Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Rosice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Rosice
Ředitel závodu:
Denemarek Oldřich
Hlavní rozhodčí:
Kunz Martin - R3
Stavitel tratí:
Fiala Jan - R1
JURY:
Mazal Zdeněk, Liščinský Zdeněk, Zháňal Jan
Protokol:
Do závodu odstartovalo a cílem prošlo 216 závodníků. Závod proběhl za podmračeného počasí při teplotě do 20°C. V cíli nebylo hlášeno žádné zranění. Závod proběhl bez závad a dle časového harmonogramu. Během závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
0.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácalová Soňa ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno 12:53
2. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 13:28 + 0:35
3. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 15:39 + 2:46
Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno DISK
D12
1.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 12:25
2. Poloučková Hana ABM0350 C KOB Moira Brno 13:12 + 0:47
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 15:23 + 2:58
4. Pejchalová Ludmila OSN0252 C SK OS Nové Město n. M. 15:56 + 3:31
5. Hovořáková Karolína ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno 31:01 + 18:36
D14
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:11
2. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 12:53 + 1:42
3. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 13:12 + 2:01
4. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 17:28 + 6:17
5. Drozdová Alena BBM0051 C BETA URSUS Orienteering 19:17 + 8:06
Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno DISK
D16
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 15:43
2. Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno 16:42 + 0:59
3. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:55 + 1:12
4. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 17:49 + 2:06
5. Ševčíková Kateřina BBM9950 C BETA URSUS Orienteering 36:43 + 21:00
D18
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 19:28
Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno DISK
Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Sklenská Aneta BBM9750 B BETA URSUS Orienteering DISK
D21
1.90 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7271
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 13:34 7588
2. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 13:58 + 0:24 7375
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 14:08 + 0:34 7286
4. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 14:22 + 0:48 7161
5. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 15:07 + 1:33 6761
6. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 15:34 + 2:00 6520
7. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 15:48 + 2:14 6396
8. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 15:49 + 2:15 6387
9. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 15:51 + 2:17 6369
10. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 16:32 + 2:58 6004
11. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 16:54 + 3:20 5808
12. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 17:20 + 3:46 5577
13. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 17:22 + 3:48 5559
14. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 18:44 + 5:10 4829
15. Kočová Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 19:03 + 5:29 4660
16. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:18 + 5:44 4527
17. Štembergová Lucie EKP8851 C VŠTJ Ekonom Praha 21:43 + 8:09 3236
18. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:01 + 9:27 2542
D21D
1.90 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 24:18 0
D35
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 15:18
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 15:35 + 0:17
3. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 15:38 + 0:20
4. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 16:02 + 0:44
5. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 17:58 + 2:40
6. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK OS Nové Město n. M. 18:23 + 3:05
7. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 18:43 + 3:25
8. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 19:00 + 3:42
9. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 22:40 + 7:22
10. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:55 + 7:37
11. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 23:53 + 8:35
12. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 28:22 + 13:04
Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno DISK
D45
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 14:48
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 15:51 + 1:03
3. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 19:06 + 4:18
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:24 + 4:36
D55
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 14:58
H10
1.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 8:44
2. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 10:17 + 1:33
3. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 10:30 + 1:46
4. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 11:51 + 3:07
5. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 11:58 + 3:14
6. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 16:18 + 7:34
7. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 16:41 + 7:57
8. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 18:17 + 9:33
9. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK OS Nové Město n. M. 19:13 + 10:29
10. Pejchal Josef OSN0500 C SK OS Nové Město n. M. 19:19 + 10:35
11. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 19:20 + 10:36
12. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 25:10 + 16:26
Šnyrch Azíz ABM0405 C KOB Moira Brno DISK
MS Drozd Vojtěch BBM0300 C BETA URSUS Orienteering 10:08 + 1:24
H12
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čelechovský Matěj UBM0202 C MENISKOS Brno 10:49
2. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 11:16 + 0:27
3. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 11:55 + 1:06
4. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 12:38 + 1:49
5. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 13:50 + 3:01
6. Soška Petr ZBM0211 B SK Žabovřesky Brno 14:48 + 3:59
7. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 15:18 + 4:29
8. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK OS Nové Město n. M. 15:57 + 5:08
9. Lička Adam NNN C Neregistrovaní 19:02 + 8:13
10. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 19:07 + 8:18
11. Močuba Václav OSN0202 C SK OS Nové Město n. M. 20:37 + 9:48
H14
1.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 14:24
2. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 15:30 + 1:06
3. Rajnoha David UBM0003 C MENISKOS Brno 15:48 + 1:24
4. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 16:20 + 1:56
5. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 17:28 + 3:04
6. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 19:27 + 5:03
7. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 19:52 + 5:28
8. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 21:19 + 6:55
H16
2.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 18:06
2. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 19:17 + 1:11
3. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 20:29 + 2:23
4. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 20:51 + 2:45
5. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 22:59 + 4:53
6. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 25:02 + 6:56
H18
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šplíchal Marek ZBM9710 B SK Žabovřesky Brno 14:57
2. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 15:22 + 0:25
