Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Horní Jelení
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Blanická stráň, 1:10000, E 5m, ISOM, stav jaro 2014, hlavní kartograf Miroslav Nožička
Ředitel závodu:
Fukátko Jan
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Lenner Miroslav - R3
JURY:
Jirásek Michal, Kazdová Lenka, Veverka Tomáš
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 17:52
2. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 20:39 + 2:47
3. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:17 + 5:25
4. Kopecká Martina PHK0555 C OK 99 Hradec Králové 23:38 + 5:46
5. Suková Tereza VRL1 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:39 + 7:47
6. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 27:12 + 9:20
7. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:34 + 9:42
8. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:40 + 9:48
9. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 33:39 + 15:47
D10C
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 18:06
2. Čapková Anna PHK0451 C OK 99 Hradec Králové 21:28 + 3:22
3. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:41 + 3:35
4. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:51 + 7:45
5. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 26:01 + 7:55
6. Trlidová Agáta LPU0554 C OK Lokomotiva Pardubice 27:41 + 9:35
7. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 29:03 + 10:57
8. Holubářová Viktorie KUO0599 C KOB Ústí nad Orlicí 33:19 + 15:13
D12C
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 24:15
2. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 26:14 + 1:59
3. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:46 + 2:31
4. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 28:34 + 4:19
5. Holečková Petra SHK0250 B TJ Slavia Hradec Králové 28:36 + 4:21
6. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 29:25 + 5:10
7. Kuchařová Rozálie SJC0251 B Sportcentrum Jičín 31:20 + 7:05
8. Pušová Bára LPU0357 C OK Lokomotiva Pardubice 34:49 + 10:34
9. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 35:47 + 11:32
10. Kodytková Denisa SHK0252 C TJ Slavia Hradec Králové 36:32 + 12:17
11. Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 38:05 + 13:50
12. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 38:18 + 14:03
13. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 38:58 + 14:43
14. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:16 + 16:01
15. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 43:48 + 19:33
16. Hrnčířová Ivana STH0351 C SK Studenec 45:18 + 21:03
17. Raková Petra SHK0251 C TJ Slavia Hradec Králové 48:30 + 24:15
18. Suchá Simona SHK0351 C TJ Slavia Hradec Králové 48:40 + 24:25
19. Vávrová Vanda HOR0350 C TJ Jiskra Hořice 51:13 + 26:58
20. Pluta Aleksandra DOB0351 C KOB Dobruška 59:02 + 34:47
Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice DISK
D12D
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimová Eliška LTU0250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:45
2. Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 35:04 + 4:19
3. Musilová Elena KUO0399 C KOB Ústí nad Orlicí 39:14 + 8:29
4. Procházková Kateřina SJC0351 C Sportcentrum Jičín 41:02 + 10:17
5. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 42:56 + 12:11
6. Medlíková Adéla SRK0350 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:32 + 16:47
7. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 48:44 + 17:59
8. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:56 + 25:11
D14C
3.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 25:30
2. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 29:08 + 3:38
3. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:24 + 3:54
4. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 29:44 + 4:14
5. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 30:24 + 4:54
6. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 32:19 + 6:49
7. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 32:57 + 7:27
8. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 33:36 + 8:06
9. Procházková Tereza ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:23 + 8:53
10. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 34:36 + 9:06
11. Zimová Barbora SHK0151 B TJ Slavia Hradec Králové 35:59 + 10:29
12. Thýnová Nikola SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové 36:17 + 10:47
13. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 36:18 + 10:48
14. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 36:40 + 11:10
15. Stará Tereza VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:25 + 13:55
16. Tumová Adéla SJC0154 C Sportcentrum Jičín 40:37 + 15:07
17. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 41:07 + 15:37
18. Borovičková Valerie ZAM0051 B OB T.J. Sokol Žamberk 43:45 + 18:15
19. Šimonová Klára SJC0155 C Sportcentrum Jičín 44:26 + 18:56
20. Zahradníková Denisa STH0052 C SK Studenec 48:04 + 22:34
21. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 51:51 + 26:21
22. Niezgodka Dominika DOB0150 C KOB Dobruška 56:42 + 31:12
23. Shánělová Štěpánka CHC0152 C K.O.B. Choceň 59:12 + 33:42
24. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 61:44 + 36:14
25. Pluta Magdalena DOB0050 C KOB Dobruška 74:36 + 49:06
D14D
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Světlana NPA0151 C SK LOB Nová Paka 28:33
2. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 31:28 + 2:55
3. Matějková Bára SJC0156 C Sportcentrum Jičín 31:57 + 3:24
4. Novotná Lucie PHK0053 C OK 99 Hradec Králové 32:59 + 4:26
5. Kubíková Erika LTU0150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:59 + 8:26
6. Brancúská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 37:13 + 8:40
7. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:33 + 19:00
8. Schlogerová Pavla LPU0161 C OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 19:04
D16C
3.90 km, 35 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 29:29
2. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 31:16 + 1:47
3. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 31:26 + 1:57
4. Malinová Apolena SHK9952 B TJ Slavia Hradec Králové 31:50 + 2:21
5. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 31:54 + 2:25
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:30 + 3:01
7. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 32:39 + 3:10
8. Zlámalová Nikola SJC9951 C Sportcentrum Jičín 33:21 + 3:52
9. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 33:37 + 4:08
10. Šrenkelová Ilona LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice 39:05 + 9:36
11. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 39:14 + 9:45
12. Zemanová Kateřina ZAM9851 B OB T.J. Sokol Žamberk 42:37 + 13:08
13. Kubíčková Kateřina VAM9952 C OOB Vamberk 44:38 + 15:09
14. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 47:09 + 17:40
15. Bárnetová Veronika ZAM9951 C OB T.J. Sokol Žamberk 74:15 + 44:46
D16D
3.70 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gažiová Romana CET9851 C TJ Loko Česká Třebová 64:16
2. Paděrová Anna SNA9950 C TJ START Náchod 68:30 + 4:14
D18C
4.10 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votočková Eliška JIL9751 C OK Jilemnice 33:53
2. Jansová Doubravka LPU9750 B OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 0:14
3. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 34:10 + 0:17
4. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 36:11 + 2:18
5. Zemánková Tereza SRK9752 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:26 + 3:33
6. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 37:56 + 4:03
7. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 48:57 + 15:04
8. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:14 + 18:21
9. Schvachová Denisa LPU9652 C OK Lokomotiva Pardubice 58:57 + 25:04
10. Gažiová Kristýna CET9751 C TJ Loko Česká Třebová 73:53 + 40:00
D21A
5.90 km, 65 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 41:07 9223
2. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 41:25 + 0:18 9157
3. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 42:38 + 1:31 8892
4. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 2:04 8772
5. Fagre Iva NNN57 C Neregistrovaní 43:12 + 2:05
6. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 2:40 8642
7. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 2:42 8634
8. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 3:14 8518
9. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 44:49 + 3:42 8417
10. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:07 + 4:00 8351
11. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 45:26 + 4:19 8282
12. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 4:26 8257
13. Kubátová Zuzka NPA9151 R SK LOB Nová Paka 46:55 + 5:48 7959
14. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 47:08 + 6:01 7912
15. Reslová Hana SRK9352 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:35 + 6:28 7814
16. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 47:59 + 6:52 7727
17. Krčálová Veronika LPU8557 C OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 7:26 7603
18. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 49:58 + 8:51 7294
19. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 50:15 + 9:08 7233
20. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 51:03 + 9:56 7058
21. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 51:54 + 10:47 6873
22. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 52:02 + 10:55 6844
23. Doležalová Veronika SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové 53:00 + 11:53 6634
24. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:22 + 12:15 6554
25. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 12:35 6481
26. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 53:54 + 12:47 6437
27. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:44 + 14:37 6038
28. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 56:50 + 15:43 5798
29. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 57:34 + 16:27 5639
30. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 61:26 + 20:19 4796
D21C
5.30 km, 35 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6448
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 38:49 6752
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 39:52 + 1:03 6578
3. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 40:57 + 2:08 6400
4. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 42:45 + 3:56 6103
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 43:07 + 4:18 6042
6. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:47 + 4:58 5932
7. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 44:19 + 5:30 5845
8. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 45:12 + 6:23 5699
9. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 47:20 + 8:31 5347
10. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 48:49 + 10:00 5102
11. Brajer Dominika DOB9550 C KOB Dobruška 49:00 + 10:11 5072
12. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 49:09 + 10:20
13. Havlíčková Nikola JIL9352 C OK Jilemnice 51:43 + 12:54 4624
14. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 52:50 + 14:01 4440
15. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:43 + 14:54 4294
16. Viková Vendula STH8951 C SK Studenec 57:55 + 19:06 3602
17. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 68:17 + 29:28 1892
Ducháčková Kateřina STH9356 C SK Studenec DISK 0
D21D
4.80 km, 70 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4009
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Suchá Eva SHK7851 C TJ Slavia Hradec Králové 43:21 4271
2. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 2:32 4043
3. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 3:32 3953
4. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 47:17 + 3:56 3917
5. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 48:18 + 4:57 3825
6. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 51:12 + 7:51 3564
7. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:31 + 8:10 3535
8. Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 51:49 + 8:28 3508
9. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 53:49 + 10:28 3328
10. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 55:02 + 11:41 3218
11. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 56:25 + 13:04 3094
12. Kunhartová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 57:59 + 14:38 2952
13. Cabalková Jana ZAM8751 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:40 + 16:19 2801
14. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 60:20 + 16:59 2741
15. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 61:16 + 17:55 2657
16. Koutná Kateřina PHK9351 C OK 99 Hradec Králové 61:42 + 18:21 2618
17. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 66:49 + 23:28 2156
18. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 66:53 + 23:32 2150
19. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 69:34 + 26:13 1909
20. Jiranová Kateřina PHK8359 C OK 99 Hradec Králové 71:24 + 28:03 1743
21. Lebedínská Romana LPU8257 C OK Lokomotiva Pardubice 73:17 + 29:56 1574
D35C
4.50 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 33:59
2. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 34:09 + 0:10
3. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 35:29 + 1:30
4. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 37:05 + 3:06
5. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 37:29 + 3:30
6. Votočková Jaroslava JIL7255 C OK Jilemnice 40:33 + 6:34
7. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 40:56 + 6:57
8. Rychterová Kateřina PHK7752 C OK 99 Hradec Králové 41:16 + 7:17
9. Kopecká Marcela PHK6852 C OK 99 Hradec Králové 43:23 + 9:24
10. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 43:56 + 9:57
11. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 44:10 + 10:11
12. Vojtíšková Erika LPU7651 C OK Lokomotiva Pardubice 45:27 + 11:28
13. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:22 + 12:23
14. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 47:14 + 13:15
15. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 48:56 + 14:57
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 52:29 + 18:30
17. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 58:33 + 24:34
D35D
3.60 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 34:11
2. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 34:44 + 0:33
3. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 35:24 + 1:13
4. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 38:27 + 4:16
5. Koblicová Milena VAM7651 C OOB Vamberk 40:17 + 6:06
6. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:12 + 9:01
7. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 43:47 + 9:36
8. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:17 + 11:06
9. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 45:27 + 11:16
10. Jelínková Marta CHC6751 C K.O.B. Choceň 45:48 + 11:37
11. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:59 + 11:48
12. Háková Eva NPA6951 C SK LOB Nová Paka 46:04 + 11:53
13. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 46:16 + 12:05
14. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:12 + 13:01
15. Jansová Romana BRU7650 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:16 + 13:05
16. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 13:17
17. Lamichová Iva PHK6353 C OK 99 Hradec Králové 47:41 + 13:30
18. Dohnálková Jana SHK7252 C TJ Slavia Hradec Králové 47:58 + 13:47
19. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:40 + 14:29
20. Frömmelová Dana BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:21 + 15:10
21. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 50:05 + 15:54
22. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 50:29 + 16:18
23. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 50:38 + 16:27
24. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 51:20 + 17:09
25. Fibírová Zuzana FSP7555 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:03 + 18:52
26. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:29 + 19:18
27. Raková Miroslava SHK7250 C TJ Slavia Hradec Králové 55:07 + 20:56
28. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:15 + 21:04
29. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 56:31 + 22:20
30. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 56:43 + 22:32
31. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:56 + 22:45
32. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 59:54 + 25:43
33. Schvachová Stanislava LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice 62:19 + 28:08
34. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 68:08 + 33:57
35. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 75:30 + 41:19
36. Školníková Marcela BRU7452 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 89:07 + 54:56
Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín DISK
Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové DISK
D40C
4.50 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 34:50
2. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 0:46
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 37:20 + 2:30
4. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 38:00 + 3:10
5. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 39:34 + 4:44
6. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 5:12
7. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 6:30
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:59 + 7:09
9. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:41 + 11:51
D45C
4.10 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:38
2. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 36:44 + 2:06
3. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 41:33 + 6:55
4. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 43:50 + 9:12
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:08 + 10:30
6. Panchártková Jitka PHK5951 C OK 99 Hradec Králové 45:19 + 10:41
7. Mádlová Iva SHK6351 C TJ Slavia Hradec Králové 46:13 + 11:35
8. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 46:15 + 11:37
9. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 46:44 + 12:06
10. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 47:20 + 12:42
11. Egrtová Jitka SHK6354 C TJ Slavia Hradec Králové 47:37 + 12:59
12. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:31 + 14:53
13. Hausvaterová Marcela SHK6152 C TJ Slavia Hradec Králové 50:08 + 15:30
D45D
3.30 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 35:30
2. Fundová Hana SHK6752 C TJ Slavia Hradec Králové 36:35 + 1:05
3. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:03 + 1:33
4. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:39 + 2:09
5. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 37:42 + 2:12
6. Kalousová Dana ZAM5951 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:12 + 2:42
7. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:08 + 3:38
8. Pfeiferová Blanka HOR6450 C TJ Jiskra Hořice 39:54 + 4:24
9. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 39:55 + 4:25
10. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 4:46
11. Vlčková Pavla TYN6351 C OOB SK Týniště nad Orlicí 42:19 + 6:49
12. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 42:46 + 7:16
13. Bernartová Ivana SHK6552 C TJ Slavia Hradec Králové 43:32 + 8:02
14. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 12:13
15. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:01 + 12:31
16. Doležalová Ivana TYN6451 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:12 + 14:42
17. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 15:03
D50C
4.10 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 35:14
2. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 39:53 + 4:39
3. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 42:25 + 7:11
4. Novotná Iva SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové 42:45 + 7:31
5. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 45:37 + 10:23
6. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 57:51 + 22:37
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 59:24 + 24:10
D55C
3.60 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 35:26
2. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 42:14 + 6:48
3. Bláhová Luba SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové 42:28 + 7:02
4. Koblížková Hana ZAM5851 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:41 + 7:15
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 43:21 + 7:55
6. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 45:07 + 9:41
7. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 46:37 + 11:11
8. Fejlková Alice SHK5351 C TJ Slavia Hradec Králové 47:28 + 12:02
9. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 13:09
10. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:14 + 15:48
11. Vychodilová Jiřina SHK5951 C TJ Slavia Hradec Králové 52:43 + 17:17
12. Stulíková Zuzana SHK5751 C TJ Slavia Hradec Králové 53:30 + 18:04
13. Filipová Dagmar SHK5651 C TJ Slavia Hradec Králové 54:49 + 19:23
14. Šabatková Zdena SHK5652 C TJ Slavia Hradec Králové 58:29 + 23:03
15. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 59:46 + 24:20
16. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 60:24 + 24:58
Svobodová Eva SHK5853 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
D60C
3.60 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 42:40
2. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:50 + 1:10
D65C
2.80 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:50
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 2:30
3. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:20 + 9:30
4. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 77:48 + 36:58
H10N
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípek Ondřej LPU0505 C OK Lokomotiva Pardubice 19:11
2. Choutka Matěj NPA0402 C SK LOB Nová Paka 19:33 + 0:22
3. Haas Filip LPU0401 C OK Lokomotiva Pardubice 20:04 + 0:53
4. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 20:53 + 1:42
5. Keřka Adam LPU0406 C OK Lokomotiva Pardubice 23:09 + 3:58
6. Jelínek Tomáš LPU18 C OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 6:04
7. Šeps Daniel SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:45 + 6:34
8. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:52 + 6:41
9. Šimerda Václav SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:03 + 9:52
10. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:14 + 10:03
11. Štěpánek Jiří SRK0607 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:27 + 10:16
12. Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové 31:00 + 11:49
13. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 36:10 + 16:59
Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H10C
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 21:12
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 C TJ Slavia Hradec Králové 24:59 + 3:47
3. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 25:54 + 4:42
4. Neumann Matěj PHK0400 C OK 99 Hradec Králové 26:01 + 4:49
5. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 28:55 + 7:43
6. Kodytek Adam SHK0402 C TJ Slavia Hradec Králové 31:28 + 10:16
7. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 34:33 + 13:21
8. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 34:37 + 13:25
9. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 15:51
10. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 38:04 + 16:52
11. Rak Tomáš SHK0400 C TJ Slavia Hradec Králové 40:04 + 18:52
12. Kolátor Vojtěch HOR0402 C TJ Jiskra Hořice 46:50 + 25:38
13. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 54:10 + 32:58
Komárek David CHC0401 C K.O.B. Choceň DISK
H12C
3.70 km, 30 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 B TJ Jiskra Hořice 31:08
2. Chaloupský Jakub PHK0302 B OK 99 Hradec Králové 33:13 + 2:05
3. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:58 + 2:50
4. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:22 + 3:14
5. Tuma Matěj SJC0202 B Sportcentrum Jičín 34:36 + 3:28
6. Šabata Radek SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:19 + 5:11
7. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:20 + 5:12
8. Štregl Matyáš VRL0301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:40 + 5:32
9. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:47 + 6:39
10. Vybíral Jan PHK0300 C OK 99 Hradec Králové 39:35 + 8:27
11. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:29 + 9:21
12. Tomeš Matyáš SRK0203 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:48 + 9:40
13. Tichý Lubomír SHK0303 C TJ Slavia Hradec Králové 41:07 + 9:59
14. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 41:23 + 10:15
15. Urban Dominik STH0204 B SK Studenec 44:47 + 13:39
16. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 46:16 + 15:08
17. Franta Jonáš SJC0201 B Sportcentrum Jičín 46:17 + 15:09
18. Grundman Viktor CHC0301 C K.O.B. Choceň 47:18 + 16:10
19. Pokorný Dominik SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:55 + 17:47
20. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 50:18 + 19:10
21. Hák Petr NPA0301 C SK LOB Nová Paka 50:25 + 19:17
22. Mrskoč Marek LPU0205 C OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 19:36
23. Kuneš Vojtěch HOR0200 C TJ Jiskra Hořice 51:13 + 20:05
24. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 53:38 + 22:30
25. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:54 + 27:46
26. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 71:58 + 40:50
27. Pachel Jakub ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk 72:47 + 41:39
Michalak Hubert DOB0201 C KOB Dobruška DISK
H12D
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Dominik LTU0200 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:59
2. Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:03 + 2:04
3. Ráček Jan KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí 34:42 + 7:43
4. Koblížek Václav LPU0208 C OK Lokomotiva Pardubice 40:07 + 13:08
5. Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí 40:36 + 13:37
6. Bureš Jan LPU10 C OK Lokomotiva Pardubice 40:47 + 13:48
7. Suk Jakub LTU0201 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:21 + 17:22
8. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 46:15 + 19:16
9. Zima Milan LTU0202 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:26 + 30:27
H14C
4.50 km, 30 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:58
2. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:21 + 0:23
3. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 32:03 + 1:05
4. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 32:20 + 1:22
5. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 32:38 + 1:40
6. Zalaba Tomáš SJC0101 B Sportcentrum Jičín 37:32 + 6:34
7. Tichý Radomír SHK0000 B TJ Slavia Hradec Králové 39:02 + 8:04
8. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:16 + 9:18
9. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 41:03 + 10:05
10. Kubát Tomáš VRL0001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:14 + 12:16
11. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 44:17 + 13:19
12. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 46:25 + 15:27
13. Pekárek Jakub SJC0004 C Sportcentrum Jičín 46:40 + 15:42
14. Tryzna Matěj VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:59 + 16:01
15. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 47:16 + 16:18
16. Jakeš Josef TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí 47:57 + 16:59
17. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 49:21 + 18:23
18. Langr Jan SHK0101 B TJ Slavia Hradec Králové 52:09 + 21:11
19. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 52:31 + 21:33
20. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 52:37 + 21:39
21. Břeň Daniel SJC0102 C Sportcentrum Jičín 56:38 + 25:40
22. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 57:49 + 26:51
23. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 61:15 + 30:17
24. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 C KOB Dobruška 64:48 + 33:50
25. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 65:30 + 34:32
Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald DISK
Školník Eduard BRU0103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H14D
4.00 km, 5 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Porkert Jan SHK0100 C TJ Slavia Hradec Králové 41:51
2. Adamovský Michal VAM0000 C OOB Vamberk 42:22 + 0:31
3. Mařádek Jiří SJC0103 C Sportcentrum Jičín 42:28 + 0:37
4. Dubský Vojtěch SJC0006 C Sportcentrum Jičín 43:19 + 1:28
5. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:27 + 2:36
6. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:45 + 3:54
7. Sedlák Mikuláš LPU0103 C OK Lokomotiva Pardubice 54:08 + 12:17
H16C
4.60 km, 65 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 25:42
2. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 29:00 + 3:18
3. Gebrt Jan SHK9801 A TJ Slavia Hradec Králové 29:21 + 3:39
4. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 31:43 + 6:01
5. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:33 + 6:51
6. Pek Daniel SHK9803 A TJ Slavia Hradec Králové 32:44 + 7:02
7. Kavalír Jáchym PHK9901 B OK 99 Hradec Králové 35:24 + 9:42
8. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 36:09 + 10:27
9. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 36:27 + 10:45
10. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 37:07 + 11:25
11. Maňák Michal PHK9801 B OK 99 Hradec Králové 37:47 + 12:05
12. Burket Tomáš JIL9805 C OK Jilemnice 39:14 + 13:32
13. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 39:47 + 14:05
14. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:14 + 14:32
15. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 40:25 + 14:43
16. Novotný Matěj ZAM9802 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:28 + 16:46
17. Hájek Jakub SHK9802 A TJ Slavia Hradec Králové 43:01 + 17:19
18. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:46 + 20:04
19. Pučan Martin LPU9908 B OK Lokomotiva Pardubice 45:47 + 20:05
20. Niezgodka Piotr DOB9900 C KOB Dobruška 46:06 + 20:24
21. Břeň Lukáš SJC9805 B Sportcentrum Jičín 47:05 + 21:23
22. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 47:20 + 21:38
23. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 49:38 + 23:56
24. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 50:05 + 24:23
24. Hajný Vojtěch JIL9902 B OK Jilemnice 50:05 + 24:23
26. Soudek Ondřej LPU9909 C OK Lokomotiva Pardubice 53:44 + 28:02
27. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 61:48 + 36:06
28. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 62:46 + 37:04
29. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 63:04 + 37:22
H16D
3.90 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Tomáš CHC9903 C K.O.B. Choceň 47:57
2. Kahoun Adam LTU9903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:21 + 5:24
3. Winter Luboš LTU9904 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:22 + 13:25
H18C
5.00 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 28:03
2. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 32:25 + 4:22
3. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:33 + 4:30
4. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 32:58 + 4:55
5. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 C KOB Dobruška 33:19 + 5:16
6. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 33:48 + 5:45
7. Trejbal Václav SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové 34:00 + 5:57
8. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 34:55 + 6:52
9. Janeba Vladimír CHC9602 A K.O.B. Choceň 35:07 + 7:04
10. Holubář Bartoloměj KUO9602 B KOB Ústí nad Orlicí 35:14 + 7:11
11. Bendák Jan LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:23 + 7:20
12. Novotný Vojtěch LPU9702 B OK Lokomotiva Pardubice 36:59 + 8:56
13. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 38:45 + 10:42
14. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 39:06 + 11:03
15. Bezdíček Kryštof LPU9706 C OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 13:16
16. Vencl Kristián ZAM9701 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:49 + 18:46
17. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:57 + 22:54
18. Preininger Kryštof DOB9601 C KOB Dobruška 51:10 + 23:07
19. Háp Ondřej PHK9702 C OK 99 Hradec Králové 61:49 + 33:46
H21A
7.00 km, 115 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 37:23 9370
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 37:50 + 0:27 9260
3. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 38:07 + 0:44 9190
4. Dwojak Wojciech 17P8100 C WKS żląsk Wroclaw 38:15 + 0:52
5. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 38:27 + 1:04 9108
6. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 38:55 + 1:32 8994
7. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 40:03 + 2:40 8715
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 40:18 + 2:55 8654
9. Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 3:20 8552
10. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 40:50 + 3:27 8523
11. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 41:48 + 4:25 8286
12. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 42:28 + 5:05 8122
13. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 42:30 + 5:07 8114
14. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 42:44 + 5:21 8057
15. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 42:49 + 5:26 8036
16. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 43:10 + 5:47 7950
17. Ożhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 43:32 + 6:09 7860
18. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 6:22 7807
19. Kazda Ondřej SJC8202 R Sportcentrum Jičín 43:53 + 6:30 7775
20. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 44:29 + 7:06 7627
21. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 44:53 + 7:30 7529
22. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 45:21 + 7:58 7414
23. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 45:41 + 8:18 7333
24. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:59 + 8:36 7259
25. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:02 + 8:39 7247
26. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:18 + 8:55 7181
27. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 46:34 + 9:11 7116
28. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 46:40 + 9:17 7091
29. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 47:11 + 9:48 6964
30. Hanč Petr DOB8022 C KOB Dobruška 47:46 + 10:23 6821
31. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 49:00 + 11:37 6519
32. Fukátko Petr LPU8503 C OK Lokomotiva Pardubice 49:09 + 11:46 6482
33. Čáp Ondřej DOB7405 C KOB Dobruška 49:23 + 12:00 6424
34. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 49:24 + 12:01 6420
35. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 50:16 + 12:53 6208
36. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 50:23 + 13:00 6179
37. Koleš Jan LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 13:21 6093
38. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 50:51 + 13:28 6064
39. Bláha Jan SHK8215 C TJ Slavia Hradec Králové 51:41 + 14:18 5860
40. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 52:00 + 14:37 5782
41. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 58:02 + 20:39 4301
42. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 71:45 + 34:22 934
Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín DISK 0
MS Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 0
H21C
6.30 km, 120 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7651
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 43:19 7849
2. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 43:35 + 0:16 7801
3. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 43:48 + 0:29 7763
4. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:00 + 0:41 7727
5. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 44:39 + 1:20 7610
6. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 46:33 + 3:14 7270
7. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 46:43 + 3:24 7240
8. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 47:18 + 3:59 7136
9. Chmelař Tomáš SHK8501 C TJ Slavia Hradec Králové 48:12 + 4:53 6974
9. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:12 + 4:53 6974
11. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 48:23 + 5:04 6942
12. Havlíček Lukáš JIL9003 C OK Jilemnice 48:35 + 5:16 6906
13. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 50:06 + 6:47 6634
14. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 50:08 + 6:49 6628
15. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 50:17 + 6:58 6601
16. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 50:27 + 7:08 6571
17. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 50:43 + 7:24 6524
18. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:46 + 7:27 6515
19. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:00 + 10:41 5935
20. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 54:27 + 11:08 5855
21. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 55:10 + 11:51 5726
22. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 55:23 + 12:04 5688
23. Funda Jan SHK9103 C TJ Slavia Hradec Králové 55:27 + 12:08 5676
24. Jirásek Michal SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové 55:49 + 12:30 5610
25. Tomalík Ondřej SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králové 55:58 + 12:39 5583
26. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:03 + 12:44 5568
27. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:11 + 15:52 5007
28. Stulík Matěj SHK9101 C TJ Slavia Hradec Králové 66:17 + 22:58 3735
29. Vojta Marek SHK8804 C TJ Slavia Hradec Králové 66:35 + 23:16 3681
30. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 68:31 + 25:12 3335
31. Kratochvíl Jan BZR8802 C Bratrstvo Ždárských vrchů 77:09 + 33:50 1788
32. Dubrovský Lukáš SHK8400 C TJ Slavia Hradec Králové 77:40 + 34:21 1696
H21D
4.90 km, 80 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2686
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 37:06 2933
2. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 3:10 2716
3. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 42:22 + 5:16 2571
4. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:37 + 5:31 2554
5. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:59 + 6:53 2460
6. Koblížek Miroslav KUO9201 C KOB Ústí nad Orlicí 44:16 + 7:10 2441
7. Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí 47:29 + 10:23 2220
8. Peremský Zdeněk SRK8903 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:52 + 12:46 2056
9. Šolc Radim PGP8101 C SK Praga 50:00 + 12:54 2047
10. Dytrych Martin NPA8501 C SK LOB Nová Paka 50:37 + 13:31 2005
11. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 50:47 + 13:41 1994
H35C
5.60 km, 70 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 30:58
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 33:44 + 2:46
3. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 34:30 + 3:32
4. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 43:34 + 12:36
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:39 + 13:41
6. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 46:07 + 15:09
7. Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 46:29 + 15:31
8. Šafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 50:44 + 19:46
9. Fišer Aleš VAM7502 C OOB Vamberk 51:23 + 20:25
10. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 52:30 + 21:32
11. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 53:55 + 22:57
H35D
4.40 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daníček Josef SRK7502 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:55
2. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 35:33 + 1:38
3. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:48 + 1:53
4. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 36:28 + 2:33
5. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 37:46 + 3:51
6. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:10 + 5:15
7. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 40:03 + 6:08
8. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 7:14
9. Háp Petr PHK7201 C OK 99 Hradec Králové 41:18 + 7:23
10. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 41:26 + 7:31
11. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:59 + 8:04
12. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 42:21 + 8:26
13. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 42:24 + 8:29
14. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 43:03 + 9:08
15. Chaloupka Stanislav CHC6703 C K.O.B. Choceň 43:25 + 9:30
16. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:30 + 9:35
17. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 45:03 + 11:08
18. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:52 + 11:57
19. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 46:46 + 12:51
20. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:00 + 13:05
21. Školník Jan BRU7301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:07 + 13:12
22. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:11 + 13:16
23. Suchý Petr SHK7800 C TJ Slavia Hradec Králové 48:53 + 14:58
24. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:29 + 16:34
25. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 51:43 + 17:48
26. Dohnálek Pavel SHK7100 C TJ Slavia Hradec Králové 55:34 + 21:39
27. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 57:03 + 23:08
28. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 57:26 + 23:31
29. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 60:09 + 26:14
30. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 62:03 + 28:08
31. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 64:26 + 30:31
32. Kodytek Aleš SHK C TJ Slavia Hradec Králové 65:11 + 31:16
33. Zenkner Karel BRU7202 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:05 + 33:10
34. Šípek Jaroslav LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice 73:02 + 39:07
Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Beseda Pavel CHT6910 C OOB SK Chrast DISK
H40C
5.60 km, 70 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 31:48
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:41 + 0:53
3. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 35:30 + 3:42
4. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:31 + 5:43
5. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 39:46 + 7:58
6. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 41:49 + 10:01
7. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 10:35
8. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 45:46 + 13:58
9. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 46:56 + 15:08
10. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:43 + 15:55
11. Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové 49:16 + 17:28
Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice DISK
H45C
5.10 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 33:56
2. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 34:58 + 1:02
3. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 36:42 + 2:46
4. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 37:00 + 3:04
5. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 37:24 + 3:28
6. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 37:36 + 3:40
7. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:42 + 4:46
8. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 6:00
9. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:06 + 6:10
10. Hostaš Zdeněk VAM6403 C OOB Vamberk 40:38 + 6:42
11. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 40:44 + 6:48
12. Havlíček Libor JIL6103 C OK Jilemnice 41:33 + 7:37
13. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:58 + 8:02
14. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 42:11 + 8:15
15. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 43:30 + 9:34
16. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 43:37 + 9:41
17. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:51 + 9:55
18. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 44:58 + 11:02
19. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 45:12 + 11:16
20. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:54 + 11:58
21. Kotlář Vladimír VAM5401 C OOB Vamberk 45:58 + 12:02
22. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:00 + 14:04
23. Procházka Tomáš LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice 53:46 + 19:50
24. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 60:56 + 27:00
H45D
4.00 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 31:19
2. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 33:28 + 2:09
3. Filip Aleš SHK5501 C TJ Slavia Hradec Králové 34:56 + 3:37
4. Svoboda Miloslav SHK5901 C TJ Slavia Hradec Králové 35:16 + 3:57
5. Novotný Pavel SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové 35:46 + 4:27
6. Handl Jindřich SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:08 + 4:49
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 36:44 + 5:25
8. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 37:13 + 5:54
9. Funda Michal SHK6403 C TJ Slavia Hradec Králové 37:47 + 6:28
10. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 38:52 + 7:33
11. Divecký Josef SHK6102 C TJ Slavia Hradec Králové 39:46 + 8:27
12. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 40:04 + 8:45
13. Vychodil Tomáš SHK6301 C TJ Slavia Hradec Králové 40:35 + 9:16
14. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 40:42 + 9:23
15. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:23 + 11:04
16. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:25 + 11:06
17. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 42:34 + 11:15
18. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 45:03 + 13:44
19. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 45:25 + 14:06
20. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 46:42 + 15:23
21. Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:29 + 16:10
22. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 47:45 + 16:26
23. Jirásek Stanislav SHK6501 C TJ Slavia Hradec Králové 48:50 + 17:31
24. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 58:14 + 26:55
25. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 60:02 + 28:43
Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H50C
5.10 km, 80 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 36:46
2. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 37:11 + 0:25
3. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 38:00 + 1:14
4. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 39:56 + 3:10
5. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 3:25
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 40:28 + 3:42
7. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 7:40
8. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 50:48 + 14:02
9. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 51:04 + 14:18
10. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:56 + 20:10
H55C
4.30 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 29:26
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 33:31 + 4:05
3. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 37:03 + 7:37
4. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 38:03 + 8:37
5. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 38:35 + 9:09
6. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 39:53 + 10:27
7. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 39:59 + 10:33
8. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:03 + 11:37
9. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 41:55 + 12:29
10. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:48 + 14:22
11. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:57 + 14:31
12. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:21 + 15:55
13. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 46:42 + 17:16
14. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 47:06 + 17:40
15. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 50:03 + 20:37
16. Kalous Jaroslav ZAM5501 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:06 + 21:40
17. Holeček Petr 44C5900 C Neregistrovaní 53:39 + 24:13
Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H55D
3.60 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 34:45
2. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 36:38 + 1:53
3. Rybička Jan CET5001 C TJ Loko Česká Třebová 38:31 + 3:46
4. Štěpánek Rudolf SRK5901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:35 + 5:50
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 41:17 + 6:32
6. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:35 + 11:50
7. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:56 + 12:11
8. Kondělka Petr HOS5401 C TJ Tatran Hostinné 47:57 + 13:12
9. Šabatka Petr SHK5703 C TJ Slavia Hradec Králové 53:40 + 18:55
10. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 56:01 + 21:16
11. Malátek Jaroslav VAM4801 C OOB Vamberk 70:27 + 35:42
Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod DISK
H60C
4.30 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 32:05
2. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 33:03 + 0:58
3. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 36:11 + 4:06
4. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:48 + 4:43
5. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:05 + 5:00
6. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:22 + 5:17
7. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 38:45 + 6:40
8. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:38 + 9:33
H65C
3.80 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:48
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 38:39 + 3:51
3. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:11 + 6:23
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 42:45 + 7:57
5. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 43:44 + 8:56
6. Daníček Josef SRK4901 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:25 + 9:37
7. Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 44:27 + 9:39
8. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:42 + 13:54
9. Springer Michal PHK4601 C OK 99 Hradec Králové 52:48 + 18:00
10. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 54:01 + 19:13
11. Mikan Vladimír SJC4805 C Sportcentrum Jičín 54:22 + 19:34
12. Koudelka Karel LPU4001 C OK Lokomotiva Pardubice 54:56 + 20:08
13. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 57:48 + 23:00
14. Máslo Miroslav SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové 63:25 + 28:37
15. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 71:08 + 36:20
H65D
2.80 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 45:25
2. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 65:09 + 19:44
MS Loskot Miloš NNN51 C Neregistrovaní 66:19 + 20:54
HDR
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Adam C 19:40
2. Háková Valentina NPA0551 C SK LOB Nová Paka 20:30 + 0:50
3. Komárek Martin C 21:37 + 1:57
4. Kuczerová Tereza PHK0551 C OK 99 Hradec Králové 22:16 + 2:36
5. Trlidová Adriana LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 22:37 + 2:57
