Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E1

Datum:
30.05.2014
Místo konání:
Mariánské Lázně - stadion Viktorie
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Úšovický potok, 1:5000, E=2m, stav duben 2014
Ředitel závodu:
Fišák Jan
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R2
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R3
JURY:
Šilhavá Lucie, Kamaryt Tomáš, Rambousek Karel
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10L
2.50 km, 52 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolovratová Tereza 1BC0673 Ski klub Karlovy Vary 21:43
2. Kovácová Klaudie MLA0471 MLOK Mariánské Lázně 23:15 + 1:32
3. Dvoráková Karla 1BC0474 Ski klub Karlovy Vary 23:43 + 2:00
4. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 24:46 + 3:03
5. Kulová Laura 1BC0573 Ski klub Karlovy Vary 31:05 + 9:22
6. Kolenatá Ema 1BC0472 Ski klub Karlovy Vary 32:25 + 10:42
7. Zatloukalová Linda 1BC0572 Ski klub Karlovy Vary 33:08 + 11:25
8. Nováková Anicka 1BC0475 Ski klub Karlovy Vary 34:59 + 13:16
9. Bauerová Aneta 1BC0672 Ski klub Karlovy Vary 37:17 + 15:34
10. Perinová Zuzana 1BC0574 Ski klub Karlovy Vary 40:53 + 19:10
11. Ríhová Klára LPM0650 OK Lokomotiva Plzeň 41:02 + 19:19
12. Kolovratová Adéla 1BC0473 Ski klub Karlovy Vary 41:35 + 19:52
13. Perinová Anicka 1BC0575 Ski klub Karlovy Vary 43:37 + 21:54
14. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 55:00 + 33:17
Vlasimská Bára 1BC0674 Ski klub Karlovy Vary DISK
Rudolfová Magdalena MAS0550 KČT Aš DISK
D10C
1.30 km, 46 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 15:00
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 16:29 + 1:29
3. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 17:30 + 2:30
4. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:48 + 14:48
5. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 30:28 + 15:28
6. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 34:52 + 19:52
7. Dítková Markéta 1BC0471 Ski klub Karlovy Vary 55:06 + 40:06
D12B
1.80 km, 48 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 14:31
2. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 15:19 + 0:48
3. Kovárová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:33 + 3:02
4. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:26 + 3:55
5. Fisarová Eliska KRL0351 Kometa Kralovice 18:27 + 3:56
6. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 18:58 + 4:27
7. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 19:23 + 4:52
8. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 20:57 + 6:26
9. Slámová Barbora NEJ0251 TJ Jiskra Nejdek 27:39 + 13:08
10. Zampachová Bára 1BC0278 Ski klub Karlovy Vary 57:11 + 42:40
11. Ríhová Adéla LPM0350 OK Lokomotiva Plzeň 61:59 + 47:28
Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš DISK
D14B
2.30 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 17:54
2. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 19:16 + 1:22
3. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 20:22 + 2:28
4. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 21:12 + 3:18
5. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 21:53 + 3:59
6. Horová Eliska BSO0150 KOB Baník Sokolov 27:09 + 9:15
7. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:14 + 10:20
D16B
2.50 km, 66 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 20:07
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 21:25 + 1:18
3. Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 23:01 + 2:54
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 24:14 + 4:07
5. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 30:01 + 9:54
D21C
3.20 km, 124 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4873
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Vera LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 25:30 5099
2. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 27:18 + 1:48 4771
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 27:25 + 1:55 4749
4. Urbánková Katerina ONO9250 SKOB Ostrov 29:10 + 3:40 4430
5. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 29:57 + 4:27 4288
6. Pilarová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 30:40 + 5:10 4157
7. Kettnerová Dana SHK8950 TJ Slavia Hradec Králové 31:45 + 6:15 3960
8. Pluhácková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 37:26 + 11:56 2924
D35C
2.60 km, 96 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:50
2. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:00 + 3:10
