Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati, Oblastní žebříček

Kategorie: H21

Datum:
31.05.2014
Místo konání:
Volárna
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Mapa:
Volárna
Ředitel závodu:
Sklenář Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Řeháček Petr - R3
Stavitel tratí:
Kolář Rudolf - R1, Toman Stanislav - R3
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí. V cíli nemusel být ošetřen žádný závodník. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
H21
10.20 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8820
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 63:26 9170
2. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:13 + 1:47 8922
3. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 65:24 + 1:58 8896
4. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 67:27 + 4:01 8611
5. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 68:02 + 4:36 8530
6. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 69:16 + 5:50 8359
7. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:22 + 5:56 8345
8. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 70:26 + 7:00 8196
9. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 71:01 + 7:35 8115
10. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 71:03 + 7:37 8111
11. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 71:45 + 8:19 8013
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 72:03 + 8:37 7971
13. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 73:00 + 9:34 7839
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 73:12 + 9:46 7812
15. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:46 + 10:20 7733
16. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 75:20 + 11:54 7515
17. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 75:52 + 12:26 7441
18. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 76:08 + 12:42 7404
19. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 76:18 + 12:52 7380
20. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 76:26 + 13:00 7362
21. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 77:01 + 13:35 7281
22. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 77:38 + 14:12 7195
23. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 79:33 + 16:07 6928
24. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:34 + 16:08 6926
25. Dvorský Vojtěch SKM9401 A KOB Směr Kroměříž 79:38 + 16:12 6917
26. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 83:10 + 19:44 6425
27. Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice 84:57 + 21:31 6177
28. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:08 + 22:42 6013
29. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 88:29 + 25:03 5686
30. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 89:42 + 26:16 5517
31. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 90:23 + 26:57 5422
32. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 90:48 + 27:22 5364
33. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:57 + 27:31 5343
34. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 91:21 + 27:55 5287
35. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 92:35 + 29:09 5116
36. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 93:08 + 29:42 5039
37. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 96:57 + 33:31 4508
38. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 97:33 + 34:07 4425
39. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 98:04 + 34:38 4353
40. Svačina Jan TZL9501 B SKOB Zlín 101:21 + 37:55 3896
41. Řehulka David C 113:13 + 49:47
42. Jarnot Michal SOP9302 C OOB TJ Slezan Opava 113:52 + 50:26 2156
43. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 118:01 + 54:35 1579
44. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 118:45 + 55:19 1477
45. Zeman Radek NNN77 C Neregistrovaní 120:51 + 57:25
46. Sýkora Petr SSU8408 C SK Severka Šumperk 134:30 + 71:04
47. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 143:57 + 80:31 0
Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0