Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.03.2014
Místo konání:
10. ZŠ Dřevnická, Bartošova čtvrť, Zlín
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Pastuszek Filip
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Slováček Tomáš
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 7:37
D12C
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Dorota RBA0251 C TJ Rapid Bratislava 7:17
2. Chromá Karolína LCE0353 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:02 + 0:45
3. Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín 8:39 + 1:22
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:03 + 2:46
5. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 10:04 + 2:47
6. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 11:16 + 3:59
7. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:49 + 6:32
8. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:20 + 7:03
9. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 15:18 + 8:01
10. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:26 + 14:09
11. Dufková Renata LCE0253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:30 + 15:13
Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín DISK
Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D14C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 6:22
2. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 6:51 + 0:29
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 6:56 + 0:34
4. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 7:20 + 0:58
5. Macíková Barbora TZL0053 C SKOB Zlín 7:28 + 1:06
6. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 8:13 + 1:51
7. Svobodová Klára LCE0153 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:13 + 3:51
8. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:15 + 3:53
9. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:20 + 3:58
10. Slezáková Natálie TZL0052 C SKOB Zlín 11:16 + 4:54
11. Malotová Kamila LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:35 + 10:13
Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D16C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 9:39
2. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:11 + 0:32
3. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:51 + 2:12
4. Hauerlandová Natálie LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:13 + 3:34
D18C
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:56
D21C
19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3512
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:13 3848
2. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:25 + 1:12 3474
3. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 12:15 + 2:02 3215
4. Szlendak Joanna LCE9352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:37 + 2:24 3101
5. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 13:47 + 3:34 2738
6. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 14:44 + 4:31 2443
Kadlčková Eva 44C9051 C Neregistrovaní DISK
Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35C
19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:19
2. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 12:26 + 1:07
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:05 + 1:46
4. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 13:30 + 2:11
5. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 13:50 + 2:31
6. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 14:41 + 3:22
D45C
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelíková Barbora VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava 11:40
2. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:56 + 0:16
3. Maliňáková Eva KVS6551 C SKOB Kobra Vsetín 12:59 + 1:19
4. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín 17:28 + 5:48
Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín DISK
D55C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 13:56
2. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 14:15 + 0:19
3. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:17 + 0:21
H10C
7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 6:16
2. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:46 + 2:30
3. Šemnický Jakub TZL0400 C SKOB Zlín 9:05 + 2:49
H12C
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 6:31
2. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 7:04 + 0:33
3. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 8:11 + 1:40
4. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 8:41 + 2:10
5. Klíma Robert OTK0202 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:42 + 4:11
6. Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:23 + 4:52
7. Suchánek Jakub XBM0201 C PELLŽS MTBO TEAM 15:44 + 9:13
8. Matuška Václav KVS0302 C SKOB Kobra Vsetín 17:18 + 10:47
Kryštof Ivo HLV0211 C KČT - OB Holešov DISK
H14C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 9:12
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 10:35 + 1:23
3. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 12:19 + 3:07
4. Zeman Jakub TZL0102 B SKOB Zlín 14:51 + 5:39
5. Gonda Václav LCE0102 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:58 + 5:46
Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H16C
15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:42
2. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 12:05 + 1:23
3. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:55 + 9:13
H18C
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 18:11
Dvorský Petr SKM9601 B KOB Směr Kroměříž DISK
H21C
22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8561
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 9:03 9198
2. Hubáček Jonáš LCE9501 R OOB TJ Slovan Luhačovice 9:53 + 0:50 8469
3. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:24 + 1:21 8016
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:26 + 1:23 7987
5. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 10:36 + 1:33 7841
6. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:13 + 2:10 7301
7. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 11:20 + 2:17 7199
8. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:22 + 2:19 7170
9. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 11:23 + 2:20 7155
10. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:43 + 2:40 6863
11. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 11:46 + 2:43 6820
12. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:25 + 3:22 6251
13. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 12:33 + 3:30 6134
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:35 + 3:32 6105
15. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:54 + 3:51 5827
16. Žemlík Boleslav KVS9101 C SKOB Kobra Vsetín 15:27 + 6:24 3595
17. Sláma Lumír C 17:39 + 8:36
18. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní 18:03 + 9:00
Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž DISK 0
H35C
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 9:55
2. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:06 + 0:11
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 10:24 + 0:29
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:15 + 1:20
5. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 11:19 + 1:24
6. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:37 + 1:42
7. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 12:14 + 2:19
Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H45C
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 11:46
2. Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 12:18 + 0:32
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 17:22 + 5:36
4. Kadaňka Jiří ROV6001 C OK Zubří 18:30 + 6:44
5. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:54 + 7:08
Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín DISK
Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H55C
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 9:54
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:34 + 2:40
3. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 12:40 + 2:46
4. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 13:48 + 3:54
5. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 14:13 + 4:19
6. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 18:24 + 8:30
7. Hauerland Jaroslav LCE5501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:48 + 8:54
H65C
14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 13:53
Řezanina Josef ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
HD10N
6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 7:14
2. Strachoň Jonáš TZL C SKOB Zlín 9:16 + 2:02
3. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 9:26 + 2:12
4. Eichler Vít TZL0401 C SKOB Zlín 10:04 + 2:50
5. Jedruch Viktor TZL0600 C SKOB Zlín 23:28 + 16:14
6. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:31 + 18:17
7. Daňková Adéla TZL0450 C SKOB Zlín 28:32 + 21:18
HDR
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Štěpán KVS C SKOB Kobra Vsetín 6:21
2. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 6:55 + 0:34
3. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 7:04 + 0:43
4. Kavánková Martina TZL C SKOB Zlín 7:16 + 0:55
5. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 7:30 + 1:09
6. Šmelík Daniel RBA C TJ Rapid Bratislava 7:37 + 1:16
7. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 8:07 + 1:46
8. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:19 + 3:58
9. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:38 + 4:17
10. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:50 + 4:29
11. Kryštof David HLV0412 C KČT - OB Holešov 11:04 + 4:43
12. Slováček Ondřej TZL C SKOB Zlín 11:54 + 5:33
13. Koč Juraj TZL C SKOB Zlín 13:37 + 7:16
14. Vopařil Jiří C 13:53 + 7:32
15. Zichová Amálie LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:24 + 9:03
16. Pekárek David TZL C SKOB Zlín 17:49 + 11:28
17. Cetkovská Soňa TZL C SKOB Zlín 21:34 + 15:13
Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
P
13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrbáček Tomáš LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:03
2. Klíma Jan OTK7200 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:11 + 0:08
3. Mentzlová Markéta LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:25 + 0:22
4. Kadaňka Jan ROV C OK Zubří 11:16 + 1:13
5. Vlček Martin SKM9901 C KOB Směr Kroměříž 11:19 + 1:16
6. Tichá Ladislava TZL C SKOB Zlín 13:54 + 3:51
Hrbáčková Karla C DISK
T
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štípek Rostislav C 14:23