Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2

Datum:
05.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Brom Hynek - R3
Hlavní rozhodčí:
Suchý Petr - R2
Stavitel tratí:
Šilhavá Lucie - R3, Chvalová Věra
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     LINIE     P3     P6    
D10
2.08 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 19:06
2. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 23:00 + 3:54
3. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 27:01 + 7:55
4. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 27:39 + 8:33
5. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 31:37 + 12:31
6. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:57 + 13:51
7. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 33:26 + 14:20
8. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 34:53 + 15:47
9. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 36:45 + 17:39
10. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 38:33 + 19:27
11. Mikešová Julie VPM0455 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:10 + 21:04
12. Kosobudová Katka NNN2004 Neregistrovaní 42:06 + 23:00
13. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 52:29 + 33:23
Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš DISK
D12
2.54 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Zoya 17U0351 Orienta-Opal 22:47
2. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 28:50 + 6:03
3. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 28:57 + 6:10
4. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 29:05 + 6:18
5. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 30:51 + 8:04
6. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 31:56 + 9:09
7. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 32:58 + 10:11
8. Urbančíková Nela NEJ0352 TJ Jiskra Nejdek 35:45 + 12:58
9. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 36:02 + 13:15
10. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 38:00 + 15:13
11. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 39:34 + 16:47
12. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 49:58 + 27:11
13. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 52:59 + 30:12
14. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 77:29 + 54:42
Náměstková Radka EKP0353 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš DNS
D14
3.06 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 26:20
2. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:17 + 0:57
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 27:22 + 1:02
4. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 29:24 + 3:04
5. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 31:14 + 4:54
6. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 32:01 + 5:41
7. Moiseeva Tanya 16U0151 Gorelov 32:11 + 5:51
8. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:38 + 6:18
9. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 33:03 + 6:43
10. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 33:29 + 7:09
11. Škáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 34:33 + 8:13
12. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 34:36 + 8:16
13. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 34:52 + 8:32
14. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 37:46 + 11:26
15. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 41:13 + 14:53
16. Náměstková Denisa EKP0154 VŠTJ Ekonom Praha 41:39 + 15:19
17. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 46:40 + 20:20
18. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 56:18 + 29:58
19. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 101:10 + 74:50
Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš DISK
Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno DISK
D16
5.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 44:18
2. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 48:45 + 4:27
3. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 49:43 + 5:25
4. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 50:37 + 6:19
5. Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:50 + 6:32
6. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 51:56 + 7:38
7. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 53:45 + 9:27
8. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 56:26 + 12:08
9. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 56:30 + 12:12
10. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 57:42 + 13:24
11. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 57:53 + 13:35
12. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 59:57 + 15:39
13. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 61:04 + 16:46
14. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 63:55 + 19:37
15. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 72:25 + 28:07
16. Glöcknerová Anna KUL9950 KOB Ústí nad Labem 76:01 + 31:43
17. Illnerová Kateřina DKP9950 Oddíl OB Kotlářka 81:35 + 37:17
18. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 97:37 + 53:19
19. Vostřelová Pavlína KUL9850 KOB Ústí nad Labem 110:36 + 66:18
Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš DNS
D18
5.49 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 37:59
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 38:53 + 0:54
3. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 44:21 + 6:22
4. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 48:56 + 10:57
5. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:46 + 11:47
6. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 50:21 + 12:22
7. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 50:38 + 12:39
8. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 52:01 + 14:02
9. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:22 + 26:23
10. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:21 + 34:22
Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
D20
7.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 66:00 0
2. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 70:38 + 4:38 0
3. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 74:32 + 8:32 0
4. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 80:02 + 14:02 0
D21L
7.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8983
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 55:29 9158
2. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 55:38 + 0:09 9134
3. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 58:38 + 3:09 8658
4. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 61:17 + 5:48 8237
5. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 61:50 + 6:21 8150
6. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 62:42 + 7:13 8012
7. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 62:45 + 7:16 8004
8. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 62:50 + 7:21 7991
9. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 62:57 + 7:28 7972
10. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 63:05 + 7:36 7951
11. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 64:46 + 9:17 7684
12. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 65:03 + 9:34 7639
13. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 65:52 + 10:23 7509
14. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 66:24 + 10:55 7425
15. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 67:01 + 11:32 7327
16. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 68:02 + 12:33 7165
17. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 69:08 + 13:39 6991
18. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 69:17 + 13:48 6967
19. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 70:05 + 14:36 6840
20. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 70:31 + 15:02 6771
21. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 71:11 + 15:42 6665
22. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 71:18 + 15:49 6647
23. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 72:00 + 16:31 6535
24. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 72:16 + 16:47 6493
25. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 72:53 + 17:24 6395
26. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 74:37 + 19:08 6120
27. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 74:41 + 19:12 6109
28. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 77:53 + 22:24 5601
29. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 78:42 + 23:13 5472
30. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 80:11 + 24:42 5236
31. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 85:57 + 30:28 4321
32. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 86:17 + 30:48 4268
33. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 86:31 + 31:02 4231
34. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 86:36 + 31:07 4218
35. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 87:33 + 32:04 4067
36. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 89:20 + 33:51 3784
37. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 91:25 + 35:56 3453
38. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:30 + 36:01 3440
39. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 91:39 + 36:10 3416
40. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 97:26 + 41:57 2498
41. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 101:45 + 46:16 1812
42. Ottová Terezka JES8651 KOS Jesenice 103:55 + 48:26 1469
43. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 109:01 + 53:32 659
44. Dadáková Zuzana 2IC8900 DK 114:36 + 59:07
45. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 116:57 + 61:28 0
Spurná Martina PGP8556 SK Praga DISK 0
Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
D21K
5.31 km, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6082
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Zuzana SJC8551 TJ Sportcentrum Jičín 46:50 6246
2. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 48:42 + 1:52 6011
3. Skripniková Petra SCP8656 OK Sparta Praha 48:52 + 2:02 5990
4. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 49:18 + 2:28 5935
5. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 49:44 + 2:54 5880
6. Zurinková Jana EKP VŠTJ Ekonom Praha 50:07 + 3:17
7. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 50:45 + 3:55 5752
8. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 51:47 + 4:57 5621
9. Novotná Barbora TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:01 + 6:11
10. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 54:06 + 7:16 5328
11. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 54:07 + 7:17 5326
12. Zayats Inna LPM9353 OK Lokomotiva Plzeň 54:30 + 7:40 5278
13. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 8:43 5145
14. Baštová Martina LPU8453 OK Lokomotiva Pardubice 55:50 + 9:00 5109
15. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 9:28 5050
16. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 57:38 + 10:48 4882
17. Pavlásková Alena LDC8652 KOB Děčín 60:13 + 13:23 4555
18. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:16 + 14:26 4423
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 15:07 4336
20. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 62:39 + 15:49 4248
21. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 63:46 + 16:56 4107
22. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 64:59 + 18:09 3953
23. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 65:03 + 18:13 3945
24. Krtičková Michaela KON7975 KOB Konice 65:41 + 18:51 3865
25. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 69:16 + 22:26 3412
26. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 71:03 + 24:13 3186
27. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 71:26 + 24:36 3138
28. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 72:03 + 25:13 3060
29. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 73:31 + 26:41 2875
30. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:10 + 32:20 2161
31. Batobolotová Balzhima TAP8751 KOB TRETRA Praha 82:31 + 35:41 1737
32. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 85:34 + 38:44 1352
33. Prouzová Jitka DKP9152 Oddíl OB Kotlářka 96:23 + 49:33 0
34. Špinková Markéta 44C8550 Neregistrovaní 101:17 + 54:27
35. Budilová Jana KUL8150 KOB Ústí nad Labem 103:03 + 56:13
36. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 110:30 + 63:40 0
37. Pullmanová Daniela PLU8450 TJ Sokol Plumlov 116:44 + 69:54
Mervartová Kristýna ZBM9160 SK Žabovřesky Brno DISK
D35
5.16 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 42:59
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 49:14 + 6:15
3. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 51:41 + 8:42
4. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 51:49 + 8:50
5. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 53:39 + 10:40
6. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:46 + 11:47
7. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 55:37 + 12:38
7. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 55:37 + 12:38
9. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 56:45 + 13:46
10. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 57:08 + 14:09
11. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 58:33 + 15:34
12. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 61:50 + 18:51
13. Sedláčková Jana ZBP7654 OOB SK Zbraslav 62:42 + 19:43
14. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:22 + 20:23
15. Fukátková Miroslava VIC7658 OB Vizovice 64:37 + 21:38
16. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 65:54 + 22:55
17. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:33 + 23:34
18. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 66:41 + 23:42
19. Kotásková Jana JES7451 KOS Jesenice 70:12 + 27:13
20. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 73:51 + 30:52
21. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 74:48 + 31:49
22. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 76:02 + 33:03
23. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 76:38 + 33:39
24. Marešová Marcela NEJ7450 TJ Jiskra Nejdek 79:25 + 36:26
25. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 81:30 + 38:31
26. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 85:23 + 42:24
27. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 87:56 + 44:57
28. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:21 + 50:22
29. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 95:53 + 52:54
30. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 101:21 + 58:22
31. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 107:06 + 64:07
Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DISK
Bredlerová Tereza SKV TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Smržová Pája DNS
Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav DNS
D40
5.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 46:57
2. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 48:06 + 1:09
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 48:43 + 1:46
4. Opletalová Pavlína HAV6652 SKOB Baník Havířov 49:41 + 2:44
5. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 51:01 + 4:04
6. Vričanová Sylva HAV6751 SKOB Baník Havířov 53:11 + 6:14
7. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 53:36 + 6:39
8. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:39 + 7:42
9. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 55:27 + 8:30
10. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:36 + 8:39
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 57:30 + 10:33
12. Mikešová Simona VPM7453 KOS Slavia VŠ Plzeň 57:54 + 10:57
13. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 58:37 + 11:40
14. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 59:17 + 12:20
15. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:23 + 12:26
16. Kaděrová Barbora HAV7051 SKOB Baník Havířov 60:33 + 13:36
17. Kašparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 60:59 + 14:02
18. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 61:52 + 14:55
19. Proboszová Zuzana HAV7250 SKOB Baník Havířov 62:21 + 15:24
20. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:38 + 16:41
21. Přibíková Monika PGP7256 SK Praga 64:48 + 17:51
22. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 65:12 + 18:15
23. Hudosová Gabriela KSU7299 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:25 + 18:28
24. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 65:30 + 18:33
25. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 66:27 + 19:30
26. Bezruchko Olena 14U7050 OK Carnika 67:29 + 20:32
27. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 67:57 + 21:00
28. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:52 + 21:55
29. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:18 + 22:21
30. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 72:26 + 25:29
31. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 74:45 + 27:48
32. Paurová Lenka LTU6452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:19 + 30:22
33. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:51 + 36:54
34. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 93:24 + 46:27
35. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 100:45 + 53:48
D45
4.55 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 42:55
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 42:59 + 0:04
3. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 44:22 + 1:27
4. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 45:14 + 2:19
5. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 46:56 + 4:01
6. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 47:33 + 4:38
7. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 48:55 + 6:00
8. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 49:25 + 6:30
9. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 50:35 + 7:40
10. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:42 + 8:47
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 52:59 + 10:04
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 54:09 + 11:14
13. Németh Ágnes 12H6950 TIPO TKE 54:57 + 12:02
14. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:38 + 12:43
15. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 56:25 + 13:30
16. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 56:39 + 13:44
17. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 57:10 + 14:15
18. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 57:21 + 14:26
19. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 58:01 + 15:06
20. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 61:06 + 18:11
21. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 63:52 + 20:57
22. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 64:36 + 21:41
23. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 65:43 + 22:48
24. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 69:50 + 26:55
25. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 73:49 + 30:54
26. Usenko Elena 14U6950 OK Carnika 79:18 + 36:23
27. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 92:26 + 49:31
Hasalová Jana PGP6751 SK Praga DISK
Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha DNS
Kuncová Dana MLA6851 MLOK Mariánské Lázně DNS
Macurová Jana MLA6657 MLOK Mariánské Lázně DNS
Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně DNS
D50
3.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 33:40
2. Sologubova Elena 17U7054 Orienta-Opal 35:10 + 1:30
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 38:53 + 5:13
4. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:55 + 5:15
5. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 44:25 + 10:45
6. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 44:53 + 11:13
7. Bialožytová Pavla TRI6350 TJ TŽ Třinec 45:38 + 11:58
8. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 48:19 + 14:39
9. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 53:08 + 19:28
10. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:28 + 20:48
11. Bronykova Larysa 14U6350 OK Carnika 59:34 + 25:54
12. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 60:43 + 27:03
13. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 63:55 + 30:15
14. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 74:45 + 41:05
Šmejkalová Karla MLA6256 MLOK Mariánské Lázně DNS
D55
3.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 36:51
2. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 41:38 + 4:47
3. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 47:11 + 10:20
4. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 47:36 + 10:45
5. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 50:11 + 13:20
6. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 50:50 + 13:59
7. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 55:16 + 18:25
8. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 56:12 + 19:21
9. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 57:48 + 20:57
10. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 58:06 + 21:15
11. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 63:27 + 26:36
12. Patáková Mária KSH5751 OOB TJ Kašperské Hory 84:53 + 48:02
Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
D60
3.05 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 37:04
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 37:30 + 0:26
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 39:26 + 2:22
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 41:58 + 4:54
5. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:19 + 6:15
6. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 48:18 + 11:14
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 49:04 + 12:00
8. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 55:07 + 18:03