3. Konečný Daniel BBM9702 C BETA URSUS Orienteering 15:29 + 0:32
4. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 16:26 + 1:29
5. Sobotka Jan BBM9703 C BETA URSUS Orienteering 20:16 + 5:19
6. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 20:42 + 5:45
H21
2.50 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8505
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 14:03 8753
2. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 14:14 + 0:11 8641
3. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 14:15 + 0:12 8631
4. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 15:13 + 1:10 8039
5. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 15:18 + 1:15 7988
6. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:21 + 1:18 7958
7. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 15:37 + 1:34 7794
8. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 16:10 + 2:07 7458
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 16:19 + 2:16 7366
10. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 16:21 + 2:18 7346
11. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 16:28 + 2:25 7274
12. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 16:30 + 2:27 7254
13. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 16:31 + 2:28 7244
13. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 16:31 + 2:28 7244
15. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 16:32 + 2:29 7234
16. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 16:41 + 2:38 7142
17. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 16:45 + 2:42 7101
18. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 16:59 + 2:56 6958
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 16:59 + 2:56 6958
20. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:08 + 3:05 6866
21. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 17:17 + 3:14 6775
22. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 17:27 + 3:24 6673
23. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 17:28 + 3:25 6663
24. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 17:31 + 3:28 6632
25. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 17:45 + 3:42 6489
25. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 17:45 + 3:42 6489
27. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 18:00 + 3:57 6336
28. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 18:35 + 4:32 5979
29. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 19:00 + 4:57 5724
30. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 19:01 + 4:58 5714
31. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 19:24 + 5:21 5480
32. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 20:38 + 6:35 4725
33. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 21:14 + 7:11 4358
34. Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 21:20 + 7:17 4297
34. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 21:20 + 7:17 4297
36. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 21:36 + 7:33 4133
37. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 21:43 + 7:40 4062
38. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 22:19 + 8:16 3695
39. Močuba Stanislav OSN8001 C SK OS Nové Město n. M. 23:12 + 9:09 3155
40. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 24:45 + 10:42 2206
41. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 24:49 + 10:46 2165
42. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 29:27 + 15:24 0
Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Tesař Jan VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
H21D
1.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováček Radek TTR8701 C OOB Třebíč 17:15 0
2. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 18:18 + 1:03 0
3. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 19:23 + 2:08 0
H35
2.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 13:17
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 13:56 + 0:39
3. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 15:09 + 1:52
4. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 15:29 + 2:12
5. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 16:21 + 3:04
6. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 17:12 + 3:55
7. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 17:19 + 4:02
8. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 17:26 + 4:09
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 17:46 + 4:29
10. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 18:19 + 5:02
11. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 19:35 + 6:18
12. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 20:23 + 7:06
13. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:39 + 7:22
14. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 20:59 + 7:42
15. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 36:33 + 23:16
Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering DISK
Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
1.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 13:43
2. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 14:54 + 1:11
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 15:28 + 1:45
4. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 15:38 + 1:55
5. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 15:44 + 2:01
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:17 + 2:34
7. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 16:42 + 2:59
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 18:13 + 4:30
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 18:40 + 4:57
10. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 18:48 + 5:05
H55
1.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 15:02
2. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 17:08 + 2:06
3. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 17:57 + 2:55
4. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 18:07 + 3:05
5. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 18:55 + 3:53
6. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 19:52 + 4:50
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:18 + 5:16
H65
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 14:27
HDR
1.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 12:03
2. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 12:15 + 0:12
3. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 14:22 + 2:19
4. Střelický Adam C 14:54 + 2:51
5. Střelická Alena C 14:59 + 2:56
6. Nečasová Markéta C 15:04 + 3:01
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 15:25 + 3:22
8. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 15:28 + 3:25
9. Tomanovi Eliška Matěj LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:10 + 4:07
10. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 16:22 + 4:19
11. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 17:17 + 5:14
12. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 17:51 + 5:48
13. Culeca Aimée C 19:53 + 7:50
14. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 21:30 + 9:27
15. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 21:32 + 9:29
16. Močuba Jan OSN C SK OS Nové Město n. M. 25:30 + 13:27
17. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 26:07 + 14:04
18. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 26:16 + 14:13
Šoukalovi Tereza Petr NNN C Neregistrovaní DISK
Danzingerovi Elen Zuzana NNN C Neregistrovaní DISK
P
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Střelická Jana C 13:19
2. Finstrlová Alena C 14:30 + 1:11
3. Jirásková Dora NNN C Neregistrovaní 15:52 + 2:33
4. Neckař Jan NNN C Neregistrovaní 17:08 + 3:49
5. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 17:50 + 4:31
6. Kročová Klára ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno 20:22 + 7:03