Výsledky závodu: WUOC Tour 2014 - E3

Kategorie: H21E

Datum:
15.08.2014
Místo konání:
Protivanov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Huťský potok, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2014
Ředitel závodu:
Otrubová Johana
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Ptáček Pavel, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí. Během závodu nebyl nikdo zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
H21E
6.90 km, 75 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8594
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kvaal Osterbo Oystein 81S C IFK Lidingö SOK 34:49
2. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 35:39 + 0:50 8854
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 1:27 8710
4. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 36:39 + 1:50
5. Rollier Baptiste 9DC8201 C ANCO 38:06 + 3:17
6. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 38:22 + 3:33 8219
7. Keely Leon 82S C Saveldalen 38:30 + 3:41
8. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 39:41 + 4:52 7911
9. Sokalski Dariusz 35P C Polish Junior Team 40:04 + 5:15
10. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 40:08 + 5:19 7806
11. Charuba Lukasz 38P C UKS Orientus Lodz 40:47 + 5:58
12. McNulty Henry AUS C Tintookies 42:16 + 7:27
13. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 42:23 + 7:34 7280
14. Jurczyk Tomasz 24P9400 C Slask O-Team 42:33 + 7:44
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 43:56 + 9:07 6917
16. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 44:17 + 9:28 6835
17. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 44:31 + 9:42 6781
18. Galicz Karol 71P8601 C UKS Kusy Warszawa 45:12 + 10:23
19. Schachner Sandro 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 45:23 + 10:34
20. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 45:27 + 10:38 6563
21. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 46:17 + 11:28 6368
22. Gryzio Lukasz 66P C UKS Azymut Pabianice 47:13 + 12:24
23. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 48:34 + 13:45 5834
24. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:58 + 14:09 5741
25. Fesselhofer Roland 32A C HSV OL Wiener Neustadt 52:18 + 17:29
26. Pilkowski Tadeusz 38P C UKS Orientus Lodz 52:31 + 17:42
27. Janušis Gediminas 29L9100 C Labirintas 52:47 + 17:58
28. Svoboda Michael 8BC C FWOC 53:10 + 18:21
29. Nisi Giacomo 11I C Corsaorientamento Club Roma 60:03 + 25:14
30. Hui Siu Tung 37H C Hong Kong Team 73:20 + 38:31
Loniewski Grzegorz 45P C KU AZS WAT Warszawa DISK
Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering DISK 0
Sintoni Mike 11I C Corsaorientamento Club Roma DISK