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 57:05 + 20:01
10. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 60:33 + 23:29
D65
3.05 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 41:28
2. Beránková Pavla VPM4350 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:04 + 4:36
3. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 53:43 + 12:15
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 53:48 + 12:20
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 66:54 + 25:26
6. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 74:12 + 32:44
7. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 98:54 + 57:26
H10
2.08 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 17:27
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 18:05 + 0:38
3. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 18:56 + 1:29
4. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:49 + 2:22
5. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 19:50 + 2:23
6. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 21:32 + 4:05
7. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 21:42 + 4:15
8. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 23:28 + 6:01
9. Tomášek Adam CEL0400 TJ Sokol Čelechovice na Hané 23:29 + 6:02
10. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 24:06 + 6:39
11. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 26:15 + 8:48
12. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 26:55 + 9:28
13. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 27:20 + 9:53
14. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:43 + 12:16
15. Kašpar Vojtěch ZAK0400 SK Netopýr Zákupy 31:58 + 14:31
16. Otruba František PLU0501 TJ Sokol Plumlov 33:33 + 16:06
17. Baldrián Tomáš VSP0405 USK Praha 34:46 + 17:19
18. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 50:42 + 33:15
19. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 59:31 + 42:04
20. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 61:08 + 43:41
21. Huk Michael ONO0500 SKOB Ostrov 84:40 + 67:13
22. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 84:50 + 67:23
Kašpar Štěpán ZAK0401 SK Netopýr Zákupy DISK
Bohuslav Pepík LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H12
2.54 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chernykh Misha 17U0302 Orienta-Opal 19:27
2. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 20:12 + 0:45
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:02 + 1:35
4. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 21:52 + 2:25
5. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:14 + 2:47
6. Škácha Vít KAM0309 SK Kamenice 23:16 + 3:49
7. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 23:41 + 4:14
8. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 23:48 + 4:21
9. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 25:28 + 6:01
10. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 25:55 + 6:28
11. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 27:04 + 7:37
12. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 28:15 + 8:48
13. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:34 + 19:07
14. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 39:08 + 19:41
15. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 51:56 + 32:29
16. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:25 + 42:58
17. Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 68:30 + 49:03
18. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 83:07 + 63:40
19. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 87:02 + 67:35
Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice DNS
H14
3.96 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:44
2. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:28 + 3:44
3. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 36:21 + 5:37
4. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 37:59 + 7:15
5. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 39:22 + 8:38
6. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 46:10 + 15:26
7. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 47:12 + 16:28
8. Kopylov Kolya 16U0102 Gorelov 52:00 + 21:16
9. Tomášek Ondřej CEL0100 TJ Sokol Čelechovice na Hané 52:15 + 21:31
10. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 54:22 + 23:38
11. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 54:52 + 24:08
12. Krč Matěj KSU0101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:45 + 26:01
13. Žák Michal LPU0003 OK Lokomotiva Pardubice 58:06 + 27:22
14. Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:25 + 27:41
15. Puchalský Jan VSP0101 USK Praha 60:22 + 29:38
16. Dadák Petr JPV0101 Oddíl OS SK Prostějov 71:35 + 40:51
17. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 72:07 + 41:23
18. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 72:08 + 41:24
Rosenbaum Ondřej JES0001 KOS Jesenice DISK
H16
5.49 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 41:11
2. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 41:25 + 0:14
3. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 43:43 + 2:32
4. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 44:16 + 3:05
5. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:17 + 5:06
6. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 48:54 + 7:43
7. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:30 + 8:19
8. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:13 + 9:02
9. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 50:41 + 9:30
10. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 51:56 + 10:45
11. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 53:09 + 11:58
12. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 64:11 + 23:00
13. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 85:10 + 43:59
14. Vébr Jiří KTA SK Kotnov Tábor 112:46 + 71:35
Vébr Jiří KTA9901 SK Kotnov Tábor DNS
Macura Vít MLA9800 MLOK Mariánské Lázně DNS
H18
7.47 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 47:04
2. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 53:29 + 6:25
3. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 54:18 + 7:14
4. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 54:41 + 7:37
5. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 58:22 + 11:18
6. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 61:46 + 14:42
7. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 62:35 + 15:31
8. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 65:30 + 18:26
9. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 66:22 + 19:18
10. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 66:35 + 19:31
11. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 77:49 + 30:45
12. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 88:08 + 41:04
13. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 94:50 + 47:46
Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice DNS
H20
10.97 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 84:24 0
2. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 88:03 + 3:39 0
3. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 115:48 + 31:24 0
4. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 145:01 + 60:37 0
H21L
10.97 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9088
