Event results: WUOC Tour 2014 - E4

Date:
2014/08/16
Place:
Protivanov
Organiser:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Used map:
Protivanov, Huťský potok, 1:10 000, E=5m, stav - jaro 2014
Director:
Otrubová Johana
Referee:
Grepl Ladislav - R2
Course setter:
Vláčil Daniel - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Ptáček Pavel, Skyvová Kristýna
Protocol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí. Nikdo nebyl zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Classes:
D10     D12A     D12B     D14A     D16     D18     D21E     D21A     D35     D40     D45     D50     D55     D60     DH10N     H10     H12A     H12B     H14A     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
1.80 km, 10 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 9:38
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 11:02 + 1:24
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 14:23 + 4:45
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 14:47 + 5:09
5. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 19:36 + 9:58
6. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:43 + 11:05
7. Dupuy Violette 58F0550 C BOA 21:58 + 12:20
8. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 24:20 + 14:42
D12A
2.10 km, 15 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 14:15
2. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 14:25 + 0:10
3. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 14:40 + 0:25
4. Block Amelia 38P C UKS Orientus Lodz 15:11 + 0:56
5. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 17:32 + 3:17
6. Rudenko Zuzanna 28P C UNTS Warszawa 18:22 + 4:07
7. Borzym Izabela 71P0251 C UKS Kusy Warszawa 19:21 + 5:06
8. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 20:09 + 5:54
9. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 20:42 + 6:27
10. Dolinska Zuzanna 71P0351 C UKS Kusy Warszawa 22:19 + 8:04
11. Dupuy Rose-Lou 58F0250 C BOA 24:27 + 10:12
D12B
2.00 km, 10 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 16:55
2. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 16:59 + 0:04
3. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 17:04 + 0:09
4. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 19:21 + 2:26
5. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 19:44 + 2:49
6. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 19:52 + 2:57
7. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 23:46 + 6:51
8. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 25:45 + 8:50
9. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 36:50 + 19:55
D14A
2.80 km, 25 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 17:12
2. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 17:21 + 0:09
3. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 19:52 + 2:40
4. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 21:01 + 3:49
5. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 21:29 + 4:17
6. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 22:36 + 5:24
7. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 24:53 + 7:41
8. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 24:56 + 7:44
9. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:38 + 8:26
10. Lueger Anna 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 26:10 + 8:58
11. Proga Agnieszka 38P C UKS Orientus Lodz 27:10 + 9:58
12. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 27:21 + 10:09
13. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 43:20 + 26:08
14. Sladek Laura 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 46:06 + 28:54
Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec DISK
D16
3.20 km, 30 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 21:53
2. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 22:14 + 0:21
3. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 25:50 + 3:57
4. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 26:12 + 4:19
5. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 26:35 + 4:42
6. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 27:10 + 5:17
7. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 27:22 + 5:29
8. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 27:43 + 5:50
9. Królik Kinga 35P C Polish Junior Team 27:46 + 5:53
10. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 28:10 + 6:17
11. Filipowska Aleksandra 38P C UKS Orientus Lodz 28:30 + 6:37
12. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 29:29 + 7:36
13. Chwialkowska Matylda 38P C UKS Orientus Lodz 29:54 + 8:01
14. Knauder Vitoria 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 30:06 + 8:13
15. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 30:25 + 8:32
16. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 30:41 + 8:48
17. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 32:27 + 10:34
18. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 34:53 + 13:00
19. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 35:45 + 13:52
20. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 36:54 + 15:01
21. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 37:04 + 15:11
22. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 41:34 + 19:41
Fortuniak Weronika 38P C UKS Orientus Lodz DISK
Wiecha Dominika 38P C UKS Orientus Lodz DISK
D18
3.90 km, 45 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Wanczyk Zuzanna 35P C Polish Junior Team 23:50
2. Morawska Maja 35P C Polish Junior Team 27:14 + 3:24
3. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 28:30 + 4:40
4. Maciejewska Angelika 35P C Polish Junior Team 30:33 + 6:43
5. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 38:22 + 14:32
6. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 45:18 + 21:28
