Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.08.2014
Místo konání:
Panelová cesta Roudné-Včelná, objekt JVS
Pořadatel:
OCB - OC České Budějovice
PCB - SKP České Budějovice
Mapa:
Rožnovský les, 1:10 000, e=5 m, stav 2013, rozměr A4
Ředitel závodu:
Blabla Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Ševčík Marek - R3
Stavitel tratí:
Bouček Václav
Kategorie:
C     D10     D12     D14     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DBK     DBL     F     H10     H12     H14     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HA     HBK     HBL     K     P    
C
3.10 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haider Anna 26A0004 HSV Ried 53:17
Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice DISK
D10
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 16:35
2. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 16:44 + 0:09
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 17:36 + 1:01
4. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 22:51 + 6:16
5. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 29:55 + 13:20
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 32:38 + 16:03
D12
2.10 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 20:33
2. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 34:22 + 13:49
D14
3.10 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 33:17
2. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 35:12 + 1:55
3. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 36:20 + 3:03
4. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 42:35 + 9:18
5. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 51:24 + 18:07
D18
4.90 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 89:31
2. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 98:57 + 9:26
D21
7.90 km, 210 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2002
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 75:48 2257
2. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:24 + 11:36 1990
3. Soudková Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 97:23 + 21:35 1759
4. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 107:53 + 32:05 1517
5. Soudková Šárka TCB8451 SK Technik České Budějovice 115:55 + 40:07 1332
D35
5.80 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 46:17
2. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 62:21 + 16:04
3. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 90:18 + 44:01
4. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 98:21 + 52:04
5. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 102:27 + 56:10
6. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 106:20 + 60:03
D45
4.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 46:59
2. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 56:26 + 9:27
3. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 60:16 + 13:17
4. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia VŠ Plzeň 66:34 + 19:35
D55
3.60 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 78:23
2. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 113:04 + 34:41
D65
3.10 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 73:56
DBK
4.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 36:06
2. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 41:40 + 5:34
3. Puhringer Anna 46A3333 OL Naturfreunde Linz 48:33 + 12:27
4. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 56:28 + 20:22
5. Wagner Elfi 46A0019 OL Naturfreunde Linz 60:51 + 24:45
6. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 69:58 + 33:52
7. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 78:05 + 41:59
8. Gusenbauer Petra 46A0007 OL Naturfreunde Linz 79:01 + 42:55
DBL
5.80 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schaffer Ines 26A0006 HSV Ried 62:49
2. Hristova Lora 46A0009 OL Naturfreunde Linz 65:16 + 2:27
3. Wagner Birgit 46A0020 OL Naturfreunde Linz 74:02 + 11:13
4. Gusenbauer Nicole 46A0008 OL Naturfreunde Linz 77:42 + 14:53
5. Ziegerhofer Anneliese 46A0022 OL Naturfreunde Linz 99:27 + 36:38
Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering DISK
Gittmaier Doris 26A0001 HSV Ried DISK
F
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 30:00
1. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 30:00
1. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 30:00
1. Jánošíková Eva VCB0552 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Jánošíková Marie VCB0752 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Jánošík Ivan VCB1002 TJ OB České Budějovice 30:00
1. Hulec František KSH1101 OOB TJ Kašperské Hory 30:00
1. Svoboda Jan KTA0604 SK Kotnov Tábor 30:00
1. Míka Ondřej TCB1001 SK Technik České Budějovice 30:00
1. Klimeš Jan KRE0604 OOB TJ Sokol Křemže 30:00
1. Kindlmann Tomaš NNN7777 Neregistrovaní 30:00
1. Kindlmannová Lucie NNN8888 Neregistrovaní 30:00
H10
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 19:37
H12
2.10 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pšenička Adam TCB0201 SK Technik České Budějovice 47:34
H14
3.60 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor DISK
H18
6.40 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 61:13
2. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 64:04 + 2:51
H21
10.40 km, 260 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5739
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 73:07 6134
2. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 79:33 + 6:26 5664
3. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 82:54 + 9:47 5419
4. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 85:19 + 12:12 5242
5. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 91:35 + 18:28 4784
6. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:49 + 20:42 4621
7. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 96:53 + 23:46 4397
8. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 97:16 + 24:09 4369
9. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 100:09 + 27:02 4158
H35
8.30 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jánošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 82:03
2. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 86:31 + 4:28
3. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 99:35 + 17:32
4. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 99:43 + 17:40
H45
6.40 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 61:09
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 64:50 + 3:41
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 67:23 + 6:14
4. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 67:36 + 6:27
5. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 70:48 + 9:39
6. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 80:55 + 19:46
7. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 105:05 + 43:56
8. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 119:36 + 58:27
9. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 125:00 + 63:51
Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec DISK
H55
4.90 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 74:39
2. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 78:21 + 3:42
Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice DISK
H65
4.20 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 56:21
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 57:32 + 1:11
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 58:05 + 1:44
HA
8.30 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eschlböck Rainer 46A0002 OL Naturfreunde Linz 88:26
2. Mair Alois 46A0016 OL Naturfreunde Linz 98:11 + 9:45
3. Falk Martin 46A0003 OL Naturfreunde Linz 103:32 + 15:06
4. Gruber Rudi 46A0006 OL Naturfreunde Linz 111:14 + 22:48
5. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 112:42 + 24:16
Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní DISK
Zöbl Gottfried 26A0007 HSV Ried DISK
HBK
4.20 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 60:00
2. Fierlinger Adi 46A0005 OL Naturfreunde Linz 65:42 + 5:42
3. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 66:20 + 6:20
4. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 69:41 + 9:41
HBL
6.40 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Josef 26A0005 HSV Ried 55:25
2. Gittmaier Georg sen. 26A0002 HSV Ried 58:33 + 3:08
3. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 60:07 + 4:42
4. Gittmaier Thomas 26A0003 HSV Ried 61:40 + 6:15
5. Puhringer Dominik 46A4444 OL Naturfreunde Linz 67:34 + 12:09
6. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 70:26 + 15:01
7. Bláha Petr PVD8901 OOB TJ Sokol Pražák 82:14 + 26:49
8. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 83:42 + 28:17
9. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 85:59 + 30:34
10. Puhringer Dieter 46A6666 OL Naturfreunde Linz 91:39 + 36:14
11. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 94:03 + 38:38
12. Ziegerhofer Othmar 46A0023 OL Naturfreunde Linz 96:03 + 40:38
Wagner Max 46A0021 OL Naturfreunde Linz DISK
Majer Vítek PCB8301 SKP České Budějovice DISK
K
1.80 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 30:00
P
3.10 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švamberk Jan NNN0005 Neregistrovaní 30:27
2. Košut Roman NNN0001 Neregistrovaní 41:29 + 11:02
3. Martínek Bohumil VPM5555 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:20 + 12:53
4. Honsa Luděk TCB SK Technik České Budějovice 45:05 + 14:38
5. Sork Dominik BOR0549 OK Jiskra Nový Bor 53:18 + 22:51
6. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 53:42 + 23:15
7. Drtina Jaroslav TCB6001 SK Technik České Budějovice 54:06 + 23:39
8. Langer Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 56:49 + 26:22
9. Langer Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 58:08 + 27:41