6. Škop Jonáš CET0602 C TJ Loko Česká Třebová 22:39 + 2:59
7. Čapková Markéta PHK C OK 99 Hradec Králové 22:55 + 3:15
8. Daníček Josef SRK0701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:25 + 4:45
9. Neumann David 6AC7 C 24:45 + 5:05
10. Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:08 + 5:28
11. Mornštejnová Natálie C 25:17 + 5:37
12. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 25:20 + 5:40
13. Sršňová Natálie VAM0751 C OOB Vamberk 25:23 + 5:43
14. Zapadlová Johana C 25:44 + 6:04
15. Dotlačil Marián C 26:04 + 6:24
16. Šikl Adam C 26:29 + 6:49
17. Vojtíšek Albert LPU0704 C OK Lokomotiva Pardubice 26:43 + 7:03
18. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 7:13
19. Žáková Anna LPU3 C OK Lokomotiva Pardubice 27:23 + 7:43
20. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 27:33 + 7:53
21. Neumann Adam 6AC6 C 27:52 + 8:12
22. Hanzl Patrik C 28:06 + 8:26
23. Kundrtová Lucie PHK C OK 99 Hradec Králové 28:12 + 8:32
24. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 28:27 + 8:47
25. Haasová Klára LPU9 C OK Lokomotiva Pardubice 28:29 + 8:49
26. Svatoš Tomáš NNN54 C Neregistrovaní 28:37 + 8:57
27. Munzar Jakub LPU19 C OK Lokomotiva Pardubice 28:52 + 9:12
28. Musilová Johana KUO0899 C KOB Ústí nad Orlicí 29:04 + 9:24
29. Kohl Michael C 29:06 + 9:26
30. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:35 + 9:55
31. Špelda Jakub C 30:06 + 10:26
32. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 30:35 + 10:55
33. Starý Martin LPU0503 C OK Lokomotiva Pardubice 30:39 + 10:59
34. Málek Ondřej LPU0402 C OK Lokomotiva Pardubice 30:40 + 11:00
35. Faltejsek Tobiáš SVM C 30:43 + 11:03
36. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 31:11 + 11:31
37. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 31:13 + 11:33
38. Hejkrlík Dan KUO0601 C KOB Ústí nad Orlicí 31:23 + 11:43
39. Žák Daniel LPU4 C OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 11:52
40. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 31:49 + 12:09
41. Faltejsková Greta SVM C 32:14 + 12:34
42. Faltejsková Laura SVM C 32:26 + 12:46
43. Stará Magdaléna LPU5 C OK Lokomotiva Pardubice 32:28 + 12:48
44. Dotlačil Filip C 32:38 + 12:58
45. Jedličková Marie NNN56 C Neregistrovaní 32:39 + 12:59
46. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 32:44 + 13:04
47. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 35:05 + 15:25
48. Šimerda Antonín C 36:40 + 17:00
49. Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:42 + 17:02
50. Matušinec Jakub C 37:10 + 17:30
51. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:42 + 18:02
52. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 37:44 + 18:04
53. Munzarová Monika C 38:10 + 18:30
54. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 38:20 + 18:40
55. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 18:43
56. Machová Tereza C 39:07 + 19:27
57. Novotný Vít C 40:07 + 20:27
58. Odvodyová Nikola C 40:31 + 20:51
59. Voláková Viktorie BRU0651 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:34 + 20:54
60. Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 44:46 + 25:06
61. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:12 + 28:32
62. Dittrichová Jana 74C C NER 48:38 + 28:58
63. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:43 + 30:03
64. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:26 + 31:46
65. Lučan Matěj LPU20 C OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 32:00
66. Tobolka Jiří HOR0403 C TJ Jiskra Hořice 53:15 + 33:35
67. Budíková Nela LPU C OK Lokomotiva Pardubice 54:42 + 35:02
68. Bláhová Klára NNN55 C Neregistrovaní 61:05 + 41:25
69. Polák Vlastimil VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:20 + 41:40
70. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 63:18 + 43:38
71. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 63:27 + 43:47
72. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 63:28 + 43:48
73. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:01 + 44:21
74. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:16 + 55:36
75. Wohanka Antonín C 83:39 + 63:59
76. Koutná Haidi C 95:34 + 75:54
Koblížková Andrea LPU C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Jansová Lenka BRU C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
P
3.40 km, 15 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikan Petr C 23:42
2. Matušincová Lucie EKP8152 C VŠTJ Ekonom Praha 26:59 + 3:17
3. Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:36 + 3:54
4. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:50 + 6:08
5. Kubečková Barbora NNN61 C Neregistrovaní 35:03 + 11:21
6. Fejlek Vojtěch C 35:21 + 11:39
7. Kunešová Petra HOR7650 C TJ Jiskra Hořice 36:18 + 12:36
8. Ondrejček Pavel LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:35 + 12:53
9. Weisbauer František 6AC1 C 36:56 + 13:14
10. Kokrdová Věra PHK1 C OK 99 Hradec Králové 37:01 + 13:19
11. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 15:08
12. Borovička Tomáš ZAM7001 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:56 + 15:14
13. Kodytková Karolína SHK9999 C TJ Slavia Hradec Králové 38:57 + 15:15
14. Jalůvka Antonín 6AC5 C 39:53 + 16:11
15. Prokopec Michal ZAM8301 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:20 + 16:38
16. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:36 + 16:54
17. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 18:08
18. Armstrong Miranda 97C C No register 42:54 + 19:12
19. Škorpil Jaromír C 43:24 + 19:42
20. Jalůvka Antonín 6AC4 C 43:38 + 19:56
21. Zurynková Iva C 43:42 + 20:00
22. Preiningerová Monika DOB12 C KOB Dobruška 44:50 + 21:08
23. Blechová Milada 44C7050 C Neregistrovaní 45:40 + 21:58
24. Nováková Miloslava ZAM6051 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:30 + 22:48
25. Dančáková Michaela VRL8052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:55 + 23:13
26. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 47:00 + 23:18
27. Juška Jiří C 48:15 + 24:33
28. Vojtěch Pavel NNN53 C Neregistrovaní 51:10 + 27:28
29. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:12 + 27:30
30. Juchelka Petr 6AC2 C 51:58 + 28:16
31. Schlogerová Martina LPU7663 C OK Lokomotiva Pardubice 52:06 + 28:24
32. Tichá Gabriela KOR9950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:58 + 30:16
33. Gašpar Patrik BRU9500 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:17 + 31:35
34. Šodorová Magda 74C73 C NER 56:48 + 33:06
35. Šodorová Katarína 74C04 C NER 56:52 + 33:10
36. Vojtěch Adam NNN52 C Neregistrovaní 57:06 + 33:24
37. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 58:29 + 34:47
38. Stulíková Barbora SHK8552 C TJ Slavia Hradec Králové 59:36 + 35:54
39. Bártová Olga C 64:58 + 41:16
40. Mazuch Jan 6AC3 C 65:52 + 42:10
41. Poděbradská Milena 25C C péčkaři 68:46 + 45:04
42. Paděrová Helena SNA7150 C TJ START Náchod 104:43 + 81:01
Vágner Vladislav C DISK
Holečková Ydena NNN58 C Neregistrovaní DISK
Krunčíková Iva C DISK
Havel Jaroslav C DISK
Šodorová Zuzana 74C01 C NER DISK
T
5.00 km, 70 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležal Josef VAM6101 C OOB Vamberk 41:00
2. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 50:07 + 9:07
3. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:53 + 16:53
4. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 71:29 + 30:29