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 48:40 + 24:50
8. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 49:02 + 25:12
D21E
5.10 km, 55 m, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Nilsson Simkovics Anna 13A9350 C OLC Wienerwald 32:31
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 32:42 + 0:11
3. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 36:11 + 3:40
4. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 37:02 + 4:31
5. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 9:51
6. Pabich Maria 66P C UKS Azymut Pabianice 45:44 + 13:13
7. Minoiu Veronica 22R7250 C CS Universitatea Criova 47:10 + 14:39
8. Maiorescu Irina 18R C UNEFS Bucuresti Club 48:13 + 15:42
9. Brandi Andreina 11I C Corsaorientamento Club Roma 52:06 + 19:35
10. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 67:00 + 34:29
Sprod Olivia AUS C Tintookies DISK
D21A
3.70 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 29:34
2. Bialkowska Aneta 38P C UKS Orientus Lodz 30:06 + 0:32
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:34 + 1:00
4. Kasza Izabela 24P9450 C Slask O-Team 34:30 + 4:56
5. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 34:47 + 5:13
6. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 36:30 + 6:56
7. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 37:01 + 7:27
8. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 38:55 + 9:21
9. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 41:31 + 11:57
10. Hauser Barbara 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 42:20 + 12:46
11. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 43:52 + 14:18
Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice DISK
D35
4.20 km, 45 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Komárková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 39:17
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:38 + 1:21
3. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 46:03 + 6:46
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 46:09 + 6:52
5. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 48:56 + 9:39
6. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 55:21 + 16:04
7. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 62:49 + 23:32
D40
3.90 km, 45 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 35:18
2. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 35:37 + 0:19
3. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:53 + 3:35
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 41:07 + 5:49
5. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 52:28 + 17:10
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 64:09 + 28:51
7. Blum Réka 34H7450 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 64:47 + 29:29
8. Blum Henriette 34H7050 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 65:46 + 30:28
9. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 112:18 + 77:00
D45
3.40 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 33:14
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 35:49 + 2:35
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 37:36 + 4:22
4. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 41:09 + 7:55
5. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 42:13 + 8:59
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 43:11 + 9:57
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 55:32 + 22:18
8. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 62:12 + 28:58
D50
3.40 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Denisova Natallia 15B C Denisov Family 36:08
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 38:32 + 2:24
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 45:55 + 9:47
4. Deredos Nina 38P C UKS Orientus Lodz 53:21 + 17:13
5. Virgolini Maria Pia 17I60 C 0147 Orienteering Tarzo 61:05 + 24:57
D55
3.00 km, 20 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 35:19
2. Nikitsina Tatsiana 15B C Denisov Family 38:16 + 2:57
3. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 39:46 + 4:27
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 43:47 + 8:28
5. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 56:20 + 21:01
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 62:11 + 26:52
D60
3.00 km, 20 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:52
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 31:06 + 1:14
3. Oudin Marie-Reine 48F C CO Colmar 41:23 + 11:31
4. Margit Jenei 27H5450 C BÖF 41:25 + 11:33
5. Ildikó Keszthelyi 27H5050 C BÖF 57:01 + 27:09
6. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 65:15 + 35:23
DH10N
1.80 km, 15 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 12:10
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 12:35 + 0:25
3. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 13:37 + 1:27
4. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:03 + 2:53
5. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 16:17 + 4:07
6. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 17:34 + 5:24
7. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 18:07 + 5:57
8. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 26:47 + 14:37
Dupuy Célestin 58F0700 C BOA DISK
H10
1.80 km, 10 m, 6 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 10:28
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 10:56 + 0:28
3. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 11:38 + 1:10
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 13:50 + 3:22
5. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 14:47 + 4:19
6. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 23:59 + 13:31
H12A
2.40 km, 15 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 19:07
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 20:19 + 1:12
3. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 21:22 + 2:15
4. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 21:25 + 2:18
5. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 22:57 + 3:50
6. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 29:16 + 10:09
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 31:14 + 12:07
8. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 33:06 + 13:59
Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov DISK
Bartos Zbigniew 38P C UKS Orientus Lodz DISK
H12B
2.10 km, 15 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 15:36
2. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 18:15 + 2:39
3. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 19:42 + 4:06
4. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 21:05 + 5:29
5. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 21:49 + 6:13
6. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 22:02 + 6:26
7. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 24:10 + 8:34
8. Zielenewski Aleksander 71P C UKS Kusy Warszawa 39:08 + 23:32
H14A
3.10 km, 25 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 20:00
2. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:19 + 2:19
3. Rzenca Piotr 38P C UKS Orientus Lodz 22:39 + 2:39
4. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 22:40 + 2:40
5. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:57 + 2:57
6. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 24:19 + 4:19
7. Féder Medard n 73S0102 C Klub OB AŠK Pezinok 26:46 + 6:46
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 28:14 + 8:14
9. Pietek Jakub 38P C UKS Orientus Lodz 28:37 + 8:37
10. Jasinski Maciej 38P0025 C UKS Orientus Lodz 31:48 + 11:48
11. Svoboda David 8BC C FWOC 33:52 + 13:52
12. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 36:13 + 16:13
13. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 37:12 + 17:12
14. Bartos Grzegorz 38P C UKS Orientus Lodz 37:33 + 17:33
15. Deredos Bruno 38P C UKS Orientus Lodz 44:13 + 24:13
16. Zienkiewicz Grzegorz 71P C UKS Kusy Warszawa 48:20 + 28:20
17. Kniebugl Jakub 39S C KOBRA Bratislava 49:48 + 29:48
18. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 50:51 + 30:51
19. Poulain Jules 48F C CO Colmar 78:59 + 58:59
H16
4.30 km, 45 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 27:47
2. Pryjma Fryderik R 7RC9807 C Orienteering Academy 28:40 + 0:53
3. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 28:47 + 1:00
4. Minoiu George 22R9800 C CS Universitatea Criova 29:09 + 1:22
5. Sláma Dušan 25S C ATU Kosice 29:15 + 1:28
6. Urbaniak Jerzy 7RC9809 C Orienteering Academy 30:36 + 2:49
7. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 30:38 + 2:51
8. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 32:19 + 4:32
9. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 5:39
10. Wlazel Dawid 38P C UKS Orientus Lodz 37:20 + 9:33
11. Zuchmanski Przemysław 38P C UKS Orientus Lodz 38:21 + 10:34
12. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 10:53
13. Kokoška Jakub 25S9902 C ATU Kosice 39:38 + 11:51
14. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 45:47 + 18:00
15. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 53:36 + 25:49
Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc DISK
H18
4.70 km, 60 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Rzenca Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 24:05
2. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 27:31 + 3:26
3. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 29:48 + 5:43
4. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 31:35 + 7:30
5. Palka Szymon 38P C UKS Orientus Lodz 34:51 + 10:46
6. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 35:40 + 11:35
7. Carlini Tommaso 11I C Corsaorientamento Club Roma 37:14 + 13:09
8. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 38:01 + 13:56
9. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 39:58 + 15:53
10. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 40:52 + 16:47
Borgiel Jaroslaw 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój DISK
H21E
6.90 km, 85 m, 26 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 39:16
2. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 39:19 + 0:03
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 0:07
4. Kvaal Osterbo Oystein 81S C IFK Lidingö SOK 39:53 + 0:37
5. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 40:10 + 0:54
6. Gryzio Lukasz 66P C UKS Azymut Pabianice 42:22 + 3:06
7. Charuba Lukasz 38P C UKS Orientus Lodz 42:27 + 3:11
8. Jurczyk Tomasz 24P9400 C Slask O-Team 43:14 + 3:58
9. Keely Leon 82S C Saveldalen 44:01 + 4:45
10. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 45:03 + 5:47
11. Schachner Sandro 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 45:28 + 6:12
12. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 47:34 + 8:18
13. Nisi Giacomo 11I C Corsaorientamento Club Roma 48:58 + 9:42
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 49:31 + 10:15
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 50:23 + 11:07
16. Sokalski Dariusz 35P C Polish Junior Team 53:10 + 13:54
17. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 54:36 + 15:20
18. Loniewski Grzegorz 45P C KU AZS WAT Warszawa 54:57 + 15:41
19. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 60:31 + 21:15
20. Pilkowski Tadeusz 38P C UKS Orientus Lodz 61:33 + 22:17
21. Galicz Karol 71P8601 C UKS Kusy Warszawa 61:37 + 22:21
22. Hui Siu Tung 37H C Hong Kong Team 67:19 + 28:03
23. Sintoni Mike 11I C Corsaorientamento Club Roma 74:57 + 35:41
24. Svoboda Michael 8BC C FWOC 77:03 + 37:47
Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. DISK
Rollier Baptiste 9DC8201 C ANCO DISK
