Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Francová Lucie | LPU0152 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 85:22 | ||
2. | Balcarová Barbora | LLI9751 | TJ Loko Liberec | 86:42 | + 1:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tužilová Magdaléna | 45:35 | |||||
2. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 48:52 | + 3:17 | 0 | |
Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:33 | 0 | ||
2. | Jansová Doubravka | LPU9750 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:24 | + 4:51 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 62:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubecz Andrea | 18H6750 | Balassagyarmati Balassi Bálint KSE | 53:26 | ||
2. | Jansová Alena | CHT5802 | OOB SK Chrast | 81:18 | + 27:52 | |
Baeris Anita | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:49 | ||
2. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 25:20 | + 2:31 | |
3. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:25 | + 4:36 | |
4. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 45:34 | + 22:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 54:29 | 8621 | ||
2. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 57:44 | + 3:15 | 8181 | |
3. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 64:59 | + 10:30 | 7199 | |
4. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 65:42 | + 11:13 | 7102 | |
5. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 72:09 | + 17:40 | 6228 | |
6. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 81:58 | + 27:29 | 4899 | |
7. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 83:08 | + 28:39 | 4741 | |
8. | Kasal Vít | ZBM7540 | SK Žabovřesky Brno | 86:37 | + 32:08 | 4269 | |
9. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 87:36 | + 33:07 | 4136 | |
10. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 106:49 | + 52:20 | 1533 | |
11. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 165:55 | + 111:26 | 0 | |
Drahokoupil Aleš | CHT8501 | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 53:05 | 0 | ||
2. | Kovács Boldizsár | 18H9100 | Balassagyarmati Balassi Bálint KSE | 55:09 | + 2:04 | ||
3. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:31 | + 5:26 | 0 | |
4. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 61:38 | + 8:33 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 48:15 | ||
2. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 68:45 | + 20:30 | |
3. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 74:09 | + 25:54 | |
4. | Nečas David | TBM7611 | KOS TJ Tesla Brno | 100:19 | + 52:04 | |
5. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 126:35 | + 78:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovács Gábor | 18H6700 | Balassagyarmati Balassi Bálint KSE | 45:46 | ||
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | SKOB Baník Havířov | 47:53 | + 2:07 | |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 49:44 | + 3:58 | |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:58 | + 5:12 | |
5. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 52:02 | + 6:16 | |
6. | Ženčák Jaroslav | N | 88:10 | + 42:24 | ||
Claes Johan | 14B5851 | BORASCA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | SK Žabovřesky Brno | 48:27 | ||
2. | Felkl Luděk | 52:48 | + 4:21 | |||
3. | Krejčová Vlasta | SKV9453 | TJ Slovan Karlovy Vary | 77:07 | + 28:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neckář Jan | 94:29 | ||||
2. | Walder Jiří | 100:26 | + 5:57 |