Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | C | KOB Směr Kroměříž | 18:01 | |
2. | Vorlová Eva | ASU0499 | C | Magnus Orienteering | 20:48 | + 2:47 |
3. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | C | SK UP Olomouc | 20:49 | + 2:48 |
4. | Šánová Julie | KSU0494 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:59 | + 4:58 |
5. | Smékalová Karolína | UOL0451 | C | SK UP Olomouc | 23:16 | + 5:15 |
6. | Otrubová Anna | PLU0577 | C | TJ Sokol Plumlov | 23:59 | + 5:58 |
7. | Zindulková Štěpánka | SSU0450 | C | SK Severka Šumperk | 26:40 | + 8:39 |
8. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:35 | + 9:34 |
9. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:30 | + 10:29 |
10. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | C | SKOB Ostrava | 28:46 | + 10:45 |
11. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | C | SKOB Zlín | 35:36 | + 17:35 |
12. | Kotůlková Renáta | AOP0451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:35 | + 22:34 |
Stryková Karolína | KSU0656 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
MS | Šlechtová Ljuba | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:44 | + 34:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Marková Ema | STE0252 | B | SK SKI-OB Šternberk | 22:07 | |
2. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:29 | + 1:22 |
3. | Smolková Sabina | STE0250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:27 | + 2:20 |
4. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 26:28 | + 4:21 |
5. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 27:17 | + 5:10 |
6. | Tichá Julie | TZL0252 | C | SKOB Zlín | 30:24 | + 8:17 |
7. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | B | KOB Směr Kroměříž | 31:11 | + 9:04 |
8. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 31:25 | + 9:18 |
9. | Kůstková Barbora | VIC0259 | B | OB Vizovice | 33:16 | + 11:09 |
10. | Chromá Karolína | LCE0353 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:52 | + 12:45 |
11. | Kličková Anna | KON0272 | C | KOB Konice | 37:57 | + 15:50 |
12. | Černochová Michaela | PLU0351 | C | TJ Sokol Plumlov | 40:24 | + 18:17 |
13. | Němečková Kateřina | PLU0350 | C | TJ Sokol Plumlov | 40:40 | + 18:33 |
14. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:32 | + 21:25 |
15. | Tesařová Tereza | KSU0393 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:00 | + 22:53 |
16. | Wieclawová Klára | KRN0350 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 46:13 | + 24:06 |
17. | Mudráková Eliška | LCE0352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:36 | + 24:29 |
18. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:59 | + 27:52 |
19. | Hegedüšová Viktorie | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:36 | + 30:29 |
20. | Švihelová Viktorie | KRN0353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 59:04 | + 36:57 |
21. | Dufková Renata | LCE0253 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 100:03 | + 77:56 |
22. | Vysloužilová Tereza | STE0254 | C | SK SKI-OB Šternberk | 107:41 | + 85:34 |
Staňková Monika | PLU0353 | C | TJ Sokol Plumlov | DISK | ||
Spurná Štěpánka | KON0355 | C | KOB Konice | DISK | ||
MS | Ničová Pavla | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:51 | + 41:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 30:03 | |
2. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | B | SKOB Zlín | 31:17 | + 1:14 |
3. | Golová Tereza | VIC0162 | B | OB Vizovice | 35:19 | + 5:16 |
4. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 37:28 | + 7:25 |
5. | Hálková Eliška | UOL0156 | B | SK UP Olomouc | 43:35 | + 13:32 |
6. | Malotová Kamila | LCE0055 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:13 | + 14:10 |
7. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:39 | + 16:36 |
8. | Jendřejková Anna | KRN0055 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:17 | + 17:14 |
9. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 47:42 | + 17:39 |
10. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:29 | + 19:26 |
11. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:06 | + 20:03 |
12. | Paterová Klára | TZL0093 | C | SKOB Zlín | 50:47 | + 20:44 |
13. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | C | SK Severka Šumperk | 52:29 | + 22:26 |
14. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:37 | + 22:34 |
15. | Benešová Barbora | ASU0096 | C | Magnus Orienteering | 63:35 | + 33:32 |
Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | ||
Leciánová Veronika | OOP0050 | C | TJ Opava | DISK | ||
Macíková Barbora | TZL0053 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:17 | |
2. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 45:10 | + 5:53 |
3. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 48:21 | + 9:04 |
4. | Tichá Veronika | TZL9951 | C | SKOB Zlín | 50:29 | + 11:12 |
5. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 50:38 | + 11:21 |
6. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 52:41 | + 13:24 |
7. | Hanousková Renata | LCE9852 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:47 | + 17:30 |
8. | Svačinková Kateřina | VRB9899 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 57:30 | + 18:13 |
9. | Pukyšová Anežka | KSU9999 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:30 | + 28:13 |
10. | Skoumalová Barbora | UOL9851 | C | SK UP Olomouc | 82:47 | + 43:30 |
Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
MS | Květoň Vladimír | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 92:53 | + 53:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 38:19 | |
2. | Fukalová Hana | AOV9850 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 39:47 | + 1:28 |
3. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 44:10 | + 5:51 |
4. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 46:07 | + 7:48 |
5. | Paličková Agáta | UOL9750 | C | SK UP Olomouc | 60:29 | + 22:10 |
6. | Kaděrová Vendula | HAV9650 | C | SKOB Baník Havířov | 66:15 | + 27:56 |
7. | Svěchotová Natálie | MOV9751 | B | SKOB Ostrava | 74:51 | + 36:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Galatíková Lucie | SBR9550 | B | SKOB Bruntál | 88:48 | 0 | |
2. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 89:41 | + 0:53 | 0 |
3. | Macečková Veronika | KVS9551 | B | SKOB Kobra Vsetín | 116:58 | + 28:10 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 46:12 | 8139 | |
2. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:25 | + 8:13 | 6969 |
3. | Junová Gabriela | KRN7676 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:27 | + 8:15 | 6964 |
4. | Gallo Martina | AOP7951 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:47 | + 8:35 | 6917 |
5. | Králová Lada | SSU8799 | C | SK Severka Šumperk | 54:51 | + 8:39 | 6908 |
6. | Sklenářová Radka | LCE9250 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:53 | + 12:41 | 6333 |
7. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 59:54 | + 13:42 | 6189 |
8. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 62:50 | + 16:38 | 5771 |
9. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:09 | + 17:57 | 5584 |
10. | Kozlíková Veronika | KRN7753 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 71:42 | + 25:30 | 4509 |
11. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 72:19 | + 26:07 | 4421 |
12. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 73:20 | + 27:08 | 4277 |
13. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 73:51 | + 27:39 | 4203 |
14. | Mudráková Tereza | LCE7252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:18 | + 28:06 | 4139 |
15. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 77:13 | + 31:01 | 3724 |
16. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 82:57 | + 36:45 | 2908 |
17. | Vellechová Radka | MOV8051 | C | SKOB Ostrava | 83:45 | + 37:33 | 2794 |
18. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 86:37 | + 40:25 | 2386 |
19. | Svobodová Klára | SOP9352 | C | OOB TJ Slezan Opava | 104:05 | + 57:53 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 43:52 | |
2. | Brodová Gabriela | SFM7152 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 45:58 | + 2:06 |
3. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 47:46 | + 3:54 |
4. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 48:07 | + 4:15 |
5. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:21 | + 4:29 |
6. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 49:32 | + 5:40 |
7. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 49:53 | + 6:01 |
8. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 51:09 | + 7:17 |
9. | Hulenková Martina | MOV7352 | C | SKOB Ostrava | 53:00 | + 9:08 |
10. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | C | SKOB Ostrava | 54:08 | + 10:16 |
11. | Svačinková Jitka | VRB7777 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 54:09 | + 10:17 |
12. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:31 | + 11:39 |
13. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:37 | + 11:45 |
14. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:11 | + 12:19 |
15. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 58:45 | + 14:53 |
16. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 60:09 | + 16:17 |
17. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 60:25 | + 16:33 |
18. | Proboszová Zuzana | HAV7250 | C | SKOB Baník Havířov | 61:10 | + 17:18 |
19. | Kundratová Jana | JZL7351 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 61:46 | + 17:54 |
20. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 62:50 | + 18:58 |
21. | Krasnokutská Magda | AOP7452 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:43 | + 19:51 |
22. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 64:21 | + 20:29 |
23. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:45 | + 21:53 |
24. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 69:35 | + 25:43 |
25. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 70:23 | + 26:31 |
26. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 70:41 | + 26:49 |
27. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 70:54 | + 27:02 |
28. | Salichová Gabriela | C | 71:27 | + 27:35 | ||
29. | Krčová Martina | KSU7272 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:44 | + 27:52 |
30. | Mrkvicová Radka | ZLH7851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 72:07 | + 28:15 |
31. | Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:59 | + 29:07 |
32. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Baník Havířov | 75:33 | + 31:41 |
33. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ Sokol Plumlov | 78:30 | + 34:38 |
34. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 80:44 | + 36:52 |
35. | Urbanová Edita | STE7454 | C | SK SKI-OB Šternberk | 83:17 | + 39:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 43:28 | |
2. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:18 | + 2:50 |
3. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 48:07 | + 4:39 |
4. | Uchytilová Jana | JPV6677 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:15 | + 4:47 |
5. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:19 | + 7:51 |
6. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:20 | + 7:52 |
7. | Bednaříková Adriana | MOV6851 | C | SKOB Ostrava | 55:09 | + 11:41 |
8. | Soldánová Karin | JPV6971 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 55:44 | + 12:16 |
9. | Ženčáková Marie | 47C6850 | C | ASPV OA Šumperk | 57:32 | + 14:04 |
10. | Janečková Marta | JPV6665 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:03 | + 16:35 |
11. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 61:08 | + 17:40 |
12. | Hrubanová Věra | UOL5953 | C | SK UP Olomouc | 63:33 | + 20:05 |
13. | Sedláčková Hana | KON5481 | C | KOB Konice | 64:06 | + 20:38 |
14. | Opletalová Pavlína | HAV6652 | C | SKOB Baník Havířov | 67:16 | + 23:48 |
15. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 68:48 | + 25:20 |
16. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | VZA Žilina | 69:02 | + 25:34 |
17. | Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SK UP Olomouc | 71:27 | + 27:59 |
18. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 73:29 | + 30:01 |
19. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SK UP Olomouc | 74:32 | + 31:04 |
20. | Cahlová Slávka | LCE5451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:39 | + 33:11 |
21. | Slavíčková Katka | OOL6955 | C | SK Haná orienteering | 78:48 | + 35:20 |
22. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 79:30 | + 36:02 |
23. | Schusterová Martina | AOP6551 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 80:29 | + 37:01 |
24. | Končáková Kateřina | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 81:00 | + 37:32 |
25. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 89:22 | + 45:54 |
26. | Kukolová Alena | LCE6651 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 96:17 | + 52:49 |
27. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 97:28 | + 54:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strnadlová Zdeňka | SKM5557 | C | KOB Směr Kroměříž | 57:41 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 57:57 | + 0:16 |
3. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 68:37 | + 10:56 |
4. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 71:47 | + 14:06 |
5. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SK UP Olomouc | 77:09 | + 19:28 |
6. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 80:48 | + 23:07 |
7. | Ledabylová Alena | HOB5551 | C | SKOB Horní Benešov | 82:07 | + 24:26 |
8. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 92:31 | + 34:50 |
9. | Dudíková Eva | JPV5757 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 119:32 | + 61:51 |
Christovová Marie | SKM5851 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daňková Adéla | TZL0450 | C | SKOB Zlín | 19:50 | |
2. | Říhová Barbora | KRN0454 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 21:49 | + 1:59 |
3. | Pachmanová Bára | C | 22:04 | + 2:14 | ||
4. | Hrbáček Filip | LCE0501 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:31 | + 2:41 |
5. | Mališková Kristýna | LCE0552 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:30 | + 4:40 |
6. | Borunský Matěj | AOP0600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:28 | + 6:38 |
7. | Vojtěšková Aneta | KRN0566 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:12 | + 8:22 |
8. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:41 | + 8:51 |
9. | Kotůlková Martina | AOP0650 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:09 | + 9:19 |
10. | Tkáč Karel | KRN0406 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:30 | + 9:40 |
11. | Zindulka Jan | SSU0700 | C | SK Severka Šumperk | 30:02 | + 10:12 |
12. | Matečná Sofie | JPV0567 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:43 | + 10:53 |
13. | Novotný Filip | KON0414 | C | KOB Konice | 32:08 | + 12:18 |
14. | Jelínek Jakub | AOP0601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:17 | + 13:27 |
15. | Vojáček Jan | BFM0401 | C | SKOB Frýdek - Místek | 33:29 | + 13:39 |
16. | Good Eliška | C | 36:01 | + 16:11 | ||
17. | Bjolek Jan | BFM0601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 36:33 | + 16:43 |
18. | Zichová Amálie | LCE0451 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:22 | + 18:32 |
19. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:26 | + 20:36 |
20. | Hojgrová Tereza | C | 55:04 | + 35:14 | ||
Procnerová Veronika | BFM0453 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Stehlík Karel | KON0444 | C | KOB Konice | DISK | ||
Pečonková Kristýna | KRN0455 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | ||
MS | Hendrych Jakub | C | 36:07 | + 16:17 | ||
MS | Martínková Lenka | KRN0550 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 28:07 | + 8:17 |
MS | Matěja Jan | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jindřich | KON0404 | C | KOB Konice | 18:18 | |
2. | Janků Martin | STE0404 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:03 | + 1:45 |
3. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:41 | + 4:23 |
4. | Šána Robert | KSU0616 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 23:40 | + 5:22 |
5. | Kroul Jiří | KSU0505 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:34 | + 8:16 |
6. | Sláma Šimon | LCE0502 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:35 | + 8:17 |
7. | Šemnický Jakub | TZL0400 | C | SKOB Zlín | 26:53 | + 8:35 |
8. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:00 | + 13:42 |
9. | Pavelka Ondřej | KSU0404 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:40 | + 14:22 |
10. | Černoch Martin | PLU0500 | C | TJ Sokol Plumlov | 33:06 | + 14:48 |
11. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 33:48 | + 15:30 |
12. | Kubálek Miroslav | 7WC0501 | C | OB HNJ Nový Jičín | 40:40 | + 22:22 |
13. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:46 | + 24:28 |
14. | Jedlička Radek | ZLH0401 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:04 | + 27:46 |
15. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 63:41 | + 45:23 |
16. | Král Jiří | ODR0400 | C | SKOB Odry | 70:35 | + 52:17 |
Šimek Adam | KSU0500 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Adam | AOP0301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:23 | |
2. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:00 | + 1:37 |
3. | Svoboda Radek | STE0207 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:03 | + 3:40 |
4. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:28 | + 4:05 |
5. | Kundrata Jan | JZL0201 | B | TJ Jižní svahy Zlín | 25:22 | + 4:59 |
6. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 26:29 | + 6:06 |
7. | Světnický František | STE0204 | B | SK SKI-OB Šternberk | 27:24 | + 7:01 |
8. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 28:19 | + 7:56 |
9. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 28:40 | + 8:17 |
10. | Vojáček Tomáš | BFM0201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 29:49 | + 9:26 |
11. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:21 | + 9:58 |
12. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:47 | + 10:24 |
13. | Chovanec Václav | TZL0201 | B | SKOB Zlín | 33:08 | + 12:45 |
14. | Hecl František | KSU0201 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:13 | + 12:50 |
15. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 33:47 | + 13:24 |
16. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 36:48 | + 16:25 |
17. | Haltof Adam | TRI0300 | C | TJ TŽ Třinec | 37:39 | + 17:16 |
18. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:19 | + 18:56 |
19. | Blank Noah | SKM0201 | C | KOB Směr Kroměříž | 41:57 | + 21:34 |
20. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | C | KOB ZPV Prostějov | 43:20 | + 22:57 |
21. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 43:31 | + 23:08 |
22. | Hájek Tomáš | STE0200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:10 | + 26:47 |
23. | Reichl Martin | KSU0202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:09 | + 27:46 |
24. | Václavík Radek | LCE0202 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:01 | + 29:38 |
25. | Hošťálek Ondřej | ZPV0300 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:48 | + 35:25 |
26. | Kulaša Filip | KRN0202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:55 | + 41:32 |
27. | Škurek Kryštof | KRN0303 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:57 | + 41:34 |
28. | Novák Rostislav | PLU0300 | C | TJ Sokol Plumlov | 83:03 | + 62:40 |
29. | Bjolek Michal | BFM0305 | C | SKOB Frýdek - Místek | 85:00 | + 64:37 |
MS | Jendřejková Anna | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:55 | + 31:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:43 | |
2. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:30 | + 2:47 |
3. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:34 | + 5:51 |
4. | Šafář Martin | KSU0105 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:53 | + 6:10 |
5. | Hartmann Matouš | PLU0101 | B | TJ Sokol Plumlov | 36:51 | + 8:08 |
6. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 37:45 | + 9:02 |
7. | Pospíšil Štěpán | KVS0001 | B | SKOB Kobra Vsetín | 39:39 | + 10:56 |
8. | Smolka Roman | VIC0102 | B | OB Vizovice | 41:45 | + 13:02 |
9. | Malý Vojtěch | VIC0005 | C | OB Vizovice | 43:28 | + 14:45 |
10. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:36 | + 16:53 |
11. | Grulich Ondřej | KSU0049 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:46 | + 18:03 |
12. | Urban Michal | KRN0002 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:28 | + 18:45 |
13. | Vavřík Tomáš | LOV0000 | C | lepus.cz | 49:19 | + 20:36 |
14. | Valenta Mikuláš | KSU0107 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:16 | + 21:33 |
15. | Kaděra Vojta | HAV0000 | B | SKOB Baník Havířov | 54:10 | + 25:27 |
16. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | SKOB Baník Havířov | 56:16 | + 27:33 |
17. | Švec František | KRN0106 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:18 | + 27:35 |
18. | Poštulka Lukáš | STE0104 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:50 | + 28:07 |
19. | Bitto Max | LCE0103 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:45 | + 29:02 |
20. | Janík Patrik | LCE0101 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:30 | + 30:47 |
21. | Tkáč Milan | KRN0005 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 60:04 | + 31:21 |
22. | Dorčák Jan | MOV0103 | B | SKOB Ostrava | 60:32 | + 31:49 |
23. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 62:16 | + 33:33 |
24. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:07 | + 35:24 |
25. | Dadák Petr | JPV0101 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 70:54 | + 42:11 |
26. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:37 | + 60:54 |
Jelínek Jan | AOP0101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | ||
Šafář Vojtěch | KSU0013 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:30 | |
2. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:00 | + 3:30 |
3. | Havlíček Ondřej | KSU9800 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:09 | + 3:39 |
4. | Dostál Pavel | KSU9910 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:21 | + 4:51 |
5. | Němeček Kryštof | JPV9919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:41 | + 7:11 |
6. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:46 | + 7:16 |
7. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 48:44 | + 8:14 |
8. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:22 | + 8:52 |
9. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:42 | + 14:12 |
10. | Janečka Viktor | JPV9917 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 70:21 | + 29:51 |
11. | Turza Tomáš | LCE9912 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 76:18 | + 35:48 |
MS | Hrubý Lukáš | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:56 | + 19:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 50:42 | |
2. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 56:51 | + 6:09 |
3. | Svoboda František | SOP9601 | B | OOB TJ Slezan Opava | 71:36 | + 20:54 |
