Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3

Datum:
01.06.2014
Místo konání:
Tři Sekery, část Malé Krásné
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Kameniště, 1:15000, E=5m, stav duben 2014
Ředitel závodu:
Fišák Jan
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R2
Stavitel tratí:
Michalec Jan - R2
JURY:
Šilhavá Lucie, Kamaryt Tomáš, Rambousek Karel
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
D10L
2.80 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura 1BC0573 Ski klub Karlovy Vary 27:03
2. Dvoráková Karla 1BC0474 Ski klub Karlovy Vary 27:53 + 0:50
3. Kovácová Klaudie MLA0471 MLOK Mariánské Lázně 29:36 + 2:33
4. Zatloukalová Linda 1BC0572 Ski klub Karlovy Vary 30:09 + 3:06
5. Klochánová Viktorie ONO0651 SKOB Ostrov 30:29 + 3:26
6. Sevcíková Anezka ONO0550 SKOB Ostrov 31:31 + 4:28
7. Kolovratová Tereza 1BC0673 Ski klub Karlovy Vary 31:43 + 4:40
8. Kolenatá Ema 1BC0472 Ski klub Karlovy Vary 32:18 + 5:15
9. Holíková Simona NEJ0551 TJ Jiskra Nejdek 32:50 + 5:47
10. Perinová Zuzana 1BC0574 Ski klub Karlovy Vary 36:17 + 9:14
11. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 36:23 + 9:20
12. Nováková Anicka 1BC0475 Ski klub Karlovy Vary 37:44 + 10:41
13. Masková Lucie NNN0771 Neregistrovaní 39:27 + 12:24
14. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 46:03 + 19:00
15. Rudolfová Magdalena MAS0550 KČT Aš 46:43 + 19:40
16. Ríhová Klára LPM0650 OK Lokomotiva Plzeň 47:58 + 20:55
17. Holíková Petra NEJ0651 TJ Jiskra Nejdek 48:58 + 21:55
18. Bauerová Aneta 1BC0672 Ski klub Karlovy Vary 51:38 + 24:35
19. Perinová Anicka 1BC0575 Ski klub Karlovy Vary 55:37 + 28:34
20. Vlasimská Bára 1BC0674 Ski klub Karlovy Vary 59:42 + 32:39
Kolovratová Adéla 1BC0473 Ski klub Karlovy Vary DISK
Polívková Magdaléna VPM0571 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D10C
2.30 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:25
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 24:30 + 4:05
3. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 26:24 + 5:59
4. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 52:18 + 31:53
5. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 55:29 + 35:04
6. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 60:15 + 39:50
7. Dítková Markéta 1BC0471 Ski klub Karlovy Vary 73:04 + 52:39
D12B
2.40 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 25:12
2. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 30:33 + 5:21
3. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 31:43 + 6:31
4. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:18 + 7:06
5. Fisarová Eliska KRL0351 Kometa Kralovice 33:02 + 7:50
6. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:14 + 8:02
7. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 34:16 + 9:04
8. Kovárová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:45 + 9:33
9. Slámová Barbora NEJ0251 TJ Jiskra Nejdek 46:59 + 21:47
10. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 48:15 + 23:03
11. Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš 49:38 + 24:26
12. Zampachová Bára 1BC0278 Ski klub Karlovy Vary 51:32 + 26:20
13. Ríhová Adéla LPM0350 OK Lokomotiva Plzeň 60:00 + 34:48
D14B
3.20 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 29:00
2. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 34:05 + 5:05
3. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 37:05 + 8:05
4. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 41:04 + 12:04
5. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 44:39 + 15:39
6. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:39 + 28:39
7. Horová Eliska BSO0150 KOB Baník Sokolov 58:02 + 29:02
D16B
3.80 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 40:51
2. Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 44:53 + 4:02
3. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 46:55 + 6:04
4. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 47:11 + 6:20
5. Kroupová Eliska VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:41 + 8:50
6. Dolezalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:31 + 17:40
7. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 61:20 + 20:29
D18B
4.80 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:45
2. Lavicková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 58:13 + 8:28
3. Kemrová Viktoria Pavlína ONO9771 SKOB Ostrov 84:25 + 34:40
D21C
6.30 km, 200 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5413
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Siková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 54:00 5531
2. Kuncová Eliska SSU8951 SK Severka Šumperk 54:36 + 0:36 5472
3. Chvalová Vera LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 57:01 + 3:01 5235
4. Siková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 58:43 + 4:43 5068
5. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 60:42 + 6:42 4874
6. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 62:27 + 8:27 4702