H21A
5.70 km, 80 m, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Pabich Tomasz 66P C UKS Azymut Pabianice 35:58
2. Ciekanski Mateusz 66P C UKS Azymut Pabianice 37:52 + 1:54
3. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 38:28 + 2:30
4. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 41:11 + 5:13
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 41:50 + 5:52
6. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:14 + 8:16
7. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 44:50 + 8:52
8. Lubis Michal 66P C UKS Azymut Pabianice 46:02 + 10:04
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 54:24 + 18:26
10. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 60:13 + 24:15
11. Marciniak Patryk 66P C UKS Azymut Pabianice 61:24 + 25:26
12. Kaprál Matúš 25S8804 C ATU Kosice 64:39 + 28:41
Kordala Michał 38P C UKS Orientus Lodz DISK
Jones Ian 18U C US Team DISK
H21B
4.30 km, 45 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Blejdea Alexandru 22R9400 C CS Universitatea Criova 27:10
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 30:04 + 2:54
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 36:55 + 9:45
4. Traint Stefan 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 38:01 + 10:51
5. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 38:21 + 11:11
6. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 40:49 + 13:39
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 14:29
8. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 46:13 + 19:03
9. Blum László 34H8000 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 48:19 + 21:09
10. Kožoušek Adam NNN0002 C Neregistrovaní 49:30 + 22:20
11. Bielikov Oleksandr 13U C OK Slavutich 49:33 + 22:23
12. Immervoll Christopher 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 52:18 + 25:08
13. Melcher Ota PLU8001 C TJ Sokol Plumlov 77:53 + 50:43
Začal Martin PLU8100 C TJ Sokol Plumlov DISK
H35
5.10 km, 55 m, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 38:54
2. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 38:58 + 0:04
3. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 39:12 + 0:18
4. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 40:55 + 2:01
5. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 49:21 + 10:27
6. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 50:42 + 11:48
7. Sabou Gabriel 18R C UNEFS Bucuresti Club 55:02 + 16:08
8. Féder Medard str. 73S7303 C Klub OB AŠK Pezinok 57:13 + 18:19
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 57:37 + 18:43
10. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 63:26 + 24:32
11. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 63:41 + 24:47
12. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 65:33 + 26:39
13. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 93:16 + 54:22
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 107:41 + 68:47
Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec DISK
H40
4.70 km, 60 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Barrable Nick 19G7401 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 27:38
2. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 29:05 + 1:27
3. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:26 + 2:48
4. Dupuy Francis 58F7400 C BOA 30:54 + 3:16
5. Poulain Antoine 48F C CO Colmar 32:53 + 5:15
6. Goutaudier Christophe 50C C C. Goutaudier 34:30 + 6:52
7. Zarfati Stefano 11I C Corsaorientamento Club Roma 38:10 + 10:32
8. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 40:20 + 12:42
9. Legallais Jean-luc 48F C CO Colmar 41:20 + 13:42
10. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 44:52 + 17:14
11. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 46:01 + 18:23
12. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 49:05 + 21:27
13. Németi Tamás 34H7400 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 50:16 + 22:38
14. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 56:30 + 28:52
Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
H45
4.20 km, 45 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 35:03
2. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 36:52 + 1:49
3. Antonowicz Jerzy 28P6800 C UNTS Warszawa 40:56 + 5:53
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 57:03 + 22:00
5. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 105:17 + 70:14
MS Zatloukal Patrik PTI6622 C Sportovní klub Ptení DISK
H50
3.70 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 29:35
2. Kellner Gerhard 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 30:06 + 0:31
3. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 40:15 + 10:40
4. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:00 + 13:25
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 64:36 + 35:01
6. Deredos Andrzej 38P C UKS Orientus Lodz 78:22 + 48:47
H55
3.70 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Parkhomenko Viacheslav 13U C OK Slavutich 29:23
2. Zapletal Josef 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 35:14 + 5:51
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 36:42 + 7:19
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 37:56 + 8:33
5. Minoiu Emilian 22R5700 C CS Universitatea Criova 38:48 + 9:25
6. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 51:04 + 21:41
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 57:25 + 28:02
H60
3.40 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 29:52
2. Hones Sepp 26A C HSV Ried 30:03 + 0:11
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 32:29 + 2:37
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 33:03 + 3:11
5. Oudin Bernard 48F C CO Colmar 38:45 + 8:53
6. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 39:31 + 9:39
