Výsledky závodu: Cena východních Čech - E2

Datum:
30.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Kubát Pavel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     DE     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     HDR     HE     P     T    
D10N
2.71 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 18:15
2. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 18:27 + 0:12
3. Čečková Karolína SHK0650 TJ Slavia Hradec Králové 18:56 + 0:41
4. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 18:57 + 0:42
5. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 19:43 + 1:28
6. Holasová Barbora AOP0651 Přátelé orientačního běhu Opava 19:53 + 1:38
7. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:36 + 3:21
8. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 24:28 + 6:13
9. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 25:10 + 6:55
10. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 29:56 + 11:41
11. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 30:31 + 12:16
12. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 34:47 + 16:32
13. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 36:15 + 18:00
14. Bulířová Žofie 6YC0850 Neregistrovaní 49:01 + 30:46
15. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 51:01 + 32:46
16. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 54:31 + 36:16
D10C
2.26 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 18:02
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 18:14 + 0:12
3. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 19:49 + 1:47
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:54 + 1:52
5. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 19:59 + 1:57
6. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 20:06 + 2:04
7. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 21:29 + 3:27
8. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:51 + 3:49
8. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 21:51 + 3:49
10. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:18 + 6:16
11. Šemberová Anděla SJC0451 TJ Sportcentrum Jičín 28:22 + 10:20
12. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 47:51 + 29:49
13. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 56:28 + 38:26
14. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:50 + 49:48
15. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:40 + 62:38
D12A
2.16 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 18:56
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 20:31 + 1:35
3. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:42 + 2:46
4. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 22:19 + 3:23
5. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 4:56
6. Suchá Simona SHK0351 TJ Slavia Hradec Králové 24:35 + 5:39
7. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 25:41 + 6:45
8. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 25:52 + 6:56
9. Rudenko Zuzanna 28P0350 UNTS Warszawa 25:54 + 6:58
10. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 26:45 + 7:49
11. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 27:25 + 8:29
12. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 27:52 + 8:56
13. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 28:10 + 9:14
14. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 28:12 + 9:16
15. Pulda Aleksandra 19P0200 Tukan Iwiny 28:21 + 9:25
16. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 28:44 + 9:48
17. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 29:53 + 10:57
18. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:24 + 11:28
19. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 32:50 + 13:54
20. Pluta Aleksandra DOB0351 KOB Dobruška 34:42 + 15:46
21. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 34:54 + 15:58
22. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 37:04 + 18:08
23. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 37:12 + 18:16
24. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 37:53 + 18:57
D12B
1.91 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimová Eliška LTU0250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:50
2. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 20:53 + 0:03
3. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 21:44 + 0:54
4. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:16 + 1:26
5. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 24:04 + 3:14
6. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 24:19 + 3:29
7. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:47 + 4:57
8. Kodytková Denisa SHK0252 TJ Slavia Hradec Králové 25:51 + 5:01
9. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 26:11 + 5:21
10. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 26:37 + 5:47
11. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 5:51
12. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 27:42 + 6:52
13. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:13 + 9:23
14. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 33:59 + 13:09
15. Raková Petra SHK0251 TJ Slavia Hradec Králové 40:48 + 19:58
D14A
2.76 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biederman Adrianna 41P9850 WKS Wawel Kraków 25:16
2. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:15 + 0:59
2. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 26:15 + 0:59
4. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 26:50 + 1:34
5. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 27:06 + 1:50
6. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 27:32 + 2:16
7. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:07 + 2:51
8. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 29:03 + 3:47
9. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 4:23
10. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 29:45 + 4:29
11. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 30:33 + 5:17
12. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 30:55 + 5:39
12. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 30:55 + 5:39
14. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 32:15 + 6:59
15. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 32:48 + 7:32
16. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:11 + 7:55
17. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 33:20 + 8:04
18. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 33:48 + 8:32
19. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 35:47 + 10:31
20. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 35:53 + 10:37
21. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 36:07 + 10:51
22. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:56 + 11:40
23. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 38:04 + 12:48
24. Niezgodka Dominika DOB0150 KOB Dobruška 38:34 + 13:18
25. Paterová Klára TZL0093 SKOB Zlín 39:30 + 14:14
26. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 40:21 + 15:05
27. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 41:22 + 16:06
28. Macíková Barbora TZL0053 SKOB Zlín 41:47 + 16:31
29. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 43:12 + 17:56
30. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 45:14 + 19:58
31. Pluta Magdalena DOB0050 KOB Dobruška 48:56 + 23:40
32. Ďoubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 56:44 + 31:28
33. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 59:38 + 34:22
34. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:42 + 38:26
35. Zimová Barbora SHK0151 TJ Slavia Hradec Králové 69:03 + 43:47
D14B
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Susek Julia 23P0150 OK!Sport 31:51
2. Matějková Bára SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 32:13 + 0:22
3. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 40:33 + 8:42
4. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 41:06 + 9:15
5. Kopecká Kateřina PHK0157 OK 99 Hradec Králové 44:30 + 12:39
6. Brancúská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 14:31
7. Čížková Eliška ADA0051 OOB TJ Spartak Adamov 48:48 + 16:57
8. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:13 + 17:22
9. Richtrová Kateřina JIL0151 OK Jilemnice 84:15 + 52:24
D16B
3.88 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SK UP Olomouc 32:25
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 32:40 + 0:15
3. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 35:56 + 3:31
4. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 36:37 + 4:12
5. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 37:02 + 4:37
6. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:23 + 5:58
7. Odehnalová Klára ABM9956 KOB Moira Brno 38:28 + 6:03
8. Wziętek Barbara 41P9851 WKS Wawel Kraków 38:34 + 6:09
9. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 38:42 + 6:17
10. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 39:08 + 6:43
11. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 39:57 + 7:32
12. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 40:16 + 7:51
13. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 40:50 + 8:25
14. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 42:00 + 9:35
15. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:39 + 10:14
16. Bugaj Katarzyna 41P0050 WKS Wawel Kraków 43:17 + 10:52
17. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 44:40 + 12:15
18. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:50 + 18:25
19. Antonowicz Anna Maria 28P9850 UNTS Warszawa 51:55 + 19:30
20. Kmentová Barbora LPU9957 OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 22:48
21. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 62:41 + 30:16
22. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 62:48 + 30:23
23. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 67:29 + 35:04
24. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 76:33 + 44:08
25. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 78:45 + 46:20
26. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 81:57 + 49:32
27. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 84:36 + 52:11
D18B
4.26 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wańczyk Zuzanna 25P3027 PUKS Młode Orły 37:14
2. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 38:06 + 0:52
3. Hornik Aleksandra 34P9650 WKS Grunwald Poznań 38:51 + 1:37
4. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 2:13
5. Odehnalová Tereza ABM9757 KOB Moira Brno 40:07 + 2:53
6. Kašparová Zuzana SSU9661 SK Severka Šumperk 41:43 + 4:29
7. Matyba Anna DOB9650 KOB Dobruška 43:01 + 5:47
8. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 44:06 + 6:52
9. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 7:38
10. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 46:39 + 9:25
11. Hiršová Gabriela VBM9651 VSK Mendelu Brno 46:51 + 9:37
12. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 46:54 + 9:40
13. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 46:59 + 9:45
14. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 47:41 + 10:27
15. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 48:06 + 10:52
16. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:11 + 10:57
17. Dominiak Dagmara 25P3014 PUKS Młode Orły 49:12 + 11:58
18. Machusová Karolína SSU9666 SK Severka Šumperk 49:24 + 12:10
19. Selwon Justyna 25P3023 PUKS Młode Orły 52:09 + 14:55
20. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 53:39 + 16:25
21. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 53:51 + 16:37
22. Čížková Markéta ADA9652 OOB TJ Spartak Adamov 57:20 + 20:06
23. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 58:10 + 20:56
D21A
5.79 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8212
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 52:16 8359
2. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:51 + 0:35 8269
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 54:33 + 2:17 8007
4. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 56:16 + 4:00 7742
5. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:26 + 4:10 7716
6. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 57:59 + 5:43 7477
7. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 58:21 + 6:05 7420
8. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 58:49 + 6:33 7348
9. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 59:15 + 6:59 7282
10. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 59:34 + 7:18 7233
11. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 59:42 + 7:26 7212
12. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 61:11 + 8:55 6983
13. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 61:14 + 8:58 6976
14. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 61:18 + 9:02 6965
15. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 62:30 + 10:14 6780
16. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 62:59 + 10:43 6706
17. Čečková Martina SHK7753 TJ Slavia Hradec Králové 63:13 + 10:57 6670
18. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 63:44 + 11:28 6590
19. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 63:53 + 11:37 6567
20. Cahlová Blanka LCE9051 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:15 + 11:59 6510
21. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 64:41 + 12:25 6443
22. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 64:48 + 12:32 6425
23. Toužilová Martina SHK9151 TJ Slavia Hradec Králové 64:58 + 12:42 6400
24. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 65:05 + 12:49 6382
25. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 65:40 + 13:24 6292
26. Czajka Iza 23P8250 OK!Sport 66:16 + 14:00
27. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:25 + 14:09 6176
27. Horová Magda VSP5450 USK Praha 66:25 + 14:09 6176
29. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 67:53 + 15:37 5950
30. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 68:13 + 15:57 5898
31. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 68:41 + 16:25 5826
32. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 69:12 + 16:56 5746
33. Jindřišková Martina ASU8597 Magnus Orienteering 69:26 + 17:10 5710
34. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 69:54 + 17:38 5638
35. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 70:21 + 18:05 5569
36. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 70:51 + 18:35 5492
37. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:00 + 18:44 5469
38. Wysocka Malwina 23P8550 OK!Sport 71:33 + 19:17
39. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 71:36 + 19:20 5376
40. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:43 + 19:27 5358
41. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:48 + 19:32 5345
42. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 71:56 + 19:40 5325
43. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 73:32 + 21:16 5078
44. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 76:46 + 24:30 4579
45. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 77:21 + 25:05 4489
46. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:30 + 31:14 3540
47. Papugová Katarína LCE9255 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:04 + 31:48 3453
48. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 84:34 + 32:18 3375
49. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 89:54 + 37:38 2553
50. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 90:44 + 38:28 2424
D21B
4.89 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6549
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 50:48 6885
2. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 54:43 + 3:55 6406
3. Chmelařová Michaela SHK8051 TJ Slavia Hradec Králové 55:08 + 4:20 6355
4. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 55:14 + 4:26 6343
5. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 56:53 + 6:05 6141
6. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 57:01 + 6:13 6125
7. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 57:14 + 6:26 6098
8. Štrajtová Štěpánka UOL9151 SK UP Olomouc 58:47 + 7:59 5909
9. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 60:03 + 9:15 5754
10. Doškářová Tereza BOR9150 OK Jiskra Nový Bor 61:53 + 11:05 5530
11. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 63:13 + 12:25 5366
12. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 64:39 + 13:51 5191
13. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 65:21 + 14:33 5106
14. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:06 + 16:18 4892
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:17 + 16:29 4869
16. Pietraszková Lenka OOP8250 TJ Opava 67:29 + 16:41 4845
17. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 67:47 + 16:59 4808
18. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 67:52 + 17:04 4798
19. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 68:21 + 17:33 4739
20. Erbanová Karolína JIL8851 OK Jilemnice 68:24 + 17:36 4733
21. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 69:02 + 18:14 4655
22. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 69:46 + 18:58 4565
23. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 71:55 + 21:07 4303
24. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:02 + 22:14 4166
25. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 73:40 + 22:52 4089
26. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 73:59 + 23:11 4050
27. Bulvová Tereza CHT8854 OOB SK Chrast 75:58 + 25:10
28. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:47 + 26:59 3585
29. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 79:20 + 28:32 3396
30. Aschermannová Petra KAM9354 SK Kamenice 79:57 + 29:09 3320
31. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:21 + 30:33 3149
32. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 85:02 + 34:14 2699
33. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 89:51 + 39:03 2109
34. Gottliebová Petra KPY8752 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:52 + 41:04 1863
35. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 131:36 + 80:48 0
D35B
5.55 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 67:07
2. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 68:32 + 1:25
3. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 69:49 + 2:42
4. Vyškovská Radka ZVS7450 TJ Zbrojovka Vsetín 70:14 + 3:07
5. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 74:40 + 7:33
6. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 74:44 + 7:37
7. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:34 + 13:27
8. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 86:14 + 19:07
9. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 87:30 + 20:23
10. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:47 + 21:40
11. Vričanová Sylva HAV6751 SKOB Baník Havířov 89:57 + 22:50
12. Kaděrová Barbora HAV7051 SKOB Baník Havířov 92:28 + 25:21
13. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 92:35 + 25:28
14. Biolik Agnieszka 46P7700 wawa bno 96:51 + 29:44
15. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:54 + 30:47
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 98:16 + 31:09
17. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 103:44 + 36:37
D35C
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votočková Jaroslava JIL7255 OK Jilemnice 53:00
2. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:38 + 1:38
3. Valíková Petra AOP7351 Přátelé orientačního běhu Opava 60:44 + 7:44
4. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 61:17 + 8:17
5. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 61:44 + 8:44
6. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 63:40 + 10:40
7. Holasová Šarka AOP7853 Přátelé orientačního běhu Opava 74:47 + 21:47
8. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 75:48 + 22:48
9. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 78:20 + 25:20
10. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 82:39 + 29:39
D40B
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Etterle-Biederman Lilianna 41P6450 WKS Wawel Kraków 42:32
2. Pilcová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 43:24 + 0:52
3. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 43:46 + 1:14
4. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 44:06 + 1:34
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 46:47 + 4:15
6. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 47:20 + 4:48
7. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 48:08 + 5:36
8. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:14 + 5:42
9. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 53:16 + 10:44
10. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 53:18 + 10:46
11. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:18 + 12:46
12. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 56:11 + 13:39
13. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 56:48 + 14:16
14. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 58:21 + 15:49
15. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 58:52 + 16:20
16. Křivdová Lenka 2PC1350 Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje 60:37 + 18:05
17. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 61:33 + 19:01
18. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:05 + 21:33
19. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 74:36 + 32:04
D40C
3.68 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 39:58
2. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 47:57 + 7:59
3. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:06 + 8:08
4. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 50:33 + 10:35
5. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:54 + 11:56
6. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 52:24 + 12:26
7. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:39 + 12:41
8. Kostková Jana AOP7151 Přátelé orientačního běhu Opava 53:10 + 13:12
9. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB Moira Brno 54:28 + 14:30
10. Hudosová Gabriela KSU7299 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:42 + 14:44
11. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:46 + 14:48
12. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:37 + 15:39
13. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 55:45 + 15:47
14. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 56:21 + 16:23
15. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 56:56 + 16:58
16. Stauchová Iva 3LC7450 Lipence 59:33 + 19:35
17. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:37 + 21:39
18. Titzová Pavlína VSP7470 USK Praha 62:57 + 22:59
19. Sędłak Ewa 23P7400 OK!Sport 64:27 + 24:29
20. Seidenglanzová Irena SSU7450 SK Severka Šumperk 65:19 + 25:21
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 80:32 + 40:34
D45B
3.68 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 35:18
2. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 36:11 + 0:53
3. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 37:27 + 2:09
4. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 40:07 + 4:49
5. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 40:11 + 4:53
6. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 40:14 + 4:56
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 40:18 + 5:00
8. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 41:17 + 5:59
9. Poklopová Ivana UOL6451 SK UP Olomouc 42:46 + 7:28
10. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 43:01 + 7:43
11. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 43:42 + 8:24
12. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 44:38 + 9:20
13. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 45:01 + 9:43
14. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 45:37 + 10:19
15. Dittrichová Lenka KON6285 KOB Konice 45:39 + 10:21
16. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 46:03 + 10:45
17. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 47:17 + 11:59
18. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:22 + 12:04
19. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 50:00 + 14:42
20. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 51:32 + 16:14
21. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 53:57 + 18:39
22. Kukolová Alena LCE6651 OOB TJ Slovan Luhačovice 67:26 + 32:08
23. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 77:40 + 42:22
D45C
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 55:24
2. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:39 + 8:15
3. Nykodýmová Monika TBM6870 KOS TJ Tesla Brno 66:10 + 10:46
4. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 72:47 + 17:23
5. Nesitka Doris 33A6850 WAT-Wien 80:17 + 24:53
6. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 82:13 + 26:49
7. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport 97:15 + 41:51
D50B
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 50:16
2. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 51:52 + 1:36
3. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 51:55 + 1:39
4. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 54:45 + 4:29
5. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 55:30 + 5:14
6. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:00 + 6:44
7. Parfianowicz Joanna 28P6450 UNTS Warszawa 58:26 + 8:10
8. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 62:03 + 11:47
9. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 63:56 + 13:40
10. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 71:24 + 21:08
11. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 80:02 + 29:46
D50C
3.45 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 46:46
2. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 47:54 + 1:08
3. Vlčková Pavla TYN6351 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:08 + 5:22
4. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 52:30 + 5:44
5. Dragowska Marzena 23P6250 OK!Sport 54:10 + 7:24
6. Starčuková Jana TBM6451 KOS TJ Tesla Brno 55:51 + 9:05
7. Zháňalová Jana TTR6051 OOB Třebíč 56:14 + 9:28
8. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:21 + 9:35
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 58:30 + 11:44
10. Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 62:19 + 15:33
11. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 62:29 + 15:43
12. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 62:32 + 15:46
D55
3.45 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:32
2. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 40:22 + 2:50
3. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 41:46 + 4:14
4. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:12 + 4:40
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 SK UP Olomouc 46:13 + 8:41
6. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 46:55 + 9:23
7. Hauerlandová Jitka LCE5853 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:29 + 11:57
8. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 51:20 + 13:48
9. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 53:22 + 15:50
10. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:13 + 16:41
11. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 55:23 + 17:51
12. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 58:37 + 21:05
13. Filipová Dagmar SHK5651 TJ Slavia Hradec Králové 58:49 + 21:17
14. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 60:40 + 23:08
15. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 61:59 + 24:27
16. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 71:08 + 33:36
D60
2.63 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 34:59
2. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 38:06 + 3:07
3. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 44:32 + 9:33
4. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 14:31
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 49:59 + 15:00
6. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 63:47 + 28:48
D65
2.63 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 48:04
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 63:12 + 15:08
3. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:05 + 19:01
4. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:33 + 30:29
DE
6.87 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9347
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka UOL8951 SK UP Olomouc 61:47 9811
2. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 65:31 + 3:44 9275
3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 67:44 + 5:57 8956
4. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 68:56 + 7:09 8783
5. Jedličková Zuzana SHK8150 TJ Slavia Hradec Králové 68:57 + 7:10 8781
6. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 69:19 + 7:32 8728
7. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 69:47 + 8:00 8661
8. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 69:53 + 8:06 8647
9. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 70:23 + 8:36 8575
10. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 70:46 + 8:59 8520
11. Horčičková Vendula UOL9353 SK UP Olomouc 70:59 + 9:12 8489
12. Szeliga Małgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 71:57 + 10:10 8350
13. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 72:01 + 10:14 8340
14. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 72:37 + 10:50 8254
15. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 72:58 + 11:11 8203
16. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 73:02 + 11:15 8194
17. Zebrowska Barbara 28P9550 UNTS Warszawa 73:07 + 11:20
18. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 73:49 + 12:02 8081
19. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 74:57 + 13:10 7918
20. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 74:58 + 13:11 7916
21. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 75:16 + 13:29
22. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:36 + 14:49 7681
23. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 77:51 + 16:04 7501
24. Dragowska Maria TUR9555 OOB TJ Turnov 77:55 + 16:08 7492
25. Procházková Marie KAM9554 SK Kamenice 78:17 + 16:30 7439
26. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 78:46 + 16:59 7369
27. Svobodná Šárka DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 80:26 + 18:39 7130
28. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 83:55 + 22:08 6629
29. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 84:13 + 22:26 6586
30. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 85:44 + 23:57 6368
31. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 86:39 + 24:52 6236
32. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 87:26 + 25:39 6123
33. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 93:03 + 31:16 5316
34. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 94:23 + 32:36 5124
35. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 95:29 + 33:42 4966
36. Kubicka Zuzanna 25P9351 PUKS Młode Orły 101:11 + 39:24
37. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 101:44 + 39:57 4067
H10N
2.71 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 12:36
2. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 13:11 + 0:35
3. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 13:20 + 0:44
4. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:25 + 6:49
5. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:46 + 9:10
6. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 21:48 + 9:12
7. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 22:20 + 9:44
8. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 22:24 + 9:48
9. Horák Martin VSP0601 USK Praha 23:06 + 10:30
10. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:39 + 15:03
11. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 28:02 + 15:26
12. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 28:19 + 15:43
13. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:07 + 20:31
14. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 35:54 + 23:18
15. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 43:03 + 30:27
H10C
2.26 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 15:10
2. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 16:33 + 1:23
3. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 16:49 + 1:39
4. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 17:37 + 2:27
5. Titz Adam VSP0401 USK Praha 18:39 + 3:29
6. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 19:00 + 3:50
7. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 19:31 + 4:21
8. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 19:41 + 4:31
9. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 20:15 + 5:05
10. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 21:20 + 6:10
11. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 22:44 + 7:34
12. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 23:45 + 8:35
13. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 24:07 + 8:57
14. Černík Adam SHK0404 TJ Slavia Hradec Králové 24:16 + 9:06
14. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 24:16 + 9:06
16. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 24:21 + 9:11
17. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 24:33 + 9:23
18. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 24:52 + 9:42
19. Otruba František PLU0501 TJ Sokol Plumlov 25:04 + 9:54
20. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 25:11 + 10:01
21. Pulda Eryk 19P0500 Tukan Iwiny 26:27 + 11:17
22. Vitvar Radim SJC0404 TJ Sportcentrum Jičín 26:57 + 11:47
23. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 27:25 + 12:15
24. Polášek Vít KSU0402 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:26 + 12:16
25. Rak Tomáš SHK0400 TJ Slavia Hradec Králové 28:23 + 13:13
26. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 30:12 + 15:02
27. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 31:14 + 16:04
28. Kašpar Štěpán ZAK0401 SK Netopýr Zákupy 32:01 + 16:51
29. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:14 + 17:04
30. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 36:58 + 21:48
31. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:55 + 24:45
32. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 42:15 + 27:05
33. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 44:05 + 28:55
34. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 55:32 + 40:22
35. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 59:00 + 43:50
36. Bernard Vilém DOR0400 OK Dobříš 66:31 + 51:21
H12A
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 21:25
2. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 22:00 + 0:35
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:49 + 5:24
4. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport 27:19 + 5:54
5. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 28:04 + 6:39
6. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 28:25 + 7:00
7. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:43 + 10:18
8. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 32:09 + 10:44
9. Michalak Hubert DOB0201 KOB Dobruška 33:08 + 11:43
10. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 34:48 + 13:23
11. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 36:06 + 14:41
12. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 37:51 + 16:26
13. Pachnik Stanisław STB0303 TJ Stadion Nový Bor 38:21 + 16:56
14. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 38:52 + 17:27
15. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:43 + 21:18
16. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 43:00 + 21:35
17. Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové 48:57 + 27:32
18. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:41 + 30:16
19. Vávra Jakub HOR0202 TJ Jiskra Hořice 62:15 + 40:50
H12B
2.16 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 22:24
2. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 22:44 + 0:20
3. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 23:37 + 1:13
4. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 24:30 + 2:06
5. Fencl Jáchym LPU0301 OK Lokomotiva Pardubice 25:06 + 2:42
6. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 26:00 + 3:36
7. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 26:12 + 3:48
8. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:11 + 7:47
9. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 32:49 + 10:25
10. Švestka Jakub Neregistrovaný 33:35 + 11:11
11. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 36:48 + 14:24
12. Suk Jakub LTU0201 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:50 + 15:26
13. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:58 + 17:34
14. Zima Milan LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:33 + 19:09
15. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 43:35 + 21:11
16. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 43:57 + 21:33
17. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:56 + 26:32
18. Forsterevicz Matouš DOR0302 OK Dobříš 62:39 + 40:15
19. Makovský Vojtěch SHK0301 TJ Slavia Hradec Králové 64:39 + 42:15
20. Kyslík Jiří BOR0801 OK Jiskra Nový Bor 66:47 + 44:23
H14A
3.60 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 28:07
2. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 28:37 + 0:30
3. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 28:40 + 0:33
4. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 29:17 + 1:10
5. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 29:34 + 1:27
6. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 29:49 + 1:42
7. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 30:18 + 2:11
8. Krzysztyński Michał 41P0000 WKS Wawel Kraków 31:38 + 3:31
9. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 31:59 + 3:52
10. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 32:57 + 4:50
11. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 33:25 + 5:18
12. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:00 + 5:53
13. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 34:31 + 6:24
14. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:27 + 7:20
15. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 36:16 + 8:09
16. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 37:25 + 9:18
17. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 37:29 + 9:22
18. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 39:43 + 11:36
19. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:33 + 16:26
20. Garstka Kamil DOB0001 KOB Dobruška 45:50 + 17:43
21. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 45:53 + 17:46
22. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 46:28 + 18:21
23. Kijak Jakub 41P0001 WKS Wawel Kraków 47:06 + 18:59
24. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 47:24 + 19:17
25. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 48:10 + 20:03
26. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 49:10 + 21:03
27. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 49:48 + 21:41