4. | Padrta Pavel | MOV9700 | B | SKOB Ostrava | 72:18 | + 21:36 |
5. | Švestka Vít | KVS9700 | B | SKOB Kobra Vsetín | 75:58 | + 25:16 |
6. | Poštulka Tomáš | STE9700 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:14 | + 25:32 |
7. | Vosáhlo Jan | SSU9701 | C | SK Severka Šumperk | 80:36 | + 29:54 |
8. | Knypl Jaroslav | KSU9707 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 84:23 | + 33:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 63:26 | 9170 | |
2. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 65:13 | + 1:47 | 8922 |
3. | Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | 65:24 | + 1:58 | 8896 |
4. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:27 | + 4:01 | 8611 |
5. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 68:02 | + 4:36 | 8530 |
6. | Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:16 | + 5:50 | 8359 |
7. | Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 69:22 | + 5:56 | 8345 |
8. | Tomanek Daniel | STE7401 | R | SK SKI-OB Šternberk | 70:26 | + 7:00 | 8196 |
9. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 71:01 | + 7:35 | 8115 |
10. | Perůtka Jan | LCE8801 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:03 | + 7:37 | 8111 |
11. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 71:45 | + 8:19 | 8013 |
12. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 72:03 | + 8:37 | 7971 |
13. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 73:00 | + 9:34 | 7839 |
14. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:12 | + 9:46 | 7812 |
15. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:46 | + 10:20 | 7733 |
16. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 75:20 | + 11:54 | 7515 |
17. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:52 | + 12:26 | 7441 |
18. | Klváček Aleš | PTI8527 | C | Sportovní klub Ptení | 76:08 | + 12:42 | 7404 |
19. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:18 | + 12:52 | 7380 |
20. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:26 | + 13:00 | 7362 |
21. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 77:01 | + 13:35 | 7281 |
22. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 77:38 | + 14:12 | 7195 |
23. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 79:33 | + 16:07 | 6928 |
24. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:34 | + 16:08 | 6926 |
25. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | A | KOB Směr Kroměříž | 79:38 | + 16:12 | 6917 |
26. | Dvořák Miloslav | KON7537 | C | KOB Konice | 83:10 | + 19:44 | 6425 |
27. | Hala Lukáš | KAR8501 | C | SK Karlovice | 84:57 | + 21:31 | 6177 |
28. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 86:08 | + 22:42 | 6013 |
29. | Pospíšil Petr | SOP9301 | C | OOB TJ Slezan Opava | 88:29 | + 25:03 | 5686 |
30. | Dudík Petr | JPV8917 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 89:42 | + 26:16 | 5517 |
31. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 90:23 | + 26:57 | 5422 |
32. | Peterek Vít | AOP8600 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 90:48 | + 27:22 | 5364 |
33. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 90:57 | + 27:31 | 5343 |
34. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 91:21 | + 27:55 | 5287 |
35. | Lichý Ondřej | SOP8802 | C | OOB TJ Slezan Opava | 92:35 | + 29:09 | 5116 |
36. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 93:08 | + 29:42 | 5039 |
37. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 96:57 | + 33:31 | 4508 |
38. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 97:33 | + 34:07 | 4425 |
39. | Mutina Jiří | BFM9101 | C | SKOB Frýdek - Místek | 98:04 | + 34:38 | 4353 |
40. | Svačina Jan | TZL9501 | B | SKOB Zlín | 101:21 | + 37:55 | 3896 |
41. | Řehulka David | C | 113:13 | + 49:47 | |||
42. | Jarnot Michal | SOP9302 | C | OOB TJ Slezan Opava | 113:52 | + 50:26 | 2156 |
43. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 118:01 | + 54:35 | 1579 |
44. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 118:45 | + 55:19 | 1477 |
45. | Zeman Radek | NNN77 | C | Neregistrovaní | 120:51 | + 57:25 | |
46. | Sýkora Petr | SSU8408 | C | SK Severka Šumperk | 134:30 | + 71:04 | |
47. | Karásek Michal | ZPV7900 | C | KOB ZPV Prostějov | 143:57 | + 80:31 | 0 |
Minarčík Tomáš | KRN8102 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 54:56 | |
2. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 55:07 | + 0:11 |
3. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:23 | + 4:27 |
4. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 59:30 | + 4:34 |
5. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 59:31 | + 4:35 |
6. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ Sokol Plumlov | 61:39 | + 6:43 |
7. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:11 | + 7:15 |
8. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:58 | + 9:02 |
9. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 64:05 | + 9:09 |
10. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:35 | + 10:39 |
11. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:38 | + 10:42 |
12. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 65:55 | + 10:59 |
13. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 67:02 | + 12:06 |
14. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 67:07 | + 12:11 |
15. | Hálek Jan | UOL7000 | C | SK UP Olomouc | 67:55 | + 12:59 |
16. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 68:25 | + 13:29 |
17. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 74:06 | + 19:10 |
18. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 74:22 | + 19:26 |
19. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 74:40 | + 19:44 |
20. | Volyavka Volodymyr | VZA | C | Slávia ŽU Žilina | 75:33 | + 20:37 |
21. | Smékal David | UOL7503 | C | SK UP Olomouc | 77:14 | + 22:18 |
22. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 77:37 | + 22:41 |
23. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 77:45 | + 22:49 |
24. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:02 | + 27:06 |
25. | Sita Vratislav | SSU7341 | C | SK Severka Šumperk | 82:11 | + 27:15 |
26. | Šimek Martin | KSU7227 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:24 | + 27:28 |
27. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SK UP Olomouc | 82:45 | + 27:49 |
28. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:32 | + 28:36 |
29. | Mička Jiří | 7WC6501 | C | OB HNJ Nový Jičín | 90:05 | + 35:09 |
30. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 92:01 | + 37:05 |
31. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 92:51 | + 37:55 |
32. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 95:55 | + 40:59 |
33. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | C | SKOB Ostrava | 97:15 | + 42:19 |
34. | Holusek Milan | NNN6001 | C | Neregistrovaní | 100:41 | + 45:45 |
35. | Habiger Petr | KSU7001 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:38 | + 47:42 |
36. | Šarman Radim | MOV6201 | C | SKOB Ostrava | 104:16 | + 49:20 |
37. | Šperlich Pavel | 7WC7701 | C | OB HNJ Nový Jičín | 115:53 | + 60:57 |
38. | Prudík Jiří | ASU7001 | C | Magnus Orienteering | 130:05 | + 75:09 |
39. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 149:46 | + 94:50 |
Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | DISK | ||
Šiška Oto | OTK7202 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 48:00 | |
2. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 49:14 | + 1:14 |
3. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 51:15 | + 3:15 |
4. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:16 | + 4:16 |
5. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 53:37 | + 5:37 |
6. | Jelínek Jan | AOP6401 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 54:45 | + 6:45 |
7. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 56:27 | + 8:27 |
8. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 60:16 | + 12:16 |
9. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 60:31 | + 12:31 |
10. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 61:21 | + 13:21 |
11. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 61:25 | + 13:25 |
12. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:28 | + 13:28 |
13. | Kulich Jaroslav | STE6321 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:12 | + 14:12 |
14. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 63:56 | + 15:56 |
15. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:46 | + 17:46 |
16. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 66:11 | + 18:11 |
17. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 66:14 | + 18:14 |
18. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 66:34 | + 18:34 |
19. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 66:41 | + 18:41 |
20. | Šamánek Petr | ZVS6901 | C | TJ Zbrojovka Vsetín | 67:29 | + 19:29 |
21. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 67:43 | + 19:43 |
22. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 67:58 | + 19:58 |
23. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ Sokol Plumlov | 68:08 | + 20:08 |
24. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:42 | + 21:42 |
25. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 70:43 | + 22:43 |
26. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 72:44 | + 24:44 |
27. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 73:53 | + 25:53 |
28. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 76:15 | + 28:15 |
29. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 78:04 | + 30:04 |
30. | Slavíček Stanislav | OOL6708 | C | SK Haná orienteering | 81:33 | + 33:33 |
31. | Tomášek Pavel | OTK5800 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 81:34 | + 33:34 |
32. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 83:29 | + 35:29 |
33. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 87:10 | + 39:10 |
34. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 93:43 | + 45:43 |
35. | Štorek Petr | JPV6505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 96:12 | + 48:12 |
36. | Labudík Milan | VRB6202 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 97:48 | + 49:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 42:09 | |
2. | Kusbach Antonín | TZL5800 | C | SKOB Zlín | 44:06 | + 1:57 |
3. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 44:21 | + 2:12 |
4. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:34 | + 5:25 |
5. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:38 | + 5:29 |
6. | Krajča Pavel | TZL5705 | C | SKOB Zlín | 50:23 | + 8:14 |
7. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 50:58 | + 8:49 |
8. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 51:30 | + 9:21 |
9. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 51:31 | + 9:22 |
10. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 53:43 | + 11:34 |
11. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 53:44 | + 11:35 |
12. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:47 | + 11:38 |
13. | Sklenář Antonín | STE4801 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:49 | + 14:40 |
14. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:14 | + 15:05 |
15. | Pěček Vítězslav | SKM4903 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:56 | + 17:47 |
16. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 62:41 | + 20:32 |
17. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 62:52 | + 20:43 |
18. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 62:56 | + 20:47 |
19. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 65:17 | + 23:08 |
20. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 66:28 | + 24:19 |
21. | Smolka Miloslav | OOL4901 | C | SK Haná orienteering | 69:11 | + 27:02 |
22. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 78:53 | + 36:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:25 | |
2. | Klech Josef | HOB4701 | C | SKOB Horní Benešov | 41:07 | + 5:42 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 42:51 | + 7:26 |
4. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 45:06 | + 9:41 |
5. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 48:24 | + 12:59 |
6. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 51:38 | + 16:13 |
7. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 52:49 | + 17:24 |
8. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 54:56 | + 19:31 |
9. | Žemlík Jan | TZL4325 | C | SKOB Zlín | 62:07 | + 26:42 |
10. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:41 | + 30:16 |
11. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:01 | + 32:36 |
12. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 69:30 | + 34:05 |
13. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SK UP Olomouc | 75:19 | + 39:54 |
14. | Chylík Pavol | MOV4901 | C | SKOB Ostrava | 91:16 | + 55:51 |
15. | Čermák Miloslav | STE4101 | C | SK SKI-OB Šternberk | 91:44 | + 56:19 |
16. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 103:40 | + 68:15 |
Kašpar Josef | HOB4601 | C | SKOB Horní Benešov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Salich Jonáš | OOP0500 | C | TJ Opava | 20:05 | |
2. | Salichová Ivana | OOP0751 | C | TJ Opava | 22:00 | + 1:55 |
3. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 22:32 | + 2:27 |
4. | Dittrich Matouš | SKM | C | KOB Směr Kroměříž | 22:35 | + 2:30 |
5. | Světnický Antonín | STE0800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:19 | + 4:14 |
6. | Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | 24:26 | + 4:21 |
7. | Králová Hedvika | ODR0850 | C | SKOB Odry | 25:23 | + 5:18 |
8. | Šnajdr Jakub | PTI0700 | C | Sportovní klub Ptení | 25:32 | + 5:27 |
9. | Pachmanová Katka | C | 25:37 | + 5:32 | ||
10. | Skyba Jakub | LCE6118 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:10 | + 6:05 |
11. | Pírková Johana | LCE0436 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:16 | + 6:11 |
11. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:16 | + 6:11 |
13. | Dvořáková Ema | KON0777 | C | KOB Konice | 26:41 | + 6:36 |
14. | Kuja Adam | KAR1001 | C | SK Karlovice | 27:18 | + 7:13 |
15. | Holub Mikuláš | SBR | C | SKOB Bruntál | 27:28 | + 7:23 |
16. | Pospíšilová Eliška | KVS0751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 29:36 | + 9:31 |
17. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 30:46 | + 10:41 |
18. | Hájek Jayden | OOP | C | TJ Opava | 31:32 | + 11:27 |
19. | Holub Ivan | SBR | C | SKOB Bruntál | 31:42 | + 11:37 |
20. | Good Julie | C | 32:16 | + 12:11 | ||
21. | Kujová Vendula | KAR0550 | C | SK Karlovice | 32:50 | + 12:45 |
22. | Štencel Jirka | C | 32:55 | + 12:50 | ||
23. | Seidenglanzová Johana | SSU0650 | C | SK Severka Šumperk | 33:34 | + 13:29 |
24. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 33:53 | + 13:48 |
25. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:07 | + 14:02 |
26. | Zavřel Mikuláš | KRN0707 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 34:14 | + 14:09 |
27. | Papoušková Radka | JPV5959 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:03 | + 14:58 |
28. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:25 | + 15:20 |
29. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:31 | + 15:26 |
30. | Gošová Ester | C | 35:37 | + 15:32 | ||
31. | Gallo Natálka | C | 35:38 | + 15:33 | ||
32. | Pavelková Ema | KSU0951 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:17 | + 17:12 |
33. | Slováček Ondřej | TZL | C | SKOB Zlín | 37:27 | + 17:22 |
34. | Opravil Pavel | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:09 | + 18:04 |
35. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 38:48 | + 18:43 |
36. | Škarková Lenka | C | 38:54 | + 18:49 | ||
37. | Pachmanová Iva | C | 39:23 | + 19:18 | ||
38. | Juřeníková Ema | C | 41:26 | + 21:21 | ||
39. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:13 | + 23:08 |
40. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 43:16 | + 23:11 |
41. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:35 | + 23:30 |
42. | Vrtalová Denisa | UOL0064 | C | SK UP Olomouc | 44:54 | + 24:49 |
43. | Možný Šimon | SSU0800 | C | SK Severka Šumperk | 46:21 | + 26:16 |
44. | Martinková Eva | T | C | 47:23 | + 27:18 | |
45. | Sedláček Matěj | HLV | C | KČT - OB Holešov | 49:05 | + 29:00 |
46. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | VZA Žilina | 53:42 | + 33:37 |
47. | Volkova Maja | 38S0950 | C | VZA Žilina | 53:46 | + 33:41 |
48. | Ondruchová Anna | ASU0699 | C | Magnus Orienteering | 56:08 | + 36:03 |
49. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:13 | + 36:08 |
50. | Svobodová Alena | C | 58:58 | + 38:53 | ||
51. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:26 | + 41:21 |
52. | Polášek Filip | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:24 | + 45:19 |
53. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:39 | + 52:34 |
54. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:58 | + 52:53 |
55. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 74:51 | + 54:46 |
Zatloukal Vojtěch | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dadáková Zuzana | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:24 | |
2. | Bartoň Jaroslav | TZL | C | SKOB Zlín | 34:55 | + 0:31 |
3. | Jiříčková Alžběta | KRN6151 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 35:13 | + 0:49 |
4. | Opravil Daniel | ASU0043 | C | Magnus Orienteering | 36:25 | + 2:01 |
