Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3

Kategorie: D21L

Datum:
06.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Brom Hynek - R3
Hlavní rozhodčí:
Šilhavý Jakub - R2
Stavitel tratí:
Kolovský František - R2
D21L
6.88 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8983
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 53:19 9285
2. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 54:37 + 1:18 9073
3. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 57:35 + 4:16 8590
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 58:22 + 5:03 8463
5. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 58:49 + 5:30 8390
6. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 59:44 + 6:25 8240
7. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 60:11 + 6:52 8167
8. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 60:39 + 7:20 8091
9. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 62:39 + 9:20 7765
10. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 62:58 + 9:39 7714
11. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 63:00 + 9:41 7709
12. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 63:35 + 10:16 7614
13. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 64:12 + 10:53 7513
14. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 65:21 + 12:02 7326
15. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 65:23 + 12:04 7320
16. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 65:31 + 12:12 7299
17. Soukupová Lucie SJC8951 TJ Sportcentrum Jičín 67:37 + 14:18 6957
18. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 68:07 + 14:48 6875
19. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 69:10 + 15:51 6704
20. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 70:58 + 17:39 6411
21. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 71:22 + 18:03 6346
22. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 71:24 + 18:05 6341
23. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 73:48 + 20:29 5950
24. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 74:06 + 20:47 5901
25. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 78:02 + 24:43 5261
26. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 79:26 + 26:07 5033
27. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 81:02 + 27:43 4772
28. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 82:16 + 28:57 4572
29. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 82:30 + 29:11 4534
30. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 85:26 + 32:07 4056
31. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 85:31 + 32:12 4042
32. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 85:40 + 32:21 4018
33. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 85:56 + 32:37 3975
34. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 87:59 + 34:40 3641
35. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:47 + 37:28 3185
36. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 91:52 + 38:33 3009
37. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:28 + 41:09 2585
38. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 96:04 + 42:45 2325
39. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 96:20 + 43:01 2281
40. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 100:14 + 46:55 1646
41. Ottová Terezka JES8651 KOS Jesenice 101:45 + 48:26 1399
42. Dadáková Zuzana 2IC8900 DK 156:25 + 103:06
Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice DISK 0
Spurná Martina PGP8556 SK Praga DISK 0
Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk DNS 0
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha DNS 0