Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2

Kategorie: D21K

Datum:
05.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Brom Hynek - R3
Hlavní rozhodčí:
Suchý Petr - R2
Stavitel tratí:
Šilhavá Lucie - R3, Chvalová Věra

D21K 5.31 km, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6082

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Zuzana SJC8551 TJ Sportcentrum Jičín 46:50 6246
2. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 48:42 + 1:52 6011
3. Skripniková Petra SCP8656 OK Sparta Praha 48:52 + 2:02 5990
4. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 49:18 + 2:28 5935
5. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 49:44 + 2:54 5880
6. Zurinková Jana EKP VŠTJ Ekonom Praha 50:07 + 3:17
7. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 50:45 + 3:55 5752
8. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 51:47 + 4:57 5621
9. Novotná Barbora TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 53:01 + 6:11
10. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 54:06 + 7:16 5328
11. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 54:07 + 7:17 5326
12. Zayats Inna LPM9353 OK Lokomotiva Plzeň 54:30 + 7:40 5278
13. Štoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 8:43 5145
14. Baštová Martina LPU8453 OK Lokomotiva Pardubice 55:50 + 9:00 5109
15. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 56:18 + 9:28 5050
16. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 57:38 + 10:48 4882
17. Pavlásková Alena LDC8652 KOB Děčín 60:13 + 13:23 4555
18. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:16 + 14:26 4423
19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 15:07 4336
20. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 62:39 + 15:49 4248
21. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 63:46 + 16:56 4107
22. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 64:59 + 18:09 3953
23. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 65:03 + 18:13 3945
24. Krtičková Michaela KON7975 KOB Konice 65:41 + 18:51 3865
25. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 69:16 + 22:26 3412
26. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 71:03 + 24:13 3186
27. Pološčuková Lucie SMB9051 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 71:26 + 24:36 3138
28. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 72:03 + 25:13 3060
29. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 73:31 + 26:41 2875
30. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:10 + 32:20 2161
31. Batobolotová Balzhima TAP8751 KOB TRETRA Praha 82:31 + 35:41 1737
32. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 85:34 + 38:44 1352
33. Prouzová Jitka DKP9152 Oddíl OB Kotlářka 96:23 + 49:33 0
34. Špinková Markéta 44C8550 Neregistrovaní 101:17 + 54:27
35. Budilová Jana KUL8150 KOB Ústí nad Labem 103:03 + 56:13
36. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 110:30 + 63:40 0
37. Pullmanová Daniela PLU8450 TJ Sokol Plumlov 116:44 + 69:54
Mervartová Kristýna ZBM9160 SK Žabovřesky Brno DISK