Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jechová Anita | BSO0450 | KOB Baník Sokolov | 34:17 | ||
2. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 37:10 | + 2:53 | |
3. | Nejedlá Klára | MAS9990 | KČT Aš | 40:17 | + 6:00 | |
4. | Postránská Adéla | MLA0551 | MLOK Mariánské Lázně | 41:50 | + 7:33 | |
5. | Dítková Markéta | 5MC0450 | LK Slovan K.Vary | 56:44 | + 22:27 | |
6. | Walchetsederová Linda | NNN007 | Neregistrovaní | 60:48 | + 26:31 | |
7. | Jindráková Nikola | NNN | Neregistrovaní | 62:41 | + 28:24 | |
8. | Vaníčková Anna | LBE0550 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:13 | + 28:56 | |
Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | DISK | |||
Křístková Dora | NNN | Neregistrovaní | 32:14 | + |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 20:37 | ||
2. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 22:32 | + 1:55 | |
3. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 22:50 | + 2:13 | |
4. | Kovářová Lucie | VPM0350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 24:34 | + 3:57 | |
5. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 28:02 | + 7:25 | |
6. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 28:08 | + 7:31 | |
7. | Staňková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:19 | + 7:42 | |
8. | Vítová Lucie | BSO0250 | KOB Baník Sokolov | 28:42 | + 8:05 | |
9. | Jirková Jitka | BSO0350 | KOB Baník Sokolov | 29:35 | + 8:58 | |
10. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 35:03 | + 14:26 | |
11. | Dellingerová Anna | NEJ0351 | TJ Jiskra Nejdek | 36:58 | + 16:21 | |
12. | Urbančíková Nela | NEJ0352 | TJ Jiskra Nejdek | 37:50 | + 17:13 | |
13. | Slámová Barbora | NEJ0251 | TJ Jiskra Nejdek | 38:38 | + 18:01 | |
14. | Sluková Veronika | NNN006 | Neregistrovaní | 44:39 | + 24:02 | |
15. | Rychlíková Anna | NNN | Neregistrovaní | 52:43 | + 32:06 | |
16. | Kločáková Sára | NNN005 | Neregistrovaní | 84:27 | + 63:50 | |
17. | Rychlíková Marie | NNN | Neregistrovaní | 110:30 | + 89:53 | |
Daňková Dominika | SCH0250 | TJ Skalka Cheb | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 22:59 | ||
2. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 24:19 | + 1:20 | |
3. | Trpáková Daniela | SCH0151 | TJ Skalka Cheb | 25:39 | + 2:40 | |
4. | Horová Eliška | BSO0150 | KOB Baník Sokolov | 25:56 | + 2:57 | |
5. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:05 | + 6:06 | |
6. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 33:12 | + 10:13 | |
7. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 37:46 | + 14:47 | |
8. | Hemplová Jindřiška | NNN002 | Neregistrovaní | 50:59 | + 28:00 | |
Döhler Jule | 66D0003 | SV Pechbrunn | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 34:09 | ||
2. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 37:48 | + 3:39 | |
3. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:02 | + 3:53 | |
4. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | TJ Jiskra Nejdek | 40:12 | + 6:03 | |
5. | Šťastná Jana | MAS9950 | KČT Aš | 51:03 | + 16:54 | |
6. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 52:18 | + 18:09 | |
7. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 56:08 | + 21:59 | |
8. | Istvánová Klára | MAS9850 | KČT Aš | 75:10 | + 41:01 | |
Václavíková Monika | VPM8750 | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK | |||
Jindrák Zbyněk | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubínová Veronika | SKV9752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:25 | 2617 | ||
2. | Honnerová Blanka | VPM8051 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 60:20 | + 2:55 | 2499 | |
3. | Kuberková Lucie | LPM9451 | OK Lokomotiva Plzeň | 66:01 | + 8:36 | 2271 | |
4. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 69:00 | + 11:35 | 2151 | |
5. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 69:38 | + 12:13 | 2126 | |
6. | Žáková Jana | MAS7550 | KČT Aš | 71:21 | + 13:56 | ||
7. | Daika Aneta | NNN | Neregistrovaní | 115:08 | + 57:43 | ||
8. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 117:05 | + 59:40 | 218 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:51 | ||
2. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 62:27 | + 3:36 | |