28. Karásek Matěj SJC0001 TJ Sportcentrum Jičín 57:06 + 28:59
29. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 61:51 + 33:44
30. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 74:26 + 46:19
H14B
2.96 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 28:49
2. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 31:07 + 2:18
3. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 45:53 + 17:04
4. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:05 + 30:16
5. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:13 + 38:24
6. Dragowski Paweł 23P0100 OK!Sport 73:50 + 45:01
H16B
5.51 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 37:21
2. Biederman Marcin 41P9801 WKS Wawel Kraków 38:48 + 1:27
3. Sláma Dušan ASU9843 Magnus Orienteering 38:56 + 1:35
4. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:10 + 1:49
5. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 39:25 + 2:04
6. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 40:14 + 2:53
7. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 40:18 + 2:57
8. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 40:25 + 3:04
9. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 42:02 + 4:41
10. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 45:48 + 8:27
11. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 46:45 + 9:24
12. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 47:07 + 9:46
13. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:45 + 10:24
14. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 50:36 + 13:15
15. Hubáček Filip CEL9800 TJ Sokol Čelechovice na Hané 52:00 + 14:39
16. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 52:19 + 14:58
17. Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice 52:21 + 15:00
18. Kašpar Petr SSU9911 SK Severka Šumperk 52:56 + 15:35
19. Mossakowski Wojciech 28P0000 UNTS Warszawa 53:54 + 16:33
20. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 54:08 + 16:47
21. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:50 + 17:29
22. Novák Aleš ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 56:20 + 18:59
23. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 57:53 + 20:32
24. Topór Michał 41P9800 WKS Wawel Kraków 57:58 + 20:37
25. Macko Lukáš SJC9901 TJ Sportcentrum Jičín 58:30 + 21:09
26. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:31 + 21:10
27. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 59:10 + 21:49
28. Hajný Vojtěch JIL9902 OK Jilemnice 59:50 + 22:29
29. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 66:20 + 28:59
30. Niezgodka Piotr DOB9900 KOB Dobruška 68:33 + 31:12
31. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 69:47 + 32:26
32. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:25 + 34:04
33. Hůlek Matěj PHK9904 OK 99 Hradec Králové 77:43 + 40:22
34. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 77:52 + 40:31
35. Hudec Antonín PGP9805 SK Praga 82:57 + 45:36
36. Wisniewski Janek 23P9900 OK!Sport 87:26 + 50:05
37. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 88:44 + 51:23
H18B
6.47 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 47:06
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:46 + 1:40
3. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 49:33 + 2:27
4. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 52:50 + 5:44
5. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 53:27 + 6:21
6. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 53:29 + 6:23
7. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 KOB Dobruška 57:05 + 9:59
8. Werner Michal PGP9705 SK Praga 58:37 + 11:31
9. Růžička Adam PHK9704 OK 99 Hradec Králové 59:33 + 12:27
10. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:06 + 13:00
11. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 63:16 + 16:10
12. Wolowczyk Michal 28P9700 UNTS Warszawa 63:19 + 16:13
13. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 64:03 + 16:57
14. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 65:24 + 18:18
15. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 67:30 + 20:24
16. Dušek Martin ZAM9602 OB T.J. Sokol Žamberk 67:41 + 20:35
17. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 78:35 + 31:29
18. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 90:09 + 43:03
19. Šubrt Jan JIL9701 OK Jilemnice 111:03 + 63:57
H21A
8.96 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 74:19 8247
2. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 76:16 + 1:57 8039
3. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 76:46 + 2:27 7986
4. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 79:27 + 5:08 7699
5. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 82:24 + 8:05 7384
6. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 82:49 + 8:30 7340
7. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 83:48 + 9:29 7235
8. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 84:44 + 10:25 7135
9. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 85:06 + 10:47 7096
10. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 85:15 + 10:56 7080
11. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 85:29 + 11:10 7055
12. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 85:46 + 11:27 7025
13. Sklenář Martin SBR9501 SKOB Bruntál 86:19 + 12:00 6966
14. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 86:28 + 12:09 6950
15. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 87:07 + 12:48 6881
16. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 87:12 + 12:53 6872
17. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 88:19 + 14:00 6753
18. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 88:58 + 14:39 6683
19. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 89:22 + 15:03 6640
20. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:14 + 15:55 6548
21. Mašata Matěj PHK9601 OK 99 Hradec Králové 90:28 + 16:09 6523
22. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 90:35 + 16:16 6511
23. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 90:48 + 16:29 6487
24. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 91:37 + 17:18 6400
25. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 92:04 + 17:45 6352
26. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:10 + 17:51 6342
27. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 93:09 + 18:50 6237
28. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 93:11 + 18:52 6233
29. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 93:17 + 18:58 6222
30. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 93:47 + 19:28 6169
31. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 94:40 + 20:21 6075
32. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 94:52 + 20:33 6053
33. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 94:54 + 20:35 6050
34. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 95:20 + 21:01 6003
35. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 96:33 + 22:14 5874
36. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 96:40 + 22:21 5861
37. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 96:48 + 22:29 5847
38. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:34 + 23:15 5765
39. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 97:43 + 23:24 5749
40. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 99:10 + 24:51 5594
41. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 99:49 + 25:30 5525
42. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 100:23 + 26:04 5464
43. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 100:38 + 26:19 5438
44. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 100:43 + 26:24 5429
45. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 100:56 + 26:37 5406
46. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 101:44 + 27:25 5320
47. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 102:28 + 28:09 5242
48. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 105:04 + 30:45 4964
49. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 106:14 + 31:55 4840
50. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 106:35 + 32:16 4802
51. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 107:22 + 33:03 4719
52. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 109:06 + 34:47 4534
53. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 109:58 + 35:39 4441
54. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 111:18 + 36:59 4299
55. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 112:53 + 38:34 4130
56. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 117:05 + 42:46 3681
57. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 118:58 + 44:39
58. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 123:01 + 48:42 3048
59. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 129:31 + 55:12 2354
60. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 132:45 + 58:26 2009
61. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 151:28 + 77:09 11
62. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 157:47 + 83:28 0
63. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 163:21 + 89:02 0
H21B
7.59 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6268
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 68:59 6538
2. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 73:32 + 4:33 6142
3. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 73:45 + 4:46 6123
4. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 76:00 + 7:01 5928
5. Záveský Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 77:54 + 8:55 5763
6. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 77:58 + 8:59 5757
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 78:32 + 9:33 5707
8. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 80:34 + 11:35 5531
9. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:58 + 11:59 5496
10. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 82:37 + 13:38 5352
11. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 83:39 + 14:40 5263
12. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:50 + 14:51 5247
13. Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering 85:43 + 16:44 5083
14. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 86:44 + 17:45 4995
15. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 87:01 + 18:02
16. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 90:05 + 21:06 4703
17. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 91:03 + 22:04 4619
18. Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha 91:49 + 22:50 4553
19. Přikryl Jan SSU8945 SK Severka Šumperk 92:10 + 23:11 4522
20. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 92:25 + 23:26 4500
20. Mutina Jiří BFM9101 SKOB Frýdek - Místek 92:25 + 23:26 4500
22. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 93:37 + 24:38 4396
23. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:56 + 28:57 4021
24. Madej Michal BFM8301 SKOB Frýdek - Místek 99:28 + 30:29
25. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 107:11 + 38:12 3216
26. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 165:07 + 96:08 0
H21C
5.98 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5486
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 55:17 5735
2. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 56:38 + 1:21 5607
3. Jedlička Lukáš SHK8100 TJ Slavia Hradec Králové 61:50 + 6:33 5115
4. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 61:57 + 6:40 5104
5. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 62:14 + 6:57 5077
6. Trávníček Jan UOL7501 SK UP Olomouc 64:16 + 8:59 4884
7. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 64:17 + 9:00 4883
8. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 68:01 + 12:44 4529
9. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 68:48 + 13:31 4455
10. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 70:44 + 15:27 4272
11. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 71:11 + 15:54 4229
12. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 73:20 + 18:03 4025
13. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 75:01 + 19:44 3866
14. Mutina Václav BFM9301 SKOB Frýdek - Místek 78:11 + 22:54 3566
15. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:20 + 23:03 3552
16. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 79:21 + 24:04 3456
17. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 79:51 + 24:34 3408
18. Tejkal Jan ADA8110 OOB TJ Spartak Adamov 80:17 + 25:00 3367
19. Pietraszek Martin OOP8100 TJ Opava 84:52 + 29:35 2933
20. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 85:27 + 30:10 2878
21. Kumstát Jan OOP2000 TJ Opava 85:58 + 30:41
22. Skyva Petr STE9307 SK SKI-OB Šternberk 91:20 + 36:03 2321
23. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 95:12 + 39:55 1954
24. Magrini Nicola SBR8700 SKOB Bruntál 96:00 + 40:43
25. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 114:02 + 58:45 170
26. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 120:55 + 65:38 0
H35B
7.54 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 72:44
2. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 77:01 + 4:17
3. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 79:27 + 6:43
4. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 83:08 + 10:24
5. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 83:24 + 10:40
6. Toužil Karel SHK7602 TJ Slavia Hradec Králové 84:29 + 11:45
7. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 87:36 + 14:52
8. Milán Radek 9TC7800 nereg. - Milánovi 89:24 + 16:40
9. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 90:03 + 17:19
10. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 97:20 + 24:36
11. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 98:14 + 25:30
12. Biolik Grzegorz 46P7600 wawa bno 101:07 + 28:23
13. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 101:30 + 28:46
14. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 101:33 + 28:49
15. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 102:13 + 29:29
16. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 102:44 + 30:00
17. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 115:15 + 42:31
18. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 130:37 + 57:53
H35C
5.74 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:33
2. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 63:44 + 4:11
3. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 67:49 + 8:16
3. Stibor Zbyněk KAR7601 SK Karlovice 67:49 + 8:16
5. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 78:23 + 18:50
6. Šimek Martin KSU7227 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:58 + 23:25
7. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 95:05 + 35:32
H40B
6.87 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 64:34
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 67:33 + 2:59
3. Sędłak Krystian 23P1400 OK!Sport 70:05 + 5:31
4. Valík Luděk AOP7101 Přátelé orientačního běhu Opava 73:06 + 8:32
5. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 82:10 + 17:36
6. Urbanec Vít EZL7010 PEV Zlín 82:16 + 17:42
7. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 82:53 + 18:19
8. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 84:23 + 19:49
9. Biederman Paweł 41P6400 WKS Wawel Kraków 86:59 + 22:25
10. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 89:57 + 25:23
11. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 92:27 + 27:53
12. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 95:58 + 31:24
13. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 97:14 + 32:40
14. Marksteiner Martin 33A0000 WAT-Wien 97:52 + 33:18
15. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 116:03 + 51:29
16. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 134:48 + 70:14
H40C
4.89 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Luděk ADA7400 OOB TJ Spartak Adamov 46:55
2. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 49:57 + 3:02
3. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 51:24 + 4:29
4. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 57:45 + 10:50
5. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 58:11 + 11:16
6. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 15:39
7. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 68:17 + 21:22
8. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 69:25 + 22:30
9. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 69:54 + 22:59
10. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 71:10 + 24:15
11. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:47 + 28:52
12. Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno 79:00 + 32:05
13. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 79:41 + 32:46
14. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 94:08 + 47:13
15. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 101:29 + 54:34
H45B
5.55 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 50:34
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 56:49 + 6:15
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 57:53 + 7:19
4. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 61:34 + 11:00
5. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 62:52 + 12:18
6. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 63:11 + 12:37
7. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:44 + 15:10
8. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 68:33 + 17:59
9. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 69:40 + 19:06
10. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:25 + 19:51
11. Odehnal Roman ABM6909 KOB Moira Brno 72:43 + 22:09
12. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 75:33 + 24:59
13. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 77:41 + 27:07
14. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:13 + 32:39
15. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:12 + 35:38
16. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:30 + 38:56
17. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 110:10 + 59:36
H45C
5.05 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 49:00
2. Antonowicz Jerzy 28P6800 UNTS Warszawa 55:52 + 6:52
3. Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport 57:55 + 8:55
4. Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice 61:32 + 12:32
5. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:48 + 14:48
6. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport 63:51 + 14:51
7. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport 64:06 + 15:06
8. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:07 + 20:07
9. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 73:26 + 24:26
10. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:31 + 26:31
11. Starčuk Zenon TBM6202 KOS TJ Tesla Brno 88:20 + 39:20
H50B
5.74 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 50:44
2. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 51:02 + 0:18
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 52:17 + 1:33
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 56:22 + 5:38
5. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 57:01 + 6:17
6. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 58:04 + 7:20
7. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 58:29 + 7:45
8. Wolowczyk Marek 28P6300 UNTS Warszawa 58:39 + 7:55
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 58:55 + 8:11
10. Láznička Robert TZL6309 SKOB Zlín 59:05 + 8:21
11. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 61:36 + 10:52
12. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 62:38 + 11:54
13. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 62:42 + 11:58
14. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 63:01 + 12:17
15. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 63:44 + 13:00
16. Bačo Lubomír SOP6201 OOB TJ Slezan Opava 64:26 + 13:42
17. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 65:00 + 14:16
18. Mossakowski Przemek 28P0001 UNTS Warszawa 68:24 + 17:40
19. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 68:29 + 17:45
20. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 76:27 + 25:43
21. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 77:48 + 27:04
22. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 113:48 + 63:04
23. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 117:44 + 67:00
H50C
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 41:24
2. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 46:12 + 4:48
3. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 47:48 + 6:24
4. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:21 + 6:57
5. Nykodým Petr TBM6307 KOS TJ Tesla Brno 48:57 + 7:33
6. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 49:01 + 7:37
7. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 49:33 + 8:09
8. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 50:07 + 8:43
9. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 55:46 + 14:22
10. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 59:56 + 18:32
11. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 62:49 + 21:25
12. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 67:20 + 25:56
13. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 73:17 + 31:53
14. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 75:01 + 33:37
15. Greguš Miloš LBM6212 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:40 + 52:16
H55B
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:40
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 38:04 + 2:24
3. Mamis Girts 19L5500 LTTC 42:24 + 6:44
4. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 42:49 + 7:09
5. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 44:12 + 8:32
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 44:38 + 8:58
7. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 9:39
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 45:48 + 10:08
9. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 46:10 + 10:30
10. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 48:02 + 12:22
11. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 48:05 + 12:25
12. Jakobi Zdeněk HAV5701 SKOB Baník Havířov 51:41 + 16:01
13. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 52:14 + 16:34
14. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:09 + 17:29
15. Kostka Evžen AOP5701 Přátelé orientačního běhu Opava 53:25 + 17:45
16. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 70:34 + 34:54
H55C
3.45 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 39:04
2. Filip Aleš SHK5501 TJ Slavia Hradec Králové 44:20 + 5:16
3. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 44:45 + 5:41
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 49:24 + 10:20
5. Šebela Bedřich KVS5801 SKOB Kobra Vsetín 51:16 + 12:12
6. Chalupa Tomáš KVS5501 SKOB Kobra Vsetín 51:41 + 12:37
7. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 51:56 + 12:52
H60
3.45 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 32:10
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 32:15 + 0:05
3. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 32:51 + 0:41
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:24 + 1:14
5. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 37:45 + 5:35
6. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 38:55 + 6:45
7. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:57 + 7:47
8. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 40:06 + 7:56
9. Pospíšil Karel KAR5001 SK Karlovice 40:32 + 8:22
10. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:24 + 9:14
11. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 43:50 + 11:40
12. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 44:06 + 11:56
13. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 48:31 + 16:21
14. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 16:51
15. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 49:25 + 17:15
16. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 49:54 + 17:44
17. Liberský Mirko MKP5100 SK Meteor Kačerov Praha 59:24 + 27:14
18. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:21 + 36:11
H65
3.45 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 30:53
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 32:54 + 2:01
3. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 33:27 + 2:34
4. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:49 + 3:56
5. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 37:24 + 6:31
6. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 37:37 + 6:44
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:37 + 6:44
8. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 10:11
9. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 42:39 + 11:46
10. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:10 + 12:17
11. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 44:18 + 13:25
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 45:00 + 14:07
13. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:31 + 15:38
14. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 61:50 + 30:57
H70
2.63 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 35:44
2. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:42 + 1:58
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 41:39 + 5:55
HDR
2.72 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Mojmír Neregistrovaný 14:50
2. Nýdrle Petr BOR0502 OK Jiskra Nový Bor 15:12 + 0:22
3. Fikar Šimon Neregistrovaný 15:28 + 0:38
4. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:35 + 0:45
5. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 15:52 + 1:02
6. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 17:32 + 2:42
7. Holas Štěpán AOP0900 Přátelé orientačního běhu Opava 17:34 + 2:44
8. Žáková Anna LPU09 OK Lokomotiva Pardubice 17:59 + 3:09
9. Voláková Viktorie BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 18:37 + 3:47
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 18:42 + 3:52
11. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 18:55 + 4:05
12. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:11 + 4:21
13. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 19:20 + 4:30
14. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 19:34 + 4:44
15. Žák Daniel LPU04 OK Lokomotiva Pardubice 19:37 + 4:47
16. Čečka Matěj SHK0900 TJ Slavia Hradec Králové 20:35 + 5:45
17. Breuer Adam SHK2020 TJ Slavia Hradec Králové 22:21 + 7:31
18. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 22:52 + 8:02
19. Stiborová Blanka KAR7650 SK Karlovice 23:58 + 9:08
20. Držka Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 24:25 + 9:35
21. Stauch Daniel 3LC0600 Lipence 25:12 + 10:22
22. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:36 + 10:46
23. Urbanec Bruno EZL PEV Zlín 26:17 + 11:27
24. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 26:21 + 11:31
25. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 27:07 + 12:17
26. Stříteský Tomáš ZVS0801 TJ Zbrojovka Vsetín 27:44 + 12:54
27. Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 27:57 + 13:07
28. Milánová Viktorie 1050 - 28:19 + 13:29
29. Balcar Jiří SHK0600 TJ Slavia Hradec Králové 28:23 + 13:33
30. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 28:44 + 13:54
31. Otrubová Karolína KON0888 KOB Konice 29:37 + 14:47
32. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:16 + 15:26
33. Vaculovičová Alžběta DCE0951 KOB Dobřichovice 30:33 + 15:43
34. Vaculovič Matěj DCE1001 KOB Dobřichovice 30:45 + 15:55
35. Kyslíková Magdaléna BOR0650 OK Jiskra Nový Bor 32:45 + 17:55
36. Polášek Filip KSU2000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:05 + 18:15
37. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 35:25 + 20:35
38. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:30 + 20:40
39. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 35:31 + 20:41
40. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 35:45 + 20:55
41. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 36:07 + 21:17
42. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 36:41 + 21:51
43. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:54 + 22:04
44. Novotný Vít Neregistrovaný 37:38 + 22:48
45. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 37:50 + 23:00
46. Tejkalová Aneta ADA2000 OOB TJ Spartak Adamov 39:16 + 24:26
47. Křížová Magdaléna LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:37 + 24:47
48. Hejduková Laura LBM1250 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:04 + 25:14
49. Broumová Johana ZBP OOB SK Zbraslav 41:06 + 26:16
50. Seidenglanzová Johana SSU0650 SK Severka Šumperk 41:34 + 26:44
51. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 42:55 + 28:05
52. Alešová Anna ASU1077 Magnus Orienteering 84:02 + 69:12
53. Aleš Mikuláš ASU1017 Magnus Orienteering 84:03 + 69:13
54. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 139:11 + 124:21
HE
11.51 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9172
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 83:22 9791
2. Parfianowicz Piotr 28P9400 UNTS Warszawa 88:08 + 4:46
3. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 91:41 + 8:19 8938
4. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 93:09 + 9:47 8787
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 93:30 + 10:08 8751
6. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 94:35 + 11:13 8640
7. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 94:57 + 11:35 8602
8. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 95:42 + 12:20 8525
9. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 95:47 + 12:25 8517
10. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 97:39 + 14:17 8325
11. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 98:22 + 15:00 8252
12. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 98:33 + 15:11 8233
13. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 98:39 + 15:17 8223
14. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 98:40 + 15:18 8221
15. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 98:57 + 15:35 8192
16. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 99:57 + 16:35 8089
17. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 101:19 + 17:57 7949
18. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 101:20 + 17:58 7948
19. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 101:35 + 18:13 7922
20. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 101:38 + 18:16 7917
21. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 101:57 + 18:35
22. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 102:05 + 18:43 7871
23. Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientačního běhu Opava 102:31 + 19:09 7826
24. Tomanek Daniel STE7401 SK SKI-OB Šternberk 102:53 + 19:31 7789
25. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 103:04 + 19:42 7770
26. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 103:09 + 19:47 7761
27. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 104:00 + 20:38 7674
28. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 104:03 + 20:41 7669
29. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 104:13 + 20:51 7652
30. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 104:22 + 21:00 7636
31. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 104:28 + 21:06 7626
32. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 104:42 + 21:20 7602
33. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 105:32 + 22:10 7517
34. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 107:18 + 23:56 7335
35. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 107:42 + 24:20 7294
36. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 108:04 + 24:42 7257
37. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 110:06 + 26:44 7048
38. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 110:25 + 27:03 7016
39. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 110:52 + 27:30
40. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 112:27 + 29:05 6807
41. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 112:28 + 29:06 6805
42. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 112:33 + 29:11 6797
43. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:12 + 30:50 6627
44. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 115:00 + 31:38 6545
45. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 115:25 + 32:03 6503
46. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 116:36 + 33:14 6381
47. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 117:26 + 34:04 6296
48. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 119:47 + 36:25 6055
49. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 121:31 + 38:09 5877
50. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 122:09 + 38:47 5812
51. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 122:11 + 38:49 5808
52. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 122:34 + 39:12 5769
53. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 122:37 + 39:15 5764
54. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 122:48 + 39:26 5745
55. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 126:35 + 43:13 5357
56. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 128:03 + 44:41 5207
57. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 128:14 + 44:52 5188
58. Holas Tomáš AOP7802 Přátelé orientačního běhu Opava 129:03 + 45:41 5104
59. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 130:56 + 47:34 4911
60. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 134:40 + 51:18 4528
61. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 142:26 + 59:04 3731
62. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 142:54 + 59:32 3683
P
3.36 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 35:06
2. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 38:58 + 3:52
3. Švestka Jiří Neregistrovaný 39:21 + 4:15
4. Urbanec Hugo EZL9915 PEV Zlín 40:46 + 5:40
5. Beran Jiří VSP7102 USK Praha 40:50 + 5:44
6. Fikar Aleš Neregistrovaný 41:30 + 6:24
7. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:14 + 7:08
8. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 42:17 + 7:11
9. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 42:19 + 7:13
10. Hepnerová Dagmar SHK5451 TJ Slavia Hradec Králové 43:23 + 8:17
11. Rábová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 43:28 + 8:22
12. Tichá Yvona KSU2050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:13 + 9:07
13. Kučerová Vladislava CHT6460 OOB SK Chrast 45:37 + 10:31
14. Valtar Luděk BRU1 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:02 + 10:56
15. Jeřábek Petr UOL6702 SK UP Olomouc 46:29 + 11:23
16. Hejduková Petra LBM8252 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:37 + 11:31
17. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 47:06 + 12:00
18. Neyrinck Noel VSP7013 USK Praha 47:11 + 12:05
19. Nosek Jan vsp VSP USK Praha 47:57 + 12:51
20. Stryková Vlasta KSU7667 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:19 + 13:13
21. Doušková Vlasta Neregistrovaný 49:39 + 14:33
22. Jeřábková Jana UOL6954 SK UP Olomouc 50:32 + 15:26
22. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 50:32 + 15:26
24. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 50:47 + 15:41
25. Polášková Jana KSU7171 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:40 + 16:34
26. Kolář Jan BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:12 + 18:06
27. Kopecká Alena VSP7250 USK Praha 53:32 + 18:26
28. Kuhnová Karolina Neregistrovaný 54:30 + 19:24
29. Heclová Jana KSU7550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:24 + 20:18
30. Hejtmánková Ivana BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 56:38 + 21:32
31. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 56:47 + 21:41
32. Nosková Pavla VSP USK Praha 57:26 + 22:20
33. Milánová Iva 7850 8XC NER - Neregistrovaní 58:01 + 22:55
34. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 59:14 + 24:08
35. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 59:41 + 24:35
36. Švestková Jana Neregistrovaný 59:54 + 24:48
37. Socha Tomáš BOR7312 OK Jiskra Nový Bor 60:03 + 24:57
38. Machová Iveta NPA SK LOB Nová Paka 60:10 + 25:04
39. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 62:32 + 27:26
40. Linhartová Milena ZPU ZPV KOB ZPV Prostějov 62:58 + 27:52
41. Urbancová Marcela EZL9750 PEV Zlín 64:00 + 28:54
42. Hulle Jan CHT6901 OOB SK Chrast 64:20 + 29:14
43. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 66:55 + 31:49
44. Pitrová Zuzana BOR7950 OK Jiskra Nový Bor 67:32 + 32:26
45. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 68:16 + 33:10
46. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 70:31 + 35:25
47. Tučková Silvie kobtr2 TAP KOB TRETRA Praha 70:49 + 35:43
48. Tůmová Jitka KOB tr TAP KOB TRETRA Praha 71:01 + 35:55
49. Procházková Ivana TEH8451 Sokol Tehov 85:34 + 50:28
50. Ruckerová Věra Neregistrovaný 87:48 + 52:42
51. Rozmarová Alena Neregistrovaný 88:09 + 53:03
52. Bernard Zdeněk DOR OK Dobříš 90:23 + 55:17
53. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:44 + 56:38
54. Blechová Milada PHK1000 OK 99 Hradec Králové 91:49 + 56:43
55. Augusta Jiří VSP7421 USK Praha 97:36 + 62:30
56. Krejcarová Anežka BRU9950 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 100:40 + 65:34
57. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 117:28 + 82:22
T
6.46 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 71:30
2. Nývlt Petr Neregistrovaný 73:53 + 2:23
3. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 75:56 + 4:26
4. Kašparová Ivana SSU6951 SK Severka Šumperk 81:32 + 10:02
5. Čečka Jiří SHK7600 TJ Slavia Hradec Králové 85:33 + 14:03
6. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 87:58 + 16:28
7. Hoetzel Martin Neregistrovaný 99:51 + 28:21
8. Vojta Marek SHK8804 TJ Slavia Hradec Králové 100:14 + 28:44
9. Linderová Eliška 9SC8750 nereg. - Linderová 104:00 + 32:30
10. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 107:07 + 35:37
11. Bulíř Jiří 6YC7350 Neregistrovaní 108:03 + 36:33
12. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 109:52 + 38:22
13. Benrothová Irena 5YC8850 Benroth 114:03 + 42:33
14. Hausvaterová Marcela SHK6152 TJ Slavia Hradec Králové 115:47 + 44:17
15. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 116:11 + 44:41
16. Hoetzelová Zuzana Neregistrovaný 118:50 + 47:20
17. Benroth Miroslav 5YC8800 Benroth 121:07 + 49:37
18. Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 122:05 + 50:35
19. Bernardová Martina DOR7751 OK Dobříš 123:47 + 52:17
20. Hrbek Pavel 9SC8700 nereg. - Linderová 123:49 + 52:19
21. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 123:52 + 52:22
22. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 127:23 + 55:53
23. Vávra Martin Neregistrovaný 142:36 + 71:06
24. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 179:30 + 108:00
25. Bulířová Blanka Neregistrovaný 181:43 + 110:13