Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E2

Kategorie: H21A

Datum:
23.08.2014
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Poloprutská Markéta
Hlavní rozhodčí:
Omová Jana - R2
Stavitel tratí:
Wolf Filip, Wolf Daniel - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21A
2.53 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7696
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 17:24 7813
2. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 17:43 + 0:19 7675
3. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 17:53 + 0:29 7602
4. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 0:54 7420
5. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 18:23 + 0:59 7384
6. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 18:36 + 1:12 7290
7. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 18:38 + 1:14 7275
8. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 18:51 + 1:27 7181
9. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 18:54 + 1:30 7159
10. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 19:16 + 1:52 6999
11. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 19:27 + 2:03 6919
12. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 19:55 + 2:31 6716
13. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 20:13 + 2:49 6586
14. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:32 + 3:08 6448
15. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 21:07 + 3:43 6193
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 21:21 + 3:57 6092
17. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 21:25 + 4:01 6063
18. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 21:42 + 4:18 5939
19. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 21:44 + 4:20 5925
20. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 22:00 + 4:36 5809
21. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 22:03 + 4:39 5787
22. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 22:11 + 4:47 5729
23. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 22:35 + 5:11 5554
24. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 23:03 + 5:39 5351
25. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 23:13 + 5:49 5279
26. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 23:52 + 6:28 4995
27. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 23:57 + 6:33 4959
28. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 24:30 + 7:06 4719
29. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 24:40 + 7:16 4647
30. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 25:19 + 7:55 4364
31. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 25:25 + 8:01 4320
32. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 26:47 + 9:23 3725
33. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:29 + 10:05 3420
34. Krejčí Jiří 8DC8600 DOBneregistrovani 29:37 + 12:13
35. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 30:09 + 12:45 2258
36. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 31:25 + 14:01 1706
37. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 36:41 + 19:17 0
Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden DISK