Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D21A

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Horní Jelení
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Blanická stráň, 1:10000, E 5m, ISOM, stav jaro 2014, hlavní kartograf Miroslav Nožička
Ředitel závodu:
Fukátko Jan
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Lenner Miroslav - R3
JURY:
Jirásek Michal, Kazdová Lenka, Veverka Tomáš
D21A
5.90 km, 65 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 41:07 9223
2. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 41:25 + 0:18 9157
3. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 42:38 + 1:31 8892
4. Przyczková Michaela LPU8499 E OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 2:04 8772
5. Fagre Iva NNN57 C Neregistrovaní 43:12 + 2:05
6. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 2:40 8642
7. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 43:49 + 2:42 8634
8. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 3:14 8518
9. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 44:49 + 3:42 8417
10. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:07 + 4:00 8351
11. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 45:26 + 4:19 8282
12. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 45:33 + 4:26 8257
13. Kubátová Zuzka NPA9151 R SK LOB Nová Paka 46:55 + 5:48 7959
14. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 47:08 + 6:01 7912
15. Reslová Hana SRK9352 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:35 + 6:28 7814
16. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 47:59 + 6:52 7727
17. Krčálová Veronika LPU8557 C OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 7:26 7603
18. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 49:58 + 8:51 7294
19. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 50:15 + 9:08 7233
20. Píšová Monika NPA8151 C SK LOB Nová Paka 51:03 + 9:56 7058
21. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 51:54 + 10:47 6873
22. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 52:02 + 10:55 6844
23. Doležalová Veronika SHK8753 C TJ Slavia Hradec Králové 53:00 + 11:53 6634
24. Jebavá Lucie VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:22 + 12:15 6554
25. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 53:42 + 12:35 6481
26. Soukupová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 53:54 + 12:47 6437
27. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:44 + 14:37 6038
28. Špicarová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 56:50 + 15:43 5798
29. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 57:34 + 16:27 5639
30. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 61:26 + 20:19 4796