Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Karviná Darkov
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Darkov 2014
Ředitel závodu:
Vlachová Renata - R2
Hlavní rozhodčí:
Vlach Oldřich - R3
Stavitel tratí:
Vlach Jiří, Vlachová Renata - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P2    
D10N
1.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 10:17
2. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 11:14 + 0:57
3. Kaňáková Valentýna BFM0451 C SKOB Frýdek - Místek 14:46 + 4:29
4. Mílová Klára BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek 17:57 + 7:40
D10C
1.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 20:21
2. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 24:44 + 4:23
D12C
1.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 14:41
2. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 15:42 + 1:01
3. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:32 + 1:51
4. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:01 + 4:20
5. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 19:08 + 4:27
Krutinova Adela NNN C Neregistrovaní DISK
Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec DISK
D14C
2.20 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 14:41
2. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 14:57 + 0:16
3. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 40:36 + 25:55
D16C
2.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 14:15
2. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 21:27 + 7:12
3. Malikova Natalie MOV9851 C SKOB Ostrava 36:21 + 22:06
4. Adámková Simona BFM9951 C SKOB Frýdek - Místek 40:22 + 26:07
D18C
2.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaděrová Vendula HAV9650 C SKOB Baník Havířov 18:10
2. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 18:24 + 0:14
3. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 20:42 + 2:32
4. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 20:44 + 2:34
5. Pavlíčková Kristýna MOV9752 C SKOB Ostrava 23:27 + 5:17
D21C
2.80 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4478
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 C SK Kamenice 16:07 4841
2. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 18:05 + 1:58 4339
3. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 18:25 + 2:18 4254
4. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 19:45 + 3:38 3914
5. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 19:46 + 3:39 3909
6. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:52 + 3:45 3884
7. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 20:43 + 4:36 3667
8. Mrózková Ivana TRC8751 C SKOB BETA Třinec 21:15 + 5:08 3531
9. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 28:49 + 12:42 1599
10. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:39 + 20:32 0
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D35C
2.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 15:14
2. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 16:31 + 1:17
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:17 + 2:03
4. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 18:28 + 3:14
5. Proboszová Zuzana HAV7250 C SKOB Baník Havířov 18:49 + 3:35
6. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 19:55 + 4:41
7. Strakošová Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 19:58 + 4:44
8. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 20:28 + 5:14
9. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 20:52 + 5:38
10. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 21:27 + 6:13
11. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 22:52 + 7:38
12. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 23:03 + 7:49
13. Svačinková Jitka VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:35 + 8:21
14. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 24:26 + 9:12
15. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 30:22 + 15:08
Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava DISK
D45C
2.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 16:06
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 16:58 + 0:52
3. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 17:04 + 0:58
4. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 18:24 + 2:18
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 19:11 + 3:05
6. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 19:37 + 3:31
7. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 22:48 + 6:42
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 27:57 + 11:51
D55C
1.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 16:55
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 20:17 + 3:22
Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H10N
1.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 9:13
2. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 11:25 + 2:12
3. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 11:37 + 2:24
4. Kratochvíl Tobiáš BFM0409 C SKOB Frýdek - Místek 12:23 + 3:10
5. Buryan Jan MOV0400 C SKOB Ostrava 13:16 + 4:03
6. Kubiczek Jan BFM0402 C SKOB Frýdek - Místek 14:15 + 5:02
7. Adámek Tomáš BFM0407 C SKOB Frýdek - Místek 23:24 + 14:11
H10C
1.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 15:38
2. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 17:38 + 2:00
H12C
1.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 12:13
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 13:49 + 1:36
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 14:11 + 1:58
4. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 18:52 + 6:39
5. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 19:38 + 7:25
6. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:47 + 24:34
Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec DISK
H14C
2.20 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 10:57
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 13:33 + 2:36
3. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 14:46 + 3:49
4. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 16:52 + 5:55
5. Kaděra Vojta HAV0000 B SKOB Baník Havířov 17:49 + 6:52
6. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 21:08 + 10:11
7. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 22:12 + 11:15
8. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 22:50 + 11:53
H16C
2.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 14:43
2. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 15:31 + 0:48
Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H18C
2.80 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 20:35
2. Hornicek Jiri NNN9600 C Neregistrovaní 28:53 + 8:18
H21C
3.00 km, 30 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6770
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 14:37 7210
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:28 + 0:51 6842
3. Sedláček Tomáš ASU8601 C Magnus Orienteering 16:49 + 2:12 6258
4. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:21 + 2:44 6027
5. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:12 + 3:35 5659
6. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 18:30 + 3:53 5529
7. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 18:32 + 3:55 5514
8. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 18:47 + 4:10 5406
9. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 19:05 + 4:28 5276
10. Ticháček Jan AOP8000 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:10 + 5:33 4807
11. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 20:16 + 5:39 4764
12. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:08 + 6:31 4388
13. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 21:12 + 6:35 4359
14. Gulas Jan 66C8000 C Amateri 21:42 + 7:05
15. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:40 + 8:03 3724
16. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 23:26 + 8:49 3392
17. Hostaš Jindřich MOV5901 C SKOB Ostrava 26:35 + 11:58 2028
18. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 27:56 + 13:19 1443
Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H35C
2.80 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:32
2. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 17:05 + 0:33
3. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 17:42 + 1:10
4. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 18:27 + 1:55
5. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 18:47 + 2:15
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 18:58 + 2:26
7. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 19:44 + 3:12
8. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 20:11 + 3:39
9. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:01 + 4:29
10. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 21:33 + 5:01
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 22:21 + 5:49
12. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Baník Havířov 22:23 + 5:51
13. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:18 + 6:46
14. Míl Petr BFM7101 C SKOB Frýdek - Místek 23:37 + 7:05
Tomanek Artur 11P7400 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov DISK
H45C
2.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:07
2. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 15:08 + 1:01
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 15:43 + 1:36
4. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 15:51 + 1:44
5. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 15:56 + 1:49
6. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 16:13 + 2:06
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 16:51 + 2:44
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 16:56 + 2:49
9. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 16:58 + 2:51
10. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 17:01 + 2:54
11. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 17:15 + 3:08
12. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 17:20 + 3:13
13. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 17:29 + 3:22
14. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 17:31 + 3:24
15. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 17:56 + 3:49
16. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 18:15 + 4:08
17. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 18:24 + 4:17
18. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 20:15 + 6:08
H55C
2.40 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 15:37
2. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 15:38 + 0:01
3. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 17:00 + 1:23
4. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 17:57 + 2:20
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 18:08 + 2:31
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 18:33 + 2:56
7. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 22:05 + 6:28
8. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 23:08 + 7:31
9. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 23:27 + 7:50
10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 24:00 + 8:23
Stebel Pavel TRC5800 C SKOB BETA Třinec DISK
H65C
1.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 17:52
2. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 18:53 + 1:01
3. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 19:32 + 1:40
4. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 20:13 + 2:21
5. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 22:43 + 4:51
6. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 23:37 + 5:45
7. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 24:41 + 6:49
8. Koloczek Albín MOV3401 C SKOB Ostrava 32:45 + 14:53
Zajíc Josef LOV4501 C lepus.cz DISK
HDR
1.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 9:24
2. Danysova Martina MOV C SKOB Ostrava 12:05 + 2:41
3. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 12:43 + 3:19
4. Mílová Tereza BFM0751 C SKOB Frýdek - Místek 13:13 + 3:49
5. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 13:15 + 3:51
6. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 13:47 + 4:23
7. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 13:50 + 4:26
8. Slavík Ondřej VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 14:11 + 4:47
9. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 15:11 + 5:47
10. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 15:29 + 6:05
11. Vellechová Eliška MOV0952 C SKOB Ostrava 16:39 + 7:15
12. Bujok Adam TRI0000 C TJ TŽ Třinec 17:04 + 7:40
13. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 17:06 + 7:42
14. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 17:07 + 7:43
15. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:30 + 8:06
16. Hajek Jayden OOP C TJ Opava 18:20 + 8:56
17. Čalová Anetka NNN7712 C Neregistrovaní 18:55 + 9:31
17. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 18:55 + 9:31
19. Svidrnochova Nela MOV C SKOB Ostrava 20:40 + 11:16
20. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 23:34 + 14:10
21. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 23:40 + 14:16
22. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 25:22 + 15:58
23. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 26:19 + 16:55
24. Duroňová Johanka NNN7711 C Neregistrovaní 31:38 + 22:14
25. Beran Antonin SJH C SJH Jindřichův Hradec 32:27 + 23:03
P2
2.10 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřešková Jana NNN C Neregistrovaní 19:46
2. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 23:54 + 4:08
3. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 24:14 + 4:28
4. Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 24:47 + 5:01
5. Polanka Miroslav NNN C Neregistrovaní 26:10 + 6:24
6. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 26:23 + 6:37
7. Kaňák Michal BFM9901 C SKOB Frýdek - Místek 27:34 + 7:48
8. Pavlicek Jaromir MOV6001 C SKOB Ostrava 29:31 + 9:45
9. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 30:16 + 10:30
10. Tomanek Beata NNN7702 C Neregistrovaní 31:44 + 11:58
11. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 32:06 + 12:20
12. Pannová Vendula NNN7704 C Neregistrovaní 32:28 + 12:42
13. Labudík Milan VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:41 + 12:55
14. Rakowski Richard NNN7703 C Neregistrovaní 34:44 + 14:58
15. Vagnerova Barbora AOV C OOB TJ Baník Ostrava 35:43 + 15:57
16. Hostašová Jana MOV8552 C SKOB Ostrava 36:04 + 16:18
17. Krutinova Ema NNN C Neregistrovaní 37:21 + 17:35
18. Kolar Vladimir NNN6851 C Neregistrovaní 37:45 + 17:59
19. Kratochvílová Lenka BFM7351 C SKOB Frýdek - Místek 37:52 + 18:06
20. Kolarova Eva NNN0051 C Neregistrovaní 38:41 + 18:55
21. Kokešová Zuzana BFM0152 C SKOB Frýdek - Místek 41:59 + 22:13
22. Kaňák Stanislav BFM5401 C SKOB Frýdek - Místek 42:54 + 23:08
23. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 43:16 + 23:30
Capil Vladislav NNN7706 C Neregistrovaní DISK
Gros Filip OOP0000 C TJ Opava DISK