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 68:24 9105
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 68:26 + 0:02 9101
3. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:46 + 0:22 9057
4. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 70:21 + 1:57 8847
5. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 70:57 + 2:33 8767
6. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 72:08 + 3:44 8610
7. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 72:37 + 4:13 8546
8. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 72:53 + 4:29 8511
9. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 74:31 + 6:07 8294
10. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 75:37 + 7:13 8149
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 76:13 + 7:49 8069
12. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 76:21 + 7:57 8051
13. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 77:14 + 8:50 7934
14. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 78:40 + 10:16 7744
15. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 78:50 + 10:26 7722
16. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 79:14 + 10:50 7669
17. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 80:03 + 11:39 7561
18. Paclík Roman SHK7801 TJ Slavia Hradec Králové 80:06 + 11:42 7554
19. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 80:11 + 11:47 7543
20. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 81:00 + 12:36 7435
21. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 81:25 + 13:01 7379
22. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 81:32 + 13:08 7364
23. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 82:17 + 13:53 7264
24. Skripnik Štěpán SCP7901 OK Sparta Praha 83:01 + 14:37 7167
25. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 84:08 + 15:44 7019
26. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 85:23 + 16:59 6853
27. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 85:27 + 17:03 6845
28. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 86:07 + 17:43 6756
29. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 86:29 + 18:05 6708
30. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 86:32 + 18:08 6701
31. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 86:34 + 18:10 6697
32. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 86:46 + 18:22 6670
33. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:25 + 19:01 6584
34. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 87:31 + 19:07 6571
35. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 87:33 + 19:09 6566
36. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 87:44 + 19:20 6542
37. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 88:14 + 19:50 6475
38. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 88:19 + 19:55 6464
39. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 88:25 + 20:01 6451
40. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 88:46 + 20:22 6405
41. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 89:05 + 20:41 6363
42. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 89:25 + 21:01 6319
43. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 89:45 + 21:21 6274
44. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 89:51 + 21:27 6261
45. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 90:47 + 22:23 6137
46. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 90:55 + 22:31 6120
47. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:04 + 22:40 6100
48. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 91:34 + 23:10 6033
49. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:56 + 24:32 5852
50. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 93:15 + 24:51 5810
51. Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:19 + 26:55 5536
52. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 95:37 + 27:13 5496
53. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 96:53 + 28:29 5328
54. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 97:12 + 28:48 5286
55. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 97:15 + 28:51 5280
56. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 98:19 + 29:55 5138
57. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 98:31 + 30:07 5112
58. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 98:51 + 30:27 5068
59. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:09 + 30:45 5028
60. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 100:04 + 31:40 4906
61. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 100:06 + 31:42 4902
62. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 100:30 + 32:06 4849
63. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 100:54 + 32:30 4796
64. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:00 + 32:36 4783
65. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 101:25 + 33:01 4727
66. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:56 + 33:32 4659
67. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 102:22 + 33:58 4601
68. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 102:46 + 34:22 4548
69. Šafka Daniel KAM9105 SK Kamenice 104:06 + 35:42 4372
70. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 105:44 + 37:20 4155
71. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 109:46 + 41:22 3620
72. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:39 + 43:15 3370
73. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:23 + 43:59 3273
74. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 114:07 + 45:43 3043
75. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 119:11 + 50:47 2371
76. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 121:27 + 53:03 2071
77. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 126:47 + 58:23 1364
78. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 127:47 + 59:23 1231
79. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 129:33 + 61:09 997
80. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 137:26 + 69:02 0
81. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 152:10 + 83:46 0
Knížek Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha DISK 0
Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0
Němeček Jan VSP6201 USK Praha DNS 0
Bouchal Radek VPM8549 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS 0
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM DNS 0
Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov DNS 0
Malinovskij Stepan 17U7003 Orienta-Opal DNS
H21K
7.78 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7486
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 54:32 7809
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 56:23 + 1:51 7566
3. Procházka Tomáš SCP8200 OK Sparta Praha 60:04 + 5:32 7082
4. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 61:06 + 6:34 6947
5. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 63:19 + 8:47 6656
6. Krtička Jan KON7931 KOB Konice 67:23 + 12:51 6121
7. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 68:05 + 13:33 6030
8. Pavlásek Jiří LDC7501 KOB Děčín 68:16 + 13:44 6005
9. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 68:37 + 14:05 5959
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 68:42 + 14:10 5949
