Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácalová Soňa | ZBM0550 | C | SK Žabovřesky Brno | 12:53 | |
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | C | SK Žabovřesky Brno | 13:28 | + 0:35 |
3. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:39 | + 2:46 |
Kurečková Klára | ABM0657 | C | KOB Moira Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | VLI0359 | C | Slavia Liberec orienteering | 12:25 | |
2. | Poloučková Hana | ABM0350 | C | KOB Moira Brno | 13:12 | + 0:47 |
3. | Nešporová Marie | TTR0351 | C | OOB Třebíč | 15:23 | + 2:58 |
4. | Pejchalová Ludmila | OSN0252 | C | SK OS Nové Město n. M. | 15:56 | + 3:31 |
5. | Hovořáková Karolína | ZBM0351 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:01 | + 18:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 11:11 | |
2. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 12:53 | + 1:42 |
3. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | B | SK Žabovřesky Brno | 13:12 | + 2:01 |
4. | Bednaříková Adéla | VLI0059 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:28 | + 6:17 |
5. | Drozdová Alena | BBM0051 | C | BETA URSUS Orienteering | 19:17 | + 8:06 |
Baštařová Anna | ZBM0059 | B | SK Žabovřesky Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:43 | |
2. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:42 | + 0:59 |
3. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 16:55 | + 1:12 |
4. | Opálková Martina | BBM0050 | B | BETA URSUS Orienteering | 17:49 | + 2:06 |
5. | Ševčíková Kateřina | BBM9950 | C | BETA URSUS Orienteering | 36:43 | + 21:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Silvie | TBM9762 | B | KOS TJ Tesla Brno | 19:28 | |
Nedbálková Hana | ZBM9755 | A | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Navrátilová Tereza | TBM9777 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Sklenská Aneta | BBM9750 | B | BETA URSUS Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 13:34 | 7588 | |
2. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 13:58 | + 0:24 | 7375 |
3. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 14:08 | + 0:34 | 7286 |
4. | Müllerová Věra | VAM9051 | C | OOB Vamberk | 14:22 | + 0:48 | 7161 |
5. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:07 | + 1:33 | 6761 |
6. | Galatíková Lucie | SBR9550 | C | SKOB Bruntál | 15:34 | + 2:00 | 6520 |
7. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 15:48 | + 2:14 | 6396 |
8. | Jiráčková Jana | ZBM8661 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:49 | + 2:15 | 6387 |
9. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:51 | + 2:17 | 6369 |
10. | Pekárková Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 16:32 | + 2:58 | 6004 |
11. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:54 | + 3:20 | 5808 |
12. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 17:20 | + 3:46 | 5577 |
13. | Čechová Jitka | VBM8353 | C | VSK Mendelu Brno | 17:22 | + 3:48 | 5559 |
14. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 18:44 | + 5:10 | 4829 |
15. | Kočová Hana | ZBM8676 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:03 | + 5:29 | 4660 |
16. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 19:18 | + 5:44 | 4527 |
17. | Štembergová Lucie | EKP8851 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:43 | + 8:09 | 3236 |
18. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 23:01 | + 9:27 | 2542 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 24:18 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 15:18 | |
2. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:35 | + 0:17 |
3. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 15:38 | + 0:20 |
4. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:02 | + 0:44 |
5. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:58 | + 2:40 |
6. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK OS Nové Město n. M. | 18:23 | + 3:05 |
7. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 18:43 | + 3:25 |
8. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 19:00 | + 3:42 |
9. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 22:40 | + 7:22 |
10. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:55 | + 7:37 |
11. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:53 | + 8:35 |
12. | Humlíčková Jana | UBM7351 | C | MENISKOS Brno | 28:22 | + 13:04 |
Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB Moira Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janotová Dobra | TBM5662 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:48 | |
2. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:51 | + 1:03 |
3. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 19:06 | + 4:18 |
4. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 19:24 | + 4:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Tomáš | TBM0401 | C | KOS TJ Tesla Brno | 8:44 | |
2. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 10:17 | + 1:33 |
3. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 10:30 | + 1:46 |
4. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | C | SK Žabovřesky Brno | 11:51 | + 3:07 |
5. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | C | SK Žabovřesky Brno | 11:58 | + 3:14 |
6. | Odehnal Tomáš | ADA0500 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 16:18 | + 7:34 |
7. | Hrouda Šimon | UBM0504 | C | MENISKOS Brno | 16:41 | + 7:57 |
8. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:17 | + 9:33 |
9. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK OS Nové Město n. M. | 19:13 | + 10:29 |
10. | Pejchal Josef | OSN0500 | C | SK OS Nové Město n. M. | 19:19 | + 10:35 |
11. | Bednařík Vilém | VLI0509 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:20 | + 10:36 |
12. | Janků Štěpán | SJC0501 | C | Sportcentrum Jičín | 25:10 | + 16:26 |
Šnyrch Azíz | ABM0405 | C | KOB Moira Brno | DISK | ||
MS | Drozd Vojtěch | BBM0300 | C | BETA URSUS Orienteering | 10:08 | + 1:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | C | MENISKOS Brno | 10:49 | |
2. | Milán Jakub | TBM0411 | B | KOS TJ Tesla Brno | 11:16 | + 0:27 |
3. | Urbánek Adam | ZBM0302 | C | SK Žabovřesky Brno | 11:55 | + 1:06 |
4. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 12:38 | + 1:49 |
5. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | C | MENISKOS Brno | 13:50 | + 3:01 |
6. | Soška Petr | ZBM0211 | B | SK Žabovřesky Brno | 14:48 | + 3:59 |
7. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 15:18 | + 4:29 |
8. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK OS Nové Město n. M. | 15:57 | + 5:08 |
9. | Lička Adam | NNN | C | Neregistrovaní | 19:02 | + 8:13 |
10. | Lukáš Martin | TBM0222 | C | KOS TJ Tesla Brno | 19:07 | + 8:18 |
11. | Močuba Václav | OSN0202 | C | SK OS Nové Město n. M. | 20:37 | + 9:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Tomáš | TBM0111 | B | KOS TJ Tesla Brno | 14:24 | |
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:30 | + 1:06 |
3. | Rajnoha David | UBM0003 | C | MENISKOS Brno | 15:48 | + 1:24 |
4. | Sedlář Jan | TBM0010 | B | KOS TJ Tesla Brno | 16:20 | + 1:56 |
5. | Kligl Radim | TBM0103 | B | KOS TJ Tesla Brno | 17:28 | + 3:04 |
6. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 19:27 | + 5:03 |
7. | Pelánek Ondřej | TBM0107 | B | KOS TJ Tesla Brno | 19:52 | + 5:28 |
8. | Hrouda Jakub | UBM0106 | C | MENISKOS Brno | 21:19 | + 6:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | B | KOB Moira Brno | 18:06 | |
2. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 19:17 | + 1:11 |
3. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 20:29 | + 2:23 |
4. | Soška Marek | ZBM9807 | B | SK Žabovřesky Brno | 20:51 | + 2:45 |
5. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 22:59 | + 4:53 |
6. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | B | KOB Moira Brno | 25:02 | + 6:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šplíchal Marek | ZBM9710 | B | SK Žabovřesky Brno | 14:57 | |
2. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 15:22 | + 0:25 |
3. | Konečný Daniel | BBM9702 | C | BETA URSUS Orienteering | 15:29 | + 0:32 |
4. | Peřinka Šimon | BBM9700 | B | BETA URSUS Orienteering | 16:26 | + 1:29 |
5. | Sobotka Jan | BBM9703 | C | BETA URSUS Orienteering | 20:16 | + 5:19 |
6. | Humlíček Petr | UBM9701 | C | MENISKOS Brno | 20:42 | + 5:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brlica Pavel | ZBM9302 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:03 | 8753 | |
2. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 14:14 | + 0:11 | 8641 |
3. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:15 | + 0:12 | 8631 |
4. | Liščinský Zdeněk | TBM8215 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:13 | + 1:10 | 8039 |
5. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 15:18 | + 1:15 | 7988 |
6. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 15:21 | + 1:18 | 7958 |
7. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 15:37 | + 1:34 | 7794 |
8. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 16:10 | + 2:07 | 7458 |
9. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:19 | + 2:16 | 7366 |
10. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:21 | + 2:18 | 7346 |
11. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 16:28 | + 2:25 | 7274 |
12. | Sklenář Martin | SBR9501 | A | SKOB Bruntál | 16:30 | + 2:27 | 7254 |
13. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | B | KOB Moira Brno | 16:31 | + 2:28 | 7244 |
13. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 16:31 | + 2:28 | 7244 |
15. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 16:32 | + 2:29 | 7234 |
16. | Hruška Jakub | ZBM9515 | A | SK Žabovřesky Brno | 16:41 | + 2:38 | 7142 |
17. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 16:45 | + 2:42 | 7101 |
18. | Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | 16:59 | + 2:56 | 6958 |
18. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:59 | + 2:56 | 6958 |
20. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 17:08 | + 3:05 | 6866 |
21. | Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | 17:17 | + 3:14 | 6775 |
22. | Sychra Tomáš | VBM8305 | C | VSK Mendelu Brno | 17:27 | + 3:24 | 6673 |
23. | Suchomel Vít | MBM8448 | C | O-mikron | 17:28 | + 3:25 | 6663 |
24. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:31 | + 3:28 | 6632 |
25. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:45 | + 3:42 | 6489 |
25. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 17:45 | + 3:42 | 6489 |
27. | Kasal Vít | ZBM7540 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:00 | + 3:57 | 6336 |
28. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 18:35 | + 4:32 | 5979 |
29. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 19:00 | + 4:57 | 5724 |
30. | Pekárek Michal | RBK9015 | C | SK Radioklub Blansko | 19:01 | + 4:58 | 5714 |
31. | Dvořáček Jiří | TTR7502 | C | OOB Třebíč | 19:24 | + 5:21 | 5480 |
32. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:38 | + 6:35 | 4725 |
33. | Kočí Martin | VBM8702 | C | VSK Mendelu Brno | 21:14 | + 7:11 | 4358 |