7. Kettnerová Dana SHK8950 TJ Slavia Hradec Králové 62:58 + 8:58 4652
8. Urbánková Katerina ONO9250 SKOB Ostrov 73:00 + 19:00 3668
9. Slavíková Renata 37C8950 Bez registrace 77:08 + 23:08
10. Gregorová Katerina BSO8151 KOB Baník Sokolov 77:37 + 23:37 3215
11. Ottová Terezka JES8651 KOS Jesenice 78:23 + 24:23 3140
12. Pluhácková Markéta MLA8750 MLOK Mariánské Lázně 108:31 + 54:31 186
D35C
4.90 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:38
2. Sevcíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 49:19 + 5:41
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia VŠ Plzeň 50:42 + 7:04
4. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:29 + 9:51
5. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 54:54 + 11:16
6. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 55:50 + 12:12
7. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 58:54 + 15:16
8. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 59:16 + 15:38
9. Kovárová Jitka VPM7350 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:00 + 18:22
10. Sevcíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 64:40 + 21:02
11. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 67:22 + 23:44
12. Straitová Jitka VSP7252 USK Praha 71:06 + 27:28
13. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:17 + 33:39
14. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 77:44 + 34:06
15. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 80:56 + 37:18
16. Ditkova Jitka 5MC7750 LK Slovan K.Vary 83:21 + 39:43
17. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 85:23 + 41:45
18. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 90:48 + 47:10
19. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 91:26 + 47:48
20. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 92:10 + 48:32
21. Polívková Markéta VPM7354 KOS Slavia VŠ Plzeň 94:39 + 51:01
22. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 100:18 + 56:40
23. Ziebová NEJ TJ Jiskra Nejdek 143:20 + 99:42
Maresová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek DISK
Mikesová Simona VPM7453 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D45C
3.60 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 49:41
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 56:39 + 6:58
3. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 56:49 + 7:08
4. Tenglerová Helena MLA MLOK Mariánské Lázně 59:30 + 9:49
5. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 73:38 + 23:57
6. Vasková Blanka MAS6250 KČT Aš 76:41 + 27:00
7. Splinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 98:57 + 49:16
D55C
3.10 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 46:04
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 48:27 + 2:23
3. Gabrielová Sárka ONO5950 SKOB Ostrov 53:56 + 7:52
4. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 70:31 + 24:27
5. Savicová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 73:08 + 27:04
D65C
2.50 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:33
2. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 60:59 + 14:26
3. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:24 + 15:51
4. Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 70:01 + 23:28
Ríhová Hana LPM4550 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H10L
2.80 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strait Vilém VSP0701 USK Praha 21:23
2. Dvorák Jan 1BC0426 Ski klub Karlovy Vary 24:50 + 3:27
3. Kanicky Richard 1BC0526 Ski klub Karlovy Vary 25:17 + 3:54
4. Kollár Nikolaj 1BC0425 Ski klub Karlovy Vary 25:31 + 4:08
5. Bauer Matyás 1BC0424 Ski klub Karlovy Vary 26:30 + 5:07
6. Busa Jakub ONO0400 SKOB Ostrov 27:01 + 5:38
7. Smejkal Robert 1BC0626 Ski klub Karlovy Vary 29:16 + 7:53
8. Pavlas Ondra 1BC0423 Ski klub Karlovy Vary 29:53 + 8:30
9. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 30:55 + 9:32
10. Simek Vojtech ONO0401 SKOB Ostrov 31:14 + 9:51
11. Gasek Matous 1BC0422 Ski klub Karlovy Vary 32:19 + 10:56
12. Kulhánek Ondra 1BC0421 Ski klub Karlovy Vary 33:10 + 11:47
13. Soupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 33:16 + 11:53
14. Sobota Ondrej VPM0502 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:59 + 12:36
15. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 34:01 + 12:38
16. Stehlík Jakub MAS0500 KČT Aš 35:15 + 13:52
17. Holecek Filip LPM0406 OK Lokomotiva Plzeň 35:46 + 14:23
18. Rádl Mikes 1BC0525 Ski klub Karlovy Vary 36:03 + 14:40
19. Kulhánek Jáchym 1BC0625 Ski klub Karlovy Vary 44:04 + 22:41
20. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 47:06 + 25:43
21. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 76:20 + 54:57
H10C
2.30 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 21:16
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 22:22 + 1:06
3. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:54 + 5:38
4. Voceluk Daniel ONO0402 SKOB Ostrov 28:04 + 6:48
5. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 28:54 + 7:38
6. Kurz Ondrej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:42 + 11:26
7. Sustr Ondrej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 43:35 + 22:19
8. Kosina Tobiás 1BC0521 Ski klub Karlovy Vary 53:57 + 32:41
H12B
2.40 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Simon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:10
2. Kozina Stepán PGP0300 SK Praga 24:32 + 1:22
3. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:37 + 4:27
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 29:26 + 6:16
5. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 32:14 + 9:04
6. Sustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 32:21 + 9:11
7. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 35:30 + 12:20
8. Sesták Stepán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 36:37 + 13:27
9. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:34 + 18:24
10. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 43:24 + 20:14
11. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 44:37 + 21:27
12. Krízek Filip MAS0201 KČT Aš 49:18 + 26:08
13. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 51:29 + 28:19
14. Stehlík Petr MAS0202 KČT Aš 75:22 + 52:12
15. Dennison Jindrich MLA0301 MLOK Mariánské Lázně 78:36 + 55:26
16. Kábrt Antonín BSO0221 KOB Baník Sokolov 78:43 + 55:33
17. Busa Matej ONO0201 SKOB Ostrov 79:10 + 56:00
18. Sevcík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 81:20 + 58:10
Novák Ondrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H14B
3.80 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlinovsky Ondrej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:39
2. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 49:42 + 3:03
3. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 50:18 + 3:39
4. Hasek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:44 + 9:05
5. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 65:27 + 18:48
6. Masek Matej NNN0121 Neregistrovaní 71:32 + 24:53
H16B
4.80 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně 49:27
2. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 50:10 + 0:43
H18B
7.90 km, 215 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sova Frantisek LPM9702 OK Lokomotiva Plzeň 60:21
2. Bartos Vojtech MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 67:22 + 7:01
3. Frank Jirí MAS9600 KČT Aš 67:58 + 7:37
4. Pesek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 71:44 + 11:23
H21C
10.30 km, 220 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7519
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolovsky Frantisek LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 66:54 7802
2. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:23 + 1:29 7641
3. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 73:16 + 6:22 7113
4. Pilar Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 73:24 + 6:30 7099
5. Redlich Tomás MAS8200 KČT Aš 74:38 + 7:44 6965
6. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 75:11 + 8:17 6906
7. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 82:19 + 15:25 6134
8. Ritter Ales ONO7401 SKOB Ostrov 85:03 + 18:09 5839
9. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 85:50 + 18:56 5754
10. Cechura Tomás LPM8900 OK Lokomotiva Plzeň 91:24 + 24:30 5152
11. Lhoták Lubos MAS9301 KČT Aš 109:28 + 42:34 3198
12. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 111:05 + 44:11 3023
13. Broz Jan LPM8903 OK Lokomotiva Plzeň 111:48 + 44:54
14. Sulc Marek MAS9300 KČT Aš 139:15 + 72:21
Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Gabriel Vojtech ONO8702 SKOB Ostrov DISK 0
H35C
7.90 km, 215 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sevcík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 66:17
2. Hájek Jirí ONO6400 SKOB Ostrov 67:26 + 1:09
3. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 67:48 + 1:31
4. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 69:44 + 3:27
5. Richtr Ales VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:58 + 5:41
6. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 73:54 + 7:37
7. Sedlácek Tomás KRL6401 Kometa Kralovice 74:10 + 7:53
8. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 78:27 + 12:10
9. Jedlicka Karel LPM OK Lokomotiva Plzeň 79:33 + 13:16
10. Cerny Libor MLA MLOK Mariánské Lázně 80:57 + 14:40
11. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 83:25 + 17:08
12. Jecmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 88:28 + 22:11
13. Nejedly Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 89:56 + 23:39
14. Sustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 92:28 + 26:11
15. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:11 + 28:54
16. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 99:27 + 33:10
17. Krízek Filip MAS KČT Aš 105:13 + 38:56
18. Dítko Jan 5MC7300 LK Slovan K.Vary 111:00 + 44:43