11. Otruba Karel PLU7917 TJ Sokol Plumlov 70:44 + 16:12 5681
12. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 71:28 + 16:56 5585
13. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 71:46 + 17:14 5546
14. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:28 + 20:56 5060
15. Preissler Adam HAV8608 SKOB Baník Havířov 77:37 + 23:05 4777
16. Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní 78:49 + 24:17
17. Melcher Ota PLU8001 TJ Sokol Plumlov 80:23 + 25:51 4414
18. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:42 + 26:10 4372
19. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 81:38 + 27:06 4250
20. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 81:41 + 27:09 4243
21. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 86:22 + 31:50 3628
22. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 90:16 + 35:44 3116
23. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 90:39 + 36:07 3065
24. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 97:47 + 43:15 2129
25. Hudeček Petr KTA9201 SK Kotnov Tábor 99:28 + 44:56 1907
26. Prášek Přemysl KAM9305 SK Kamenice 102:18 + 47:46 1535
27. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 108:09 + 53:37 767
Bouchal Radek VPM8549 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS 0
Prášil Ondřej SJC8401 TJ Sportcentrum Jičín DNS 0
Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
H35
7.47 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 57:04
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 58:23 + 1:19
3. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 61:51 + 4:47
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 63:17 + 6:13
5. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 63:20 + 6:16
6. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:03 + 6:59
7. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 64:06 + 7:02
8. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:33 + 7:29
9. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 64:43 + 7:39
10. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 65:55 + 8:51
11. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 69:32 + 12:28
12. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 70:12 + 13:08
13. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:16 + 19:12
14. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 83:36 + 26:32
15. Beneš Michal TJP7800 TJ Sokol Troja 84:14 + 27:10
16. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 86:50 + 29:46
17. Nádeníček Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek 89:21 + 32:17
18. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 96:55 + 39:51
19. Smrček Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:02 + 42:58
20. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 101:26 + 44:22
21. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 110:58 + 53:54
22. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 111:40 + 54:36
23. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 141:52 + 84:48
Vlašimský Robert SKV TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Vladimir Fujak 37S7200 Kysucke Nove Mesto DNS
H40
5.71 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 USK Praha 42:47
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 44:05 + 1:18
3. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 48:06 + 5:19
4. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 51:57 + 9:10
5. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 53:02 + 10:15
6. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 53:08 + 10:21
7. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 55:38 + 12:51
8. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 55:54 + 13:07
9. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 57:14 + 14:27
10. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 62:41 + 19:54
11. Dankó István 12H6900 TIPO TKE 71:25 + 28:38
12. Kass Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 71:36 + 28:49
13. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 73:18 + 30:31
14. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 73:56 + 31:09
15. Mikeš Roman VPM7002 KOS Slavia VŠ Plzeň 78:04 + 35:17
16. Molnár Attila 12H7000 TIPO TKE 80:32 + 37:45
17. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 84:53 + 42:06
18. Kaděra Pavel HAV7100 SKOB Baník Havířov 103:39 + 60:52
19. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 106:08 + 63:21
Kováříková Erika KAM6901 SK Kamenice 66:09 + 23:22
Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy DNS
H45
5.16 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Petr VBM6900 VSK Mendelu Brno 37:58
2. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 40:44 + 2:46
3. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 41:24 + 3:26
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 41:24 + 3:26
5. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:53 + 4:55
6. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 44:22 + 6:24
7. Semík Jan VSP6507 USK Praha 44:31 + 6:33
8. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 45:12 + 7:14
9. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 45:32 + 7:34
10. Uher Petr VSP5001 USK Praha 46:25 + 8:27
11. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 47:21 + 9:23
12. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 48:19 + 10:21
13. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:30 + 10:32
14. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 51:07 + 13:09
15. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 53:12 + 15:14
16. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:57 + 15:59
17. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 55:52 + 17:54
18. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 56:50 + 18:52
19. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 57:00 + 19:02
20. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:24 + 22:26
21. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:37 + 23:39
22. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:12 + 29:14
23. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 67:57 + 29:59
24. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:52 + 32:54
25. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 71:09 + 33:11
26. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 73:59 + 36:01
27. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 74:27 + 36:29
28. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 75:29 + 37:31
29. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 79:00 + 41:02
30. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 84:51 + 46:53
31. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 90:38 + 52:40
32. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:53 + 72:55
Macura Jaroslav MLA5903 MLOK Mariánské Lázně DNS
Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské Lázně DNS
Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek DNS
H50
5.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:25
2. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 39:37 + 0:12
3. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 40:22 + 0:57
4. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 41:17 + 1:52
5. Chernykh Sergey 17U7005 Orienta-Opal 43:44 + 4:19
6. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 46:02 + 6:37
7. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:30 + 7:05
8. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 46:47 + 7:22
9. Vlach Miroslav SCH6101 TJ Skalka Cheb 47:48 + 8:23
10. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 48:18 + 8:53
11. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:58 + 9:33
12. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 49:58 + 10:33
13. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 50:00 + 10:35
14. Gladkyy Olexandr 14U6100 OK Carnika 50:05 + 10:40
15. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 51:15 + 11:50
16. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 52:49 + 13:24
17. Bezruchko Kostiantyn 14U6300 OK Carnika 52:54 + 13:29
18. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 55:30 + 16:05
19. Kadaňka Jiří ROV6001 OK Zubří 57:57 + 18:32
20. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 58:54 + 19:29
21. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 59:57 + 20:32
22. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 60:25 + 21:00
23. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 60:30 + 21:05
24. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 63:22 + 23:57
25. Usenko Alexander 14U6400 OK Carnika 66:35 + 27:10
26. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 68:32 + 29:07
27. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 86:06 + 46:41
Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Šubrt Jiří TEP6100 Tempo Praha DNS
H55
4.82 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:37
2. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:56 + 7:19
3. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 42:59 + 7:22
4. Michalec Jan MLA5701 MLOK Mariánské Lázně 43:44 + 8:07
5. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 44:05 + 8:28
6. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 45:16 + 9:39
7. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 46:14 + 10:37
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 46:40 + 11:03
9. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 48:12 + 12:35
10. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 48:15 + 12:38
11. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 48:40 + 13:03
12. Beránek Petr VPM4502 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:44 + 13:07
13. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:11 + 13:34
14. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 49:57 + 14:20
15. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 52:23 + 16:46
16. Otta Pavel JES4601 KOS Jesenice 52:45 + 17:08
17. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 53:18 + 17:41
18. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 54:57 + 19:20
19. Janda Josef KAD4701 Originální Vivalín Team Kadaň 55:42 + 20:05
20. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:14 + 20:37
21. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 60:41 + 25:04
22. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:42 + 30:05
23. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 71:37 + 36:00
24. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 74:27 + 38:50
25. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 81:15 + 45:38
26. Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové 83:39 + 48:02
Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš DNS
Soukup Václav VSP5600 USK Praha DNS
H60
5.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 38:32
2. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 42:13 + 3:41
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 42:20 + 3:48
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 43:18 + 4:46
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 43:59 + 5:27
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 44:25 + 5:53
7. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 45:57 + 7:25
8. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 46:19 + 7:47
9. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:00 + 8:28
10. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 48:35 + 10:03
11. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 49:57 + 11:25
12. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 52:11 + 13:39
13. Herdegen Ondřej BOV5200 TJ Baník Ostrava OKD 53:40 + 15:08
14. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 53:48 + 15:16
15. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 56:23 + 17:51
16. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 56:24 + 17:52
17. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 58:21 + 19:49
18. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 58:45 + 20:13
19. Schejbal Ladislav SCH5301 TJ Skalka Cheb 112:31 + 73:59
Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha DISK
Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha DNS
H65
4.55 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:02
2. Komárek Jaromír KSU4900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:20 + 5:18
3. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 45:14 + 6:12
4. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 45:19 + 6:17
5. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 48:30 + 9:28
6. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:08 + 12:06
7. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 51:55 + 12:53
8. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 52:33 + 13:31
9. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 52:36 + 13:34
10. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 52:49 + 13:47
11. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 53:29 + 14:27
12. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 54:16 + 15:14
13. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 59:07 + 20:05
14. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 61:27 + 22:25
15. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 69:27 + 30:25
16. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 70:17 + 31:15
17. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 75:33 + 36:31
H70
3.29 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 43:38
2. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 45:34 + 1:56
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 47:40 + 4:02
4. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 49:57 + 6:19
5. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 54:32 + 10:54
Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný DNS
H75
3.05 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:07
HDR
2.72 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:15
2. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 21:35 + 1:20
3. Valešová Aneta NNN Neregistrovaní 22:00 + 1:45
4. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 22:01 + 1:46
5. Černý Filip LPM OK Lokomotiva Plzeň 22:44 + 2:29
6. Jedlička Jakub Filip Černý LPM0001 OK Lokomotiva Plzeň 22:58 + 2:43
7. Riessler Štěpán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:50 + 3:35
8. Riera Anežka NNN Neregistrovaní 24:52 + 4:37
9. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 25:14 + 4:59
10. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 26:10 + 5:55
11. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 26:20 + 6:05
