Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.08.2014
Místo konání:
Černé údolí
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Černé Údolí; 1:10000; ekv. 5m
Ředitel závodu:
Hošek Lubomír - R3
Hlavní rozhodčí:
Rychtecký Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDF     P3     P5    
D10
2.00 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 27:00
2. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 38:15 + 11:15
3. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 38:40 + 11:40
4. Purkrábková Lucie VYS Oblast Vysočina 44:47 + 17:47
Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany DISK
D12
2.10 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 22:18
2. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 39:43 + 17:25
D14
3.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 50:37
2. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 56:58 + 6:21
3. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 60:44 + 10:07
4. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 61:01 + 10:24
Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 106:33 + 55:56
D16
3.70 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 87:27
D21
5.60 km, 210 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2118
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 53:30 2207
2. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 56:15 + 2:45 2102
3. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 57:45 + 4:15 2045
4. Soudková Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 76:42 + 23:12 1327
5. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 86:21 + 32:51 960
6. Machová Miroslava KRE9451 OOB TJ Sokol Křemže 94:07 + 40:37 666
D35
4.30 km, 225 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 60:28
2. Votíková Monika VCB7251 TJ OB České Budějovice 91:48 + 31:20
3. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 95:32 + 35:04
4. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 100:17 + 39:49
5. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 117:27 + 56:59
Purkrábková Soňa VYS Oblast Vysočina 111:39 + 51:11
D45
3.70 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašarová Marie KCK5751 KOB Český Krumlov 58:25
2. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 69:58 + 11:33
3. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 71:10 + 12:45
4. Wagner Birgit NFL0005 72:26 + 14:01
5. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 74:58 + 16:33
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 79:19 + 20:54
7. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 83:00 + 24:35
8. Martínková Věra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 89:54 + 31:29
D55
3.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Milena TJH5351 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 121:04
D65
2.50 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wagner Elfi NFL0004 53:59
H10
2.00 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 21:57
2. Knaup Jonas SMB0600 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 36:46 + 14:49
H18
5.90 km, 245 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering DISK
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 73:50 + 51:53
H21
6.90 km, 325 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5844
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 53:22 6082
2. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 55:55 + 2:33 5814
3. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 57:37 + 4:15 5636
4. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 62:16 + 8:54 5147
5. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:30 + 14:08 4597
6. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 74:29 + 21:07 3864
Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
H35
5.90 km, 245 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 67:08
2. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 78:32 + 11:24
3. Půrkrábek Michal VYS Oblast Vysočina 101:57 + 34:49
Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 92:23 + 25:15
H45
5.30 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Josef HSV0002 45:44
2. Eschlböck Rainer NFL0002 54:08 + 8:24
3. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 54:55 + 9:11
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 58:01 + 12:17
5. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 59:11 + 13:27
6. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 61:37 + 15:53
7. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 61:53 + 16:09
8. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 79:05 + 33:21
9. Mražík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 84:26 + 38:42
10. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 90:09 + 44:25
Martínek Bohumil VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 75:30 + 29:46
H55
4.10 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 74:46
2. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 89:26 + 14:40
H65
3.10 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Emil VBM4410 VSK Mendelu Brno 46:09
2. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 52:16 + 6:07
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 53:05 + 6:56
4. Křenek Aleš VCB4901 TJ OB České Budějovice 53:20 + 7:11
5. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 53:47 + 7:38
6. Fierlinger Adi NFL0003 57:17 + 11:08
Wagner Max NFL0006 63:10 + 17:01
HDF
1.90 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kretschmer David VCB0801 TJ OB České Budějovice 30:52
2. Kretschmer Jakub VCB0601 TJ OB České Budějovice 31:05 + 0:13
3. Knaupová Jana SMB0850 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 31:14 + 0:22
4. Novák Vítek KRE OOB TJ Sokol Křemže 32:26 + 1:34
5. Purkrábek Lukáš VYS Oblast Vysočina 32:30 + 1:38
6. Klimeš Jan KRE0701 OOB TJ Sokol Křemže 32:50 + 1:58
7. Blabla Zdeněk PCB SKP České Budějovice 36:51 + 5:59
8. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 44:52 + 14:00
P3
2.10 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 21:26
2. Gottfiedivá Marcela VCB7050 TJ OB České Budějovice 26:04 + 4:38
3. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 27:43 + 6:17
4. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 30:20 + 8:54
5. Kopecká Květa XXX 32:18 + 10:52
6. Klimešová Lenka KRE OOB TJ Sokol Křemže 32:21 + 10:55
7. Kopecký Martin XXX 32:36 + 11:10
8. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 34:25 + 12:59
9. Haider Anna HSV0001 40:37 + 19:11
P5
4.30 km, 225 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 103:06
2. Blažková Markéta SJH SJH Jindřichův Hradec 131:09 + 28:03