Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2

Kategorie: H21L

Datum:
05.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Brom Hynek - R3
Hlavní rozhodčí:
Suchý Petr - R2
Stavitel tratí:
Šilhavá Lucie - R3, Chvalová Věra

H21L 10.97 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9088

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 68:24 9105
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 68:26 + 0:02 9101
3. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:46 + 0:22 9057
4. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 70:21 + 1:57 8847
5. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 70:57 + 2:33 8767
6. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 72:08 + 3:44 8610
7. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 72:37 + 4:13 8546
8. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 72:53 + 4:29 8511
9. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 74:31 + 6:07 8294
10. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 75:37 + 7:13 8149
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 76:13 + 7:49 8069
12. Beneš Jan SJC8703 TJ Sportcentrum Jičín 76:21 + 7:57 8051
13. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 77:14 + 8:50 7934
14. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 78:40 + 10:16 7744
15. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 78:50 + 10:26 7722
16. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 79:14 + 10:50 7669
17. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 80:03 + 11:39 7561
18. Paclík Roman SHK7801 TJ Slavia Hradec Králové 80:06 + 11:42 7554
19. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 80:11 + 11:47 7543
20. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 81:00 + 12:36 7435
21. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 81:25 + 13:01 7379
22. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 81:32 + 13:08 7364
23. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 82:17 + 13:53 7264
24. Skripnik Štěpán SCP7901 OK Sparta Praha 83:01 + 14:37 7167
25. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 84:08 + 15:44 7019
26. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 85:23 + 16:59 6853
27. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 85:27 + 17:03 6845
28. Košárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 86:07 + 17:43 6756
29. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 86:29 + 18:05 6708
30. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 86:32 + 18:08 6701
31. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 86:34 + 18:10 6697
32. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 86:46 + 18:22 6670
33. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:25 + 19:01 6584
34. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 87:31 + 19:07 6571
35. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 87:33 + 19:09 6566
36. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 87:44 + 19:20 6542
37. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 88:14 + 19:50 6475
38. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 88:19 + 19:55 6464
39. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 88:25 + 20:01 6451
40. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 88:46 + 20:22 6405
41. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 89:05 + 20:41 6363
42. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 89:25 + 21:01 6319
43. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 89:45 + 21:21 6274
44. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 89:51 + 21:27 6261
45. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 90:47 + 22:23 6137
46. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 90:55 + 22:31 6120
47. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:04 + 22:40 6100
48. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 91:34 + 23:10 6033
49. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:56 + 24:32 5852
50. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 93:15 + 24:51 5810
51. Rauch Tomáš VPM8501 KOS Slavia VŠ Plzeň 95:19 + 26:55 5536
52. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 95:37 + 27:13 5496
53. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 96:53 + 28:29 5328
54. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 97:12 + 28:48 5286
55. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 97:15 + 28:51 5280
56. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 98:19 + 29:55 5138
57. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 98:31 + 30:07 5112
58. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 98:51 + 30:27 5068
59. Rauch Stanislav VPM8201 KOS Slavia VŠ Plzeň 99:09 + 30:45 5028
60. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 100:04 + 31:40 4906
61. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 100:06 + 31:42 4902
62. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 100:30 + 32:06 4849
63. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň 100:54 + 32:30 4796
64. Václavík Jan VPM8701 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:00 + 32:36 4783
65. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 101:25 + 33:01 4727
66. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 101:56 + 33:32 4659
67. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 102:22 + 33:58 4601
68. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 102:46 + 34:22 4548
69. Šafka Daniel KAM9105 SK Kamenice 104:06 + 35:42 4372
70. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 105:44 + 37:20 4155
71. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 109:46 + 41:22 3620
72. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:39 + 43:15 3370
73. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:23 + 43:59 3273
74. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 114:07 + 45:43 3043
75. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 119:11 + 50:47 2371
76. Tesař Daniel VPM8203 KOS Slavia VŠ Plzeň 121:27 + 53:03 2071
77. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 126:47 + 58:23 1364
78. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 127:47 + 59:23 1231
79. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 129:33 + 61:09 997
80. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 137:26 + 69:02 0
81. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 152:10 + 83:46 0
Knížek Jiří LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha DISK 0
Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0
Němeček Jan VSP6201 USK Praha DNS 0
Bouchal Radek VPM8549 KOS Slavia VŠ Plzeň DNS 0
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM DNS 0
Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov DNS 0
Malinovskij Stepan 17U7003 Orienta-Opal DNS