Cerny Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kurz Zdenek VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Strait Martin VSP7602 USK Praha DISK
H45C
6.30 km, 200 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Silhavy Miroslav LPM5800 OK Lokomotiva Plzeň 56:42
2. Kozina Petr PGP6000 SK Praga 57:07 + 0:25
3. Rehorek Jaros SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 61:48 + 5:06
4. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 71:10 + 14:28
5. Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:17 + 14:35
6. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 71:24 + 14:42
7. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 74:26 + 17:44
8. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 93:08 + 36:26
9. Cech Petr SCH6001 TJ Skalka Cheb 104:24 + 47:42
10. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 110:11 + 53:29
11. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 132:15 + 75:33
Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
MS Masek Zdenek NNN7521 Neregistrovaní
H55C
4.90 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jirí ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 52:14
2. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 53:50 + 1:36
3. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 54:47 + 2:33
4. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 55:38 + 3:24
5. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:58 + 5:44
6. Otta Pavel JES4601 KOS Jesenice 61:51 + 9:37
7. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 63:18 + 11:04
8. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 65:13 + 12:59
9. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 87:01 + 34:47
10. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 92:47 + 40:33
11. Hamácek Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 96:37 + 44:23
H65C
3.10 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 56:58
2. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 60:31 + 3:33
HDR
2.80 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cerny Filip LPM0701 OK Lokomotiva Plzeň 22:15
2. Jedlicka Jakub LPM0511 OK Lokomotiva Plzeň 23:35 + 1:20
3. Sobotová Katerina VPM0851 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:14 + 1:59
4. Janoch Mikulás MLA0722 MLOK Mariánské Lázně 25:58 + 3:43
5. Machová Kristyna NNN Neregistrovaní 27:10 + 4:55
6. Postránsky Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 27:36 + 5:21
7. Karliczek Tomás 68C0321 LK Nové Hamry 27:41 + 5:26
8. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 29:23 + 7:08
9. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 29:45 + 7:30
10. Sobísková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 30:05 + 7:50
11. Krízek Ivo MAS0501 KČT Aš 30:24 + 8:09
12. Potuzníková Katerina 68C0471 LK Nové Hamry 31:00 + 8:45
13. Hladky Dominik BSO KOB Baník Sokolov 32:26 + 10:11
14. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 32:58 + 10:43
15. Vlasímská Karolína NNN Neregistrovaní 33:28 + 11:13
16. Sevcík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 33:58 + 11:43
17. Petrásek Martin PPP0821 34:01 + 11:46
18. Vanác Jan MLA0581 MLOK Mariánské Lázně 37:05 + 14:50
19. Potuzníková Magdalena 68C0873 LK Nové Hamry 37:59 + 15:44
20. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 42:25 + 20:10
21. Muchka Matyás 68C0500 LK Nové Hamry 45:49 + 23:34
22. Pejsová Barbora 68C0872 LK Nové Hamry 45:52 + 23:37
23. Matysková Andrea 68C0871 LK Nové Hamry 45:58 + 23:43
24. Frantová Natálie 68C0771 LK Nové Hamry 45:59 + 23:44
25. Zuskovi Justyna a Karla NEJ0804 TJ Jiskra Nejdek 55:02 + 32:47
25. Ritter Jakub NNN0821 Neregistrovaní 55:02 + 32:47
27. Ritterová Lída NNN0071 Neregistrovaní 55:06 + 32:51
28. Holecková Tereza LPM0950 OK Lokomotiva Plzeň 57:22 + 35:07
Debnárová Jana NEJ0301 TJ Jiskra Nejdek DISK
Louda Jakub 68C0621 LK Nové Hamry DISK
Kríz Filip 68C0421 LK Nové Hamry DISK
P
2.50 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauerová Katerina SKV7750 TJ Slovan Karlovy Vary 25:34
2. Hlinovsky Milan VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 28:36 + 3:02
3. Novák Petr MLA MLOK Mariánské Lázně 30:10 + 4:36
4. Tokár Peter 37C8921 Bez registrace 31:17 + 5:43
5. Matyska David ONO SKOB Ostrov 33:02 + 7:28
6. Bauer Lukás SKV TJ Slovan Karlovy Vary 36:31 + 10:57
7. Haider Anna NNN Neregistrovaní 38:30 + 12:56
8. Krízková Jitka MAS0000 KČT Aš 40:07 + 14:33
9. Bicencová Kvetoslava 68C0171 LK Nové Hamry 48:38 + 23:04
10. Skrlová Hana KRL0000 Kometa Kralovice 79:27 + 53:53
11. Ambrozová Svetlana MLA6571 MLOK Mariánské Lázně 111:00 + 85:26
Paták Pavel KSH OOB TJ Kašperské Hory DISK
Daika Aneta NNN Neregistrovaní DISK
T
5.50 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Josef NNN Neregistrovaní 55:00
2. Semotl Robin MLA9200 MLOK Mariánské Lázně 83:03 + 28:03
3. Daika Aneta NNN Neregistrovaní 94:32 + 39:32
4. Kaspar Ladislav NNN Neregistrovaní 100:00 + 45:00
Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK