Logo

Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E1

Kategorie: H21C

Datum:
18.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Kuban Michal - R2
Stavitel tratí:
Vítek Pavel - R3

H21C 6.00 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5579

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ Sokol Plumlov 51:45 5661
2. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 52:50 + 1:05 5546
3. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 52:58 + 1:13 5532
4. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 55:09 + 3:24 5300
5. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 56:07 + 4:22 5197
6. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 57:58 + 6:13 5000
7. Otruba Karel PLU7917 TJ Sokol Plumlov 61:47 + 10:02 4595
8. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 64:01 + 12:16 4358
9. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 64:29 + 12:44 4308
10. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 65:20 + 13:35 4218
11. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 66:40 + 14:55 4076
12. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 67:37 + 15:52 3975
13. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 68:21 + 16:36 3897
14. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 70:13 + 18:28 3699
15. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 70:29 + 18:44 3671
16. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 70:56 + 19:11 3623
17. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 72:09 + 20:24 3494
18. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 76:41 + 24:56 3012
19. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 77:15 + 25:30 2952
20. Valenta Miloslav LPU7712 OK Lokomotiva Pardubice 79:08 + 27:23 2752
21. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 80:10 + 28:25 2642
22. Melcher Ota PLU8001 TJ Sokol Plumlov 81:14 + 29:29 2529
23. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 81:54 + 30:09 2458
24. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 82:32 + 30:47 2390
25. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 85:08 + 33:23 2114
26. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 86:18 + 34:33 1990
27. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 87:09 + 35:24 1900
28. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 88:21 + 36:36 1772
29. Smištík Jaroslav LDC8900 KOB Děčín 89:54 + 38:09
30. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 90:05 + 38:20 1588
31. Létal Jiří SFM8202 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 90:38 + 38:53 1530
32. Sluka Miroslav SBK7207 KOB Start Blansko 90:56 + 39:11 1498
33. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:56 + 40:11 1392
34. Kožoušek Adam NNN9991 Neregistrovaní 97:22 + 45:37
35. Pešek Kamil CET8002 TJ Loko Česká Třebová 101:12 + 49:27 407
36. Pietraszek Martin OOP8100 TJ Opava 102:41 + 50:56 250
37. Jevsejenko Alexandr ZBM8110 SK Žabovřesky Brno 103:59 + 52:14 112
38. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 110:16 + 58:31 0
39. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 114:30 + 62:45 0
40. Křížan Jiří PVP8000 VSK Přírodověda 114:41 + 62:56
41. Koťátko Aleš SFM8303 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 114:42 + 62:57 0
42. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 119:41 + 67:56 0
43. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 153:37 + 101:52 0
Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering DISK 0