Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Rosice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Rosice obora
Ředitel závodu:
Denemarek Oldřich
Hlavní rozhodčí:
Kunz Martin - R3
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2, Ptáček Pavel
JURY:
Mazal Zdeněk, Liščinský Zdeněk, Zháňal Jan
Protokol:
Do závodu odstartovalo a cílem prošlo 339 závodníků. Závod proběhl za podmračeného počasí při teplotě do 20°C. V cíli nebylo hlášeno žádné zranění. Závod proběhl bez závad a dle časového harmonogramu. Hlavní rozhodčí diskvalifikoval následující závodníky za průchod zakázaným prostorem během závodu: ABM7451,LBM8651,ABM9907,ZBM9902,TBM5103,TBM7375,TBM4501,ABM9919,TTR5401,TBM7611,ABM7100,TTR6101. Během závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.40 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 22:09
2. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 30:29 + 8:20
3. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 32:43 + 10:34
4. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 33:39 + 11:30
5. Mácalová Soňa ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno 35:21 + 13:12
D12
2.50 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 21:28
2. Poloučková Hana ABM0350 C KOB Moira Brno 25:34 + 4:06
3. Pejchalová Ludmila OSN0252 C SK OS Nové Město n. M. 32:06 + 10:38
4. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 33:55 + 12:27
5. Hovořáková Karolína ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno 35:40 + 14:12
6. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 37:44 + 16:16
7. Taslerová Tereza UBM0352 C MENISKOS Brno 39:10 + 17:42
D14
2.70 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:21
2. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 27:45 + 0:24
3. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 28:19 + 0:58
4. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 29:19 + 1:58
5. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 31:17 + 3:56
6. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 31:22 + 4:01
7. Poloučková Petra ABM0155 B KOB Moira Brno 33:08 + 5:47
8. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 33:43 + 6:22
9. Bastlová Pavla ABM0061 C KOB Moira Brno 37:06 + 9:45
10. Kyslingerová Marie ABM0056 C KOB Moira Brno 41:19 + 13:58
11. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 49:31 + 22:10
Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering DISK
D16
2.80 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 30:12
2. Ševčíková Kateřina BBM9950 C BETA URSUS Orienteering 64:26 + 34:14
Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
D18
3.40 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 33:54
2. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 40:00 + 6:06
3. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 49:12 + 15:18
4. Sklenská Aneta BBM9750 B BETA URSUS Orienteering 51:10 + 17:16
D21C
3.90 km, 140 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7617
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 29:05 7776
2. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 29:49 + 0:44 7587
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 30:12 + 1:07 7489
4. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 30:17 + 1:12 7468
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 33:59 + 4:54 6519
6. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 34:47 + 5:42 6314
7. Jiráčková Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 35:05 + 6:00 6237
8. Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 35:43 + 6:38 6074
9. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 36:22 + 7:17 5908
10. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 36:40 + 7:35 5831
11. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 37:35 + 8:30 5595
12. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 37:55 + 8:50 5510
13. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 38:01 + 8:56 5484
14. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 39:43 + 10:38 5048
15. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 40:22 + 11:17 4882
16. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 41:00 + 11:55 4719
17. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:18 + 12:13 4642
18. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 41:50 + 12:45 4505
19. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 43:28 + 14:23 4087
20. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 46:15 + 17:10 3373
21. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 46:30 + 17:25 3309
22. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 47:32 + 18:27 3044
23. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 53:21 + 24:16 1552
23. Kočová Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 53:21 + 24:16 1552
25. Zedníková Michaela NNN C Neregistrovaní 59:26 + 30:21
26. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 60:40 + 31:35 0
27. Kročová Klára ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno 64:14 + 35:09 0
Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0
D21D
3.20 km, 100 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 44:22 0
2. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 50:01 + 5:39 0
D35
3.60 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 34:37
2. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 34:47 + 0:10
3. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 35:20 + 0:43
4. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:30 + 0:53
5. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 36:17 + 1:40
6. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 2:29
7. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 3:15
8. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 41:04 + 6:27
9. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 41:19 + 6:42
10. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 42:07 + 7:30
11. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK OS Nové Město n. M. 44:26 + 9:49
12. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 45:46 + 11:09
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 45:52 + 11:15
14. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 45:57 + 11:20
15. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 49:54 + 15:17
16. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 55:44 + 21:07
17. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 57:29 + 22:52
18. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 65:13 + 30:36
19. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 65:23 + 30:46
20. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 68:21 + 33:44
21. Suchá Helena ABM6664 C KOB Moira Brno 89:46 + 55:09
Gernertová Martina TBM7375 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno DISK
D45
2.90 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 31:45
2. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:54 + 0:09
3. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 35:15 + 3:30
4. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 35:28 + 3:43
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 37:30 + 5:45
6. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 38:12 + 6:27
7. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 62:59 + 31:14
D55
2.50 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 29:00
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 30:37 + 1:37
3. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 34:09 + 5:09
4. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 34:41 + 5:41
5. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:33 + 21:33
Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko DISK
H10
2.40 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 18:35
2. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 18:45 + 0:10
3. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 21:49 + 3:14
4. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 23:31 + 4:56
5. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 23:57 + 5:22
6. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 25:37 + 7:02
7. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 26:55 + 8:20
8. Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno 27:41 + 9:06
9. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK OS Nové Město n. M. 31:22 + 12:47
10. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 33:31 + 14:56
11. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 38:05 + 19:30
12. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 38:20 + 19:45
13. Šnyrch Azíz ABM0405 C KOB Moira Brno 39:51 + 21:16
MS Močuba Václav OSN0202 C SK OS Nové Město n. M. 37:30 + 18:55
MS Drozd Vojtěch BBM0300 C BETA URSUS Orienteering 49:55 + 31:20
H12
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 21:38
2. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 22:40 + 1:02
3. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 32:34 + 10:56
4. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 35:33 + 13:55
5. Soška Petr ZBM0211 B SK Žabovřesky Brno 37:00 + 15:22
6. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 38:24 + 16:46
7. Čelechovský Matěj UBM0202 C MENISKOS Brno 39:14 + 17:36
8. Lička Adam NNN C Neregistrovaní 40:37 + 18:59
9. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 43:56 + 22:18
10. Jirgl Pavel TBM0301 C KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 22:35
11. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 47:49 + 26:11
12. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK OS Nové Město n. M. 57:00 + 35:22
13. Musil Štěpán NNN C Neregistrovaní 88:23 + 66:45
14. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 89:39 + 68:01
H14
2.90 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 25:18
2. Rajnoha David UBM0003 C MENISKOS Brno 26:09 + 0:51
3. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 26:40 + 1:22
4. Šeďa Šimon ABM0009 C KOB Moira Brno 27:27 + 2:09
5. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 29:23 + 4:05
6. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 30:16 + 4:58
7. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 32:32 + 7:14
8. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 39:00 + 13:42
9. Slaný Filip ZBM0104 C SK Žabovřesky Brno 44:41 + 19:23
10. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 48:11 + 22:53
11. Vyskočil Pavel RBK0001 C SK Radioklub Blansko 66:15 + 40:57
H16
3.40 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 32:47
2. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 35:54 + 3:07
3. Jirgl Karel TBM9902 C KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 6:19
4. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 43:53 + 11:06
5. Špringl Tomáš TBM9903 C KOS TJ Tesla Brno 63:39 + 30:52
Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno DISK
Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno DISK
Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno DISK
H18
3.60 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 32:03
2. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 36:29 + 4:26
3. Sobotka Jan BBM9703 C BETA URSUS Orienteering 48:09 + 16:06
4. Staněk Martin UBM9601 C MENISKOS Brno 54:11 + 22:08
Šplíchal Marek ZBM9710 B SK Žabovřesky Brno DISK
Konečný Daniel BBM9702 C BETA URSUS Orienteering DISK
H21C
5.40 km, 185 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8612
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 30:57 9329
2. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 34:52 + 3:55 8330
3. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 35:28 + 4:31 8177
4. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 36:35 + 5:38 7892
5. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 36:36 + 5:39 7888
6. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 36:48 + 5:51 7837
7. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 37:10 + 6:13 7743
8. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 37:14 + 6:17 7726
9. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 37:23 + 6:26 7688
10. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 38:20 + 7:23 7446
11. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 38:39 + 7:42 7365
12. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 39:11 + 8:14 7229
13. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 39:38 + 8:41 7114
14. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:39 + 8:42 7110
15. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 40:29 + 9:32 6897
16. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 40:58 + 10:01 6774
17. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 41:34 + 10:37 6621
18. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 41:51 + 10:54 6549
19. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 44:38 + 13:41 5839
20. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 44:47 + 13:50 5801
21. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 45:04 + 14:07 5728
22. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 45:57 + 15:00 5503
23. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 46:34 + 15:37 5346
24. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 48:16 + 17:19 4912
25. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 49:13 + 18:16 4670
26. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 49:55 + 18:58 4491
27. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 50:03 + 19:06 4457
28. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 54:34 + 23:37 3305
29. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 55:54 + 24:57 2965
30. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 56:52 + 25:55 2718
31. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 57:30 + 26:33 2557
32. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 58:08 + 27:11 2395
32. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 58:08 + 27:11 2395
34. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 58:17 + 27:20 2357
35. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 61:24 + 30:27 1562
36. Podhrázský Zbyšek MBM8242 C O-mikron 63:49 + 32:52 945
Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha DISK 0
Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
3.90 km, 145 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1904
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 35:31 2027
2. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 38:01 + 2:30 1902
3. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 40:24 + 4:53 1782
4. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 40:42 + 5:11 1767
5. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 42:45 + 7:14 1664
6. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 45:10 + 9:39 1543
7. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 46:29 + 10:58 1477
8. Kříž Pavel TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno 47:32 + 12:01
9. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 52:10 + 16:39 1192
10. Nováček Radek TTR8701 C OOB Třebíč 54:30 + 18:59 1075
11. Otrusina David ABM8201 C KOB Moira Brno 63:39 + 28:08 617
12. Močuba Stanislav OSN8001 C SK OS Nové Město n. M. 67:59 + 32:28 400
H35
4.30 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 32:03
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 34:33 + 2:30
3. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 39:23 + 7:20
4. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 39:47 + 7:44
5. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 41:08 + 9:05
6. Musil Radek 1DC7600 C TAO - Targa Orienteering 41:25 + 9:22
7. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 42:03 + 10:00
8. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 43:17 + 11:14
9. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 43:27 + 11:24
10. Soutor Tomáš ABM7209 C KOB Moira Brno 45:06 + 13:03
11. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 46:54 + 14:51
12. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:11 + 16:08
13. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 48:21 + 16:18
14. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:37 + 21:34
15. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 54:00 + 21:57
16. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 57:08 + 25:05
Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno DISK
Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč DISK
Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 28:24
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 33:17 + 4:53
3. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 38:11 + 9:47
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 38:34 + 10:10
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:59 + 10:35
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 40:10 + 11:46
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 40:42 + 12:18
8. Auermüller Vít NNN C Neregistrovaní 42:19 + 13:55
9. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 16:31
10. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 49:08 + 20:44
H55
3.00 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 27:33
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 29:47 + 2:14
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 3:34
4. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 31:25 + 3:52
5. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 34:30 + 6:57
6. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 34:58 + 7:25
7. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 36:38 + 9:05
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 38:35 + 11:02
9. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 40:00 + 12:27
10. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 46:28 + 18:55
11. Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno 79:04 + 51:31
Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč DISK
Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H65
