Výsledky závodu: Grand Prix Silesia 2014 - E2

Kategorie: H21E

Datum:
01.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
H21E
10.50 km, 250 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9077
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 63:54 9303
2. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 65:24 + 1:30 9095
3. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 67:18 + 3:24 8832
4. Podziński Rafal PHK9100 C OK 99 Hradec Králové 68:51 + 4:57 8617
5. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 68:59 + 5:05 8599
6. Konotopetz Damian 1PC9000 C Coueurs de Bois 69:53 + 5:59
7. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 70:11 + 6:17 8433
8. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 72:40 + 8:46 8089
9. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 73:41 + 9:47 7948
10. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 74:04 + 10:10 7895
11. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 74:23 + 10:29 7851
12. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 74:38 + 10:44 7816
13. Kemp Eric 7VC9001 C Canadian Team 74:56 + 11:02
14. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 76:19 + 12:25 7583
15. Bukovác Maroš 27S7600 C Farmaceut Bratislava 77:33 + 13:39
16. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 77:38 + 13:44 7401
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 77:40 + 13:46 7396
18. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 78:09 + 14:15 7329
19. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 79:54 + 16:00 7087
20. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 80:20 + 16:26
21. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 80:27 + 16:33 7011
22. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 81:32 + 17:38 6861
23. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 83:54 + 20:00 6533
24. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 85:26 + 21:32 6320
25. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:32 + 22:38 6168
26. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 87:11 + 23:17 6078
27. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 87:20 + 23:26
28. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 92:58 + 29:04
29. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 97:16 + 33:22 4681
30. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 113:04 + 49:10 2493
31. Mak Raphael 35H9200 C Hong Kong Orienteering Club 116:21 + 52:27
32. Svoboda Michael 8BC9900 C FWOC 117:50 + 53:56
33. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 143:40 + 79:46 0
Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín DISK 0