Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: D21A

Datum:
18.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Kuban Michal - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3

D21A 5.20 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7473

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 45:31 7991
2. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 49:40 + 4:09 7357
3. Horčičková Eva UOL7051 SK UP Olomouc 51:32 + 6:01 7072
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 54:14 + 8:43 6659
5. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 56:01 + 10:30 6387
6. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 56:51 + 11:20 6259
7. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 58:43 + 13:12 5974
8. Čermáková Magdalena UOL9155 SK UP Olomouc 59:36 + 14:05 5839
9. Adamová Eva VBM8772 VSK Mendelu Brno 60:08 + 14:37 5758
10. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:40 + 15:09 5676
11. Matulová Lucie ADA8880 OOB TJ Spartak Adamov 61:10 + 15:39 5600
12. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:30 + 16:59 5396
13. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 63:03 + 17:32 5312
14. Muselíková Vladislava ABM9151 KOB Moira Brno 65:51 + 20:20 4884
15. Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 66:34 + 21:03 4775
16. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:52 + 21:21 4729
17. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 67:28 + 21:57 4637
18. Matulová Iva ADA8451 OOB TJ Spartak Adamov 68:53 + 23:22 4421
19. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 71:23 + 25:52 4039
20. Šmejcová Anna SJC9552 TJ Sportcentrum Jičín 71:36 + 26:05 4005
21. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:40 + 26:09 3995
22. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 72:54 + 27:23 3807
23. Janošíková Lenka UOL7651 SK UP Olomouc 76:08 + 30:37 3313
24. Aschacher Verena 32A9151 HSV OL Wiener Neustadt 76:17 + 30:46
25. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 76:55 + 31:24 3193
26. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 77:20 + 31:49 3129
27. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 86:06 + 40:35 1790
28. Kubičková Barbora SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 88:28 + 42:57 1428
29. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 88:38 + 43:07 1402