3. | Soukupová Petra | SKV7502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:11 | + 4:20 | |
4. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:08 | + 11:17 | |
5. | Bínová Kathrin | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 73:03 | + 14:12 | |
6. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 73:59 | + 15:08 | |
7. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:34 | + 15:43 | |
8. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 74:39 | + 15:48 | |
9. | Postránská Radka | MLA7450 | MLOK Mariánské Lázně | 75:32 | + 16:41 | |
10. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:09 | + 17:18 | |
11. | Vaníčková Lucie | 5WC7250 | SK Líšná | 76:26 | + 17:35 | |
12. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:38 | + 17:47 | |
13. | Šustrová Hana | KSH7755 | OOB TJ Kašperské Hory | 77:09 | + 18:18 | |
14. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 78:21 | + 19:30 | |
15. | Černá Monika | MLA7451 | MLOK Mariánské Lázně | 82:29 | + 23:38 | |
16. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 84:21 | + 25:30 | |
17. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 90:46 | + 31:55 | |
18. | Ditkova Jitka | 5MC7750 | LK Slovan K.Vary | 93:22 | + 34:31 | |
19. | Marešová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 96:27 | + 37:36 | |
Jandová Hana | LCV7150 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 54:45 | ||
2. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 57:10 | + 2:25 | |
3. | Nováková Svatava | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:00 | + 3:15 | |
4. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 58:13 | + 3:28 | |
5. | Döhler Ute | GER | 66D SV Pechbrunn | 65:06 | + 10:21 | |
6. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 69:44 | + 14:59 | |
7. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 77:36 | + 22:51 | |
8. | Šmejkalová Karla | MLA6256 | MLOK Mariánské Lázně | 79:38 | + 24:53 | |
9. | Kriegelsteinová Jelena | ONO6450 | SKOB Ostrov | 82:10 | + 27:25 | |
Ziebová Lenka | NEJ7251 | TJ Jiskra Nejdek | 93:48 | + 39:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:28 | ||
2. | Dlouhá Lenka | MAS5150 | KČT Aš | 59:40 | + 0:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 57:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 15:35 | ||
2. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 15:47 | + 0:12 | |
3. | Kurz Ondřej | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:04 | + 0:29 | |
4. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 18:03 | + 2:28 | |
5. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:42 | + 17:07 | |
6. | Třasák Maxmilián | NNN | Neregistrovaní | 33:36 | + 18:01 | |
7. | Vaníček Josef | LBE0500 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:55 | + 23:20 | |
8. | Kašpar Adam | LPM0402 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:56 | + 37:21 | |
9. | Bohuslav Pepík | LPM0401 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:13 | + 41:38 | |
10. | Kryl Hynek | NNN008 | Neregistrovaní | 61:39 | + 46:04 | |
Šustr Ondřej | KSH0501 | OOB TJ Kašperské Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 18:02 | ||
2. | Kurz Šimon | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:14 | + 4:12 | |
3. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:09 | + 8:07 | |
4. | Šustr Antonín | KSH0201 | OOB TJ Kašperské Hory | 29:13 | + 11:11 | |
5. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 32:37 | + 14:35 | |
6. | Stehlík Petr | MAS0202 | KČT Aš | 32:52 | + 14:50 | |
7. | Svatek Samuel | SCH0201 | TJ Skalka Cheb | 34:53 | + 16:51 | |
8. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 35:54 | + 17:52 | |
9. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 37:57 | + 19:55 | |
10. | Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | 38:51 | + 20:49 | |
11. | Trpák Jan | SCH0301 | TJ Skalka Cheb | 41:04 | + 23:02 | |
12. | Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | 41:44 | + 23:42 | |
13. | Knepr Tomáš | BSO0200 | KOB Baník Sokolov | 41:50 | + 23:48 | |
14. | Novotný Jindřich | NNN003 | Neregistrovaní | 44:24 | + 26:22 | |
15. | Šesták Štěpán | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 48:06 | + 30:04 | |
16. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 50:35 | + 32:33 | |