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:02 + 10:10
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 41:05 + 11:13
9. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 41:28 + 11:36
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 41:38 + 11:46
11. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 42:53 + 13:01
12. János Magyar 27H5200 C BÖF 63:40 + 33:48
József Bugár 27H5300 C BÖF DISK
H65
3.40 km, 40 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 34:04
2. Blum László István 34H4800 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 34:59 + 0:55
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 35:55 + 1:51
4. Watson Ian 18G4701 C Manchester and District Orienteering Club 38:29 + 4:25
5. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 39:11 + 5:07
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:47 + 6:43
7. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 129:59 + 95:55
Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H70
3.00 km, 20 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 33:37
2. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 34:31 + 0:54
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:21 + 2:44
4. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 42:30 + 8:53
5. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:29 + 10:52
6. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 45:27 + 11:50
HDR
1.80 km, 15 m, 7 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Semerád Jan KON C KOB Konice 13:58
2. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 16:40 + 2:42
3. Šudřich Tomáš KON C KOB Konice 17:34 + 3:36
4. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 17:39 + 3:41
5. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 18:39 + 4:41
6. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 18:57 + 4:59
7. Vlašimská Karolína SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 19:30 + 5:32
8. Vavrečka Michal KON C KOB Konice 19:57 + 5:59
9. Vlašimská Bára SKV C TJ Slovan Karlovy Vary 20:56 + 6:58
10. Sedláčková Johana JPV C Oddíl OS SK Prostějov 22:45 + 8:47
11. Starý Dominik KON C KOB Konice 23:07 + 9:09
12. Biesiacka Oliwia 38P0026 C UKS Orientus Lodz 25:23 + 11:25
13. Matečný Matyáš C 26:29 + 12:31
14. Podzimková Anna 10 C 27:13 + 13:15
15. Jehlářová Anežka UOL C SK UP Olomouc 27:46 + 13:48
16. Věžníková Veronika TTR09 C OOB Třebíč 34:20 + 20:22
17. Krtičková Ester KON0750 C KOB Konice 34:41 + 20:43
18. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 44:03 + 30:05
19. Watson Helena C 45:52 + 31:54
20. Németi Borbála 34H0850 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 48:49 + 34:51
Lorenc Štěpán PLU0606 C TJ Sokol Plumlov DISK
P
2.80 km, 25 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Markowiak Daniel C 27:52
2. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 32:51 + 4:59
3. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 33:53 + 6:01
4. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 34:53 + 7:01
5. Vlčková Lenka C 35:10 + 7:18
6. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 35:22 + 7:30
7. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 36:51 + 8:59
8. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 37:54 + 10:02
9. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 39:33 + 11:41
10. Štorková Simona JPV C Oddíl OS SK Prostějov 42:35 + 14:43
11. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 42:51 + 14:59
12. Štorek Petr JPV C Oddíl OS SK Prostějov 43:33 + 15:41
13. Frydrychovský Josef UOL5900 C SK UP Olomouc 44:57 + 17:05
14. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 45:05 + 17:13
15. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:18 + 17:26
16. Haider Anna 26A C HSV Ried 47:12 + 19:20
17. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 49:13 + 21:21
18. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 53:39 + 25:47
19. Botló Zbyněk UOL C SK UP Olomouc 54:55 + 27:03
20. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 55:58 + 28:06
21. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 65:24 + 37:32
22. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 73:49 + 45:57
23. Ligurský Ivo C 85:42 + 57:50
Horký Jan UOL C SK UP Olomouc DISK
T
4.30 km, 45 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 29:18
2. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 34:10 + 4:52
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 34:11 + 4:53
4. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 35:08 + 5:50
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 40:19 + 11:01
6. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 43:24 + 14:06
7. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 44:33 + 15:15
8. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 44:47 + 15:29
9. Tršová Daniela C 46:38 + 17:20
10. Lorencová Linda C 48:06 + 18:48
11. Trš Lubomír C 50:24 + 21:06
12. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 54:37 + 25:19
13. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 54:43 + 25:25
14. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:06 + 27:48
15. Novotný Petr NNN C Neregistrovaní 58:23 + 29:05
16. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 59:29 + 30:11
17. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 63:51 + 34:33
18. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 64:36 + 35:18
19. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 66:25 + 37:07
20. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 67:27 + 38:09
21. Pullmanová Daniela PLU8450 C TJ Sokol Plumlov 78:57 + 49:39
22. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 90:10 + 60:52
MS Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 80:19 + 51:01