Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E1

Kategorie: H21A

Datum:
18.04.2014
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlíkovo údolí
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Řada Hanka - R3
JURY:
Gregorová Kamila, Horáček Michal, Janovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
No problems during this stage.
H21A
10.90 km, 420 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7886
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 42:32 8041
2. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 43:10 + 0:38 7925
3. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 44:27 + 1:55 7692
4. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 44:57 + 2:25 7601
5. Suchý Petr LPM7820 OK Lokomotiva Plzeň 46:22 + 3:50 7344
6. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:34 + 7:02 6762
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 49:36 + 7:04 6756
8. Riebisch Martin 33D1255 USV TU Dresden 50:14 + 7:42
9. Jarkko Lauronen 18F1127 Laihian Luja 50:18 + 7:46
10. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 50:44 + 8:12 6550
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 51:41 + 9:09 6377
12. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 52:01 + 9:29 6317
13. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 53:34 + 11:02 6035
14. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 54:07 + 11:35 5935
15. Lobodzinski Piotr 23P2010 OK!Sport 54:31 + 11:59
16. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 54:58 + 12:26 5780
17. Zoltan Weibl 33H0001 SFC 56:35 + 14:03
18. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 57:13 + 14:41 5371
19. Lamy Christoph 26D1160 OLV Potsdam 57:39 + 15:07
20. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 58:53 + 16:21 5068
21. Graumann Bodo 23D1035 ESV Lok Berlin-Schöneweide 60:58 + 18:26
22. Dragowski Piotr 23P0005 OK!Sport 61:19 + 18:47
23. Riebisch Andreas 33D1254 USV TU Dresden 62:06 + 19:34
24. Weigert Thorsten 41D1024 Braunschweiger MTV 1896 62:10 + 19:38
25. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 63:11 + 20:39 4287
26. Gondring Oliver 26D1001 OLV Potsdam 63:35 + 21:03
27. Schroth Peter 18D1177 Post SV Dresden 65:33 + 23:01
28. Hesse Holger 23D1039 ESV Lok Berlin-Schöneweide 67:16 + 24:44
29. Buhler Stefan 33D1231 USV TU Dresden 67:55 + 25:23
30. Boeck Sascha 33D1228 USV TU Dresden 67:56 + 25:24
31. Lenk Andreas 33D1246 USV TU Dresden 70:08 + 27:36
32. Adorjan Peter 56D1015 Berliner TSC 70:53 + 28:21
33. Mate Gorozdi 33H0002 SFC 91:12 + 48:40
Huhn Julius 33D1240 USV TU Dresden DISK
Weigert Sascha 26D OLV Potsdam DISK