3. Kovárová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:26 + 6:36
4. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 31:36 + 6:46
5. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 33:56 + 9:06
6. Ditkova Jitka 5MC7750 LK Slovan K.Vary 34:01 + 9:11
7. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 38:15 + 13:25
8. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 40:32 + 15:42
9. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 42:53 + 18:03
10. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 45:35 + 20:45
11. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 50:02 + 25:12
D45C
2.30 km, 76 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 24:27
2. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 32:10 + 7:43
3. Janecková Eva LPM6150 OK Lokomotiva Plzeň 36:53 + 12:26
D55C
2.00 km, 76 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 25:00
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 26:13 + 1:13
3. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 37:31 + 12:31
D65C
2.00 km, 76 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 34:41
2. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:48 + 22:07
3. Ríhová Hana LPM4550 OK Lokomotiva Plzeň 61:14 + 26:33
H10L
2.50 km, 52 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rádl Mikes 1BC0525 Ski klub Karlovy Vary 19:00
2. Zampach Matej 1BC0321 Ski klub Karlovy Vary 19:59 + 0:59
3. Dvorák Jan 1BC0426 Ski klub Karlovy Vary 21:07 + 2:07
4. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 28:23 + 9:23
5. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 30:34 + 11:34
6. Kulhánek Jáchym 1BC0625 Ski klub Karlovy Vary 59:57 + 40:57
7. Gasek Matous 1BC0422 Ski klub Karlovy Vary 60:46 + 41:46
8. Smejkal Robert 1BC0626 Ski klub Karlovy Vary 64:55 + 45:55
9. Pavlas Ondra 1BC0423 Ski klub Karlovy Vary 68:46 + 49:46
Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice DISK
Kulhánek Ondra 1BC0421 Ski klub Karlovy Vary DISK
Bauer Matyás 1BC0424 Ski klub Karlovy Vary DISK
Kollár Nikolaj 1BC0425 Ski klub Karlovy Vary DISK
Kanicky Richard 1BC0526 Ski klub Karlovy Vary DISK
Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš DISK
H10C
1.30 km, 46 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 12:04
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 12:36 + 0:32
3. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 15:30 + 3:26
4. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:24 + 4:20
5. Voceluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 16:52 + 4:48
6. Kurz Ondrej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:12 + 8:08
7. Matyás Hofrichtr MLA0401 MLOK Mariánské Lázně 23:01 + 10:57
8. Janoch Mikulás MLA0721 MLOK Mariánské Lázně 28:26 + 16:22
9. Kosina Tobiás 1BC0521 Ski klub Karlovy Vary 44:26 + 32:22
Sustr Ondrej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory DISK
H12B
1.80 km, 48 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 13:43
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 14:56 + 1:13
3. Kozina Stepán PGP0300 SK Praga 15:18 + 1:35
4. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň 15:48 + 2:05
5. Kurz Simon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 16:20 + 2:37
6. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 19:02 + 5:19
7. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:11 + 9:28
8. Sustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 25:13 + 11:30
9. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 25:51 + 12:08
10. Novák Ondrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 26:56 + 13:13
11. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 27:21 + 13:38
12. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 27:40 + 13:57
13. Dennison Jindrich MLA0301 MLOK Mariánské Lázně 27:43 + 14:00
14. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 33:50 + 20:07
15. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 35:59 + 22:16
16. Kábrt Antonín BSO0221 KOB Baník Sokolov 73:23 + 59:40
Sesták Stepán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně DISK
H14B
2.50 km, 66 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:17
2. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 23:42 + 2:25
3. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 24:14 + 2:57
4. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 30:55 + 9:38
5. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 38:38 + 17:21
6. Václavík Matyás MLA0001 MLOK Mariánské Lázně 48:45 + 27:28
H16B
3.00 km, 96 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 31:08
H18B
3.30 km, 118 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sova Frantisek LPM9702 OK Lokomotiva Plzeň 23:19
2. Pesek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 26:54 + 3:35
3. Frank Jirí MAS9600 KČT Aš 28:14 + 4:55
4. Bartos Vojtech MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 29:36 + 6:17
H21C
4.10 km, 146 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7490
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:08 7612
2. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 25:09 + 0:01 7607
3. Kolovsky Frantisek LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 26:22 + 1:14 7250
4. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 26:43 + 1:35 7148
5. Pilar Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 27:03 + 1:55 7050
6. Redlich Tomás MAS8200 KČT Aš 28:00 + 2:52 6771
7. Ritter Ales ONO7401 SKOB Ostrov 28:22 + 3:14 6664
8. Popule Tomás LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 29:10 + 4:02 6429
9. Lhoták Lubos MAS9301 KČT Aš 32:17 + 7:09 5516
10. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 33:03 + 7:55 5291
11. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 33:45 + 8:37 5086
12. Sulc Marek MAS9300 KČT Aš 42:18 + 17:10
H35C
3.30 km, 118 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 26:05
2. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:41 + 0:36
3. Hájek Jirí ONO6400 SKOB Ostrov 27:04 + 0:59
4. Nejedly Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 28:37 + 2:32
5. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 31:23 + 5:18
6. Cerny Libor MLA MLOK Mariánské Lázně 31:33 + 5:28
7. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 31:35 + 5:30
8. Nádenícek Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 31:38 + 5:33
9. Jecmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 33:19 + 7:14
10. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 33:28 + 7:23
11. Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň -0:16 +
12. Sustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 35:15 + 9:10
H45C
3.00 km, 96 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rehorek Jaros SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 23:37
2. Silhavy Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 24:38 + 1:01
3. Kozina Petr PGP6000 SK Praga 25:31 + 1:54
4. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 27:20 + 3:43
5. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:53 + 4:16
H55C
2.60 km, 96 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jirí ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 26:01
2. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 26:41 + 0:40
3. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 27:18 + 1:17
4. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 31:39 + 5:38
5. Hamácek Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 37:55 + 11:54
Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory DISK
H65C
2.30 km, 76 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 36:01
2. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 39:26 + 3:25
HDR
2.50 km, 52 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlicka Jakub LPM0511 OK Lokomotiva Plzeň 15:46
2. Potuzníková Magdalena 68C0873 LK Nové Hamry 20:25 + 4:39
3. Postránsky Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 21:32 + 5:46
4. Muchka Matyás 68C0500 LK Nové Hamry 21:51 + 6:05
5. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 22:39 + 6:53
6. Louda Jakub 68C0621 LK Nové Hamry 22:42 + 6:56
7. Pejsová Barbora 68C0872 LK Nové Hamry 23:12 + 7:26
8. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 23:24 + 7:38
9. Hladky Dominik BSO KOB Baník Sokolov 23:58 + 8:12
10. Matysková Andrea 68C0871 LK Nové Hamry 24:03 + 8:17
11. Vanác Jan MLA0581 MLOK Mariánské Lázně 26:52 + 11:06
12. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 28:53 + 13:07
13. Kríz Filip 68C0421 LK Nové Hamry 30:27 + 14:41
14. Sobísková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 30:33 + 14:47
15. Frantová Natálie 68C0771 LK Nové Hamry 30:36 + 14:50
16. Krízek Ivo MAS0501 KČT Aš 33:33 + 17:47
17. Potuzníková Katerina 68C0471 LK Nové Hamry 34:23 + 18:37
Karliczek Tomás 68C0321 LK Nové Hamry DISK
P
2.00 km, 64 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vakant 29:59
2. Ambrozová Svetlana MLA6571 MLOK Mariánské Lázně 59:22 + 29:23
3. Paták Pavel KSH OOB TJ Kašperské Hory 74:45 + 44:46
Bicencová Kvetoslava 68C0171 LK Nové Hamry DISK
Vakant DISK