34. | Štemberg Milan | EKP8608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:20 | + 7:17 | 4297 |
34. | Jirásek Jakub | TTR8601 | C | OOB Třebíč | 21:20 | + 7:17 | 4297 |
36. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:36 | + 7:33 | 4133 |
37. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:43 | + 7:40 | 4062 |
38. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 22:19 | + 8:16 | 3695 |
39. | Močuba Stanislav | OSN8001 | C | SK OS Nové Město n. M. | 23:12 | + 9:09 | 3155 |
40. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:45 | + 10:42 | 2206 |
41. | Čech Viktor | VBM8001 | C | VSK Mendelu Brno | 24:49 | + 10:46 | 2165 |
42. | Chloupek Tomáš | VBM8404 | C | VSK Mendelu Brno | 29:27 | + 15:24 | 0 |
Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Tesař Jan | VRB | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováček Radek | TTR8701 | C | OOB Třebíč | 17:15 | 0 | |
2. | Watson Kevin | RBK8101 | C | SK Radioklub Blansko | 18:18 | + 1:03 | 0 |
3. | Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | 19:23 | + 2:08 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouda Petr | VBM6900 | C | VSK Mendelu Brno | 13:17 | |
2. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 13:56 | + 0:39 |
3. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:09 | + 1:52 |
4. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 15:29 | + 2:12 |
5. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:21 | + 3:04 |
6. | Šafek Jiří | ZBM7606 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:12 | + 3:55 |
7. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:19 | + 4:02 |
8. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 17:26 | + 4:09 |
9. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:46 | + 4:29 |
10. | Polouček Pavel | ABM7100 | C | KOB Moira Brno | 18:19 | + 5:02 |
11. | Novotný Petr | NNN | C | Neregistrovaní | 19:35 | + 6:18 |
12. | Pelánek Libor | TBM7409 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:23 | + 7:06 |
13. | Toman Ondřej | LBM7517 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 20:39 | + 7:22 |
14. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB Moira Brno | 20:59 | + 7:42 |
15. | Humlíček René | UBM7101 | C | MENISKOS Brno | 36:33 | + 23:16 |
Aleš David | ASU7517 | C | Magnus Orienteering | DISK | ||
Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | DISK | ||
Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urválek Jiří | TBM6107 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:43 | |
2. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 14:54 | + 1:11 |
3. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 15:28 | + 1:45 |
4. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 15:38 | + 1:55 |
5. | Smutný Radek | ABM6701 | C | KOB Moira Brno | 15:44 | + 2:01 |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 16:17 | + 2:34 |
7. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 16:42 | + 2:59 |
8. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 18:13 | + 4:30 |
9. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 18:40 | + 4:57 |
10. | Kligl Vladislav | TBM6910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:48 | + 5:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 15:02 | |
2. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 17:08 | + 2:06 |
3. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 17:57 | + 2:55 |
4. | Sponar Jan | TBM5004 | C | KOS TJ Tesla Brno | 18:07 | + 3:05 |
5. | Šnyrch František | ABM4902 | C | KOB Moira Brno | 18:55 | + 3:53 |
6. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 19:52 | + 4:50 |
7. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 20:18 | + 5:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroutil Jošt | ZBM0701 | C | SK Žabovřesky Brno | 12:03 | |
2. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 12:15 | + 0:12 |
3. | Ehlová Martina | TBM0655 | C | KOS TJ Tesla Brno | 14:22 | + 2:19 |
4. | Střelický Adam | C | 14:54 | + 2:51 | ||
5. | Střelická Alena | C | 14:59 | + 2:56 | ||
6. | Nečasová Markéta | C | 15:04 | + 3:01 | ||
7. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:25 | + 3:22 |
8. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 15:28 | + 3:25 |
9. | Tomanovi Eliška Matěj | LBM0651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 16:10 | + 4:07 |
10. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 16:22 | + 4:19 |
11. | Odehnalová Tereza | ADA0851 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 17:17 | + 5:14 |
12. | Kroutil Tadeáš | ZBM0901 | C | SK Žabovřesky Brno | 17:51 | + 5:48 |
13. | Culeca Aimée | C | 19:53 | + 7:50 | ||
14. | Urválek Jan | TBM0707 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:30 | + 9:27 |
15. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:32 | + 9:29 |
16. | Močuba Jan | OSN | C | SK OS Nové Město n. M. | 25:30 | + 13:27 |
17. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:07 | + 14:04 |
18. | Finstrlová Denisa | ZBM0951 | C | SK Žabovřesky Brno | 26:16 | + 14:13 |
Šoukalovi Tereza Petr | NNN | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Danzingerovi Elen Zuzana | NNN | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Střelická Jana | C | 13:19 | |||
2. | Finstrlová Alena | C | 14:30 | + 1:11 | ||
3. | Jirásková Dora | NNN | C | Neregistrovaní | 15:52 | + 2:33 |
4. | Neckař Jan | NNN | C | Neregistrovaní | 17:08 | + 3:49 |
5. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:50 | + 4:31 |
6. | Kročová Klára | ZBM9458 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:22 | + 7:03 |