Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
14.06.2014
Místo konání:
Mikulovice -Muna
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Bukovec, Strážisko
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana - R3
Hlavní rozhodčí:
Novotný Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Mrkvica Petr
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s příležitostnými přeháňkami.
Závod proběhl bez závad. Proti závodu nebyl dán protest žádný protest.

H21C 10.00 km, 175 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7738

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 59:58 8343
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 66:59 + 7:01 7508
3. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 68:11 + 8:13 7365
4. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:18 + 9:20 7232
5. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 69:35 + 9:37 7198
6. Al Hashmi Abdula Aziz OOL8307 C SK Haná orienteering 70:19 + 10:21 7111
7. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 71:47 + 11:49 6937
8. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 72:20 + 12:22 6871
9. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 72:42 + 12:44 6828
10. Al Shehhi Mohammed OOL8106 C SK Haná orienteering 72:53 + 12:55 6806
11. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 72:54 + 12:56 6804
12. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:01 + 13:03 6790
13. Al Zeyoudi Seed OOL7306 C SK Haná orienteering 73:51 + 13:53 6691
14. Al Rubaei Mohammed OOL8107 C SK Haná orienteering 75:41 + 15:43 6473
15. Al Ktebi Khalid OOL8406 C SK Haná orienteering 76:21 + 16:23 6393
16. Al Mazrouei Rashed OOL8807 C SK Haná orienteering 78:22 + 18:24 6153
16. Al Matroosh Omar OOL8707 C SK Haná orienteering 78:22 + 18:24 6153
18. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 78:47 + 18:49 6104
19. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:55 + 20:57 5850
20. Al Kaabi Salem OOL8006 C SK Haná orienteering 80:58 + 21:00 5844
21. Al Mteiri Ahmed OOL8207 C SK Haná orienteering 81:56 + 21:58 5729
22. Al Sheraifi Suhail OOL6408 C SK Haná orienteering 89:31 + 29:33 4827
23. Jarnot Michal SOP9302 C OOB TJ Slezan Opava 91:47 + 31:49 4557
24. Al Qaydi Ali OOL7706 C SK Haná orienteering 91:50 + 31:52 4551
25. Al Murshdi Ahmed OOL8506 C SK Haná orienteering 95:01 + 35:03 4173
26. Al Suwaidi Yousuf OOL8407 C SK Haná orienteering 96:03 + 36:05 4050
27. Al Yamahi Salem OOL8306 C SK Haná orienteering 110:54 + 50:56 2283
28. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 116:30 + 56:32 1617
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Al Kaabi Mubark OOL8206 C SK Haná orienteering DISK 0