBM8511 103:20 + 22:14 6655
36. Sysel Ondřej PGP8302 104:09 + 23:03 6567
37. Iwaszczyszyn Joachim 17P9401 105:38 + 24:32
38. Vodička Oldřich LPU7715 107:47 + 26:41 6177
39. Slíva Jan LCE9602 108:03 + 26:57 6148
40. Majasow Kostiantyn 17P8300 109:10 + 28:04
41. Tomeš Jaroslav DKP8109 109:49 + 28:43 5959
42. Kovář Jindřich MAS6800 109:54 + 28:48 5950
43. Klusáček Matěj ZBM8923 109:58 + 28:52 5943
44. Hartlieb Felix ZBM9534 110:08 + 29:02
45. Ramba Jiří DKP8606 111:20 + 30:14 5796
46. Fátor Jan DOB7907 111:21 + 30:15 5794
47. Johanovský Tomáš DKP8500 113:12 + 32:06 5596
48. Pitra Martin CHT9204 121:59 + 40:53 4653
49. Vik Martin STH9206 129:08 + 48:02 3885
50. Schäfer Jan TZL9301 137:13 + 56:07 3018
51. Jelínek Jaromír CTB7702 176:55 + 95:49 0
H21C
11.00 km, 90 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8547
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komanec Václav SHK8406 59:40 8617
2. Mašata Matěj PHK9601 60:15 + 0:35 8534
3. Hepner David SHK7601 60:34 + 0:54 8489
4. Štěrba Zbyněk LPU8304 61:08 + 1:28 8409
5. Hovorka Lukáš LPU9001 63:18 + 3:38 8101
6. Khýn Vítězslav ASU8304 64:23 + 4:43 7947
7. Kořínek Tomáš BOR9007 64:50 + 5:10 7883
8. Čermák Jan LPU9301 65:21 + 5:41 7810
9. Růžička Adam PHK9704 65:45 + 6:05 7753
10. Zicha Jiří LCE7708 65:49 + 6:09 7743
11. Janda Martin DOB8002 66:01 + 6:21 7715
12. Váňa Martin TUR8401 66:18 + 6:38 7675
13. Oľhava Rastislav ASU8949 66:36 + 6:56 7632
14. Novák Jiří NPA7502 67:23 + 7:43 7521
15. Dzioba Mateusz PHK9500 67:34 + 7:54 7495
16. Melecký Martin AOP9001 67:46 + 8:06 7466
17. Čech Jan SJI9601 68:10 + 8:30 7409
18. Kořínek Jindřich TUR8406 68:31 + 8:51 7360
19. Kamenický Jeroným OSN9549 68:53 + 9:13 7308
20. Netuka Vojtěch SHK9701 69:20 + 9:40 7244
21. Šurgan Štefan TUR7900 69:28 + 9:48 7225
22. Sýkora Vojtěch LCE9801 69:29 + 9:49 7222
23. Petras Tomáš VAM8801 69:56 + 10:16 7159
24. Glonek Jakub AOP9602 70:15 + 10:35 7114
25. Šabatka Zdeněk PHK8900 70:26 + 10:46 7087
26. Hübner Jan CTB7902 70:31 + 10:51 7076
27. Křivda Martin CHC9501 70:43 + 11:03 7047
28. Vávra Jaroslav LPU7308 71:15 + 11:35 6971
29. Polášek Jan TZL8601 71:20 + 11:40 6960
30. Kos Tomáš LPU9303 71:30 + 11:50 6936
31. Wolf Filip TUR9701 71:48 + 12:08 6893
32. Matuš Vojtěch VRB9606 72:16 + 12:36 6827
33. Bořil Jan SJI9700 72:20 + 12:40 6818
34. Rossmanith Vojta AOP9302 72:24 + 12:44 6808
35. Háj Jakub TZL8501 72:54 + 13:14 6737
36. Peths Jan KRN8101 73:04 + 13:24 6713
37. Hraboš Matěj ASU9547 73:10 + 13:30 6699
38. Mazal Zdeněk VBM8103 73:22 + 13:42 6671
39. Frýba Dominik SJI9702 73:36 + 13:56 6638
40. Držka Štěpán LPU7604 73:50 + 14:10 6604
41. Semrád Ladislav CHC9701 74:06 + 14:26 6567
42. Horáček Petr PHK9602 74:32 + 14:52 6505
43. Gebrt Jan SHK9801 74:35 + 14:55 6498
44. Koblížek Kamil KUO8001 74:52 + 15:12 6458
45. Koštejn Vít DOK9800 75:24 + 15:44 6382
46. Paclík Roman SHK7801 75:35 + 15:55 6356
47. Bláha Jan SHK8215 75:40 + 16:00 6344
48. Pancerowicz Tomasz 17P8600 75:42 + 16:02
49. Weiner Jakub SHK7911 75:59 + 16:19 6299
50. Gazda Viktor TRI9203 76:06 + 16:26 6282
51. Mokrý Ondřej ABM9410 76:07 + 16:27 6280
52. Hanč Petr DOB8022 76:22 + 16:42 6245
53. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 76:50 + 17:10 6178
54. Klapal Jan LPU9006 76:53 + 17:13 6171
55. Nowak Maciej 65P9600 77:37 + 17:57
56. Jirků Roman SJI8309 77:40 + 18:00 6060
57. Fencl Jonáš LPU9902 78:12 + 18:32 5984
58. Lucerski Maciek PHK9700 78:14 + 18:34 5979
59. Macka Radek LCE8110 78:19 + 18:39 5968
60. Picek Jan TJN9101 78:26 + 18:46 5951
61. Florian Kurz ZBM0001 78:34 + 18:54
62. Bartłomiej Szeliga 65P9601 78:38 + 18:58
63. Sedláček Ondřej HLV9732 78:45 + 19:05 5906
64. Fiala Petr LPU8701 79:07 + 19:27 5854
65. Kunčar Vít LCE6602 79:24 + 19:44 5814
66. Zitka Adam LPU8402 79:51 + 20:11 5750
67. Sháněl Jan CHC9402 80:27 + 20:47 5664
68. Nejman Stanislav TUR9500 81:22 + 21:42 5534
69. Jirásek Aleš LPU7601 82:14 + 22:34 5411
70. Burda Matěj BOR9608 82:16 + 22:36 5406
71. Černocký Libor LCE9803 82:19 + 22:39 5399
72. Dutkowski Mikolaj DOB9200 83:07 + 23:27 5286
73. Kamenický Ondřej PHK9401 83:33 + 23:53 5224
74. Deml Tomáš LPU9502 83:55 + 24:15 5172
75. Waněk Adam LPU9505 83:58 + 24:18 5165
76. Skalický Matyáš KUO9605 84:19 + 24:39 5115
77. Cienciala Jan TRI9801 85:55 + 26:15 4888
78. Kozumplík Aleš VBM8403 87:37 + 27:57 4646
79. Henek Michal RBK8605 87:48 + 28:08 4620
80. Mielec Jaromír AOP9701 87:54 + 28:14 4606
81. Tichý Martin TJH6401 89:44 + 30:04 4346
82. Jedlička Lukáš SHK8100 90:24 + 30:44 4251
83. Liščinský Tomáš ZBM8411 91:19 + 31:39 4121
84. Pek Daniel SHK9803 91:32 + 31:52 4090
85. Vopařil Jan LCE9911 91:33 + 31:53 4088
86. Šabatka Jan SHK9001 92:38 + 32:58 3934
87. Tomalík Ondřej SHK8904 93:49 + 34:09 3766
88. Picek Štěpán TJN9601 94:31 + 34:51 3666
89. Doležal Tomáš PHK 97:56 + 38:16
90. Hejtmánek Martin TAP8605 99:04 + 39:24 3020
91. Hájek Jakub SHK9802 101:00 + 41:20 2745
92. Čečka Jiří SHK7600 101:26 + 41:46 2683
93. Trejbal Václav SHK9604 102:28 + 42:48 2537
94. Lisowski Przemyslaw 68P8700 103:50 + 44:10
95. Havlůj František DKP8308 113:39 + 53:59 948
96. Vojta Marek SHK8804 119:45 + 60:05 81
97. Remeš Petr SHK9403 131:10 + 71:30 0
98. Hanousek Martin CTB7910 141:21 + 81:41 0
99. Hausvater Karel SHK5801 196:32 + 136:52 0
H21D
5.90 km, 60 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6997
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karvánek Matouš BOR9006 35:46 7181
2. Šákr Vít BOR9301 36:39 + 0:53 7013
3. Smutný Šimon VAM9301 37:47 + 2:01 6797
4. Křivda Tomáš CHC9901 38:18 + 2:32 6699
5. Sobczyński Kalikst 17P7100 38:24 + 2:38
6. Sláma Dušan ASU9843 38:26 + 2:40 6673
7. Starý Ondra VRL9802 38:33 + 2:47 6651
8. Sosenko Szymon 17P9801 39:21 + 3:35
9. Dvořáček Radek ASU9445 39:34 + 3:48 6457
10. Hlaváč Ondřej TBM9901 40:15 + 4:29 6327
11. Okarma Jacek 17P9800 40:18 + 4:32
12. Chvátil Šimon PHK9908 40:21 + 4:35 6308
13. Horčička Vít UOL9919 40:44 + 4:58 6235
14. Martan Jiří VLI7300 41:23 + 5:37 6111
15. Vlažný Jan LCE8901 43:12 + 7:26 5765
16. Takáč Teodor TUR9604 43:13 + 7:27 5762
17. Sokolář Zdeněk SNA7201 43:26 + 7:40 5721
18. Netuka Jan SHK7001 43:27 + 7:41 5718
19. Kelbl Vladimír ZBM9711 45:16 + 9:30 5372
20. Aleš David ASU7517 46:09 + 10:23 5203
21. Paukert Lukáš KUO9801 46:42 + 10:56 5099
22. Slavík Pavel SNA7349 46:55 + 11:09 5057
23. Háp Pavel PHK7101 47:19 + 11:33 4981
24. Hladký Viktor VAM8201 47:27 + 11:41 4956
25. Bláha Petr 1QC8700 48:05 + 12:19
26. Kašpar Jakub ASU9747 49:06 + 13:20 4641
27. Štěpánek Milan KUO8301 49:15 + 13:29 4613
28. Slezák Libor LCE6207 49:22 + 13:36 4591
29. Suchý Petr SHK7800 50:24 + 14:38 4394
30. Juračka Vojtěch LPU5404 50:41 + 14:55 4340
31. Bradáč Stanislav LLI7201 50:59 + 15:13 4283
32. Melichar Vojtěch LLI9802 51:23 + 15:37 4206
33. Holubář Bartoloměj KUO9602 52:07 + 16:21 4067
34. Čapek Miroslav PHK7603 52:14 + 16:28 4045
35. Roudný Václav LPU6102 52:55 + 17:09 3914
36. Jirges Radek KUO9401 52:57 + 17:11 3908
37. Kunart Tomáš PHK7205 53:31 + 17:45 3800
38. Faltejsek Jan PHK9802 54:07 + 18:21 3686
39. Mrštík Václav LPU5002 54:28 + 18:42 3619
40. Niezgodka Piotr DOB9900 54:56 + 19:10 3530
41. Vícha Vladimír LPU5801 54:59 + 19:13 3521
42. Faltejsek Pavel PHK7003 55:33 + 19:47 3413
43. Třasák Milan LPU5206 55:42 + 19:56 3384
44. Novotný Pavel SHK6104 57:17 + 21:31 3083
45. Jordanov Alexandr ZBM9503 57:19 + 21:33 3076
46. Kučera Kryšpín PHK9900 58:58 + 23:12 2762
47. Koblížek Miroslav KUO9201 59:06 + 23:20 2737
48. Žanda Jan CTB9901 60:08 + 24:22 2540
49. Locker Tomáš SRK9802 60:16 + 24:30 2514
50. Dudášek Karel DOB7001 60:47 + 25:01 2416
51. Klimpl Petr LPU5401 60:59 + 25:13 2378
52. Hanuš Pavel LTU6501 62:10 + 26:24 2152
53. Novotný Miroslav LPU5905 62:41 + 26:55 2054
54. Puš Roman STH7501 64:33 + 28:47 1698
55. Farář Václav LPU5201 64:39 + 28:53 1679
56. Vydra Pavel PEN6200 65:11 + 29:25 1578
57. Beseda Pavel CHT6910 66:37 + 30:51 1305
58. Zeman Jaroslav DOB8844 67:17 + 31:31 1178
59. Košek Ladislav LLI5903 71:31 + 35:45 371
60. Dohnálek Pavel SHK7100 72:07 + 36:21 257
61. Rücker Petr HOR6500 72:37 + 36:51 162
62. Skalický Johan KUO9901 72:53 + 37:07 111
63. Neyrinck Noel VSP7012 74:17 + 38:31 0
64. Dubrovský Lukáš SHK8400 77:09 + 41:23 0
65. Brožek Tomáš KUO6902 78:54 + 43:08 0
66. Sejkora Miroslav KOR 80:47 + 45:01
67. Švec Ondřej 5JC9400 82:33 + 46:47
68. Kološ Oldřich LPU6003 86:48 + 51:02 0
69. Zemánek Miroslav SRK7401 91:35 + 55:49 0
70. Lebedinský Aleš NNN7801 93:52 + 58:06
71. Kodytek SHK 95:23 + 59:37
72. Zinkl Jiří 74C 107:00 + 71:14
73. Jose Pablo Gonzales deCastilla 74C 108:13 + 72:27
74. Mlejnek Ondřej KOR9100 112:51 + 77:05
H35
12.00 km, 125 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 77:24
2. Strejček Petr TBM7228 78:49 + 1:25
3. Nehasil David BOR7713 79:23 + 1:59
4. Švadlena Pavel CHC7502 80:15 + 2:51
5. Zrník Tomáš OSN7118 83:06 + 5:42
6. Kaplan Jan LPU6401 83:21 + 5:57
7. Štregl Petr VRL7303 84:44 + 7:20
8. Vácha Tomáš BOR7409 84:47 + 7:23
9. Toužil Karel SHK7602 85:01 + 7:37
10. Chaloupský David PHK7103 85:08 + 7:44
11. Pohl Zdeněk SRK7606 86:53 + 9:29
12. Svoboda Ondřej SHK7605 88:20 + 10:56
13. Ciesiółka Sebastian 68P7500 89:27 + 12:03
14. Zajíc Josef LOV7601 90:02 + 12:38
15. Šklíba Jan SRK7501 90:26 + 13:02
16. Beneš Jan SJH7001 92:00 + 14:36
17. Fencl Petr LPU6901 93:13 + 15:49
18. Kober Michal LPU6702 96:03 + 18:39
19. Binar Robert UOL7500 96:04 + 18:40
20. Komárek Arnošt TJH7701 97:06 + 19:42
21. Korbel Michal CHC7703 97:11 + 19:47
22. Slovák Miroslav SHK7704 97:31 + 20:07
23. Václavek Jan LPU7816 101:03 + 23:39
24. Volák Pavel BRU7001 101:51 + 24:27
25. Kolář Viktor HOR7300 103:48 + 26:24
26. Choutka Jaroslav SOB6301 104:19 + 26:55
27. Belej Jiří LPU7421 105:41 + 28:17
28. Šafek Jiří ZBM7606 106:05 + 28:41
29. Horčička Petr UOL7007 108:26 + 31:02
30. Locker Martin SRK7001 109:54 + 32:30
31. Nechanický Pavel OSN7209 113:29 + 36:05
32. Švancar Martin CHA7000 144:40 + 67:16
33. Bochňák Zbyněk LOV7600 145:55 + 68:31
34. Vít David EKP7200 148:57 + 71:33
H45
8.30 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 58:33
2. Jakeš Josef TYN6501 62:08 + 3:35
3. Skryja Bořivoj PZR6106 62:12 + 3:39
4. Mutinský Viktor KUO6501 63:02 + 4:29
5. Kopáček Miroslav CHT6049 63:10 + 4:37
6. Killar Marek LTU6801 65:22 + 6:49
7. Hirš Libor VBM6000 66:25 + 7:52
8. Kaňák Petr SJI6115 67:25 + 8:52
9. Chmelař Pavel SHK6402 67:37 + 9:04
10. Knap Jan LPU5101 67:40 + 9:07
11. Sedláček Jaroslav HLV6404 68:46 + 10:13
12. Teplý Jiří SHK6401 69:08 + 10:35
13. Kubičko Petr SJH6901 69:26 + 10:53
14. Žanda Jan CTB6701 69:48 + 11:15
15. Procházka Radek LPU6504 72:55 + 14:22
16. Kohout Josef SHK6902 75:00 + 16:27
17. Wurzel Břetislav OSN6005 76:37 + 18:04
18. Chaloupka Stanislav CHC6703 77:49 + 19:16
19. Stehno Pavel DKP4900 78:03 + 19:30
20. Cinkan Zdeněk LPU6201 78:16 + 19:43
21. Petráček Aleš SJI6301 78:44 + 20:11
22. Hlava Miroslav KON6515 83:52 + 25:19
23. Kment Libor LPU6703 84:10 + 25:37
24. Záhorec František CHT5502 89:53 + 31:20
25. Hejtmánek Vladimír TAP5802 90:29 + 31:56
26. Procházka Pavel KUO6901 94:57 + 36:24
27. Čivrný Pavel VRL6306 95:45 + 37:12
28. Šišma Pavel TYN6901 101:41 + 43:08
29. Hostaš Zdeněk VAM6403 109:01 + 50:28
30. Chládek Josef ZAM5901 133:21 + 74:48
Vandas Daniel PHK9805 45:25 +
H55
6.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 43:35
2. Běhoun Pavel PHK5701 46:10 + 2:35
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 48:33 + 4:58
4. Guga Romuald 17P5500 49:41 + 6:06
5. Čípa Jiří CET5002 50:39 + 7:04
6. Knobloch Jindřich VRL4901 50:42 + 7:07
7. Švadlena Jiří CHC4601 51:21 + 7:46
8. Vondrouš Jaroslav PHK5201 51:26 + 7:51
9. Erlebach Josef JIL5201 51:45 + 8:10
10. Gazdačko Milan SHK5702 51:48 + 8:13
11. Farář Jaroslav VRL5002 52:04 + 8:29
12. Pilař Karel MAS5501 53:06 + 9:31
13. Grundman Martin CHC5801 53:11 + 9:36
14. Konopáč Jiří TUR5803 53:53 + 10:18
15. Hájek Jan MAS5401 56:38 + 13:03
16. Štěrba Pavel LPU5408 57:29 + 13:54
17. Kalibán Jaroslav NPA5101 58:26 + 14:51
18. Štregl Tomáš VRL5001 59:04 + 15:29
19. Vítek Zdeněk SRK4701 59:25 + 15:50
20. Stárek Jiří SRK5002 60:05 + 16:30
21. Koudelný Jiří TTR5401 61:43 + 18:08
22. Horáček Miroslav VLI5000 61:54 + 18:19
23. Volný Jiří SOP5601 61:59 + 18:24
24. Edward Bartkowiak 34P4800 62:07 + 18:32
25. Niemiec Janusz 65P5400 63:23 + 19:48
26. Zlesák Milan CHT5101 64:12 + 20:37
27. Orálek Miroslav TTR5201 64:24 + 20:49
28. Pohl Zdeněk SRK5301 65:12 + 21:37
29. Eiselt Miloš LTP5802 65:40 + 22:05
30. Šabatka Petr SHK5703 90:48 + 47:13
H65
4.20 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 36:50
2. Hrobař Rudolf SRK4702 38:14 + 1:24
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 38:17 + 1:27
4. Havlík Jaroslav SJC3601 40:08 + 3:18
5. Bogulak Adam 65P4800 43:36 + 6:46
6. Gřunděl Ivan SJH4201 44:10 + 7:20
7. Mikulecký Jan PHK3801 45:46 + 8:56
8. Seidl Karel SRK4301 46:03 + 9:13
9. Málek Josef LPU3901 48:22 + 11:32
10. Novotný František PHK4801 49:27 + 12:37
11. Koudelka Karel LPU4001 50:38 + 13:48
12. Novotný Petr PHK3802 51:53 + 15:03
13. Máslo Miroslav SHK4001 57:02 + 20:12
14. Sedlář Vladimír AOP4201 59:21 + 22:31
15. Jiran Václav PHK4701 66:55 + 30:05
16. Vykysalý František PHK3002 76:25 + 39:35