12. Štěpán Vodrážka TBM0002 KOS TJ Tesla Brno 26:45 + 6:30
13. Krtičková Ester KON0750 KOB Konice 27:16 + 7:01
14. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 27:53 + 7:38
15. Mareček Libor KSU0707 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:56 + 9:41
16. Šilhan Vojta NEJ0801 TJ Jiskra Nejdek 30:25 + 10:10
17. Bohuslav Fanda LMP0901 LPM OK Lokomotiva Plzeň 30:33 + 10:18
18. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 31:42 + 11:27
19. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 32:40 + 12:25
20. Křížek Ivo MAS0501 KČT Aš 33:10 + 12:55
21. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 13:16
22. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 35:50 + 15:35
23. Štok Jan KAM SK Kamenice 37:48 + 17:33
24. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 38:03 + 17:48
25. Kanban Ondra DKP Oddíl OB Kotlářka 38:28 + 18:13
26. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 40:45 + 20:30
27. Michalcová Hana MLA MLOK Mariánské Lázně 50:16 + 30:01
28. Otrubová Karolína KON0888 KOB Konice 50:47 + 30:32
29. SIkora Jan NNN0008 Neregistrovaní 51:35 + 31:20
30. Čevelová Adela EKP VŠTJ Ekonom Praha 51:47 + 31:32
31. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 52:07 + 31:52
32. Hnízdilová Barbora NEJ0951 TJ Jiskra Nejdek 59:33 + 39:18
33. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 77:54 + 57:39
34. Buriánek Mišo LPM1101 OK Lokomotiva Plzeň 89:41 + 69:26
Přibíková Agáta PGP0651 SK Praga DNS
van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka DNS
Berka Ondra TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DNS
Nováková Rozálie NNN Neregistrovaní DNS
LINIE
2.72 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 17:48
2. Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha 26:03 + 8:15
3. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 27:17 + 9:29
4. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:53 + 11:05
5. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 31:18 + 13:30
6. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 31:34 + 13:46
7. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 31:45 + 13:57
8. Náměstková Aneta EKP0756 VŠTJ Ekonom Praha 32:03 + 14:15
9. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 32:40 + 14:52
10. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:54 + 15:06
11. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 33:37 + 15:49
12. Riera Alba NNN Neregistrovaní 33:53 + 16:05
13. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 35:53 + 18:05
14. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 37:28 + 19:40
15. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 41:29 + 23:41
16. Sedláček Martin ZBP0700 OOB SK Zbraslav 46:22 + 28:34
17. Svoboda Jan NNN0014 Neregistrovaní 51:48 + 34:00
18. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 59:57 + 42:09
Kosobudová Anna NNN2006 Neregistrovaní DISK
šperlová karolína NNN Neregistrovaní DNS
Nováková Barbora NNN Neregistrovaní DNS
P3
2.68 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 24:28
2. Soukup Václav VSP USK Praha 28:42 + 4:14
3. Jan Kadaňka ROV0001 OK Zubří 30:31 + 6:03
4. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 32:21 + 7:53
5. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 33:07 + 8:39
6. Přibíková Ema NNN Neregistrovaní 34:06 + 9:38
7. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 36:24 + 11:56
8. Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno 38:23 + 13:55
9. Zemanová Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 38:33 + 14:05
10. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 38:50 + 14:22
11. Janošíková Olga VCB0552 TJ OB České Budějovice 40:00 + 15:32
12. Ziebová Lenka NEJ7251 TJ Jiskra Nejdek 40:03 + 15:35
13. Zieba Jaroslav NEJ6501 TJ Jiskra Nejdek 40:14 + 15:46
14. Růžková Romana SCP8250 OK Sparta Praha 41:23 + 16:55
15. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 41:30 + 17:02
16. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 42:55 + 18:27
17. Kršáková Olga VIC6758 OB Vizovice 42:59 + 18:31
18. Šilhan Petr NEJ8600 TJ Jiskra Nejdek 43:55 + 19:27
19. Sedláček Otakar ZBP7200 OOB SK Zbraslav 44:02 + 19:34
20. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 47:00 + 22:32
21. Šitrová Lucie LPM OK Lokomotiva Plzeň 47:06 + 22:38
22. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 47:10 + 22:42
23. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 47:34 + 23:06
24. Kosobudová Lenka NNN1973 Neregistrovaní 47:56 + 23:28
25. Augusta Jiří VSP7421 USK Praha 51:19 + 26:51
26. Zimmer Jan ZVO0001 OB SK Zvole 54:39 + 30:11
27. Heclová Jana KSU7550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:52 + 33:24
28. Chrz Martin KUL KOB Ústí nad Labem 61:01 + 36:33
29. Darmovzal Martin NNN0012 Neregistrovaní 65:27 + 40:59
30. Slotová Jája TAP KOB TRETRA Praha 71:20 + 46:52
31. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 71:37 + 47:09
32. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 79:28 + 55:00
33. Doležalová Alena VSP6060 USK Praha 82:27 + 57:59
34. Zimmer Jiří ZVO6601 OB SK Zvole 100:08 + 75:40
Kovářová Bára NNN Neregistrovaní DISK
Kovářová Eva NNN Neregistrovaní DISK
Puchalský Jakub VSP6911 USK Praha DISK
Walderová Kateřina NNN Neregistrovaní DNS
Zíma Aleš NNN Neregistrovaní DNS
Nejedlá Magdalena NNN Neregistrovaní DNS
Novák Michal NNN Neregistrovaní DNS
Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš DNS
Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM DNS
Gladka Mariia 14U9350 OK Carnika DNS
Usenko Irena 14U9650 OK Carnika DNS
Usenko Anna 14U9150 OK Carnika DNS
Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Doležalová Barbora VPM7099 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Jana Voltrová NNN6151 Neregistrovaní DNS
Kosobud Dušan NNN1972 Neregistrovaní DNS
Anna Voltrová NNN0151 Neregistrovaní DNS
P6
6.27 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiskra Martin NNN Neregistrovaní 64:22
2. Jiří Švarc NNN0009 Neregistrovaní 66:31 + 2:09
3. Pilařová Petra LPM OK Lokomotiva Plzeň 71:57 + 7:35
4. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 73:40 + 9:18
5. Michal Walder NNN1998 Neregistrovaní 87:22 + 23:00
6. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 99:16 + 34:54
7. Karban Zdeněk DKP Oddíl OB Kotlářka 101:29 + 37:07
8. Kosobud Dušan NNNXXXX Neregistrovaní 102:12 + 37:50
9. Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov 105:38 + 41:16
10. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 106:39 + 42:17
11. Dakia Aneta NNN Neregistrovaní 107:47 + 43:25
12. Lenka Beránková NNN0052 Neregistrovaní 108:14 + 43:52
13. Jiří Walder NNN1963 Neregistrovaní 109:54 + 45:32
14. Kosíková Helena 44C Neregistrovaní 112:11 + 47:49
15. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 116:26 + 52:04
16. Vítková Lenka SJI8050 OK Jihlava 120:35 + 56:13
17. Dadáková Tereza 2IC9050 DK 149:26 + 85:04
18. Ondřichová Lucie KUL7051 KOB Ústí nad Labem 151:42 + 87:20
Václavíková Monika VPM8750 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Jankovský Zdeněk 44C Neregistrovaní DISK
Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno DNS
Chrz Martin KUL7001 KOB Ústí nad Labem DNS
Kosíková Helen NNN0011 Neregistrovaní DNS
Němeček Jiří NNN Neregistrovaní DNS