5. | Seidenglanzová Irena | SSU7450 | C | SK Severka Šumperk | 37:49 | + 3:25 |
6. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 38:05 | + 3:41 |
7. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SKOB Horní Benešov | 40:08 | + 5:44 |
8. | Vellech Aleš | MOV8000 | C | SKOB Ostrava | 40:33 | + 6:09 |
9. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 41:36 | + 7:12 |
10. | Jurčák David | SOP7808 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:40 | + 8:16 |
11. | Pěčonka Richard | KRN8888 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 44:25 | + 10:01 |
12. | Jonáš Marek | C | 44:30 | + 10:06 | ||
13. | Staňková Markéta | PLU7850 | C | TJ Sokol Plumlov | 46:21 | + 11:57 |
14. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:39 | + 12:15 |
15. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | C | SKOB Horní Benešov | 47:06 | + 12:42 |
16. | Vavřík René | LOV7000 | C | lepus.cz | 47:18 | + 12:54 |
17. | Gros Filip | OOP0000 | C | TJ Opava | 47:44 | + 13:20 |
18. | Stryková Vlasta | KSU7667 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:51 | + 13:27 |
19. | Heclová Jana | KSU7550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:38 | + 15:14 |
20. | Říhová Pavlína | KRN7777 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:52 | + 16:28 |
21. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 51:13 | + 16:49 |
22. | Šauman Petr | ODR6100 | C | SKOB Odry | 52:06 | + 17:42 |
23. | Peňázová Hana | C | 52:59 | + 18:35 | ||
24. | Škurek | KRN5555 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:51 | + 20:27 |
25. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 55:20 | + 20:56 |
26. | Ženčáková Hana | C | 56:12 | + 21:48 | ||
27. | Brychlec Lukáš | MOV6251 | C | SKOB Ostrava | 57:47 | + 23:23 |
27. | Šarmanová Jarmila | 7SC6750 | C | Neregistrovaní - MOV | 57:47 | + 23:23 |
29. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 58:20 | + 23:56 |
30. | Zatloukal Radek | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:31 | + 24:07 |
31. | Polášková Jana | KSU7171 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:46 | + 24:22 |
32. | Doubravová Blanka | ASU7499 | C | Magnus Orienteering | 59:38 | + 25:14 |
33. | Králová Ivana | ODR7450 | C | SKOB Odry | 60:02 | + 25:38 |
34. | Holusková Margita | NNN6051 | C | Neregistrovaní | 60:48 | + 26:24 |
35. | Hulová Petra | 7JC8950 | C | Karlovická (J)elita | 62:27 | + 28:03 |
36. | Smrečková Emilka | 7JC8750 | C | Karlovická (J)elita | 63:27 | + 29:03 |
37. | Hrbáček Tomáš | LCE0466 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:15 | + 29:51 |
38. | Pšenčíková Eva | KSU6950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:16 | + 29:52 |
39. | Pometlová Jana | C | 64:52 | + 30:28 | ||
40. | Ondruch Michal | ASU7749 | C | Magnus Orienteering | 65:21 | + 30:57 |
41. | Zahradníková Kateřina | BFM7751 | C | SKOB Frýdek - Místek | 66:23 | + 31:59 |
42. | Hrbáčková Karla | LCE0468 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 67:24 | + 33:00 |
43. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 67:58 | + 33:34 |
44. | Mekbibová Tereza | SOP | C | OOB TJ Slezan Opava | 70:23 | + 35:59 |
45. | Slavíčková Klárka | OOL9562 | C | SK Haná orienteering | 71:28 | + 37:04 |
46. | Vejtasová Kristýna | 7JC8650 | C | Karlovická (J)elita | 72:41 | + 38:17 |
47. | Magrini Nicola | C | 73:05 | + 38:41 | ||
48. | Krumpholcová Jarmila | HOB5655 | C | SKOB Horní Benešov | 75:04 | + 40:40 |
49. | Dadáková Tereza | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:51 | + 43:27 |
50. | Mlčková Jana | KSU | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:45 | + 45:21 |
51. | Rozprýmová Jolana | C | 81:32 | + 47:08 | ||
52. | Jeřábek Václav | SSU9700 | C | SK Severka Šumperk | 82:23 | + 47:59 |
53. | Skoumalová Adéla | C | 83:06 | + 48:42 | ||
54. | Ježek Jakub | 7WC0102 | C | OB HNJ Nový Jičín | 83:45 | + 49:21 |
55. | Navrátil Petr | 7QC0000 | C | Slavonín | 94:19 | + 59:55 |
56. | Goš Karel | C | 95:21 | + 60:57 | ||
57. | Fildán Daniel | 7WC0101 | C | OB HNJ Nový Jičín | 97:46 | + 63:22 |
58. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 97:53 | + 63:29 |
59. | Dufková Renata | LCE0469 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 140:10 | + 105:46 |
Šubrt Zdeněk | UOL4201 | C | SK UP Olomouc | DISK | ||
Vlček Martin | SKM9901 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 44:40 | |
2. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | VZA Žilina | 48:15 | + 3:35 |
3. | Uhrovič Blahoslav | PTI8448 | C | Sportovní klub Ptení | 52:03 | + 7:23 |
4. | Dušek Václav | PTI7619 | C | Sportovní klub Ptení | 53:16 | + 8:36 |
5. | Kozelský Miroslav | KRN7801 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 63:55 | + 19:15 |
6. | Czasch Jan | 7JC8400 | C | Karlovická (J)elita | 64:53 | + 20:13 |
7. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 70:00 | + 25:20 |
8. | Czasch Adam | 7JC8600 | C | Karlovická (J)elita | 72:11 | + 27:31 |
9. | Král Jiří | ODR7300 | C | SKOB Odry | 74:06 | + 29:26 |
10. | Galla Marek | C | 74:30 | + 29:50 | ||
11. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SK UP Olomouc | 77:22 | + 32:42 |
12. | Možný Stanislav | SSU7700 | C | SK Severka Šumperk | 78:29 | + 33:49 |
13. | Macek Karel | ASUXX | C | Magnus Orienteering | 78:47 | + 34:07 |
14. | Pantálek Jáchym | 7WC9701 | C | OB HNJ Nový Jičín | 93:52 | + 49:12 |
15. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:02 | + 49:22 |
16. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SK UP Olomouc | 96:00 | + 51:20 |
17. | Vrtalová Gabriela | UOL7050 | C | SK UP Olomouc | 110:32 | + 65:52 |
18. | Jadviščok Ladislav | UOL | C | SK UP Olomouc | 113:35 | + 68:55 |
19. | Pospíšil Radim | KVS7200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 140:12 | + 95:32 |