Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haider Anna | 26A0004 | HSV Ried | 53:17 | ||
Ash Kristina | OCB0051 | OC České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 16:35 | ||
2. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 16:44 | + 0:09 | |
3. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 17:36 | + 1:01 | |
4. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 22:51 | + 6:16 | |
5. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 29:55 | + 13:20 | |
6. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 32:38 | + 16:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 20:33 | ||
2. | Bednaříková Emma | VLI0359 | Slavia Liberec orienteering | 34:22 | + 13:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Kateřina | KRE0052 | OOB TJ Sokol Křemže | 33:17 | ||
2. | Svobodová Anna | KTA0151 | SK Kotnov Tábor | 35:12 | + 1:55 | |
3. | Ševčíková Kateřina | PCB0151 | SKP České Budějovice | 36:20 | + 3:03 | |
4. | Bednaříková Adéla | VLI0059 | Slavia Liberec orienteering | 42:35 | + 9:18 | |
5. | Klimešová Šarlota | KRE0051 | OOB TJ Sokol Křemže | 51:24 | + 18:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jana | KTA9951 | SK Kotnov Tábor | 89:31 | ||
2. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | TJ OB České Budějovice | 98:57 | + 9:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 75:48 | 2257 | ||
2. | Míková Lenka | KSU7653 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:24 | + 11:36 | 1990 | |
3. | Soudková Martina | TCB8551 | SK Technik České Budějovice | 97:23 | + 21:35 | 1759 | |
4. | Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | 107:53 | + 32:05 | 1517 | |
5. | Soudková Šárka | TCB8451 | SK Technik České Budějovice | 115:55 | + 40:07 | 1332 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OOB TJ Kašperské Hory | 46:17 | ||
2. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 62:21 | + 16:04 | |
3. | Svobodová Martina | KTA7151 | SK Kotnov Tábor | 90:18 | + 44:01 | |
4. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 98:21 | + 52:04 | |
5. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | TJ OB České Budějovice | 102:27 | + 56:10 | |
6. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 106:20 | + 60:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 46:59 | ||
2. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | TJ OB České Budějovice | 56:26 | + 9:27 | |
3. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 60:16 | + 13:17 | |
4. | Martínková Věra | VPM5351 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 66:34 | + 19:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 78:23 | ||
2. | Kovářová Milena | TJH5351 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 113:04 | + 34:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 73:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | TJ OB České Budějovice | 36:06 | ||
2. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 41:40 | + 5:34 | |
3. | Puhringer Anna | 46A3333 | OL Naturfreunde Linz | 48:33 | + 12:27 | |
4. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 56:28 | + 20:22 | |
5. | Wagner Elfi | 46A0019 | OL Naturfreunde Linz | 60:51 | + 24:45 | |
6. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 69:58 | + 33:52 | |
7. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 78:05 | + 41:59 | |
8. | Gusenbauer Petra | 46A0007 | OL Naturfreunde Linz | 79:01 | + 42:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schaffer Ines | 26A0006 | HSV Ried | 62:49 | ||
2. | Hristova Lora | 46A0009 | OL Naturfreunde Linz | 65:16 | + 2:27 | |
3. | Wagner Birgit | 46A0020 | OL Naturfreunde Linz | 74:02 | + 11:13 | |
4. | Gusenbauer Nicole | 46A0008 | OL Naturfreunde Linz | 77:42 | + 14:53 | |
5. | Ziegerhofer Anneliese | 46A0022 | OL Naturfreunde Linz | 99:27 | + 36:38 | |
Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | DISK | |||
Gittmaier Doris | 26A0001 | HSV Ried | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doleželová Vendula | KTA0751 | SK Kotnov Tábor | 30:00 | ||
1. | Doleželová Jolana | KTA1151 | SK Kotnov Tábor | 30:00 | ||
1. | Marešová Karolína | MIL0750 | Tesil Milevsko | 30:00 | ||
1. | Jánošíková Eva | VCB0552 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Jánošíková Marie | VCB0752 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Jánošík Ivan | VCB1002 | TJ OB České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Hulec František | KSH1101 | OOB TJ Kašperské Hory | 30:00 | ||
1. | Svoboda Jan | KTA0604 | SK Kotnov Tábor | 30:00 | ||
1. | Míka Ondřej | TCB1001 | SK Technik České Budějovice | 30:00 | ||
1. | Klimeš Jan | KRE0604 | OOB TJ Sokol Křemže | 30:00 | ||
1. | Kindlmann Tomaš | NNN7777 | Neregistrovaní | 30:00 | ||
1. | Kindlmannová Lucie | NNN8888 | Neregistrovaní | 30:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 19:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšenička Adam | TCB0201 | SK Technik České Budějovice | 47:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Bušík David | KTA0002 | SK Kotnov Tábor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Radek | PVD9601 | OOB TJ Sokol Pražák | 61:13 | ||
2. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 64:04 | + 2:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 73:07 | 6134 | ||
2. | Hejzlar Josef | VCB5601 | TJ OB České Budějovice | 79:33 | + 6:26 | 5664 | |
3. | Šafařík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 82:54 | + 9:47 | 5419 | |
4. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 85:19 | + 12:12 | 5242 | |
5. | Hošek Lubomír | VCB6101 | TJ OB České Budějovice | 91:35 | + 18:28 | 4784 | |
6. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 93:49 | + 20:42 | 4621 | |
7. | Kovář Jaroslav | SJH8901 | SJH Jindřichův Hradec | 96:53 | + 23:46 | 4397 | |
8. | Hulec Jakub | KSH8401 | OOB TJ Kašperské Hory | 97:16 | + 24:09 | 4369 | |
9. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 100:09 | + 27:02 | 4158 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánošík Radek | VCB7402 | TJ OB České Budějovice | 82:03 | ||
2. | Klimeš Petr | KRE7701 | OOB TJ Sokol Křemže | 86:31 | + 4:28 | |
3. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 99:35 | + 17:32 | |
4. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 99:43 | + 17:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 61:09 | ||
2. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 64:50 | + 3:41 | |
3. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 67:23 | + 6:14 | |
4. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 67:36 | + 6:27 | |
5. | Soudek Vojtěch | TCB5601 | SK Technik České Budějovice | 70:48 | + 9:39 | |
6. | Havlík Milan | SJH6201 | SJH Jindřichův Hradec | 80:55 | + 19:46 | |
7. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 105:05 | + 43:56 | |
8. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 119:36 | + 58:27 | |
9. | Bušík Milan | KTA6301 | SK Kotnov Tábor | 125:00 | + 63:51 | |
Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 74:39 | ||
2. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 78:21 | + 3:42 | |
Šafařík Bedřich | CST4601 | OB Strakonice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 56:21 | ||
2. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 57:32 | + 1:11 | |
3. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 58:05 | + 1:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eschlböck Rainer | 46A0002 | OL Naturfreunde Linz | 88:26 | ||
2. | Mair Alois | 46A0016 | OL Naturfreunde Linz | 98:11 | + 9:45 | |
3. | Falk Martin | 46A0003 | OL Naturfreunde Linz | 103:32 | + 15:06 | |
4. | Gruber Rudi | 46A0006 | OL Naturfreunde Linz | 111:14 | + 22:48 | |
5. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 112:42 | + 24:16 | |
Smejkal Martin | NNN8500 | Neregistrovaní | DISK | |||
Zöbl Gottfried | 26A0007 | HSV Ried | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 60:00 | ||
2. | Fierlinger Adi | 46A0005 | OL Naturfreunde Linz | 65:42 | + 5:42 | |
3. | Pich Josef | CST4002 | OB Strakonice | 66:20 | + 6:20 | |
4. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 69:41 | + 9:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Josef | 26A0005 | HSV Ried | 55:25 | ||
2. | Gittmaier Georg sen. | 26A0002 | HSV Ried | 58:33 | + 3:08 | |
3. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 60:07 | + 4:42 | |
4. | Gittmaier Thomas | 26A0003 | HSV Ried | 61:40 | + 6:15 | |
5. | Puhringer Dominik | 46A4444 | OL Naturfreunde Linz | 67:34 | + 12:09 | |
6. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 70:26 | + 15:01 | |
7. | Bláha Petr | PVD8901 | OOB TJ Sokol Pražák | 82:14 | + 26:49 | |
8. | Rychtecký Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 83:42 | + 28:17 | |
9. | Mražík Karel | KRE5901 | OOB TJ Sokol Křemže | 85:59 | + 30:34 | |
10. | Puhringer Dieter | 46A6666 | OL Naturfreunde Linz | 91:39 | + 36:14 | |
11. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 94:03 | + 38:38 | |
12. | Ziegerhofer Othmar | 46A0023 | OL Naturfreunde Linz | 96:03 | + 40:38 | |
Wagner Max | 46A0021 | OL Naturfreunde Linz | DISK | |||
Majer Vítek | PCB8301 | SKP České Budějovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 30:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švamberk Jan | NNN0005 | Neregistrovaní | 30:27 | ||
2. | Košut Roman | NNN0001 | Neregistrovaní | 41:29 | + 11:02 | |
3. | Martínek Bohumil | VPM5555 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 43:20 | + 12:53 | |
4. | Honsa Luděk | TCB | SK Technik České Budějovice | 45:05 | + 14:38 | |
5. | Sork Dominik | BOR0549 | OK Jiskra Nový Bor | 53:18 | + 22:51 | |
6. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 53:42 | + 23:15 | |
7. | Drtina Jaroslav | TCB6001 | SK Technik České Budějovice | 54:06 | + 23:39 | |
8. | Langer Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 56:49 | + 26:22 | |
9. | Langer Marie | BOR3750 | OK Jiskra Nový Bor | 58:08 | + 27:41 |