2.50 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 35:40
Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno DISK
HDR
3.40 km, 105 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 25:04
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 25:47 + 0:43
3. Mudrák Daniel C 28:10 + 3:06
4. Dušková Tereza NNN C Neregistrovaní 28:13 + 3:09
5. Šoukalovi Tereza Petr NNN C Neregistrovaní 28:21 + 3:17
6. Danzingerovi Elen Zuzana NNN C Neregistrovaní 28:31 + 3:27
6. Kučera Tomáš ZBM C SK Žabovřesky Brno 28:31 + 3:27
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 29:09 + 4:05
9. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 29:36 + 4:32
10. Skácel Viktor NNN C Neregistrovaní 30:19 + 5:15
11. Mudráková Natálie C 30:22 + 5:18
11. Hradil Milan NNN C Neregistrovaní 30:22 + 5:18
13. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 30:35 + 5:31
14. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 30:38 + 5:34
15. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 31:15 + 6:11
16. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 31:47 + 6:43
16. Doušková Kateřina NNN C Neregistrovaní 31:47 + 6:43
18. Moresová Nikol NNN C Neregistrovaní 32:43 + 7:39
19. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 33:07 + 8:03
20. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 8:48
21. Drozdová Alena BBM0051 C BETA URSUS Orienteering 34:16 + 9:12
22. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 34:19 + 9:15
23. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 34:32 + 9:28
24. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 34:33 + 9:29
25. Ondrová Anna ZBM C SK Žabovřesky Brno 34:48 + 9:44
26. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:03 + 9:59
27. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 35:15 + 10:11
28. Taslerová Martina UBM0751 C MENISKOS Brno 35:28 + 10:24
28. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 35:28 + 10:24
30. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 35:41 + 10:37
31. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 37:02 + 11:58
32. Jiranová Tereza PHK9998 C OK 99 Hradec Králové 37:23 + 12:19
33. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 37:27 + 12:23
34. Dušková Aneta NNN C Neregistrovaní 37:46 + 12:42
35. Benc Štěpán NNN C Neregistrovaní 37:56 + 12:52
36. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 38:25 + 13:21
37. Trojánek Adam C 40:02 + 14:58
38. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 40:04 + 15:00
39. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 40:27 + 15:23
40. Musilová Lucie NNN C Neregistrovaní 40:31 + 15:27
41. Vyskočilová Karla RBK0451 C SK Radioklub Blansko 40:48 + 15:44
42. Nádeníčková Anna ABM0556 C KOB Moira Brno 40:55 + 15:51
43. Otrusinová Olga ABM8651 C KOB Moira Brno 40:59 + 15:55
44. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 16:35
45. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 41:48 + 16:44
46. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 41:50 + 16:46
47. Vodrážka Štěpán NNN C Neregistrovaní 44:46 + 19:42
48. Mores Petr NNN C Neregistrovaní 44:47 + 19:43
49. Eliášek Patrik LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:06 + 21:02
50. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 46:17 + 21:13
51. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 46:54 + 21:50
52. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 47:42 + 22:38
53. Broschová Alžběta RBK9999 C SK Radioklub Blansko 49:48 + 24:44
54. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:05 + 25:01
55. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 50:27 + 25:23
56. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 50:29 + 25:25
57. Musilová Anna 1DC0950 C TAO - Targa Orienteering 51:57 + 26:53
58. Pejchal Josef OSN0500 C SK OS Nové Město n. M. 62:29 + 37:25
59. Sobolová Adélka LBM9998 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:21 + 41:17
P
3.00 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamalainen Eva NNN C Neregistrovaní 25:44
2. Lvovská Leni TBM7561 C KOS TJ Tesla Brno 30:01 + 4:17
3. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 31:27 + 5:43
4. Neckař Jan NNN C Neregistrovaní 31:30 + 5:46
5. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 32:54 + 7:10
6. Bauer Emil VBM C VSK Mendelu Brno 33:09 + 7:25
7. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 34:13 + 8:29
8. Staněk Mojmír UBM6701 C MENISKOS Brno 36:32 + 10:48
9. Trojánková Jitka BZR C Bratrstvo Ždárských vrchů 40:07 + 14:23
10. Špringl Lumír TBM6800 C KOS TJ Tesla Brno 40:09 + 14:25
11. Jirásková Dora NNN C Neregistrovaní 41:29 + 15:45
12. Fuchs Jan NNN C Neregistrovaní 41:39 + 15:55
13. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 42:13 + 16:29
14. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 42:50 + 17:06
15. Šeďová Klára ABM7452 C KOB Moira Brno 43:06 + 17:22
16. Fuchsová Marcela NNN C Neregistrovaní 43:52 + 18:08
17. Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 45:28 + 19:44
18. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská 45:43 + 19:59
19. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 46:22 + 20:38
20. Paulenová NNN C Neregistrovaní 46:40 + 20:56
21. Rudová Hana UBM7252 C MENISKOS Brno 50:14 + 24:30
22. Finstrlová Alena C 50:55 + 25:11
23. Šeďová Kateřina ABM0451 C KOB Moira Brno 52:45 + 27:01
24. Špringlová Kateřina TBM6550 C KOS TJ Tesla Brno 59:49 + 34:05
25. Sklenářová Caroline LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:56 + 34:12
26. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 61:02 + 35:18
27. Sagal NNN C Neregistrovaní 61:24 + 35:40
28. Sobola Filip LBM9999 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:20 + 40:36
29. Doušková Vlasta C 77:51 + 52:07
30. Auermüllerová Lenka NNN C Neregistrovaní 85:51 + 60:07
31. Staňková Martina UBM6751 C MENISKOS Brno 114:59 + 89:15
32. Staňková Jana UBM9451 C MENISKOS Brno 116:07 + 90:23
33. Urbánková Lenka NNN C Neregistrovaní 121:02 + 95:18