Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E2

Kategorie: H21E

Datum:
23.08.2014
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Poloprutská Markéta
Hlavní rozhodčí:
Omová Jana - R2
Stavitel tratí:
Wolf Filip, Wolf Daniel - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21E
2.75 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9304
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 16:51 9621
2. Kodeda Štěpán SJC8818 TJ Sportcentrum Jičín 17:35 + 0:44 9230
3. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 17:54 + 1:03 9061
4. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 18:17 + 1:26 8857
5. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 18:51 + 2:00 8555
6. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 19:03 + 2:12 8448
7. Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín 19:20 + 2:29 8297
8. Kretzschmar Matthias 18D9000 Post SV Dresden 19:30 + 2:39
9. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 19:34 + 2:43 8172
10. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 19:42 + 2:51 8101
11. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 19:43 + 2:52 8092
12. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 19:56 + 3:05 7977
13. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 19:59 + 3:08 7950
14. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 20:00 + 3:09 7941
15. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 20:17 + 3:26 7790
16. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 20:23 + 3:32 7737
17. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 20:54 + 4:03 7461
18. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 20:56 + 4:05 7443
19. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 21:44 + 4:53 7017
20. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 22:05 + 5:14 6830
21. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 22:23 + 5:32 6670
22. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 22:34 + 5:43 6572
23. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 23:04 + 6:13 6306
24. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 23:12 + 6:21 6234
25. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 23:54 + 7:03 5861
26. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 23:56 + 7:05 5843
27. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 24:05 + 7:14 5763
28. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 7:18 5728
29. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 24:31 + 7:40 5532
30. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 25:08 + 8:17 5203
31. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 8:20 5177
32. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:18 + 10:27 4048
33. Jána Michal DKP8400 Oddíl OB Kotlářka 37:36 + 20:45 0