17. | Novotný David | NNN004 | Neregistrovaní | 65:02 | + 47:00 | |
Štecher Filip | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Bedecs Matěj | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Jahn Robin | MAS0102 | KČT Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vecko Jan | NEJ0002 | TJ Jiskra Nejdek | 37:01 | ||
2. | Hasman Ondřej | VPM0002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 39:02 | + 2:01 | |
3. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 40:19 | + 3:18 | |
4. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 45:54 | + 8:53 | |
5. | Dellinger Mikuláš | NEJ0100 | TJ Jiskra Nejdek | 49:25 | + 12:24 | |
6. | Svatek Daniel | SCH0102 | TJ Skalka Cheb | 51:49 | + 14:48 | |
7. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 53:13 | + 16:12 | |
8. | Černý Jan | MAS0100 | KČT Aš | 57:39 | + 20:38 | |
Novák Petr | NNN | Neregistrovaní | 72:18 | + 35:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 52:35 | ||
2. | Stárek Martin | SCH9801 | TJ Skalka Cheb | 92:41 | + 40:06 | |
Walchetseder Jakub | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Kolařík Michal | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frank Jiří | MAS9600 | KČT Aš | 73:35 | ||
2. | Řehořek Tomáš | SKV9601 | TJ Slovan Karlovy Vary | 82:18 | + 8:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 77:14 | 7166 | ||
2. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 79:12 | + 1:58 | 6994 | |
3. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 82:14 | + 5:00 | 6728 | |
4. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 88:09 | + 10:55 | 6211 | |
5. | Honner Jaroslav | VPM7802 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 91:14 | + 14:00 | 5941 | |
6. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 95:39 | + 18:25 | 5554 | |
7. | Václavík Jan | VPM8701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 107:44 | + 30:30 | 4497 | |
8. | Lhoták Luboš | MAS9301 | KČT Aš | 107:49 | + 30:35 | 4489 | |
9. | Popule Tomáš | LPM8803 | OK Lokomotiva Plzeň | 107:53 | + 30:39 | 4484 | |
10. | Mareš Alexander | NEJ7301 | TJ Jiskra Nejdek | 108:26 | + 31:12 | ||
11. | Jiskra Martin | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 109:31 | + 32:17 | ||
12. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 109:43 | + 32:29 | 4323 | |
13. | Šulc Marek | MAS9300 | KČT Aš | 133:51 | + 56:37 | ||
14. | Kašpar Ladislav | NNN | Neregistrovaní | 231:07 | + 153:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:54 | ||
2. | Kovář Vladimír | VPM7200 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:49 | + 0:55 | |
3. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 68:59 | + 2:05 | |
4. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:59 | + 4:05 | |
5. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 71:46 | + 4:52 | |
6. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:32 | + 5:38 | |
7. | Nejedlý Ladislav | MAS9991 | KČT Aš | 79:59 | + 13:05 | |
8. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 82:48 | + 15:54 | |
9. | Fišar Miroslav | KRL | Kometa Kralovice | 83:55 | + 17:01 | |
10. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | Kometa Kralovice | 84:26 | + 17:32 | |
11. | Bína Pavel | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 85:02 | + 18:08 | |
12. | Nádeníček Josef | NEJ7000 | TJ Jiskra Nejdek | 94:41 | + 27:47 | |
13. | Amrich Miroslav | MAS7000 | KČT Aš | 99:10 | + 32:16 | |
14. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 100:13 | + 33:19 | |
15. | Šustr Pavel | KSH7001 | OOB TJ Kašperské Hory | 101:32 | + 34:38 | |
16. | Dítko Jan | 5MC7300 | LK Slovan K.Vary | 102:20 | + 35:26 | |
17. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 105:24 | + 38:30 | |
18. | Soukup David | SKV7300 | TJ Slovan Karlovy Vary | 106:33 | + 39:39 | |
19. | Döhler Thomas | 66D0001 | SV Pechbrunn | 108:22 | + 41:28 | |
20. | Walchetseder Petr | NNN | Neregistrovaní | 128:08 | + 61:14 | |
21. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 151:08 | + 84:14 | |
22. | Křížek Filip | MAS | KČT Aš | 154:40 | + 87:46 | |
Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehořek Jaroš | SKV6301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:36 | ||
2. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:06 | + 0:30 | |
3. | Vaníček Tomáš | LBE6600 | TJ Lokomotiva Beroun | 68:31 | + 1:55 | |
4. | Vlach Miroslav | SCH6101 | TJ Skalka Cheb | 69:28 | + 2:52 | |
5. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:05 | + 9:29 | |
6. | Hannsmann Martin | NNN | Neregistrovaní | 80:53 | + 14:17 | |
7. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 83:29 | + 16:53 | |
8. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 88:07 | + 21:31 | |
9. | Dědek Miroslav | ONO6000 | SKOB Ostrov | 100:09 | + 33:33 | |
10. | Čech Petr | SCH6001 | TJ Skalka Cheb | 101:59 | + 35:23 | |
11. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 104:24 | + 37:48 | |
12. | Klepáček Pavel | MAS6801 | KČT Aš | 109:10 | + 42:34 | |
13. | Zieba Jaroslav | NEJ6500 | TJ Jiskra Nejdek | 122:54 | + 56:18 | |
14. | Štěrba Jiří | SKV6401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 133:08 | + 66:32 | |
Štecher Martin | MAS9994 | KČT Aš | 96:47 | + 30:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 43:26 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 48:43 | + 5:17 | |
3. | Fiala Miloš | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 54:41 | + 11:15 | |
4. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 68:01 | + 24:35 | |
5. | Schejbal Ladislav | SCH5301 | TJ Skalka Cheb | 89:55 | + 46:29 | |
6. | Mávr Vladimír | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 94:46 | + 51:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 45:00 | ||
2. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:48 | + 14:48 | |
Novák Jan | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 86:11 | + 41:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 29:51 | ||
2. | Honner Jaroušek | VPM0701 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:40 | + 0:49 | |
3. | Stehlík Jakub | MAS0500 | KČT Aš | 31:05 | + 1:14 | |
4. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:11 | + 7:20 | |
5. | Košina Tobiáš | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:24 | + 13:33 | |
6. | Jahn Adam | MAS0101 | KČT Aš | 47:11 | + 17:20 | |
7. | Novák Ondřej | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 61:27 | + 31:36 | |
Rudolfová Magdalena | MAS0550 | KČT Aš | DISK | |||
Vlašimská Bára | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soukupová Silva | SKV0751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 21:44 | ||
2. | Černý Filip | LPM0701 | OK Lokomotiva Plzeň | 22:04 | + 0:20 | |
3. | Janoch Mikuláš | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 22:54 | + 1:10 | |
4. | Mála Matyáš | MAS0800 | KČT Aš | 25:00 | + 3:16 | |
5. | Křížek Ivo | MAS0501 | KČT Aš | 27:02 | + 5:18 | |
6. | Döhler U+L+K+I | 66D0002 | SV Pechbrunn | 32:37 | + 10:53 | |
7. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:20 | + 13:36 | |
8. | Gregor Richard | BSO | KOB Baník Sokolov | 36:07 | + 14:23 | |
9. | Šobíšková Lucie | BSO0651 | KOB Baník Sokolov | 36:18 | + 14:34 | |
10. | Jirka František | BSO0700 | KOB Baník Sokolov | 37:37 | + 15:53 | |
11. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 38:24 | + 16:40 | |
12. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:21 | + 17:37 | |
13. | Hnízdilová Barbora | NEJ | TJ Jiskra Nejdek | 44:53 | + 23:09 | |
14. | Postránský Adam | MLA0900 | MLOK Mariánské Lázně | 49:48 | + 28:04 | |
15. | Vaníčková Eliška | LBE1151 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:15 | + 41:31 | |
16. | Jahnová Laura | MAS0150 | KČT Aš | 64:25 | + 42:41 | |
17. | Hemplová Jiřinka | NNN Příchozí a neregistrovaní | 70:37 | + 48:53 | ||
18. | Vlašimská Karolína | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:22 | + 57:38 | |
19. | Pekárek Dominik | MAS0203 | KČT Aš | 88:57 | + 67:13 | |
20. | Honner Tomáš | VPM9990 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 111:47 | + 90:03 | |
Krylová Ema | NNN Příchozí a neregistrovaní | DISK | ||||
Horovi | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Lacinová Lucie | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Halík Libor | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Redlichová Káťa + Janička | MAS9992 | KČT Aš | DISK | |||
Jindrák Zbyněk | MAS0502 | KČT Aš | DISK | |||
Kummer Janík | NNN Příchozí a neregistrovaní | DISK |